Jak to vidí jiří maria

A Bůh nás miluje tak, že nakonec musí vyslat svého nejoblíbenějšího anděla, anděla smrti, abychom se probudili.

Bůh chyby nedělá. Pouze lidé…

Když jsme si před lety fotili fotografie, nebo dokonce nahrávali VHS kazety, netušili jsme nic o tom, že v budoucnu už nikdy nenajdeme těch pár hodin času, abychom si je mohli znovu prohlídnout. Je to o tom, že tu budoucnost si člověk vůbec nikdy nedokáže představit. Prostě proto, že nic takového, jako budoucnost, ani minulost, není.

Jeden z hlavních problémů planety Země je ten, že všichni chtějí mluvit, ale nikdo nechce poslouchat.

omega_2Lidé pořád nechápou, že partnery (a ani své děti ne!) si nevybírají tak, aby byli šťastní a spokojení až do smrti, ale aby postoupili na své cestě životem a pochopili aspoň základní principy Vesmíru. Dnes je toho nutno pochopit hodně.. takže kdo nechápe, střídá jednoho partnera za druhým, a diví se, že se příběh pořád opakuje..

omega_2Dobré otázky ve správný čas vedou k téměř okamžitým dokonalým odpovědím.

omega_2Dokud ve svém životě vidíme místo sebe druhé, zůstáváme i nadále slepí…

omega_2Víte, jaký přesun stojí nejvíce energie? Přesun v prostoru a ještě více pak ten v čase. Nedivme se, že jsme tak vyčerpaní, když ve své hlavě stále létáme z minulosti /vzpomínek do budoucnosti / obav a zpět.

omega_2Všechny děje se opakují stále dokola! Pro mnoho lidí už jsou únavné začátky a konce vztahu.. Vesmír je milosrdný, a dal nám zapomnění, abychom si nepamatovali začátky a konce životů..

omega_2O kvalitě vztahu a konec konců i samotných obou partnerů nic neříká scházení a začátek, ale rozcházení a konec.

omega_2Zoom. To je jedno z prvních kouzel páté dimenze, které již v této době začíná být představováno lidem.. a kterého se v nejbližších měsících měrou vrchovatou dočká veškerý pozemský lid.. Nenávidíš? Tvá nenávist se rozšíří na tolik lidí, tolik lidí tě bude nenávidět, že ti to bude trhat srdce a mozek zaživa. Miluješ? Budeš milován tak silně a tolika lidmi, že z toho budeš plakat štěstím, lapat po dechu a ztrácet vědomí tou energií propojení … Láska a nenávist. Nic mezi tím. CO jsi si zvolil? Ano, zvolil. Tvá volba je z dávných věků daná. Teď jen zjistíš, co jsi zač.. a jak jsi se před věky rozhodl.

Nový věk vodnáře začíná vyplavovat naléhavě otázky páté dimenze. Není to telepatie, volná energie, nebo volná láska, jak možná lidé čekali.. je to primární otázka 5. dimenze, a to je otázka (ne)SVOBODY. Řada lidí již odmítá, aby jejich životy řídili neschopní a zkorumpovaní hochštapleři, totiž politici, novináři, nebo bankéři, nebo aby jejich životy řídili jejich stále pohodlnější a šetřivější klienti.. Proto se teď rozhoduje, že zavře svá po léta budované byznysy, odmítne dál dřít za stále menší profit stále více hodin týdně a odejde dožít někam mimo území EU či Spojených států jako svobodní lidé, ať již jim zrovna je 30,40, nebo 60.

 

 

Ještě k tomu brethariánství.
Viděli jste, že u některých témat není společnost schopna vést racionální diskusi s otevřenou mysli. Toto je jedno z nich, jsou i desítky dalších, jako třeba vztah ČR k mocnostem, USA, nebo Rusku, některá témata politická, v jiných zemích jsou to více třeba témata etnická. Mysl v takových případech přepíná na nevědomí, tedy systém přesvědčení, který obaluje patřičný pytel emocí. Je dobré si uvědomit, že stejně jako materialisté zcela vylučují, že by něco takového vůbec mohlo být možné, stejně tak přívrženci tohoto způsobu získávání energie zcela vylučují, že by tento způsob mohl přinést některá úskalí, resp. přímá nebezpečí ohrožení života. Přesto je to pravdou. To, že u promile lidí brethariánství, tedy život bez jídla a vody skutečně může fungovat, stejně jako to, že většině lidí snaha začít žít tento způsob bez mnohaleté duchovní přípravy přinese nebývalé zdravotní problémy. Možná lze už jen z tohoto malého případu jednoho malého postu na facebooku vyčíst a pochopit, proč hluboké duchovno nikdy není o tom dostat se tam a tam, skočit dál a výš, získat páté a patnácté zasvěcení, nýbrž duchovno je „jen“ způsob žití, vnímání a rozhodování, jak se udržet ve středu, jak spojit hlavu se srdcem tak, abychom byli sami sebou, byli napojeni na zdroj, na své vedení, a abychom pod tlakem emocí či ostatních lidí neulítávali ani na jednu stranu..

Bohužel jsme opustili velmi dobrou marketingovou značku Czechoslovakia, kterou znal každý, ale Czech republic nezná téměř nikdo, včetně Rusů. Bohužel, Češi jsou navíc zpravidla příliš chudí na to, aby procestovali svět, a příliš xenofobní na to, aby ve větším vpustili cizince k sobě do vlasti. Výsledek je ten, že se stále více uzavíráme světu. Důsledky na sebe nenechají dlouho čekat..

 

Zákon nad vůlí. Svoboda nad láskou. Láska nad životem.

 

Jediný, kdo dal kdy Američanům vojensky totálně na prdel, byli Vietnamci. Jediný jazyk, který nejde počítačově přeložit google translatorem, je vietnamština.

A nakonec zjistíte, že pravděpodobnost, že by se váš život odehrál přesně tak, jak se odehrál, je zcela nepravděpodobná. A že za ním definitivně musí stát nějaká tvořivá síla, která vás touží k něčemu dovést.

Nevědomost vždy přináší nezbytně bolest, utrpení a následný smutek.. je to tak v pořádku. A čím jsi vědomější, tím snáze, zřejměji a jasněji se ti dějí věci, aniž by jsi je mohl, chtěl, nebo měl ovlivnit.

A pokud si chceš představit, jaké to je, vrátit se pro některé bytosti do nižších, temných světů, představ si, že skáčeš pro někoho do husté bažiny. Přestože znáš každý kousek té bažiny, není vůbec v Tvé moci, zda se vám – nebo aspoň Tobě samotnému podaří vrátit.. neboť z bažin se většina bytostí nemá šanci vrátit.

I dobro musíme konat po špetkách, a v pravý čas… jinak propadneme do zla, aniž si toho jsme dlouho schopni všimnout.

Svoboda slova, za kterou se schovává západní společnost, a na kterou se odvolávají také mnozí lidé v internetových diskusích, či přímo tady u mne v profilu, když začnou útočit a urážet, je často docela obyčejná necitlivost, netakt, nebo rovnou projev buranství a agrese. Západ si tak vylízává problémy, které si sám vytváří, i když to samozřejmě nerad slyší…

Svět TAM VENKU nám pouze ukazuje, co jsme TAM UVNITŘ za lidi …

Islám sám o sobě, a ti, kteří ho praktikují, nejsou zlí. Šílení jsou pouze mnozí jeho vůdci, podobně, jako zcela zešíleli naši, západní vůdci. Situace na východě i západě je naprosto analogická v tom, že vůdci nás vedou do vzájemného konfliktu.. kvůli své vlastní xenofobii, strachu a nenávisti k lidskému druhu.

Muslimové mají halali, židé košer, jen západní civilizace sežere  všechno, co jim chemicko-potravinářský komplex dodá do hypermarketů, ideálně GMO. Zdá se, že kdo je hlavní oběť a dárce energie začíná být poměrně nepokrytě jasné. LOL!

Většina náboženských rituálů je konána z čistě materiálních důvodů.

Jedna z hlavních příčin toho, proč naše civilizace stojí již jen těsně před velkým pádem, je to, že bohatí se dál nevyvíjejí. Vyvíjejí se neustále hlavně prací na sobě, aby měli víc a víc.. podporují nadace, tu a tam někdo udělá něco šlechetného, ale zatím nikdo (či možná jedna výjimka) nezjistil ve vrcholu své osobní křivky, že jsme všichni Jeden. To proto jsme dál stále více oddělení, to proto se svět dělí na my a oni. Máme desítky různých náboženství, ale ani jedno z nich nedokázalo předestřít či vštípit lidem tu nejdůležitější věc jejich hmotného bytí. Z jednoty se rodíme a do jednoty umíráme. To mezitím je pro většinu lidí jen fatální omyl, který v zoufalství a slzách budou nuceni znovu řešit.

 

Řada věcí zůstává zapečená a blokovaná po dlouhá léta prostě jen proto, že mají lidé málo odvahy hluboce bolet…

Často jsem svědkem toho, že ten nadává na toho, nebo nemluví s tímhle a diví se, že já s ním mluvím a komunikuji. Nemusím s každým chodit na kafe, ale člověk by měl umět komunikovat s každým. Pokud se odřízneme, není to až tak o někom, s kým nemluvíme, ale o nás. Ale pokud spolu dva lidé nemluví, jsou zpravidla hodně ublížení a vlastně žijí své zablokované dětství obě ukřivděné strany.

Pokud nějakého člověka neznáte blíž, dobře se podívejte po jeho blízkých přátelích a spolupracovnících. Samozřejmě i po partnerech a partnerkách. Podle zákona rezonance poznáte v analogii téměř vše důležité i o něm. Každý se zpravidla nevědomě obklopuje lidmi, kteří jsou v něčem stejní, jako on. A teprve potkáním svých starých partnerů, přátel po letech, nebo spolužáků, člověk poměrně přesně pozná, zda se v mezidobí vůbec někam posunul.

Náš svět není zlý. Není to náš nepřítel. Je jen obrovsky bolavý a nemilovaný…

Pokud jsme se dnes ocitli v čele válečné protiruské koalice jestřábů, a vaši politici a novináři vás stále více připravují na to, že budete jít muset za ně krvácet, můžeme si za to sami. Vybírali jsme si do čela státu představitele, kteří se bojí, a po 25 let jim z našeho vlastního strachu být výrazní a sví ustupujeme. Havel se bál komunistů i Američanů, proto ze své politické kariéry nakonec vyšel jako karikatura a kult sebe sama. Klaus se bál třetích cest, proto ČR zavedl do dávno přežitého gangsterského kapitalismu bez sebemenších pravidel a špetky spravedlnosti, kde vše řídí jen moc a síla. Bál se také toho, že by ve Slovácích měl skutečně silného partnera, či bratra, chtěl rozhodovat sám. Během svého prezidentování se bál otevřeného střetu s EU a bál se vycentrovat naši politiku více bez orientace na jednu mocnost, dlouhou dobu viděl chybně spásu ve Spojených státech. Zeman se bál, že nebude světovými politiky ve své jinakosti přijat, proto se přizpůsobil a bál vést ČR spravedlivějším a sociálnějším směrem. Bál se lidí uvnitř ČSSD. Navíc se bál evropských spojenců a Havla, a tak například podepsal bombardování Jugoslávie. Gross se bál všeho a všech, proto se nechal všemi uplatit a zhasl, byl odstaven. Nemám pocit, že by Češi byli všichni až takoví srabi, jako politici, které si stále dokola volíme. Sobotka se bojí, aby neudělal chybu a s někým si nezadal, proto je loutka. Babiš se bojí, že přijde o svůj majetek, proto se rozhodl vydávat si zákony sám pro sebe a dozírat na finanční toky jménem státu. Strach, strach, strach.. stále jenom strach. To je to, kdo nám ve skutečnosti opravdu po 25 let vládne, bez ohledu na to, jakou stranickou kamizolku na sobě právě má. Strachem se vás tato společnost snaží rozdrtit, bratři a sestry, každý den, od té doby, co vstanete z postele, až do večera, drazí. A v noci taky.

Pokud bychom si duchovní cestu vybírali my, jdeme na nějaký kurs reiki, zasvěcení, přednášku o konspiracích, nebo si přečteme něco o andělích. Jenže duchovní cesta si vybírá nás. A imperativum velí obstát přesně tam, kde jsme. Pro začátek.. nezdrhnout, a nezbláznit se. A pokud poodstoupíme, zase se tam vrátit.

Jedním ze způsobů komunikace Vesmíru je, že se v určitou chvíli začne mnoho věcí dít jako by samo. Přestože v té chvíli vlastně nemusíme vůbec nic dělat, toto období je nejnáročnější na pozornost, morálku i vůli.

Naši partneři mají nejen fatální vliv na naši psychiku, ale i na náš vzhled, vibraci. Jistě znáte nebo si vybavíte případy, kdy někdo „celý svítí“. Bohužel, stále častější jsou spíš případy, kdy lidé vedle sebe chřadnou. A to někdy i ti, kteří měli velmi slušně našlápnuto, ale nechali se vibračně stáhnout novým partnerem zcela dolů..

Sebelítost způsobí, že nakonec zavrhnete sebe. Nic se neděje, po svém pádu či smrti znovu velmi často vstanete. Pýcha nakonec způsobí, že zavrhnete vše, včetně Boha. Tím hra pro vás (velmi často definitivně) končí..

