Kolektivní pole nemocí, aneb epidemie, pandemie na našem dvoře (1.)

Zkusme se podívat, jak v důsledku fungují některé „kolektivní“ nákazy a nemoce. Postupně probereme tuberkulózu, mor, AIDS a další nemoce. A dnes tedy chřipka. Zjistíme, že stěžejní roli hrají v kolektivních pandemiích vždy STRES, EMOCIONÁLNÍ STRES, případně VÁLKA a KONFLIKTY.

CHŘIPKA

Chřipka je energetický stav, kdy tělo vyplavuje čistí své struny života. Je to stejné, jako se napadená laň pronásledovaná šelmou, z jejíž sevření zdárně unikne, dlouhé minuty otřásá. Lidé to nedělají a proto je ve chvílích, kdy mají nedostatek přístupu ke Slunci, napadá tzv. chřipka. Není nakažlivá, resp. ne ve smyslu kapénkové infekce. Vše (nejspíš) probíhá na principu, že někdo v místnosti řekne.. já jsem dnes tak unavený, a začne zívat. A za chvilku zívají takřka všichni ostatní. Naše těla, naše životy jsou propojeny neviditelnou pavučinou energií, o kterých zatím nemáme pranic tušení, neboť oficiální věda to zatím buď neví, nebo schválně tají.

Chřipka je často spojena s velmi jangovou energií, jejíž největší kumulaci představují elektro-magnetické energie, přístroje a technologie. Ne náhodou vždy, když lidstvo vyskočilo na nový technologický stupeň, vypukla pandemie chřipky. Válkou zdecimované lidstvo zasáhlo nasazení radarů a radiolokátorů na americké válečné námořní základně (později se tato chřipka proslavila jako Španělská, jíž podlehlo 50 mil. lidí), ale v podstatě elektřiny vůbec, známé jsou také chřipka asijská (57-58) či hong-kongská (1968), nebo nyní tzv. covid-19 chřipka.

Chřipka má vždy co dělat s materialistickým přístupem a nedostatkem duchovnosti v našich životech. Obecně zasahuje zejména příliš jangové lidi, s mužskou, uhoněnou materialisticky orientovanou frekvencí.

Napadené jsou zejména tyto orgány:

Bolest hlavy

(zde vnímáme energetický, emocionální a samozřejmě také nervový přetlak). Už nemůžu! Zbavte mne té bolesti, zbavte mne těch starostí! Příliš dávám, málo dostávám. Už nemám!

Bolest kostí, kloubů a svalů

Obecně máme přetížené nervy, a také v kostech a kloubech máme uložené své zásoby jinu. Tedy zásoby, jejíž množství se dostávají na kritické množství a proto jsme onemocněli. Příliš jinu bylo spotřebováno na boj se stresem a toxíny a tělo hlásí, že si s dalším bojem, pokud něco nezměníme, nebudeme odpočívat, nedodáme tělu vitamíny, nezbavíme se toxických polí a lidí, dál neporadí.

Kašel

Plíce jsou centrem rovnováhy. Ta je porušena ve prospěch jangu a neprospěch jinu. Jsme přetažení, unavení. Pod tlakem. Začínáme se dusit, protože sice vydechujeme o sto šest, pracujeme, konáme, ale nestačíme nadechovat, obnovovat. Kašel je lehčí forma toho, že je zasažena naše 4. čakra, především čakra srdce. V nerovnováze je naše nacítění na přírodní cykly, na Vesmír, na lásku.

Hleny

Hleny odplavují mrtvé či intoxikované buňky mimo tělo. Děje se tak prostřednictvím kašlání a smrkání.

Trávení

Pokud je stav jangu ještě rychlejší a mohutnější, je chřipka spojena s trávicími problémy. Bolestmi žaludku, zvracením a průjmem. Tělo již více informací a přetížení nezvládne, systém je přeplněný a ucpaný, zbavuje se ho horem, spodem.

Byly opakovaně dělány pokusy, kdy si lidé strkaly nějakým způsobem infikované věci, či dokonce hleny do nosu, a.. takhle to prostě nefunguje. Imunitní systém to neřeší. Nejde tedy o nemoc hmotné podstaty, ale energeticko-informační. I proto pomáhá tělo pročistit půstem a doplňovat jen tekutiny, což je lehčí forma stravy, vitamíny a minerály.

Účinná léčba

Zahrnuje vysoce jinové prostředky a doplňky. Za všechny zmiňme třeba citrusy, cibuli, (už jangový) česnek, med, kořeny (zázvor, křen), skořici, čaj, zejména černý. Pektiny v ovoci, zejména slupky jablek. Jinové, kořenové, asijské mastičky. Samozřejmě, hodně zásaditých tekutin, hodně spánku. Veškeré lidové rady typu dej si panáka už v případě nemoci nepomáhají, naopak tělu, játrům a srdci výrazně škodí…

I na toto čištění jsou účinné také veškeré (zejména) lesní bobuloviny, což je velký jin jdoucí často až ke kořenům (zejména černý bez a borůvky) problémů, intoxikace, i rodů. Černým bezem tedy počínaje, borůvkami, brusinkami, malinami, ostružinami konče.

Afirmace

„Žiji svůj život, myslím více na sebe, své tělo, vidím své strachy a svůj stres, čistím je světlem a láskou.“

Chcete podpořit naši práci? Staňte se předplatitelem!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 954 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „Kolektivní pole nemocí, aneb epidemie, pandemie na našem dvoře (1.)

Napsat komentář