Dr. Coleman varuje: očkování proti covidu povede ke katastrofě, čeká nás depopulace

Přepis 2. poloviny videa dr. Vernona Colemana

(dr. Coleman nejprve hovoří o bezprostředních vedlejších účincích vakcín, které mohou vést až k úmrtí očkovaného člověka, což je téma, jemuž jsme na Věku Světla věnovali mnoho článků. Zaměříme se tedy na druhou část videa cca od 9:00, kde dr. Coleman mluví o mimořádném nebezpečí, jež se skrývá v dlouhodobých účincích očkování proti koronaviru.)

Druhým problémem je „patogenní priming“ (priming = doslovně rozbuška, princip je popsán níže), jenž může vyústit v cytokinovou bouři. Při očkování proti covidu se děje to, že organismus dotyčného člověka se naučí reagovat na pozdější setkání s patogenem velmi dramatickým způsobem. Pokud se tento jedinec v budoucnu setká s virem, mohou být důsledky katastrofální. A toho se obávám, že se stane na podzim a v průběhu příští zimy. Lidé, kteří se nechají očkovat, budou až po uši v problémech, až se příště dostanou do kontaktu s koronavirem. Jejich imunitní systém bude přehnaně reagovat. Je pravděpodobné, že dojde ke spoustě úmrtí.

Pacienti před tímto problémem nebyli oficiálně varováni. Všechny důkazy byly publikovány v International Journal of Clinical Practice v říjnu loňského roku. Osoby očkované proti covidu-19 by měly být obeznámeny s tím, že mají vyšší riziko zhoršení klinického obrazu nemoci. Ale žádný takový informovaný souhlas se nedává a většina lékařů o tomto riziku dosud nic neví. Pacientům se říká, že se v těchto vakcínách neskrývá žádné nebezpečí.

Je pravděpodobné, že zabíjeni budou zvlášť staří lidé a lidé se zhoršenou imunitou. A co vám zhorší imunitu? Nošení roušky, izolace od ostatních a nedostatek slunečního svitu. To jsou tři zjevné příčiny. Pití alkoholu a kouření cigaret v domácím vězení také zrovna nepomáhá.

Obávám se, že tato úmrtí se začnou objevovat na podzim, kdy je nejpravděpodobnější, že se tyto osoby dostanou do kontaktu s virem. Na podzim a v zimě se koronavirus šíří velmi rychle. V důsledku epidemie s velkým počtem úmrtí vlády spustí další kolo očkování. Samozřejmě se bude hodně mluvit o mutacích. Vyrobí se nové, hrůzně vyvinuté experimentální vakcíny, které budou intenzivně propagovat celebrity, jež nic nevědí o medicíně ani o očkování. Lékaři, kteří pochopí rizika a budou mít pochybnosti, budou jako obvykle umlčeni.

Je ohromující (jak se domnívám), že lidé, kteří stojí za tímto podvodem, si byli vědomi toho, že se toto stane. Bylo to součástí jejich krutého plánu. Ti lidé věděli, že na podzim narostou počty úmrtí. Vždycky plánovali, že z těchto úmrtí budou vinit nové verze covidu-19, některé z mnoha tisíc mutací, které se budou ve světě do podzimu vyskytovat. Mám podezření, že nakonec budou požadovat vakcinaci každých pár měsíců nebo ještě častěji – třeba každý měsíc.

Mám pocit, že tohle je důvod, proč Bill a Melinda Gatesovi při jednom interview s úšklebkem prohlásili, že k další pandemii budeme přistupovat mnohem vážněji. Věřím, že oni dva a jiní, kteří jsou zapojeni do tohoto podvodu, předpokládají, že jsou v naprostém bezpečí, protože se nenechali očkovat. Mám za to, že mnoho příslušníků elit a celebrit dostalo místo některé z těch experimentálních vakcín jen placebo. Nikdy neriskovali vážnou újmu ani smrt v důsledku očkování. Myslím, že elita je přesvědčena o svém bezpečí. Ty miliony úmrtí, které chystá, podle jejího názoru nehrozí nikomu z jejích příslušníků. Já se však domnívám, že udělali obrovskou, zásadní chybu.

A to nás přivádí ke třetímu problému. K problému, který nejspíš nečekali. Upozorňuje na něj dr. vanden Bossche, což je eminentní specialista na očkování. Zprvu jsem byl skeptický vůči tomu, co říká, protože dříve pracoval pro Gavi a pro nadaci Gatesových. Je to poslední člověk na světě, o němž bychom mohli uvažovat jako o odpůrci očkování. Dr. Bosch upozornil, že vakcíny, které se momentálně používají, jsou v této válce s covidem špatné zbraně. Tím, že tyto vakcíny dáváme milionům lidí, si zaděláváme na katastrofu: učíme virus mutovat a stávat se silnějším a více smrtícím. Snaha vymýšlet nové vakcíny na nové mutace jen všechno zhoršuje, protože jsou vždycky o krok pozadu za mutacemi a lidé, kteří byli očkováni, se náhle dělí o zmutované viry se svým okolím. Mutace jsou stále silnější a více smrtící.