Pokud vstoupíte na pole duchovna, obzvlášť v ČR, je 90% pravděpodobnost, že vás to semele a postupně zcela zničí. Část lidí zmagoří, část lidí začne bojovat a místo spojování se začne oddělovat a bát, část lidí je chycena na magii a tvrdou cestu za mocí, takže začne tvrdě manipulovat a všem dohromady to chytne za jejich ego. Tipuji, že z tohoto života se budeme mnozí vzpamatovávat ještě spoustu dalších životů, někde v káznicích… Pokud se ptáte, zda znám někoho z Česka či Slovenska, kdo to dokázal a prošel těmi nástrahami, musím říct, že asi dva tři lidi z několika set znám. A těch pár desítek zbylých jsem snad jen dlouho neviděl. 🙂

Odpuštění je základem k vlastnímu zdraví, prosperitě, to vám řekne každá druhá duchovní kniha. Ale jak někomu odpustit? Dát mu svobodu být, jaký je. Dát mu svobodu ubližovat, manipulovat, lhát a podvádět, pokud to nutně potřebuje k svému bytí. Nehrát už tu hru s ním, nenechat si ubližovat, lhát a podvádět, razantně to odmítnout. Nicméně se na něj nezlobit za to, že to bude dál činit, nyní spíš již jen dalším obětem svého hněvu či strachu.

Italské grazie, či španělské gratias, stejně jako podobné anglické grattitude.. v překladech děkuji, znamená původem slova především vděčnost. I české děkuji znamená původně vděk. Ano, bezmyšlenkovitě děkujeme, ale kolikrát si skutečně uvědomíme, že jsme v té které chvíli vděční někomu za něco, co pro nás právě vykonal, co nám dal, co zastal? Takže, až budeme příště děkovat, zkusme tam přátelé to malé v trošinku předsunout a uvědomit si sílu energie Jednoty, kterou právě toto slůvko znamená.

Epidemie nám ukazují, že všichni jsme Jeden. Že je-li ohrožen jeden, je ohrožen i Celek. Zatímco naše společnost se zajímá zejména o ty silné a úspěšné, to ohrožení – VŽDY – přijde od těch slabých a bezmocných. Zcela jsme ztratili pud sebezáchovy, lidstvo vůbec nechápe základní energetické toky. A čas od času za to část lidstva drtivě zaplatí.

Nesuď, neboť Ti to nepřísluší. Odpusť, a Tobě již nebude co odpouštět. Miluj, aby ses navrátil zpět do své přirozenosti.

Řada lidí se přijetí Boha všemocného brání, museli by totiž zároveň přijmout i svou spoluzodpovědnost za svůj život, tedy tezi, že Bůh jen naplňuje a podporuje naši vlastní i kolektivní svobodnou vůli.

To takhle dostalo lidstvo jednoho krásného dne v minulosti vybrat. Jedna mimozemská civlizace mu nabídla moc a technologie.. druhá spiritualitu a jednotu. Co myslíte, že zástupci lidí zvolili?

To, co často vypadá jako obrovská bolest, je mnohdy jenom obrovská pýcha.

Lidé, kteří se bojí lidí, utíkají ke zvířatům. Ta nepomlouvají, nelžou, neopouštějí ani jinak neubližují. To vysvětluje epidemii nárůstu domácích mazlíčků v anglo-saském světě. Lidé, kterým schází láska, mají doma kočky. Lidi, které všichni opustilil, mají doma psy. A lidem, kterým bylo hodně ublíženo, dávají se ke koním…

Jako všechno, i život na Zemi má několik levlů. Země je uzpůsobena pro high level playing, a pak je to vcelku velmi slušná adventúra. Nicméně drtivá většina lidí nemá o tomto módu, který musíte krok za krokem dlouhé životy objevovat, než se na tento mód dostanete, ani potuchu. Žijí obyčejné životy. Nejen že netvoří, ale jsou zneužíváni a ničeni, nebo sami ničí.

Dřív stačil na uživení rodiny jeden muž, zatímco žena mohla nerušeně vychovávat děti, a starat se o domov a plotnu. 2014? Dnes častokrát nestačí ani společné pracovní úsilí muže a ženy. Jídlo večer za 5 minut do mikrovlnky. Ba co víc. Společnost a muži tlačí ženu do pozice, aby děti vychovávala sama a ve volném čase je ještě nějak živila.

Také jste měli někdy pocit, že se na vás z oblohy někdo dívá a že to sluníčko je tam vlastně hodně kvůli vám? Ano, je to jeden z axiomů světla. Vidíte-li, je to již mnoho okamžiků poté, co jste byli sami spatřeni.

Pozoruji kolem sebe, že řada lidí znovu propadá a hltá duchovní teorii. Pokud ovšem neabsolvujete NEJPRVE aspoň základní odpuštění, přijetí a další bazální spirituelní praxi, pak vám taková teorie může řádně zamotat hlavu, a způsobit další bloky, které budete muset dlouhou dobu řešit a vycouvávat jednosměrky. Následky budou ještě horší, než operace od lékaře, který nikdy neviděl lidské tělo, pouze učebnice a skripta.

V esoterice si vždy můžete vybrat. Buď být konformní a srdíčková děvka pro všechny, pak se líbíte i lidem, i vládnoucímu režimu, anebo poctivě hledat a říkat pravdu. Pak se nezavděčíte mocným, ani však lidem, neboť vám nerozumí a akcelerují díky tomu svůj strach. Pokud jste děvka, pes už po vás po smrti neštěkne. Pokud jdete svou cestou, ještě dlouho po vaší smrti ti, kteří na vás plivali, nemohou uhasit ten plápolající oheň poznání, který jste pomohli zažehnout…

Pokud člověk doopravdy věří, pak nemůže být nikdy zklamán, nebo zraněn. Místo víry však zpravidla se jen domníváme, nebo očekáváme.

Svéhlaví lidé potřebují velké otřesy, aby se vzpamatovali. Hlava totiž není zdaleka to nejdůležitější, o co tady kráčí…

Varianta, že Rusové zcela zavřou kohoutky plynu a ropy do Evropy vůbec není pro novou budoucnost Česka špatná. Češi budou mít dvě možnosti. Buď začít mrznout a honem začít stavět kotelny na uhlí a dřevo, a ekologicky zničit své ovzduší na 1-2 generace dopředu, anebo konečně procitnout a shodit vlády, které je přivedly do EU a do této ekonomické šlamastyky, obrazně i doslova řečeno k bodu mrazu, tedy vlády ČSSD, TOP09, ODS, KDU-ČSL, či Babišovu, mimo politické kolbiště.

 

 

Varianta, že Rusové zcela zavřou kohoutky plynu a ropy do Evropy vůbec není pro novou budoucnost Česka špatná. Češi budou mít dvě možnosti. Buď začít mrznout a honem začít stavět kotelny na uhlí a dřevo, a ekologicky zničit své ovzduší na 1-2 generace dopředu, anebo konečně procitnout a shodit vlády, které je přivedly do EU a do této ekonomické šlamastyky, obrazně i doslova řečeno k bodu mrazu, tedy vlády ČSSD, TOP09, ODS, KDU-ČSL, či Babišovu, mimo politické kolbiště.

Říkáš-li nechci, z 90% to zpravidla znamená: bojím se.

Smyslem hry zvané Život na Zemi je těmi, kteří ji nemaj, získat či odebrat energii těm, kteři ji maj.

Socialistický režim zanechal ex-post na psychickém stavu mnoha chovanců tak výrazné stopy patologie, že se nejsou schopni ještě 25 let po revoluci vypořádat s tím, že existuje celá řada různých názorů a úhlů pohledu, navzájem odlišných až protichůdných, a proto se nejsou schopni účastnit diskusí bez urážení takových jedinců, často – paradoxně – jim nadávají do komunistů, neboť to je právě to období, kde sami zamrzli.

Měnit můžeš pouze s těmi, které jsou na stejné energetické úrovni, jako Ty. Stejně hodní, nebo stejně bohatí, nebo.. nebo. A pozor, platí to dokonce i pro partnerskou lásku.

To, zda Tě má Tvůj partner někdo opravdu rád, nelze poznat hned. Poznáš to skutečně jedině až ve chvíli, kdy se vaše cesty rozejdou.. pokud Tě měl opravdu rád, má i teď. Aspoň občas Tě chce vidět, zajímá ho, co děláš, a jak se máš. A pokud Tě vidět nechce, zřejmě měl tenkrát rád spíš sebe, než Tebe. Buď rád, že je teď s někým jiným.

Člověk se dokáže na Zemi učit nejlépe poznáním, je to v podstatě to jediné důležité, o co vlastně v tomto životním běhu a těchto inkarnacích kráčí. Tu zkušenost můžeme realizovat prožitím, nebo poznáním. Homeopatie má schopnost zprostředkovat nám toto poznání na vyššich úrovních bytí. Každý požitý další frekvenční homeopatický lék, který nese informaci o rostlině, zvířeti, nerostu, nemoci, či dalších látkách, posunuje naše poznání o mílové kroky dál. Pamatujete na pohádku o Jiříkovi, který rozuměl řeči zvířat? Stalo se to až poté, co pozřel hada. Ale co vlastně Jiřík pozřel? Jaké poselství nám vlastně tato „pohádka“ zanechala?

Přívlastkem vskutku již značně spirituální pozice hledajícího je mimo jiné to, že se dokáže pohybovat napříč celým spektrem dimenzí, a také napříč časem. Události, které teprve přicházejí, proto očekává připraven.

Včera při konstelacích opět vyplynulo, že třetí dítě stejných rodičů si nese jednoznačně nejtěžší osud. Je nejkřehčí a nejohroženější. Je to z toho důvodu, že si Evoluce hlídá kdo a proč přichází na svět. Vyplývá z toho, že třetí dítě by měli mít rodiče, kteří žijí v naprosté harmonii, jinak aktem třetího potomka poničí či zcela zničí nejen jej, ale i sebe…

Nemám energii, půjč mi, křičí teď řada lidí.. jo, kdyby to bylo tak jednoduché, hoši. Energie ve skutečnosti je jedna z mála věcí, která půjčit nejde. V momentě, kdy mu půjčíme, se s ním okamžitě energeticky svazujeme a jeho problémy přecházejí na nás.

Jedním z důležitých předpokladů toho, abychom se v dnešní době nezbláznili, bude nelpět na jakýkoli hmotných či jiných atributech či předpokladech a podmínkách toho, jak to chceme mít, nebo co očekáváme. Jinými slovy, přijetí a přizpůsobivost ke zcela nečekaným a nenadálým stavům a událostem bude to, co rozhodne o našem zdraví či nemoci, velmi pravděpodobněji spíš o našem životě a smrti.

Mám řadu přátel či známých tzv. konspiračních teoretiků. I kdyby konspirační teorie byly hoax (LOL), jsou velmi srdeční, velmi galantní, velmi vzdělaní, velmi vtipní. Pokud člověk něco potřebuje, (téměř) vždy podají ruku. Jsem rád, že je znám. Díky konspiračním teoriím i vám, hoši, že nás to spojilo, v prohrách i vítězstvích, v pravdě i přetvářce, ve vzletech i pádech!

Měli bychom stát zády k našemu rodu, aby energie a synergie rodu posilovala naši cestu i směr. Bohužel, většina lidí nemá dořešené vztahy s rodiči a prarodiči, což pak energeticky znamená, že se otáčejí zády ke své cestě a čelem ke své minulosti a svým předkům, neboť to pohlcuje a zaměstnává jejich energii. To má pak za důsledek, že svou cestou v podstatě couvají a téměř každou další překážku pak znovu a opakovaně padají…

Chcete vědět, kteří klienti mě stojí nejvíce času, tedy energie? Ti, kteří jsou nejvíc v hlavě. Naší největší prokrastinací je naše mysl.

Všichni, kdo tu žijeme, jsme nemocní. Nemůžeme nebýt. To bychom tu nežili.

Zjišťuji, že jeden z největších problémů v mezilidských příbuzenských vztazích je to, že rodiče celý život smýšlí o svých dětech jako o dětech.

Proč se Američanům a západu stále méně daří „akce Ukrajina“? Američtí zpravodajci totiž poprvé pracují s národem, který preferuje a zapojuje srdce, místo hlavy. Proto se nedaří Ukrajince tak snadno poblbnout, jako například Čechoslováky při jednom z prvních barevných světových převratů zinscenovaných americkými zpravodajci, kdy do akce bylo nasazeno i tzv. zboží. Jen Ukrajinci nejsou tak silně materialisticky a materiálně orientováni, jako Čechoslováci. Stále méně se také daří západu najít nalézt aspoň průměrně chytré stále však dostatečně naivní lokaje, jako se to povedlo s Havlem a lidmi kolem CH77, aby byli schopni vést tzv. demogratickými mechanismy stát aspoň do té doby, než jeho řízení plně převezmou banky a západní koncerny, případně velcí průmyslníci a finančníci instalování do svých pozic pomocí západního kapitálu.

Je to ftipné. Kdo má problém s nohama, na stáro už se hůře pohybuje, nebo je mu zcela znemožněna hybnost, má problém.. s hlavou! Většinou po celý svůj život dával hlavě/mysli víc pozornosti, než jí příslušelo, což velmi často vytváří pýchu. Energie nohou, což je samozřejmě také uzemnění, nebo cesta, vývoj, se zastavila. Je hořko-bolno-ftipnou ironií osudu, že pak ti, kteří se o dotyčného musí starat, mýt mu nohy, nasazovat boty atd., se před ním ohýbají a sklání, tedy přesně to, co měl tento člověk dělat právě svým blízkým, a nedělal. Co myslíte, všimne si?

Hlavní důvod, proč je lidem dobře u moře je ten, že to maže veškerá myšlenková a emocionální pole, kterými jsou jinak města již smrtelně promořena a nelze před nimi utéct.

Pokud lidé mají již pramálo síly žít, nemají rádi sebe sama, jsou výrazně zablokovaní vůči příjmu energií, soustředí často veškerou svou pozornost na své děti. Je to přirozený instinkt pokusu o přežití. Většinou mylný.

