Rychlovka s jmm (10.12.2019 12:30)

Rychlovku za leden mohou naši čtenáři v předplatném programu GOLD najít ZDE. Rychlovku za únor ZDE. Březen ZDE. Duben zde. Květen zde. Červen ZDE. Červenec ZDE. Srpen zde. Září zde.

Říjen zde. Listopad zde.

10.12.

Souběh úplňku (12.12.) a severní deklinace 1(13.12.) znovu vyčistil oblohu ve střední Evropě domodra.. Chcete-li i vy vědět počasí na půl roku, rok, dopředu.. najdete jak již jistě víte, zde, na Věku světla. Mimochodem, stejná událost v lednu může s velkou pravděpodobností způsobit masivní zemětřesení a tsunami, ve dnech 9.-11. ledna. Bohuzel muze v takovych dnech dochazet i k vyraznym psychickym porucham (double jang, tlak, tisen).

9.12.

Tak, oslavy dvacátin máme sice zdárně za sebou, ovšem sváteční atmosféra pokračuje. Každý pracovní den až do konce prosince se nyní shledáte v odpoledním vydání s 2 články, tedy přibyde druhý článek i v pondělí, středu a pátek, jeden další článek vyjde vždy i o víkendu. Jen 25. a 26. prosince si dáme pohov.

Kdo byste se mnou chtěl být v ještě mnohem těsnějším denním kontaktu, mnohokrát denně :-), je pro vás určena fcb skupina Svatý přístav. Své brány pro kotvení na půl roku otvírá znovu ve dnech 21.12.-31.12. Cena je pro nováčky 700,- Kč a je v ní obsaženo i členství Gold Svatého přístavu. Pro bližší podmínky si napište na veksvetla zavináč gmail.com . Těšíme se! 

9.12.

Květinové děti, tráva, hašiš. Byla to generace, která šla do opačného extrému svých rodičů. Obrovské uvolnění, láska, smích, sex každého s každým.. alkohol a drogy, pokud by uvolnění nešlo na první dobrou hladce. Ticho války vystřídal obrovský hlahol a smích. Hlavně, že už není ta proklatá válka! Nojo, jenže, tím, že Američané napadli (mimo jiné) Vietnam.. zabrnkali i na téma traumatu těchto „dětí“, resp. jejich rodičů. A se zlou se potázali, ti je hnali… ! Prohráli díky tomu válku.

Bohužel, tradičně potlačení Čechoslováci na tom byli hůře. Také oni se v 68. vzedmuli k mohutné vlně pospolitosti a radosti, naděje, nicméně se nechali poměrně rychle potlačit, podobně, jako jejich otcové a dědové. Až teprve další generace to provalila, generace roku 89., já. 🙂 Proto se také ale nelze divit, že hlavním agresorem a hrozbou Čechů se nyní stal Sovětský svaz, je to znovu o 20 let posunuté. I my žijeme strachy a emoce našich rodičů. A pokud nežijeme, kdosi nás k tomu nutí.. a ví, kam a na co zatlačit.

5.12.

Zničující vliv telefonického elektromagnetického záření 4G a 5G sítí na krev

5.12.

Dnes, 5. decembra 2019 krátko po 11.00 h sa v NR SR hlasovalo o prijatí novely zákona č. 355/20007, ktorá je verejnosti známa návrhom neprijímať do materských škôl neočkované deti.

V rokovacej sále bolo prítomných 133 poslancov, za prijatie novely zákona hlasovalo 48 poslancov, proti bolo 16 poslancov, hlasovania sa zdržalo 65 poslancov a nehlasovali 4 poslanci.

Ako hlasovali jednotliví poslanci si môžete pozrieť tu.

Vládny návrh zákona nebol prijatý. A tak zostávajú brány materských škôl otvorené aj pre deti, ktoré sa ich rodičia rozhodli z rôznych dôvodov neočkovať.

 

Slovaci_ockovani

5.12.