Ukončení lockdownů bude dokonale načasované, aby bylo zajištěno, že se nové mutace koronaviru rozšíří široko daleko. S tím je spojen další problém: v našich tělech se za normálních okolností nacházejí speciální bílé krvinky, tzv. NK (natural killer) buňky, které pomáhají zabíjet patogeny, jež proniknou do těla. Když NK buňky dokončí svoji práci, objeví se protilátky a uklidí nepořádek. Nicméně dr. Bossche vysvětluje, že vakcíny proti covidu-19 spouštějí tvorbu velmi specifických protilátek, které představují konkurenci pro přirozené obranné mechanismy těla.

Dochází tím k potlačení přirozených obranných systémů očkovaných lidí, protože specifické protilátky, jež vznikají kvůli vakcíně, prostě převezmou kontrolu. A tyto specifické protilátky jsou permanentní. V těle zůstávají navždy. Katastrofický důsledek je ten, že desítkám milionů lidí, kteří se nechali očkovat proti covidu-19, je efektivně ničena imunita. Jejich imunitní systém ztrácí schopnost bojovat se zmutovanými variacemi viru, které se jim vyvíjejí v těle. A tyto zmutované viry se mohou šířit v komunitě.

Domnívám se, že právě z tohoto důvodu se zmutované variace viru objevují v oblastech, kde bylo očkováno opravdu hodně lidí. V souhrnu jde o to, že díky očkování dostává virus příležitost stát se mnohem nebezpečnějším. Každý očkovaný člověk má potenciál stát se masovým vrahem, protože se z jeho těla stává laboratoř, v níž se líhnou smrtící víry. Někteří očkovaní se mohou stát bezpříznakovými přenašeči, kteří kolem sebe šíří smrtící viry. A lidé, kteří si nechali dát vakcínu, nebudou schopni na mutace reagovat, jelikož jejich vlastní imunitní systém byl přemožen umělým, který má původ ve vakcíně a který byl vymyšlen k boji proti původní formě koronaviru. Očkovaní lidé budou velmi ohroženi, až se začnou šířit nové variety viru. Nová vakcína nepomůže, poněvadž zmutovaný virus bude vždy o krok napřed před vývojem očkovacích látek. Z tohoto důvodu také často nefunguje očkování proti chřipce. Politici a jejich poradci budou lhát a svádět vinu za nové mutace a spousty úmrtí na ty, kdo se nenechali očkovat.

Pokud má však dr. Bossche pravdu a já se domnívám, že ano, pak je to očkovaný jedinec, kdo bude ohrožovat lidstvo – bude velkou hrozbou pro očkované i neočkované, protože viry, které kolem sebe bude šířit, budou nebezpečnější než původní koronavirus. Nacházíme se ve velmi nebezpečném teritoriu. Pokud teď nezastavíme očkovací program, pak nepřeháním, když říkám, že bezprostřední budoucnost lidstva je ohrožena.

Plánovali to tak ti, kteří se pokoušejí prosadit Velký reset? Nevím – možná měli celou dobu v plánu, že nás všechny pozabíjejí. Nebo se jim ten jejich krutý plán prostě jen vymkl z rukou. V Británii mi vždycky připadalo, že celonárodní reakcí na covid byli pověřeni zcela nevhodní lidé. V USA je takto nevhodnou osobou dr. Fauci. Celou dobu se obávám, že byli vybráni právě proto, že jsou pro tento úkol nevhodní. Všechno, co zatím udělali, bylo špatně pro nás a dobře pro ně a pro zlou kabalu, která usiluje o nastolení Agendy 21 a Velkého resetu.

Setrvalé potlačování svobodné debaty nás zavedlo přímo do propasti. Nikomu z těchto lidí neměla být umožněna taková moc nad našimi životy a mohlo se to stát jen kvůli tak rozsáhlé cenzuře nesouhlasných názorů, jaká tu nikdy předtím nebyla. Ututlávání nepohodlných faktů jak ze strany mainstreamových médií, tak ze strany internetových gigantů celou tuto situaci obrovsky zhoršilo. Myslí si snad, že oni budou v bezpečí? Existuje reálné riziko, že místo vybití 90 – 95 % populace, jak si elita původně přála, zemřou omylem všichni. Vždyť oni mohou způsobit vyhubení lidstva!

Máme jen velmi málo času na záchranu. Musíme si posílit imunitu a paradoxně bude možná nutné udržovat si odstup od lidí, kteří se nechali očkovat.

Nyní chápete, proč toto považuji za nejdůležitější video, které jsem kdy natočil. Možná je to také nejdůležitější video, které jste kdy sledovali. Do mainstreamových médií, která potlačují pravdu, se nedostanu. Například YouTube nekompromisně maže cokoli, co není v souladu s názory kabaly a establismentu. Proto tyto informace sdílejte, šiřte je mezi známými i neznámými lidmi. Snad nakonec přesvědčíme dost lidí o tom, že nejsme imunní proti katastrofě, kterou jinak přinese blízká budoucnost.

Napsat komentář