Dej někomu svůj kabát, košili. Řekne ti, že je mu zima, a chce i kalhoty a tričko. Dej mu je tedy. Když mu však řekneš, že trenýrky mu již nedáš a necháš si je, všude tě pomluví a bude na Tebe ve zlém vzpomínat. Tak nějak tady hoši žijeme, na té Zemičce.

Ten scénář je pokaždé stejný. Přijde někdo, kdo mluví stejným jazykem, jako já, vypadá, jako já, usiluje o stejné věci, jako já. Říká že chce, že hodlá, že touží.. a tak mu věnuji nějaký ten čas, nějakou tu energii, spíše více, než méně, a za pár let se ukáže, že tak, jak se uzdravuje, nabírá také pýchu. Tu především. Nabírá (nebo se k němu spíše vrací) svou tvrdohlavost. Nechce tvořit MY, ale chce jen posílit své JÁ. A pokud to nezjistím sám a včas ho neodstřihnu, nakonec mě označí za hlavníku viníka celé bolesti světa a proti mě začne bojovat.. Zajímavá rasa, ti lidé. Neláska, to je nemoc zlá.

Většina lidí to ještě úplně nepochopila, takže se snaží žít své životy tak, jako dřív.. vydělávat peníze, bavit se, koukat na filmy.. doba se ale mění. Již nějaký čas bojujeme o zdraví nás a našich dětí, bojujeme o energii, mnozí již i o život. A všichni dohromady o duše. Čím dřív se do toho mrazivého dne probudíme, tím lépe. Čekání na prince, který nás políbí, se protahuje… Pro začátek by možná stačilo více si uvědomit, že svět a osudy lidí unesla úzká skupina průmyslníků, bankéřů a vydavatelských domů, kteří ženou lidstvo do stále větší konfrontace, do stále většího stresu, do stále hlubších nemocí, do stále většího pocitu oddělení od Boha a sebe navzájem. Uvědomit si, že jsme okupováni. Uvědomit si, že máme všechno možné, jen ne svobodu a výhled na budoucí klidný a bezpečný život svých potomků. Ale kdo by dnes v této době myslel na potomky, že..

 

V dubnu a květnu řada z vás začíná prskat nejrůznějšími alergiemi. Dobrá, co to ale pro vás znamená? Jednak máte v těle některé látky, které tělo dlouhodobě nedokáže uspokojivě vylučovat, druhak je narušena vaše schopnost znovuobnovení nového života.

Není žádným tajemstvím, že homeopatika člověk (aspoň ti citlivější, tzn. ti s dosud neporušenou/nezanešenou/nezničenou nervovou soustavou) dokáže vnímat ještě předtím, než je vycucá. Řádově den, dva, dopředu. Třeba ve chvíli, kdy je homeopat již vybírá, anebo ve chvíli, kdy mu přijdou dopisem domů. Jak je to možné? Možné je to proto, že se jedná o frekvenční léčbu. Tzn. ne účinná látka obsažená v homeopatikách, ale frekvence uzdravuje (upomíná bytost na rovnovážný stav). V cukru je jen záznam, že tam ta a ta látka někde byla a jakási zkratka/propojka na tuto látku (nemoc, zvíře, rostlinu, chemický prvek či minerál) apod. Něco podobného, jako je v počítači zástupce na ploše. Vše je jenom energie a vše je řízeno myšlenkou. Hmota a dění (tzv. události) jsou jen následek / odraz /rezonance takových myšlenek.

Při repertorizování a vhledu dnešního případu jsem narazil na to, co vlastně může znamenat mít postižené dítě, jaké karmické pravidlo se tam demonstruje. Je to zaseknutí vývoje rodu, zpravidla rodiče prarodiče nenechají dospět své dítě a pokud tu životní sílu takto (u)dusí, rodící se bytost přestane být schopna nasávat životní energii, často již při růstu v břiše. Tento důsledek je velmi často následkem velké zlosti a zahořklosti rodu, zpravidla prarodičů postiženého dítěte.

Na příkladu Ukrajiny je vidět, že demokracie je pouze dočasná dohoda o přerozdělení moci. Kdykoli si výraznější skupina s mocenskými ambicemi, ať již uvnitř, nebo vně země, rozhodne pro změnu, ta změna – bez ohledu na předchozí dohody a zákony – přichází. Nejčastěji se tak děje prostřednictvím ozbrojené intervence a agrese. Možná je dobré si proto uvědomit, že současný stále více nelidský režim v anglo-saské společnosti panuje jen proto, že občanům vyhovuje, resp. zatím nemají nemají agresivní mocenské ambice to jakkoli měnit. Jak ukazuje historie, je to dočasný stav, pak bude současný režim znovu násilně nahrazen jiným…

Na každé revoluci je nejděsivější, jak snadno se několika málo hlavám podaří zmanipulovat tolik horoucích srdcí.

Sebevědomí u těch, co se bojí, a co manipulují, zpravidla stoupá přímo úměrně počtu lidí, které dokáží přesvědčit, nebo jim nařídí svou pravdu.

Tento režim lze nazývat demokratický a svobodný snad jen díky naprosté nevědomosti jeho obětí.

Jste -li chudí a nemocní, modlete se. Jste-li úspěšní, bohatí a zdraví, modlete se třikrát tolik. A pomáhejte nemocným a chudým.

Pro toho, kdo by si snad chtěl myslet, že lidský život je procházkou, stačí se podívat na začátek a konec. Proč se člověk rodí a zpravidla i umírá v tak obrovských bolestech?! Dědičný hřích. Trpíme za nevědomost a apatii svých předků, jen nevíme, že jsme to byli my sami, kdo nevěděl a rezignoval.

Pokud jste zasvěcení, nebo aspoň částečně zasvěcení, buďte opatrní a zvažte dobře možnosti příjemce vaší zprávy, příjemce vašich sdělení. Pokud není vše přijato plně, nepřijatá část zůstává „viset v prostoru“ a tam se jí může zmocnit kdokoli a zneužít jí. Vše se pak zapisuje na vaše tričko. Z toho důvodu je také většina vskutku esoterických klubů pro normální smrtelníky zcela nedostupná.

Češi propadají v mnoha činnostech, ale jedné jsem si v poslední době všiml hodně výrazně. Je to problém se sólisty, problém s lídry. Třeba Američané, ať jsou jací jsou, vědí, že jim špičkový manažer vydělá na jejich chleba. Sportovci vědí, že jim špičkový útočník zařídí góly a cenná vítězství. Muzikáloví herci vědí, že jen superhvězda v jejich souboru způsobí, že lidi na ně budou chodit. Politici vědí, že je dobrý lídr dostane do parlamentu. Proto na ně všude makají, protože chápou, jak to je. Jen Češi házejí svým hvězdám klacky pod nohy. Divná země, praotče..

Lidské mozky se snaží držet krok se stroji a technologiemi. Zřejmě i vám vypadávají v poslední době písmenka, nebo celá slova z vašeho psaní na počítači. Jenže to je špatně, lidský mozek nikdy nebude jako čip stroje. Pracuje na jiné bázi. Je daleko mocnější a rychlejší. Myslí v obrazech, nikoli ve slovech.. Přemýšlejte v obrazech! Poprosím vás o sdílení, pokud s tím máte rovněž problém vy sami.

 

 

Legenda mluví o tom, že lidstvo se kdysi dávno vydalo ryze technologickou větví do budoucnosti a zcela opustilo kontakt s Bohem, opustilo cestu snahy o pochopení příčin a následků. Až zhruba do roku 3000 to fungovalo, ovšem pak došlo k poruše jednoho z genů a lidstvo začalo vymírat. Proto se emisaři této umírající civilizace našich potomků vrátili v čase přivézt ztracený gen. Jenže tak to nefunguje. Musí přivézt spiritualitu. Pokud se lidé budou soustředit pouze na hmotu, na fyzické zdraví, život dlouhý až věčný a své fyzické schopnosti, dojdou sice daleko, ale zacyklí se v kruhu, ze kterého je jen velmi malá šance úniku.. Ten kruh nese název 666. I poslal Bůh svoje nejlepší služebníky, zpět v čase, aby svedli rozhodující bitvu o směřování vývoje lidstva v této časové linii. Kdo myslíte, že tentokrát vyhraje? Technologie, nebo Bůh?! A co volíte vy osobně? Superinteligentní telefony a ajpody, zázračné schopnosti, zdravou stravu, fyzické zdraví – anebo možnost vývoje, což je ta nejúžasnější nabídka v celém Univerzu?

Lidé i 25 let po sametovém převratu odsuzují ty, kteří byli tenkrát v komunistické straně, anebo v STB. Dobrá. Jen mi není jasné, proč tedy stejnou měrou neodsuzují poslance Europarlamentu, nebo lidi, kteří dělají v Bruselu. Řada z nich také netuší nic o totalitě, která se rozjíždí a na které se sami ochotně (a za tučné výpalné) podílejí ….

Jedním z příznaků a měřítek duchovní vyspělosti je čas, za jaký se dokážeme vrátit po vychýlení se z extrému zpět do středu.

Já stejně většinou říkám lidem: Hele, vyserte se zatím na konspirace. To je vyšší dívčí a většinou to stejně nepochopíte, spíš se zeserete strachy už v síni. A přehled na konspiračním poli většina z vás nikdy nepoužije. Makejte na sobě, čistěte, a snažte se pochopit, kdo jste a proč jste tu a v čem si bráníte být zdraví a šťastní. To použijete každou hodinu mnohokrát…

Tělo je nástroj uvědomění. Uzdravení těla bez uvědomění si příčin nemoci je vždy jen dočasné.

Myslím, že důvod toho, proč jsme na západě tak nervózní a zahořklí, v porovnání třeba s Asiaty v Asii, je vcelku snadný… My jezdíme každý druhý ve svém autě, oni jezdí na 200x levnější motorce. My bydlíme každý ve svém domě, či bytě, po 1-4 lidech, ony bydlí v 400x levnějších malých místnostech po 10 lidech. Své potraviny nakupujeme v supermarketech, oni je nakupují 20x levněji na trhu, nebo si je pěstují. My výrobu a zemědělskou výrobu stále snižujeme, oni stále zvyšují. Z toho všeho mi tak nějak vyplývá, že příchod žlutých bratrů do Evropy a převzetí moci nad anglo-sasy může být ve skutečnosti vysvobozením, nikoli porobou.

„Proč jsou ti, co jedou na duchovno tak střelení, řekni mi,“ ptáš se mě.

Protože jsou v úleku a úletu. Odmítají zpravidla díky příliš traumatických prožitkům přijmout realitu tak, jak je a snaží si zoufale stvořit svou, lepší a šťastnější .. jenže odmítají pro to zároveň tvrdě pracovat, a odmítají a bojují se vším, a s každým, jež jim nezapadají do té jejich.

Člověk má v mozku datový nosič, nic víc, nic méně. Lze ho nahrát na jiné médium, lze ho zcela resetovat, aby po něm nezůstalo vůbec nic. Jako kterýkoli jiný počítač. Vymazat vám hlavu již není problém, nahrát kompletní backup vaší osoby do počítače pro případné přehrátí na jinou osobu či jiné použití v budoucnosti bude (oficiálně) možné v průběhu cca 10 let. Časem pak zjistíme, že nemoci jsou pouze programy, které lze jednoduše vymazat, a že schopnosti jsou programy, které lze jednoduše naprogramovat.

Jasně. Čím více toho na sebe vyzvoníme druhým, tím jsme (na chvilinku) silnější, tím méně problémů v mezilidských vztazích, tím méně toho lidé použijí proti nám. Ale zapomínáme zřejmě, že všichni jsme Jeden. Všichni už na sebe všechno víme. Jen si to neuvědomujeme. Takže ti, kteří o sobě nepouštějí nic, mají narozdíl od těch, kteří na sebe pouští všechno, ještě kurevsky dlouhý kus cesty před sebou… a vše budou nuceni učit se v běhu. Někteří ve sprintu.

Každý americký channeling má svého kupce!

Jedním ze základních rysů rakoviny co do psychosomatiky je pozice: „Nakládá se toho na mě víc, než dokážu unést, jsem přetížen. Chcete po mně víc a víc, nedokážu to, nemám na to, nestíhám.“ Jak příznačné pro celou naši západní společnost v této době, že?

Vše důležité již bylo řečeno, vymyšleno, stvořeno, zkopomováno a napsáno. Naší povinností je to teď co nejlépe přečíst, zahrát a naplnit!

A co se posledních (nejen) bouří týče.. lidé již v průběhu nejbližších let zjistí, že jejich bydlení na zemském povrhu patří mezi nejdražší, ale také nejnebezpečnější formy života vůbec. Chtějí-li přežít, budou muset jít dovnitř, pod zem. A bude s tím veliký spěch….

Není asi větších důkazů, že jsou lidé v některých oblastech nepoučitelní, než každoroční již mnoho desítek let trvající sledování pohádek v Československu, aniž by z nich kdokoli cokoli pochopil… nebo se dokonce podle toho řídil.

 

To, že sníte v nejtemnější den a noc v roce rybu, není úplně dobře, protože to je tak nějak symbol naděje a toho bývalého týmu kolem Bratra, no.. Čili je to takový satanský rituál svého druhu, na kterém se podílejí všichni nevědomí, jak je jejich dobrým zvykem, a v Čechách se tak vždy výrazně podpoří materialismus a jáství, zas jakože na ten další rok, žejo. Ale na jezení bramborového salátu žádný satanismus nevidím… i když … vzhledem k tomu, že pochází z Ruska, tak je to samozřejmě jednoznačně manifestace silně protiruského postoje, model Karel 2012. Takže mohu jen zvolat společně s dalšími aktivisty: Free pussy carps!