Samozřejmě je to logické, ale uvědomil jsem si to až dnes, když jsem na to koukal. Protože je nóv 26.12., je samozřejmě k centru Galaxie (souhv. štír/střelec) namířen tentokrát nejenom Slunce, ale i Měsíc.. takže ty Vánoce budou energetický masakr.Ale chytáte to nejspíš už teď.. odpoledne kolem druhé, třetí se nám začne prudce propadat cukr.. tělo se snaží něco vyjinovat.. a pak se do nás dává zima.. nemožnost se zahřát. Trvá to v podstatě asi až do deváté večerní..

3.12.

Narozeninový dárek je tu! Mnou vydanou knihu Život v přeludu, jež normálně stojí 490,- Kč,  ve speciální slevě za 200 kč (plus poštovné) si můžete pro sebe, či pokud již máte, pro své blízké pod stromeček, již dnes objednat na stránkách knihkupectví Hledající. Podmínkou je, že uvedete svůj přihlašovací e-mail zde, z Věku Světla, do poznámky při nákupu. My jej verifikujeme a knihu knihkupectví obratem zašle. 1 kniha/abonenta. Můžete samozřejmě přihodit i další knihy, ty už budou v normální uvedené ceně, pokud přidáte i knihu prémiovou, často je její cena místo poštovného. Děkujeme! Link je ZDE. Kdo byste z nějakého důvodu nechtěl přes obchod, můžete objednat i na emailu pana Jelínka knihy zavináč hledajici.cz , nezapomeňte uvést rovněž poznámku, že objednáváte z Věku světla, svůj registrační e-mail zde, a samozřejmě adresu a telefon, kniha pak přijde na dobírku.

3.12.

Dnes je nám 20 LET! 3.12.1999

Vysílání pro vás ve 20:30 – 22:30, odkaz dám sem později .. chcete-li napsat dotaz, nedostane se ovšem na všechny.. můžete buď dolů do diskuse, případně na e-mail osudjm zavináč gmail.com

Vysílání pro veřejnost v 16.30 ODKAZ

Vysílání pro abonenty v 20:30 ODKAZ

 

1.12.

Dr. Klinghardt, jeden z největších odborníků na závažné nemoci mozku a nervové soustavy a na detoxikaci organismu od těžkých kovů: Velkél korporace chtějí lidem sebrat duši, chtějí je od ní odpojit, a dělají pro to všechno. Wi-fi, očkování, 5G sítě, to vše je toho součástí..

Konečným cílem spojení chemického mixu glyosátu, který vám dávají do potravinového řetězce, a hliníku, který vám vstříkují do vzduchu, je vaše šišinka.. a její definitivní odpojení a zničení.

1.12.

Facebook mi zablokoval status o tom, že blokuje ideologicky nepohodlné statusy..

facebook_pokracuje_

30.11.

Je možné, že se vám dělá tyto dny slabo, cítíte slabost v hlavě, bolí vás na temeni a za krkem, slabost v nervové soustavě, chce se vám ohromně spát, nebo jste v podstatě úplně mimo, máte hlad.. děje se to kolem třetí, čtvrté hodiny odpoledne a trvá až do cca 21 hodin. Je to podle mne způsobeno jednak zářením z GC, druhak tím, že jsou Saturn a Měsíc, dva nejjangovější zářiče, prakticky v jedné přímce, spojily síly.. ovšem řádu cca týdne už si půjdou zase po svém.. vliv jižní deklinace u vás není tak silný, jako tady na Kanárských ostrovech, protože jsou výrazně blíž rovníku. V každém případě je vliv jižní deklinace v této části roku větší, neboť i Slunce je na obzoru výrazně níž. To platí samozřejmě zejména při souběhu nóvu a jižní deklinace, vrcholit to bude na 26.12.

saturn_1 saturn_2

30.11.

vrazda_

30.11.

vek_svetla

20 let I DID IT MY WAY…

 

 

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 253 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „Rychlovka s jmm (10.12.2019 12:30)

Napsat komentář