Každá civilizovaná společnost ví, že není důležitá pozice, na které se zrovna nacházejí první. Každá civilizovaná společnost totiž ví, že se VŽDY čeká na ty poslední…

Je příliš pozdě na poznávání se a rozhodování se o čemkoli.. jsme dávno rozhodnutí a dávno se známe!

Není cesta utéct před masmédii, vypnout definitivně rádio a televizi, jak si myslí sluníčkoví lidé.. Před ničím nelze nikdy utéct, obzvlášť tehdy ne, pokud jen zavřeme oči. Cestou je změnit naše nastavení tak, aby se jim už nevyplácelo tlačit do nás strach a smrt…

Čím více chceme brát lásku od druhých, tím větší idioty potkáváme.

Zoufalá ta civilizace, jejíž úspěšnost a prosperita se řídí počtem prodaných nových aut… spíš zlej sen.

Rodiče máme jenom na chvíli. A někdy mají oni sebe navzájem ještě na mnohem menší chvíli, než my je.

Téměř všichni bychom si přáli, aby s námi ostatní jednali čestně a na rovinu. Jenže, dámy a pánové, kdo z nás tu pravdu skutečně vždy a za všech okolností unese? Kdo z nás si třeba dokáže zachovat stejnou úctu a lásku k ženě, když zjistí, že byla prostitutka? Nebo s důvěrou nabídnout pracovní pozici někomu, kdo se ukáže být propuštěn z výkonu trestu? Co vlastně lidi nutí lhát, nebo neříkat o sobě příliš pravdy a odkrývat svou minulost? Je to nepřijetí a odsuzování ostatními.

Existují stovky kaučů, kteří vás naučí jak být úspěšný a jak vydělat prachy. Zatím jsem nepotkal jediného, který vás naučí jak otevřít své srdce a být zde s druhými a pro druhé … ono na tom totiž člověk nezbohatne hned, ale až za několik desítek let, anebo třeba až za několik desítek životů.. zvláštní rasa, ti lidé.

Ti, kteří poznají danosti tohoto světa, nakonec zjistí, že svět funguje na základě energií. Ti, kteří proniknou ještě hlouběji, nakonec zjistí, že tou energií je LÁSKA.

Jsou lidé, jejichž smrt má malý význam pro ně samotné, ale velký význam pro lidstvo!

Ježíš pracoval tak, že dilatoval čas..ten čas je tam kvůli pochopení lidí.. ale v jeho přítomnosti se vytvoří tak silné pole, že lidé náhle čas nepotřebují a pochopí během několika vteřin… Proto Ježíš mohl říci trestanci, kterého křižovali vedle něj, že ještě dnes spolu s ním usedne ke stolu s jeho nebeským Otcem. A tuto možnost máte všichni, bratři a sestry, neboť všichni jste jako Mistr. V této době máte možnost skokově pochopit vše. Stačí k tomu jediné: Zcela otevřít své srdce, a zcela opustit svou mysl..

Kdo nevnímá a nečte energie, je asi stále více a bude v této době informačno-datově ztracen.. neboť ho data pokaždé převálcují. Jenže klíčová otázka, kterou by možná humanoidé měli klást, není Co? či Kdo?, ale Proč?

Vždy když se s někým loučíme, měli bychom mu poděkovat. Nevíme, kdy, nebo zda vůbec ho ještě uvidíme.

Ve válce existují lidé, na které se můžete 100% spolehnout, pak ti, na které si musíte dávat pořád pozor a pak ti, kdy jste si v podstatě jisti, že vás zradí, nebo napadnou. Čím déle jste ve válce, tím lépe je všechny dokážete od sebe odlišit. Zpravidla velmi rychle.

 

A pokud se cítíte hodně na vrcholu, vnímáte se jako hodně úspěšní, mocní, v podstatě nesmrtelní, bylo by dobré si vždy v takové chvíli uvědomit jednu věc. My zde všichni žijící na Zemi jsme zde za trest. Peklo existuje a my jsme v jeho středu. Jsme zločinci. Ale za dobré chování občas někoho propustí.. a ještě stovky či tisíce let poté se o tom hovoří..

Někdy dostanou dva lidé jen strašně málo času. Je škoda nevyužít každé vteřiny úplně naplno, je škoda na něco čekat, něco očekávat.

Všechny zapisované duchovní channelingy, všichni ti různí Saint Germanové, Archandělé, nebo Ježíšové, jsou fake. Ne, že by tyto bytosti neexistovaly. Ale nikdy se nevyjadřují slovem, a už vůbec pak nikomu nic nediktují, notabene hromadně pro ostatní. Skutečným autorem všech těchto textů je lidské ego.

Váš vztah k dětem archetypálně vypovídá o vašem vztahu k lidem.

Často se mě ptáte, jak při terapiích vlastně pracuji. S využitím nejrůznějších přístupů i metod. Ale za těch 10 let vykrystalizoval jeden asi nejvíc. Pokouším se ukázat vám jiné úhly pohledu a dopadu vašich myšlenek, skutků a běžného denního chování na váš osud, vaše zdraví, vaše emoce, a na vaši energetickou rovnováhu vůbec. Vytvářím pocit bezpečí, pocit, že jste milovaní a pocit, resp. jistotu, že vše má svůj smysl. Že se všechno děje z určitého důvodu a za určitým cílem. Univerzum zbůhdarma nikdy nikde ani lístkem nepohne. Ukazuji vám propojení světa i na těch místech, kde ho vy vůbec nespatřujete. Snažím se vám vysvětlit, že jedině důkladnou a hlubokou prací na sobě bez sebelhaní a netrpělivosti můžete dojít zásadní změny nejen v nahlížení na chod tohoto světa, ale především ke zlepšení svých extro, a zejména pak introvertních sociálních vazeb k lidem, tedy k sobě samému. K sobě samému, tedy k lidem. A k tomu nám pomáhá Bůh…

Emoce je jeden z nejsilnějších lidských motorů. Při intenzivním procítění emoce může člověk až omdlít, ztratit vědomí (neboť je tak silně spojen se svým nevědomím – duší, až ho to vyhodí ven z programu). Ještě, že lidé v podstatě nevnímají své emoce.

Tělo se skládá z několika bazálních chemicko-fyzikálních prvků, a mnoha drobnějších.. kromě draslíku (láska), hořčíku (odpuštění) je zde i vápník (vůle). Každý z prvků symbolizuje určitou vlastnost, osobnostní charakteristiku. Vápník například souvisí s trpělivostí. Kdo ji nemá, má problém se zpracováním vápníku (např. osteoporóza, ale částečně i deprese atd.), kdo má trpělivosti moc a málo akce, má problém s vápenatěním (kromě cév i např. Bechtěrev, atd.). On-line seminář Alchymie prvků a tajemství lidského spokojeného života, kde vše rozpracuji a vysvětlím podrobněji, už zřejmě do konce roku nestihnu, čili někdy na jaro. Je to hodně věcí, které je třeba spolu poskládat.

Přemýšleli jste někdy, co je to svědomí? Proč máme každý trochu jiné svědomí? Proč nám říká různé věci? Část lidí to špatně chytá, Anie? Podle mě je svědomí (nejvyšší) úroveň dosaženého vědomí toho kterého jednotlivce.

Těch definic světla je celá řada, záleží v které oblasti se na to díváme. Fyzikálně je to popsané jako obsah dat, jenž je nesen fotonovou či jinou částicí, ale v duchovnu o světle hovoříme jako o vědomí, což je souhrn vědění + zkušeností + v něm obsažených a zvládnutých frekvencí a propojení na Zdroj i Celek stvoření. Nebo-li, z toho vyplývá, že posílat někomu světlo, jak mají páni esoterici ve zvyku, je naprostá píčovina. Lze maximálně ukotvovat a naplňovat určitý záměr.. pomáhat při tom, vizualizovat, atd., ale z pozice lidské bytosti nosit/přenášet světlo je v podstatě nemožné.

Lidé se dělí vlastně jen na dvě skupiny. Ti, kteří vám naslouchají, a pak ti, kteří vás nevidí a neslyší. Ovšem na ně pozor! Ti vás mohou velmi často i zbourat.

Život je plný pocitů. Jedním z nejkrásnějších je, pokud tě tvoji blízcí podporují v tom, co děláš.

Je to velice zajímavé zjištění, které jsme dnes učinili na konstelacích. 31.10./1.11. jsou Helloween, Dušičky.. otvírají se dimenze mezi astrální dimenzí a naší.. „svátek mrtvých“ a umírání.. a přesně za půl rok, každý rok, 18.4.-1.5., přebírá temnota největší moc nad Zemí.. zdá se, že jde tedy o jakousi energetickou přímku-pozici vyplývající z přesné hvězdné konstelace pravidelně se opakující co půl rok, resp. rok.

Lidské emoce budou v této době to nejsilnější, co má člověk k dispozici. V této chvíli je to to, co má každý, narozdíl od lásky, na dosah ruky. Proto si zřejmě dokážete představit, co se v současnosti a blízké budoucnosti bude a má dít. Věřme, že to právě s pomocí emocí přemostíme.

Pokora? A co to je, jak to poznám, že už to mám, ptají se mě někteří klienti, když již na to přijde řeč. Poznáte to třeba tak, že rok, či dva pláčete. Téměř nepřetržitě.

Nezřídka se stává, že se lidem otvírají psychické a duchovností schopnosti po prožití těžkého traumatu. Může jít o úmrtí někoho blízkého, autonehodu, či třeba i znásilnění. Přestože do jisté míry jsou pak skutečni schopni vidět věci, které ostatní nevidí, často se právě díky příznaku traumatu, při kterém tato schopnost vznikla, se jí již nejsou schopni zbavit. Jde o tzv. skokové otevření mozkových center. Z toho důvodu je část jejich práce a závěrů nakonec ukazuje i jako nepravdivá či neplatná, neboť není činěna vědomě a ve svobodné vůli. Bohužel jsou takoví jedinci schopni silou svého ega za těchto okolností poškodit i uvažování a život některých dalších lidí kolem nich. Podobným způsobem jako trauma z hlediska následků na mozek působí některé drogy.

Čím déle někoho sledujete, tím více si na něj zvykáte a tím více si ho dříve či později i zamilováváte. Až tu budeme tak dlouho, jako Bůh, taky budeme milovat všechny a všechno.

Problém západní společnosti je přílišná svoboda. Myslíme si, že ji můžeme naplňovat na úkor druhých. Zároveň nerespektujeme žádné struktury, žádné autority, vše se rozpadá.. naše svoboda se nám stává smrtící zbraní.

Každý máme příznivou prognózu. A záleží jen na nás, zda ji naplníme.

Lidé mají plné hlavy archandělů, přitom ve svém srdci nevnímají ještě ani anděly.

Zatímco vědomější člověk vnímá toho méně vědomého a je jeho součástí, opačně to samozřejmě naplatí. Není tedy divné, že se v přítomnosti či byť při jen pouhé myšlence na někoho rozkašlete, začne vás bolet hlava, udělá se vám špatně od žaludku, píchne vás v těle, kde má dotyčný blok, v krajním případě se pozvracíte, či pokakáte. Je to určitá fáze vzestupu, než člověk ještě více zvýší svou vibraci, aby se mu už toto nestalo. A samozřejmě to svědčí i o vás, máte tam s dotyčným spjovací bod. Ale Češi jsou tvrdý oříšek.. například známý filipínský léčitel Lino, když z nich tahá špínu, tak různě kašle, chrchlá, krká.. a to jen z toho, co je veřejně vidět a slyšet.

Politické strany jsou relikty 20. století, na jejichž síle, anonymitě a nepřehlednosti byly vystavěny oba nejhorší totalitní režimy novodobé historie: fašismus, i komunismus. Jediným skutečným řešením je ale zákaz politických stran a uskupení zákonem a převzetí zodpovědnosti prostřednictvím jednotlivců.

Je mnoho důvodů, proč jít po cestě a hledat Boha vně i uvnitř. Jedním z těch nejkrásnějších je, že všude od něj začnete nacházet malé i větší lístečky s jedním a tím samým vzkazem: PS: Miluji Tě!

Proč lidé nepoznají pravdu? Pravdu lze pouze procítit, nelze ji nikdy rozumem poznat. Lidé ještě nemají ani rozum, natož cit.

Lidstvo na Zemi vzniklo původně jako otrocká rasa. Tomu odpovídají dodnes její zvyky. Ve svém volném čase se nezvdělávají, nebystří mysl a své schopnosti, nepřipravují na budoucnost, ale klábosí, pijí, hrají různé hry, koukají na televizi a jinak mrhají tím nejcennějším, co mají, svým časem. Klíčové slovo není prožít a naplnit, ale přežít.

Zkušenost se Sluncem (roční období) i Měsícem (deklinace) nám říká, že u externích kosmických energií a světla není tolik důležitá vzdálenost, ale zejména úhel, pod kterým vstupují do zemské atmosféry.

Jakákoli jiná motivace vydat se na duchovní cestu, než očistit své srdce a stát se lepším člověkem, je cesta do pekla, místo do nebe. Obzvlášť pak motivace: nabýt mimosmyslové schopnosti.¨

Přemýšlím nad tím, jak moc velkým handicapem pro život na Zemi je mít nadprůměrně hodné rodiče.

Je to neskutečné, jak neuvěřitelně opravdově a ctnostně zřejmě budou lidé nuceni se chovat.. v podstatě to nepůjde jinak. Nepůjde lhát, nepůjde podvádět, nepůjde válčit.. následky přijdou vždy obratem. A některým lidem už je z některých takových činností, případně lidí, i fyzicky špatně.. nelze s nimi být, nelze s nimi jednat, nelze s nimi žít. Skvělá doba.

Některá varování či znamení jsou jako polechtání pírkem. Tak moc nás Bůh miluje. Otázkou je, zda je pak ovšem jsme vůbec schopní vnímat.

Včera jsem si na konstelacích znovu uvědomil jednu věc. Dospělí zamrzlí v dětském období zpravidla nejsou schopní rozeznat, kdy se hraje vážně, a kdy mohou blbnout. Jejich častou reakcí je také smích za každých okolností.. často i ve chvílích překvapení, nebo bolesti.. reagují dětsky, nechápou, o co jde. Na fyzickém těle se to může projevovat různě.. problém mají zejména ledviny, močové ústrojí, pohlavní ústrojí. První čakra.

Ukazuje se, že pokud bude lidstvo pokračovat v kapitalismu, velice rychle zničí samo sebe. Ukazuje se však také, že socialismus by měl implementovat někdo zcela jiný, než Evropská Unie, někdo trošku chytřejší… a míň na prachy.

Přeji si, ať některá naše pochopení jsou učiněna spíše dříve, než později, neboť toto zpoždění přináší jen další nepochopení a další bolest všem zúčastněným. I když jen část ze zúčastněných ji je později odsouzena prožívat ještě po velmi dlouhou dobu.

Někdo se mě ptal, zda je homeopatie založená na podobném principu, jako očkování. Zajímavý dotaz. Myslím, že ne. Neboť hmota pochází z frekvence, je to část jejího naplnění. Pokud dodáme do hmoty jinou hmotu, aniž bychom tam předtím dodali frekvenci, je tam navíc, je tam nepotřebná, je tam nesprávně, je tam víceméně škodlivá a jde proti zájmům celku. Pokud dodáme do frekvence další frekvenci, rozšíří se spektrum. Rozšíří se portál možností a hlavně i řešení.

Často ani nevíme, jak to chceme my sami. Ptáme se sami sebe, jak to chci já? A což teprve, jak to chce Bůh? Kdo z nás může opravdu vědět, jaké záměry má s námi Bůh?

Není těžké ve jménu Boha zahájit válku. To dělají prakticky všechna náboženství a jen tím ukazují, že v žádném spojení s Bohem vlastně nejsou. Nejtěžší je ve jménu Boha celé to běsnění zastavit.

 

Karma je neuvěřitelné poznání a uvědomění. Zjistíte, že vše, co právě konají jiní, je v naprostém pořádku. A že vše, na co se máte právě soustředit, je to, co zrovna teď konáte vy.

Pohyb a vývoj směrem vpřed či vzhůru není ničím zajištěn a zaručen. Základním stavem Vesmíru je stagnace.. resp. velmi pomalý pohyb zpět směrem k zániku, reverze.

Vesmír je hologram a vše je obsaženo ve všem. Abychom to však mohli poznat, na velmi nízkých vývojových stupních potřebujeme zažít a uvidět mnoho (nám podobných) součástek, které se chovají (nám) odlišně, aby se nám to konečně poskládalo. Člověk nemá sám šanci poznat bez druhých sám sebe. Anebo jeden z 6 miliard. Jednou za 2 tisíce let.

Toto je planeta plná zombie.. každý se na tebe hned sápe, pokud prokážeš, že máš v sobě sílu života a podstatu lásky.

Při terapiích stále více zjišťuji, jak obrovsky bolí a chybí živým sourozencům jejich potracení či z jiného důvodu mrtví sourozenci. Přestože to kolikrát ani nevědí, že někdo takový byl.

Politice vždy aspoň trochu rozumělo tak 10% lidí, pouze z akomunistů tomu rozuměl každý, protože to bylo černo-bílé. Ovšem skutečné příčiny různých tahů šachů zná tak 2-3% populace, víc ne. To platí pro všechny režimy. Rozhodně mezi nimi nejsou novináři, nebo aspoň ne ti, jejichž jména čteme pod politickými komentáři v novinách.

Jednou z nejtěžších projevů neúcty k člověku je znevažování jeho bolesti, nebo emocí vůbec.

Stále ještě nechápeme co to je být tzv. duchovním. Je to pochopení a přijetí situací ve svém životě a poučení se z nich, abychom se stali lepšími a vědomějšími.

Po absolvování každé terapie, každého kursu, přečtení každé knihy, potkání s každým učitelem, bychom si měli zapsat do deníčku po 10 dnech odpovědi na tyto otázky: 1) Co mi to přineslo? 2) Co mi to přineslo konkrétního do mého života? 3) Co jsem z toho pochopil? 4) Co z nového začlením do svého života? 5) V čem dostává možnost se změnit? 6) Co jsem za to zaplatil/obětoval? 7) Co mi to přinese? Co z toho jsem schopen denně cvičit/meditovat/promýšlet? 9) Jak se behěm 10 dní změnila realita kolem mě po absolvování terapie, sezení, přečtení knihy? 10) Jsem ochoten absolvovat toto sezení, tento kurs, po čase znovu? A to stejné doporučuji udělat ještě jednou za rok od absolvování. Zřejmě zjistíte, že vaše efektivita investice se pohybuje – pokud hodně – někde kolem 10-15% investice.

Setkání s Mistry nejsou důležitá ani tak proto, že by vám snad něco nadiktovali, co máte udělat a jak máte žít. Často nám jen otevřou určité kanály (a to může nastat minutu po setkáni s nimi, stejně tak jako třeba dva roky po setkání), a dodají nám velkou porci životní energie, lásky a smíření (to zpravidla vnímáme okamžitě). A co se může stát se pak zpravidla stát i může. Jen tak.

Je to zvláštní doba. Ukazuje se, že fangle a fábory pomalu padají. Není důležité, jaké máme auto, jakou máme práci, nebo zda máme po svém boku blondýnku, či svalovce. Přestává být důlekžité i to, co umíme a co ne. Ukazuje se, že jediným skutečným apelem této doby začíná být udržet si zdraví a jistou míru osobní integrity, svobody a nezávislosti.

Dnes ze mě spontánně při terapii vypadlo, že pokud naše konání nemá svatou trojnost, není podle Božího řádu. Čili, cokoli konáme, ptejme se: 1) Jak to, co (u)dělám, je dobré pro mne a mou lásku? 2) Jak je to, co (u)dělám, dobré pro ostatní lidi a jejich lásku? A vidí to tak i oni? a 3) Jak je to, co (u)dělám dobré pro náš svět, náš Vesmír, jinými slovy Boha? A vidí to tak i on? Pokud je tam 3x kladná odpověď a jsme to schopni i plasticky vidět, v čem to dobro a povznesení lásky spočívá, tak… je to naše konání hrozně moc dobrý!

Řada silných rodičů se diví, že vychovali strašně slabé a v podstatě závislé (často ekonomicky) děti. Ano. Je to tím, že jim nedali vůbec šanci dělat něco po svém, v podstatě jim nedali ani šanci mít odlišný názor, bůh ví zda měli kdy šanci mít vůbec nějaký…

Z toho, že měla mafie tak dlouho svého člověka v prokuratuře, pana Grygárka, soudím, že náš demokratický systém tak, jak byl projektován, vůbec nefunguje, a je třeba ho od píky změnit. Nefunguje legislativní, exekutivní, ani mediální pilíř jako „hlídacího psa“ demokracie. O tom soudním mám obrovské pochybnosti. Přiznejme si, že nefungoval nikdy po roce 89. Demokracie v ČR je pochybná fraška pro pár set lidí a několik milionů blbců dirigovaná od samého začátku londýnským finančním centrem. Lhali nám. Naše protunelovaná a bezradná země, řadu let uznávaná evropská špička v mnoha oborech a parametrech, se stále více ocitá mezi zeměmi třetího světa.

Stojí za povšimnutí, že nás systém útočí na slabé články. Útočí na důchodce, útočí na malé děti a nemůže tedy neútočit třeba i na Ivetu Bartošovou. Každá společnost je tak vyspělá, jak moc pomáhá svým nejslabším článkům. Podle tohoto hodnocení jsme tedy zcela zaostalá, zatím se v podstatě zbla nevyvíjející se úpadková společnost. Bez ohledu na výši HDP.

Lidé tak milují zvířata, že je navštěvují jednou ročně v zoologické a jednou týdně v supermarketu. Věří, že na ně přejdou některé zvířecí vlastnosti, což je bohužel částečně pravda.

Málo kdo to ví, ale zpět ke Zdroji se dostane „jen“ asi 10% duší. Ostatní to cestou rozemele, rozebere, zničí, otočí, zotročí .. část jich ke Stvořiteli pak nacouvá zpět strachy, ostatní se rozplynou v nicotě a naprosté ztrátě identity. Nelze se vrátit Domů, když nevíte, odkud jste.

Kvůli několika desítkám či stovkám teroristů přišly – zdá se již definitivně – o svobodu a soukromí miliardy lidí. Nešťastná planeta ta, na které se vše proklamacím o demokracii navzdory vše řídí a podřizuje marginálním menšinám.

Velkým pozemským prokletí je, že všichni jsou určeni a povinni dělat všechno. To pak bere sílu a prostor využití jednotlivých talentů a úzce zaměřených specializací. Jenže tady a teď musíme každý chodit do školy, každý někde bydlet a vydělat na byt, každý chodit na autobus, nebo šetřit na auto, každý studovat všechno a podléhat všem zákonům a daním.

Někteří sdílí zkušenost, takových zkušeností nikdy není dost. Však většina často sdílí jen domněnky a názory, těch každý z nás vymyslí za den milión.. Problém je, že lidský mozek (zatím) mezi tím vůbec nerozeznává, necítí rozdíl.

Ano, čistému vše čisté. Ale my zde dole jsme velmi nečistí, plní neustálého sváru, kritiky a panovačnosti, oblečeni v bílém však zmazaní od hoven a od oleje, ať už si o sobě myslíme cokoliv.

Ano, čistému vše čisté. Ale my zde dole jsme velmi nečistí, plní neustálého sváru, kritiky a panovačnosti, oblečeni v bílém však zmazaní od hoven a od oleje, ať už si o sobě myslíme cokoliv.

A pokud se necháme Bohem vést, bez lpění a přesvědčení o tom, jak je to správně, náhle zjišťujeme, že cesta k němu zpět není již cestou, ale je zesilujícím vírem a tancem za podpory ohromného symfonického orchestru!

Povodně! Češi jsou hodně namistrovaní. Jako vždy se hraje o to, jestli Bůh (který podle 90% spoluobčanů neexistuje, i když si přes 60% lidí myslí, že „něco“ je, proto se Čechům také říká „něcisté“) srazí naši pýchu, jestli se změníme. Kolik povodní budeme potřebovat? Pět? Deset? Padesát? Dáme to vůbec? Dá se to dát? Dá se to přijmout? Možná řada lidí sepne nyní – jako ve všech těžkých chvílích – ruce k nebi a řekne Bože, za co nás trestáš? Netrestá. Vychovává, ukazuje cestu.

A možná lidstvo přijde brzy na to, že rozlízat se po krajině je krajně neekonomické. Z důvodu lepší infrastruktury, dopravy, mikroklimatu, a samozřejmě i klimatických katastrof je třeba udělat to tak, jak je zvykem na mnoha dalších planetách. Tedy, schovat se částečně pod zem a hermeticky uzavřít.. města o hloubce několik desítek kilometrů dolů i nahoru nejsou výjimkou. Mít každý baráček 100m2 a kolem dalších 200m2 je opravdu luxus, který si lidé dovolit nemohou.

Jakoukoli agresi směřující na čisté a očištěné bere Univerzum jako agresi proti sobě samému. Jakákoli agrese zaměřená na Syna Božího, či Syny Boží, má sílu zničit prakticky celé národy… (via Sergej Nikolajevič Lazarev)

Nejnovější vskutku duchovní vhledy ukazují, že je lepší pětkrát sám umřít, než jedenkrát zabít nepřítele.

Mezi trošku opomenutými základními otázky nové doby je to, zda budeme chtít nakazit své tělo spíše coby masožrouti bakteriemi či parazity z masa, anebo co by vegetariáni plísněmi ze zeleniny a ovoce, potažmo GMO. Zatímco s bakteriemi a parazity se farmacie a alternativní medicína sice horkotěžko ale umí nějak vypořádávat, s plísněmi a sporami, které si částečně vypěstovala chemickým způsobem života, zatím nikoli. Mezi nejhůře napadené produkty plísněmi patří rajčata z vašeho supermarketu.

Kapitalismus ve své poslední fázi symbolizuje totální rozpad buněk, rakovina, leukémie.. nikdo neví, co má vlastně dělat, aby přežil, často to je nucen měnit, většina buněk má silný pocit nespravedlnosti.. to je velmi zhoubné.

 

Nevěra je,když si někdo dovolí udělat něco, o čemž jsme se naivně domnívali, že nikdy neudělá.

A když se dostatečně ztišíme, zaslechneme neuvěřitelný hlas. A ten nás neustále vede tak, abychom byli na své cestě v co nejelementárnějším bezpečí a zažívali co největší štěstí a lásku. Zkuste to! Je tam …

My lide stále hledáme někoho a něco, na koho bychom mohli svést, že se necítíme šťastní.

Myslíte si, že jdete cestou srdce? Myslí si to tak většina hledajících, ale pokud by to tak skutečně bylo, svět je dávno jiným a lepším místem. Řada náboženství (křesťanství, islám) je projektována jako srdce. Nikdo nepočítal s tím, že se lidstvo uchýlí tak mohutně k cestě hlavy. To nám v současné době činí téměř nepřekonatelné problémy. Rozhodnete-li se jít cestou srdce, jste zde jako nazí v trní. Každou chvíli krvácíte.. přesto, nemůžete jinak. Kolik zde takových je? (via bratr Osho)

 

Zatímco pokládáme věnce minulosti, utíká nám přítomnost. Bez vědomé přítomnosti jsme auto, které se řítí po dálnici s řidičem v bezvědomí…

Bývalý režim byl horší pro člověka, ale lepší pro lidi. Současný režim je lepší pro člověka, ale horší pro lidi. Poslouchal jsem si v podcastu ve vaně dokument ČRo k Sametové revoluci, a ani nedutal. Přemítal jsem, zda bych do toho tenkrát znovu šel. Nejdříve jsem byl přesvědčen, že už ne. Byli jsme, horši, nesmírně naivní. Nicméně jsme byli svým způsobem čistí a nevinní. Většina z nás.. nevím, zda je v současné době stále tolik nevinných. Jsme vinni tím, že opakovaně volíme do svého čela grázly, podvodníky a zloděje. To už není naivita, to je hloupost. Velká část společnosti se také podílí osobně na velké míře korupce a podvodů, velká část (nikoli většina) z nich profituje. A jak jsem poslouchal dál, uvědomil jsem si, že ano. Že kdekoli je jakákoli nespravedlnost, či zločin, či zneužívání slabších a nevědomých, znovu a znovu může spravedlnost počítat s mým hlasem, i kdybych byl po letech znovu za největšího naivu. Prosím, nevzdávejme to. Jednou bude líp, to vím. Současný režim je lepší pro člověka, ale horší pro lidi. Obě zkušenosti jsme potřebovali zažít. Řada z nás už ztrácí sílu v tom pokračovat, neboť vidí jen rozhádanou, rozklíčenou, zdecimovanou společnost. To řešení je v dosažení pozice jednotlivce jako zdravé, svobodné, šťastné, nezávislé a hlavně vědomé lidské bytosti.

Lidé jsou excentričtí, marně hledají rovnováhu věcí.. proto když něco dělají nějak, vadí jim, když to děláte obráceně.. snaží se vás zmanipulovat na svou stranu. Jenže excentricita je zpravidla během času vychýlí na druhou stranu, takže požadují, abyste to dělali znovu tak, jako před tím, než vás zmanipulovali. Nenechte se ovlivňovat, držte se středu, oni k tomu za pár desítek let dojdou také. 🙂

 

 

Podobné vždy přitahne podobné, ať chceš, či ne. Z toho důvodu nebuď smutný, že nemáš, co chceš a máš to, co nechceš. Jakmile se změníš, přestaneš chtít, cos chtěl a přijmeš, co jsi odmítal, to, co jsi nechtěl, k sobě přestaneš nadále vázat a uvolníš cestu tomu, čeho ses vzdal.

 

Většinová společnost se dívá na alternativní či duchovní, nebo „alternativní“ či „duchovní“ jedince často skrz prsty, jako na šarlatány, blázny, sektáře. Oprávněně. Často se tito totiž od většinové společnosti izolují, utíkají před ní, separují se, bojí se jí. V přímém rozporu s nutností směřovat do Jednoty a otvíráním se všemu a všem.

Vždy mě tak trošku udivuje, jak (údajně) vyspělé bytosti mluví tak často o sobě.. „já jsem“.. a tolik málo o ostatních a o celku „My jsme“.

 

Až přijdeš na planetu Zemi, lidé Tě budou pomlouvat, kritizovat, urážet. Nic si z toho nedělej, mluví ve většině případů především sami o sobě. Buď vděčný, Neo, že Ti odkryli své nitro..

Neobdivujte mnichy! Není tak těžké být jako mnich v klášteře a stát se duchovním. Je výrazně těžší založit rodinu, mít děti, hypotéku, manželku a přesto dojít osvícení.

Jeden z učitelů říká, že Slunce je rezonátor lidských srdcí. Čím více lásky, tím více Slunce, a naopak. V tom případě by si měli bratři Češi rychle uvědomit, že je možná už čas přestat se nenávidět a závidět, je čas přestat se podvádět a okrádat navzájem. Počet čechů na antidepresivech prudce roste.. Lež a zlo zatím vítězí nad pravdou a láskou a Slunce to vidí.

Lidé rádi a často radí druhým s jejich životem. Ale ve většině případů je to jako poslouchat rady někoho, kdo sám děti nemá, jak správně vychovávat děti. Celou dobu vyprávějí jen to, jak si myslí, že by to mohlo jít.. Praktická použitelnost nulová.

Asi si neuvědomujeme, že tato společnost buď jako celek padne, anebo se transformuje a jako celek přežije. Jednotlivci a jejich přípravy na různé výjimečné stavy a situace nemají šanci.

Čím to je, že tolika dobrým lidem pukne z té nelásky a bolesti v této Světlem nepolíbené krajině srdce!?

Tato doba, tato krize, má jedno nesporné pozitivum. Řada snílků a naivů dopadne nohama na zem. Někteří i hlavou.

Tam, kde se lidé nevnímají a nectí, často ani slova, nebo právě slova, nestačí. Přesto je to jeden z mála nástrojů, které máme k dispozici. Zkusme se je proto učit skládat.. zkoušejme to znovu a znovu. Sledujme, co která slova přinášejí za energie.. a až se to naučíme, sázejme je přesně a jednoznačně, ať naplníme účel.

Češi jsou tradičně považováni za nevěříci psy. Nevím, komu slouží Česká televize, když věnuje 15 minut ze své hlavní zpravodajské relace dne církevním záležitostem, ale českým divákům to rozhodně není. Jen se děsím, že nás začne vzdělávat ještě v judaismu a jeho rituálech, neboť naše civilizace – prý – stojí na žido-křesťanských základech.

Koherence, konkrétně projení a součinnost „hlavy“ a „srdce“ podle některých nových objevů přímo ovlivňuje, resp. dokonce vytváří geomagnetické ochranné pole, které kryje živé organismy. Země si v tomto smyslu nevede moc dobře, ale mezi území, které si vedou v tomto smyslu nejhůře, patří – bohužel – zatím Česká republika. Možná to mnozí pak zpětně vnímáte a cítíte na svých energetických a zejména fyzických tělech. Pokud odjedete mimo území ČR, výrazně se vám uleví. Věřte, že si za to můžeme z velké části sami.

Oheň příbuzenských problémů se rozhořívává často pomalu a nenápadně. Jenže stále více jsou jeden, nebo více členů rodiny ukřivděni, a najednou stojí dítě proti rodiči, nebo sourozenci proti sobě, a často z toho není po dlouhé roky cesta ven. Často se usmíří až na smrtelné posteli a často ani to ne, často potřebují mnoho životů, aby své vztahy zpět napravili. V té chvíli se ptám: co za sílu ovládá lidi a jejich myšlení, jejich ega, jejich srdce, že jsou těchto zkamenění lásky a blízkosti schopni?

Tzv. pozitivní afirmace jsou snahou o nalezení snadných a instantních řešení, což je člověku velmi vlastní.

Kdykoli bude mět nasadit včela život za včelí královnu, udělá to okamžitě a bez rozmyšlení. Kdo z vás je ochoten nasadit život třeba za Nečase, nebo za Klause? A v tom je ten rozdíl mezi organizací lidské a včelí společnosti. Už tomu rozumíte?!

Sny jsou spojením s naším podvědomím. Tím, čeho si nejsme vědomi, a přitom zásadně ovlivňuje náš život. Katastrofické sny jsou informací o katastrofickém stavu našeho života, smýšlení a směrování. Pouze jeden ze sta má prorocké sny, které mají význam i pro druhé, jinak je vše určeno výhradně nám, samotným. 

Vědomé a nevědomé bytí? Rozdíl asi jako mezi životem a smrtí.

Kvalita naší krve vypovídá o síle vitality a přežití našeho rodu. Mele-li náš rod už z posledního (vzdálil-li se hodně od Boha), odrazí se to také na kvalitě naší krve. Zejména pak železa, hormonů a dalších strukturálních látek.

Lidem „odchází“ paměť. Už jí totiž nebudou potřebovat. Dochází k naprosté změně paradigmatu práce s mozkem, „vzpomínat“ si nyní totiž začneme i na něco, čemu jsme osobně nebyli přítomni. Začínáme se totiž přepojovat na geomorfogenetická pole, kde si vše v případě potřeby načteme jako na internetu. Nebo bychom aspoň měli.

Sny jsou spojením s naším podvědomím. Tím, čeho si nejsme vědomi, a přitom zásadně ovlivňuje náš život. Katastrofické sny jsou informací o katastrofickém stavu našeho života, smýšlení a směrování. Pouze jeden ze sta má prorocké sny, které mají význam i pro druhé, jinak je vše určeno výhradně nám, samotným.

Vědomé a nevědomé bytí? Rozdíl asi jako mezi životem a smrtí.

Kvalita naší krve vypovídá o síle vitality a přežití našeho rodu. Mele-li náš rod už z posledního (vzdálil-li se hodně od Boha), odrazí se to také na kvalitě naší krve. Zejména pak železa, hormonů a dalších strukturálních látek.

Lidem „odchází“ paměť. Už jí totiž nebudou potřebovat. Dochází k naprosté změně paradigmatu práce s mozkem, „vzpomínat“ si nyní totiž začneme i na něco, čemu jsme osobně nebyli přítomni. Začínáme se totiž přepojovat na geomorfogenetická pole, kde si vše v případě potřeby načteme jako na internetu. Nebo bychom aspoň měli.

Obávám se, že nedělním výbuchem paneláku ve Frentštátu vypukla v ČR občanská válka. Tíha nespravedlnosti režimu dopadá na desítky, možná již stovky tisíc Čechů. Stejně jako na bývalého státního zaměstnance, který plynem odpálil kvůli existenčním potížím a exekuci celý panelák i se svými sousedy. Krize, kterou procházíme, je primárně krizí nejen ekonomickou, nejen politickou, ale zejména třídní. Ti, kteří měli možnosti a trochu v hlavě, začali po revoluci podnikat, nebo na systému začali jinak profitovat. Stali se lékaři, právníky, státními zaměstnanci. Jenže stále zde zůstalo více jak 50% populace Česka, kteří den po dni ztrácejí další a další možnosti, nejen jak se uplatnit, ale jak vůbec přežít. Zdá se, že elity udělaly historickou kardinální chybu již poněkolikáté a hrozí, že je smete ulice. Tomu se samozřejmě budou elity snažit zabránit eskalací moci a použitím a nasazením nových technologií. Přesto se obávám, že občanská válka nejen v ČR odstartovala.. poděkujme za to kromě politiků a novinářů hlavně sobě. To my jsme nechali společnost vyhnít a dojít až do tohoto stadia. Naše děti a vnuci nás proklejí, nebo to již udělaly. Nevím, zda je ještě čas vše změnit, nebo již ne. Věřím…

Máš pro ostatní často slova podpory, soucitu, úžasu? Oni pro tebe ne. Ale to není důležité. Není důležité, jak tě vidí druzí. Nevěnuj tomu příliš pozornosti. Důležité je hlavně to, jak vidíš ty je.

Těžká nemoc většinou ochraňuje ostatní i nás samotné před eventuelními následky našeho pomýleného uvažování, před následky našich nesprávných skutků, které bychom realizovali, pokud bychom zůstali mocní.

Často vidíme svět nereálně. Uvízli jsme ve svém dětském světě a představě, nasadili jsme tvrdou obranu před tím, abychom si nemuseli přiznat, že svět je často zlý a nespravedlivý. I to pomine.

Krása duše se zrcadlí v kráse tváře a její oduševnělosti. Zejména v očích. Podobně všechny psychické poruchy znamenající blokaci komunikaci s duší, a realizaci strachu, či panické úzkosti, lze téměř vždy vyčíst z tváře.

Světlo je tiché a klidné. Přijde, bez velkého povyku udělá práci, udělá, co je zrovna potřeba a.. mnohdy zase odejde, aby se vrátilo znovu, až to bude znovu nejvíce potřeba.

Jsou dny, kdy bolest ze svých partnerských rozchodů cítím až do morku kostí. Bolí to tam. Po rozchodu prý může bolet jen ego. Nevím. Myslím, že mě bolí nenaplněná láska. Láska, pro kterou jsme neudělali a nedělám vše, co můžeme. Jsme příliš hloupí a příliš sobečtí na to, abychom dokázali žít v párech.

Jedním ze základních faktorů, ovlivňujících kvalitu života naší epochy, je to, jak se dokážeme vyrovnat s dlouhodobým stresem. Pracovním, rodinným, enviromentálním.

Jedním ze základních faktorů, ovlivňujících kvalitu života naší epochy, je to, jak se dokážeme vyrovnat s dlouhodobým stresem. Pracovním, rodinným, enviromentálním.

Každá společnost je vyspělá přímo úměrně tomu, kolik dopřeje sluchu a svobody těm nejlepším vpředu, a kolik věnuje prostoru a energie těm posledním, vzadu.

Jediné, co nás udržuje v tmářství, je naše přesvědčení a naše očekávání.

Právě to, že se tak zoufale snažíme některé věci rozumem a hlavou pochopit, nás přivádí často k zoufalství.

Velmi často neslyšíme ty, kteří k nám promlouvají z lásky, neboť zrovna nasloucháme těm, kteří mluví jen proto, aby slyšeli znít svůj vlastní hlas.

Nemylme se. Vše je připraveno. Volná energie, léky na téměř všechny nemoci, kvantový skok ve vědomí a uvědomění lidstva. Co tomu brání? Vy víte kdo. A také sami lidé. Domnívají se, že stávající stav je nevyhnutelný, nemají tušení o tom, co bylo již vynalezeno a co je jim již po desítky let skrýváno. Tedy, probudí se včas?

Žijeme v úchvatné době, ve které lidé zjistí, jak obrovskou sílu mají myšlenky. A také jejich strachy.

Vrcholoví sportovci trénují často denně, přesto jen několik z nich dosáhne vrcholu. V duchovní cestě je trénink ještě naléhavěji potřebnější. Ale řada lidí přečte jen dvě knihy, nebo navštíví dva semináře. To nemá pro jejich růst smysl v podstatě žádný. Skutečná cesta trvá desítky let poctivé práce.

Úkolem duchovní cesty je, aby se nevědomí stalo mořem vědomí, čistou, živou a nekonečnou vodou života.

Porovnáváním se člověk identifikuje a zařazuje, posuzováním pak diskvalifikuje a odcizuje.

Jako nedokonalí hledáme ve všem a ve všech nedokonalost. Jako dokonalí vidíme ve všem dokonalost.

Za každým režimem stojí konkrétní lidé. Překvapivě to nejsou ti nahoře, ale ti dole, kteří si to nechávají líbit.

Není moc opravných prostředků, které dokážou lidi ochránit před pýchou a vrátit do pokory. Jedním z mála z nich je nemoc.

Mnohé morální škody, které napáchal předlistopadový režim, ten polistopadový ještě zvýraznil a rozvinul.

Probíhá válka. Válka, kdy světlá strana, strana svobody, má své mrtvé i raněné. To, že jejich jména neznáte z večerních zpráv, nic nemění na tom, že udělali maximum toho, aby vám pomohli odemknout bránu svobody. Někteří i více, než maximum.

Některé brány se otevřou pouze jednou. Je lepší později, než dříve.

Jestli to nebolí, není v tom srdce.

Národ, který není vyzrálý pro demokracii, měl mít buď o 100 roků déle monarchii, nebo o 50 let delší totalitu.

Ve slabých chvilkách mě napadá, že Češi jsou jen kompars nějaké utajované reality show…

My je pátá dimenze Já.

Všiml jsem si, že tam, kde se nachází nějaká časoprostorová či zemská anomálie, se často může vytvářet mlha, či opar.

Astrologie slouží osobnímu rozvoji, spiritualitě a pochopení sebe sama, zatímco politika mocenským zájmům a a egoismu. To je navzájem neslučitelné, proto se astrologové v politických prognózách většinou „jak naschvál“ mýlí a žádosti na ně prognózovat politický vývoj jsou ve skutečnosti pastí systému a snahou je znevěrohodnit.

Peníze buď máme, nebo nemáme. Nic mezi tím. Půjčit si? Hmm. Energii buď máme, nebo nemáme. Půjčit si? A od koho!? 🙂

Dnešní doba? Uhýbat kulkám. Smát se a tančit mezi nimi. Pak snad máme šanci. Tedy, pak určitě svou šanci naplníme!

Lidé nelžou někomu jinému a pro někoho jiného, lžou sobě a proti sobě.

Propojení v jeden Celek je v 5D nikoli výsada, nikoli možnost, ale nezbytnost a povinnost.

Kdyby si lidé včas připustili, že mají problém, dokázali by se vyhnout mnoha pozdějším závažným komplikacím.

V současné době probíhá spirituální vylodění. 3/4 z nás to semele a zcela zničí, ale ta jedna čtvrtina se opevní, vytvoří předmostí, aby mohly v průběhu dalších desítek let přijít jednotky hlavního proudu a provést zásadní systémovou změnu otrokářského paradigmatu na planetě Zemi.

To, že něco dělají všichni, ještě neznamená, že to dělají dobře. Většinou je tomu přesně naopak.

Chceš-li se zbavit nějakého zlozvyku, pořiď si děti. Zatímco u sebe samotného ti to přijde jako tvá roztomilá přednost, u nich tě to bude neskonale štvát.

Není dobrých a špatných rozhodnutí.. jsou jen rozhodnutí, která naši cestu urychlí a zkrátí, a pak ta, která ji prodlouží a učiní těžší, či bolavější.

Lidé říkají nedaří se mi, nejde mi to. Ale jen málo kdo si uvědomí, nebo vyřkne: téměř nic jsem pro to neudělal!

Čím více jedna z částí systému odmítá pracovat, nebo pracuje špatně, tím více musí pracovat jiné části systému, které přebírají její práci a funkci. Odmítá-li pracovat kritické množství subsystémů, systém kolabuje a končí.

Tato doba víc než kterákoli jiná potřebuje průvodců, kteří dobře znají cestu, kteří vědí, kudy jít svižně a kde zpomalit, či zastavit.

V naší společnosti nikdo nechce přiznat, že se bojí. To je velmi nebezpečné. V konečném důsledku nás to nutí často i nevědomě ze strachu útočit.

Proč si pořád všichni myslíme, že víme něco lépe, než ostatní? Jakým právem se jim snažíme vmanipulovat svůj pohled na svět?

Vychýlený člověk nikdy nedokáže spatřit harmonii jako rovinu. Ten malý prostor uprostřed uvidí vždy jako šikmou plochu.

Je to teď taková doba, že z nás všech stříkají letitá traumata, frustrace, bolest, smutek a vztek na všechny strany. Mějme to na paměti, až to do nás někdo napere.. a snažme se nevracet stejnou mincí. Snažme se v té chvíli vnímat v sobě jenom lásku a to, že nám tento člověk vypovídá jen cosi o své aktuální bolesti, která pomine tím rychleji, čím víc my zůstaneme v klidu a ve svém srdci.

Lidé, kteří jsou do stažení, do smutku, s přebytkem živlu vody v těle, většinou nepijí… dodme-li jim tedy výrazné množství vody, začnou se – světe div se – vyplavovat jejich smutky a strachy (konečně!) v podobě tolik potřebných slz. Jak prosté! Díky za součinnost, Viktore!

Jak víme, děti (i dospělí lidé) často šikanují ty jedince, kteří jsou odlišní.. kteří buď nejsou příliš sociální, tzn. že ostatní nepotřebují, nebo odmítají, což kolektiv štve, anebo častěji, kteří jsou tak jiní, že se jich ostatní většinou nevědomě bojí. Lidské ego má pocit, že pokud je někdo diametrálně jiný, představuje to pro ostatní potenciální hrozbu nutnosti změny.

Nejhorší je pocit bezmoci. Zahořklost se mění v deprese, deprese v žaludeční vředy, žaludeční vředy v rakovinu, rakovina ve smrt. Češi, pozvedněme konečně hlavu a svá srdce!

Duchovní člověk je protimluv. Na Zemi jsme přišli všichni z důvodu, že s námi cloumá pýcha, strach a ega. Až na pár výjimek, kterými se zatím neznepokojujme. 🙂

I andělé pláčou, ne, že ne. Vlastně pláčou hlavně andělé…

Nelze skrýt světlo v temnotách, ani nelze navždy setrvat ve lži tváří v tvář pravdě. Nelze, tak zní Zákon.

Většina potíží lidí je způsobena dvěma základními atributy. Jsou jimi STRACH a PÝCHA. Pýcha jako oddělení od Boha v mužské polaritě, STRACH pak v polaritě ženy.

Blinkající miminka jsou často následek těžkých porodních či předporodních traumat, je vhodno ihned homeopaticky řešit (od 6 týdnů výš).

Ke každé situaci, i k té, která se nás zdánlivě týká jen málo, můžeme přistupovat dvěma způsoby: 1) mě se to netýká, nebo 2) možná se to celé stalo kvůli mně/pro mě.

Vaření je jeden z nejúžasnějších příkladů tvoření ve hmotě. Proto fascinuje stále více lidí.. kteří na to pak koukají v telce. 🙂

Někdy se stovky tisíc let musíme jen připravovat na okamžik, který trvá kosmickou vteřinu.

Karel IV. měl vizi a snažil se ji naplnit. Naši dnešní lídři mají bankovní konta a snaží se je naplnit.

Co člověk rozpojil, Bůh jednou znovu spojí zpět.

Zapomeňte raději na chvíli na 5-D, lidi, nebo z toho zblbnete.

Každá generace má svůj film jako generační výpověď. Naše generace je generací básníků, o které svět přišel… 🙂

Na úrovni lidí je třeba sdílet lásku jen s těmi, kteří ji vnímají a reflektují/vrací. Jinak je to z dlouhodobého hlediska energetická sebevražda.

Hloupý člověk si na tebe udělá názor podle toho, co o tobě říkají druzí, moudrý až poté, co tě sám osobně pozná.

Na duchovní cestu jsme zatím vědomě nevstoupili, hledáme-li viníky jinde, než uvnitř sebe…

Náhlé úmrtí, těžká invalidita či vážné psychické stavy nesou často poselství pro příbuzné. Zatímco postižený se s tím nějak srovná, či je mu to už v podstatě jedno, oni se s tím snaží vyrovnat, často neúspěšně, po celý svůj život.

Stres a strach svírá srdce lidská.

V těch opravdu důležitých věcech vlastního života vám Bůh zpravidla ukáže jeden jediný krůček dopředu, jeden schůdek, a to ještě jen pokud jste dostatečně pozorní. Je to jak jet v mlze 120 a doufat, že tu zatáčku budete vědět o vteřinu dřív, než bude třeba zatočit..

Jsou dvě věci, který nelze utéct. Svá vlastní minulost a osud. Notabene, když spolu úzce souvisejí.

Většina channelingů, podobně jako snů, je určena výhradně pro jejich příjemce. Jen naprostý zlomek je pak určen k dalšímu, globálnímu šíření.

Pro Čechy jsou Vánoce hlavně materiální záležitostí. Milují dárky, plné stoly, ale přitom u toho koukají na pohádky, kde všechna moudrost je obsažena. 🙂 Češi nevěří v Boha, podíl populace se stále snižuje. Ale jsou označováni za Něcisty. Až 70% populace se domnívá, že „něco“ eixstuje. Jaké to pro ně má důsledky, nevědí..

Duchovno a esoterika není ani moc o víře. To je sama o sobě spíš náboženstvím. Esoterika znamená skloubit poznatky vědy, spirituality, alternativního bádání, v jeden funkční balíček principů, které fungují a které odpovídají na otázky PROČ? Jenže zkuste říct některým duchohledačům, aby se podívali také do knih o fyzice, nebo chemii, nebo třeba do Platónových dialogů…

Pokud se díváš večer na zprávy na předpověď počasí, abys věděl, co si vzít ráno na sebe, jsi odsouzen věřit.. ale pokud se ráno podíváš z okna, nebo vyjdeš na zápraží, už máš jistotu, už víš.. mezi věděním a vírou je rozdíl mnoha světelných let.

Občas vás někdo šíleně zaujme. Šíleně se přitahujete a domníváte se, že to bude šílená láska. a on vám jenom po čase nasadí šílený zrcadlo …

Z hlediska životaschopnosti se ukazuje, že je lepší jakákoli forma totality, než anarchie.

Každý má pravdu. Tu svou. Problém je, když si je lidi začnou navzájem vnucovat v naději, že ta jejich je nějak lepší a univerzálnější.

Všechno má své obnovovací cykly/reinkarnační cykly. Lidské buňky, krev, i osud. Samozřejmě i lidské vědomí/duše. Bůh tak neustále v pravidelných intervalech checkuje, zda se daný subjekt v té které chvíli k Bohu spíše blíží/vrací, nebo oddaluje.

A cloumá-li naší duší temnota, oči se barví do temných barev, černé a tmavě hnědé. Dostáváme-li zelenou ve svém vývoji a chceme-li se učit, oči jsou zelené. Pokud si vedeme úspěšně, oči nabývají barvy letního nebe modré, jako stará zkušená duše pak modro-šedé a pokud dosáhneme velkého mistrovství, a jsme-li schopni pracovat již i samostatně, oči jsou zlaté.

Čekali jsme globální oteplování a přišla doba ledová.

Mám pocit, že vzrůstá počet chvil, kdy člověku v podstatě nezbývá nic jiného, než se modlit. Často se ale ukazuje, že je to nakonec to nejlepší, co šlo v dané chvíli udělat.

V dnešní době není potřeba hořet na hranici, dneska stačí shořet v médiích. A je to.

Výjimečný vědec, podobně jako každý zasvěcenec vyššího stupně, často dojde do bodu, kdy se o něj popere Nebe s Peklem. Ale jeho svobodná vůle nakonec rozhodne, na jakou stranu se vydá.

Lidé obdaření obrovskou duchovní silou a energií ji často projevují jen jako sexuální. .. a jako takovu ji mnohdy i zcela utopí.

Buď věřím v sílu Boha, nebo v sílu zbraní. Američané se naivně pokouší uvěřit v obojí.

Hluboká slova se rodí z pocitů. To totiž nevymyslíš, to musíš vnímat!

Přestat myslet! To je vše, co musí udělat západní člověk. Nebo se z toho zblázní..

Češi podvědomě, geneticky nenávidí všechny, kteří by byť jen vypadali, že se jim daří. Vždy, když se totiž začínalo dařit i jim všem, přišel někdo a porobil je.

Vždy jsem byl silně protipolitický a podroboval jsem konání elit těžké kritice a mnoha odhalením. Nikdy jsem si nemyslel, že nakonec budu muset bránit spravedlnost a část politiků proti zlobě davu. Vždy jsem hodně mluvil a psal o roce 2012 a transformaci, ale nikdy jsem si nemyslel, že nakonec budu muset bránit pravdu proti davu duchovních šílenců.

Kdo je guru? Je to člověk, který vás, jste-li při vědomí, může vytrhnout z vašich zajetých způsobů chybného uvažování. Je to člověk, který na vás tak nějak mimoděk přenese svůj klid, lásku i úsměv. Je to člověk, který vás svou silou podpoří, pokud jdete správně, a mrká na vás výstražně, když jdete špatnou, delší a bolavější cestou. Člověk, který vás dokáže motivovat dělat věci, které mají smysl. Člověk, který vás tak miluje, že vám nakonec tak či onak zcela ponechá vaši svobodnou vůli rozhodnutí, včetně práva nabít si nos.

Rozdíl mezi západem a zbytkem světa je jeden. My jsme nešťastní ve svém štěstí, zatímco oni jsou vesměs šťastní uvnitř svého neštěstí. Tím v soě my život potlačujeme a zabíjíme, vymíráme, zatímco o ni ho podporují a geometricky se rozšiřují a množí. Silnější totiž vyhrává.

Ženy a dívky mají díky menstruaci obrovskou výhodu oproti mužům. Jejich tělo se zbavuje těžkých kovů z chemtrails a také kyselosti v měsíčním intervalu, takže jejich toxicita v krvi může být až o 80% nižší, než u mužů.

Když někomu pomůžeme více, než je třeba, nebo než je možné, uvedeme celý Vesmír do disharmonie. Ten se pak často sám snaží nás zastavit, nebo dokonce vypnout. To je také důkaz toho, proč všichni velcí proroci a bytosti vyšších dimenzí skončí na hranici, nebo na kříži. Je to také jasný důkaz jejich nekonečné a bezpodmínečné lásky. Vědí, že je to zničí, přesto do toho jdou.

Do nové doby nelze projít s nenávistí, nelze projít bez ohromné lásky ve svém srdci. To je to, co nás ve skutečnosti bolí v našem těle, to je to, co budeme muset pochopit, prožít a odložit.

Na skutečnou a vědomou duchovní cestu se člověk vydává mnohem později, než si to o sobě myslí…

Zdá se, že se Češi zvedají z gaučinku a po hordách se vrhají do koučinku.

Miluju revoluce! Nejvíc pak ty sametové, či pozitivní.

Hrdiny se stáváme až ve chvíli, kdy to odvážné, co zamýšlíme, opravdu realizujeme! V představách je totiž hrdinou každý.

Někdy mám pocit, že mé vlastní probouzení teprve začíná, ale to mi zjevně nebrání v tom probouzet ostatní. Děkuju.

Naši morálku odkrývá nikoli vztah k našim přátelům, ale vztah k našim nepřátelům

Tanec je ideálním prostředkem pro testování vaší partnerské kompatibility. Ukáže totiž beze zbytku, jak jste některé prvky schopni dělat spolu. Jak do sebe zapadáte, nebo jak jste schopni napodobovat některé jeho oblíbené pasáže po tom druhém.

Pro anděly je dávat lásku celý jejich život. Ale stát se člověkem i pro anděla znamená, že nejdřív musí milovat nade vše sebe sama.

Zkušenosti ze sázení jsou jednoznačné. Pokud už se pro něco rozhodnete, už to neměňte, nějak nezměkčujte, nebo nevyvažujte. Prostě běžte za svým rozhodnutím.

Ne, my opravdu nejsme bohové, přátelé, to jste si nás asi s někým spletli. Dítě se nikdy nestane svým vlastním rodičem. Ne tady, ne teď. Pokora by nám opravdu slušela. Dokonce si troufám tvrdit, že se bez ní teď neobejdeme.

 

Už nikdy se nenechme rozdělit politickou, rasovou, náboženskou, nebo jinou růzností a nesnášenlivostí. Už nikdy!

Ego je řecky já. Řada lidí proti svému egu programově bojuje. Fajn. Ale pokud vymažeme já, pak tam musí okamžitě naskočit buď my, anebo se zcela ztratíme v prachu tohoto světa. Ale zoufalců má tento svět podle mne již přehršel. Nelze odložit své ego dřív, dokud se nezamilujeme do sebe tak, abychom i druhé mohli milovat stejnou láskou, jako sebe sama.

Pokud opravdu chceme pochopit svět, tak jak funguje, pak už nemáme jinou volbu, než přijmout tzv. konspirační teorie za jediné možné vysvětlení způsobu interakce politického a mocenského aparátu s občany.

Dnes je 17. listopadu a je to přesně 23 let, co mne v podloubí u Mikulandské uličky surově napadli mocenské složky a paragáni, co na nás tenkrát zavolal Štěpán. Byl jsem na své první demonstraci a poté, co jsem proběhl ven uličkou a na záda a hlavu mi dopadaly jejich obušky a kopy, jsem byl v šoku. Ocitl jsem se z mírové Prahy náhle ve válce. Ve válce lidí proti lidem.. kvůli jejich přesvědčení. Byl to šok a ohromná bolest, která trvá, neboť tato válka stále, i 23. rok, pokračuje…

Řekni lidem vznosnou myšlenku, a v diskusi Tě roztrhají na kusy. Publikuj raději obrázky kočičky, nebo delfínka, lidi Tě budou milovat , dávat lajky a plácat Tě po zádech. Lidé zatím mají tuto, dětskou fázi, no. 🙂 No ještě že ne úplně všichni.

Pokud tě to trápí, je to tvoje.

Touha po lepším světě je u většiny lidí obrovská. Touha po zlepšení sebe sama zanedbatelná. A vo vo vo vo tom to je.

Úkolem guruů, podobně jako filosofů, není někoho něčemu učit. Jejich úkolem je vytvořit motivující dostatečně široké a svobodné prostředí bezpečí, lásky a kreativity, kdy si posluchači a žáci jsou schopni v souvislostech mnoho věcí objevit sami. Není totiž nic návodnějšího a silnějšího, než když se vám něco spojí a dojde uvnitř vás.

Spánková deprivace deprivuje také ego. Mozek přechází do úsporného režimu, aby šetřil energii, takže řeší jen opravdu důležité věci a v ostatních každodenních malichernostech je v té chvíli zcela nad věcí. Doporučuji občas vyzkoušet ten rozdíl. 🙂

Budeme-li stále hledat budoucnost, uteče nám přítomnost.

U vědomí toho, že stejně většinu vyřečeného říkáme sami sobě, si to lze mnohdy přejet jen v duchu.

Ano, jedině tak se dějí ty největší zázraky. Samy.

Čím větší pocit vnějšího spiknutí, čím větší pocit permanentního nebezpečí, tím příhodnější prostředí pro vznik sekt všeho druhu.

Čím více budeš vyžadovat podporu okolí, tím méně jí dostaneš. Opřít se totiž musíš hlavně o sebe.. až to uděláš, budeš překvapen, kolik podpory najednou budeš mít ze všech stran. Svět i Bůh miluje silné lidi..

Tato doba začíná zcela ukazovat, kdo je kdo a kdo kde stojí. To, co začíná rozhodovat, je strach a lpění na materiálních statcích.

Láska nezná historii, ani budoucnost. Nezná podmínky, výčitky, ani obavy. Láska tady je, nebo není. Buď miluješ, nebo ne. To je celé tajemství.

Není problém myslet si o sobě, že jsem jiný.. problém je odsuzovat druhé za to, že jsou oni jiní, než já.

.. a tak jsme tam tak seděli u horkých karlovarských vřídel, popíjeli ten báječný nápoj z nitra Země a sledovali, jak se příchozí uvolňují.. vnímali jsme, jak nás to sbližuje. S Němci, Rusy, Japonci. Jak jsme všichni stejní. Stejně nemocní, i stejně zdraví. Stejně pyšní, i stejně pokorní. Mezitím utíkal čas, hodina, dvě, tři.. možná bychom tam seděli dodnes. Neboť lidé, podobně jako planeta, se zřejmě nikdy nepřestanou navzájem inspirovat. Lidé a planeta Země … patří k sobě!

Na jaře se uvidí. Přijde-li tedy na jaře jaro.

Jsou lidé, se kterými si rozumíte i beze slov. A pak tací, u nich vám k vzájemnému pochopení nepomohou ani slova.

Lidé nechtějí přijmout, že duchovní autority, jako je církev, papež, dalajláma a další, ve skutečnosti žádnými autoritami nejsou. Jsou to jen uvázaná zvířata, která pobíhají po malém vymezeném kousku dvora. Pokud by totiž skutečnými autoritami byli, Země se buď změní, nebo oni sami sedí ve vězení.

Abychom přežili tento krutý a nelidský svět, každý jsme se v dětství něčím obrnili. Někdo odmítáním, někdo vnější agresi a útoky na ostatní, někdo vnitřní agresí a útoky sám na sebe. Někdo se upnul na své nejbližší a někdo na hračky a později peníze, v kterých hledal aspoň základní bezpečí. Podobně jako zvíře, i člověk, když se bojí, útočí. Tato společnost nás od prvního očkování učí bát se a bolet. Jsme štvanci vlastní nelásky a strachu, předávané z generace na generaci. Přerušme konečně tuto šílenou sérii a začněme vědomě vychovávat sebe, i své děti. Dejme jim i sobě pocit bezpečí, pocit, že jsou v bezpečí, kdykoli, s čímkoli. Stále jsme a jsou hodni obrovské lásky.

Spánková deprivace je do určité míry zdravá. Tělo totiž optimalizuje svůj chod a šetří energii. To samé mozek, čímž nepřemýšlí tak intenzivně a místo vysílacího módu spíš přijímá. Tím pádem se k němu dostávají poměrně nečekané, až skvostné myšlenky

Vesmír je jen zpětným odrazem vyslaných myšlenek nás samých.

Buďme tady a teď! Ve chvíli, kdy přepnete do minulosti, nebo do budoucnosti, začnete doslova spalovat energii, která je vám tam připravena pro přítomnost. Pokud budete často myšlenkami v budoucnu, nemusíte se do ní ani dostat.

Doba vibruje v obrovském chaosu před výbuchem. To znamená mnohé, ale jednou z hlavních výzev je přejít od racionality k iracionalitě. Od myšlení k vnímání. Pak máme šanci.

Žijeme v úchvatné době, do které byla řada z nás doslova vtažena za křídla. 🙂

Život je jako jídlo. Je třeba si vybírat dobré kousky. A pokud už přijdou ty špatné, hned je vyplivnout. A pokud už je polknete, pak je třeba je i co nejrychleji strávit.

Výhoda dnešní doby a přehršle partnerských vztahů je jedna zásadní. Dokud Ti něco vadí, něco chybí, stále přicházejí noví poslové, kteří střídají své předchůdce. Zpravidla mají to, co Ti chybělo, a to často v takové míře, že Ti to začne vadit. Nevýhoda je, že dokud ti něco ještě stále vadí, nebo chybí, tak jak přišli, tak i odejdou.

Komouši byli moskevské loutky a také si furt mysleli, že to ustojí. Stejně jako ty dnešní loutky.. jen se obávám, přátelé, že už to nemusí být takový samet.

Plno lidí se začíná v této době třást strachy. Jediné, co lze udělat, je to stejné, co děláme malým dětem, když se bojí. Uklidnit je, obejmout je.

Své nevědomosti se bojme! Je třeba si i přes naši údajnou vyspělost uvědomit, že jsme nyní možná na 1-2% celého poznání. To znamená: jsme v jeslích, sereme do plínek a dokážeme si říct křikem o jídlo. To je všechno.

Každý projekt je o to více úspěšný, prospěšný a trvalý, o co více lidé dokážou komplementárně spojit nejrůznější druhy svých vědeckých, okultních, spirituálních i filosofických vědění a vědomí.

Je naprosto nezbytné, abychom se v této době nikterak nepodíleli na špatných či nepřejícných myšlenkách, pomluvách, či destruktivních proroctvích a vizích. Vše se vrací téměř okamžitě krátkým obloukem zpět. Co, nepodíleli. Distancovali!

Když jste za socialismu dostali obuškem, mělo to nějaký smysl a zajímalo to celý svět. Ti, kdož dostávají obušky dneska, už zřejmě žádný smysl v tomto prohnilém světě nenaleznou a jejich zkrvavené tváře již v podstatě vůbec nikoho nezajímají.

Všechny ty výčitky a kritika lidí kolem nás jsou jen následkem našich pochyb o nás samých.

 

Je smutné i směšné zároveň, že vzděláváme děti zejména v oborech, jimž jsou maximálně desítky let. Jako je výpočetní technologie, biologie, fyzika.. Zatímco obory, jimž jsou celá staletí a tisíciletí, jako je spiritualita, přírodní medicína, nebo hvězdopravectví, zcela opomíjíme. Je to, jako kdyby všichni naslouchali čtrnáctiletému chlapci, a zkušenosti a znalosti sedmdesátiletého starce zcela ignorovali. Nepochopitelná civilizace, ta naše.

Skutečná láska má často obrovsky trnitou cestu. Téměř neschůdnou. Protože jinak by ji dokázal jít každý blbec.

Vždycky mne fascinuje seběvědomí a lehkost, s jakou jsou různí duchovní gurové a pseudošamané schopni předávat svá moudra. Samozřejmě, často jsou jejich učení navzájem v naprostém rozporu. 🙂 Z druhé strany, u každého lze najít nějaké to cink, onu jednu, dvě věty, které nám zapadnou a pomohou. Jen ta cena je někdy příliš vysoká…

Mnoha lidem se v této době bude zhoršovat spánek. Je to způsobeno tím, že spánek by měl přecházet do vědomější formy, spíš jakéhosi druhu meditace. Není vůbec jednoduché si tuto dovednost osvojit a v těle, než se to zklidní, začíná obrovský hormonální tobogán.

Skutečná láska má často obrovsky trnitou cestu. Téměř neschůdnou. Protože jinak by ji dokázal jít každý blbec.

Život je velké divadlo a většina lidí jsou jen loutky, které si na něco hrají. Přibývá však těch, kteří znají svůj part, hrají ho bravurně a vědomě a sklízejí potlesk (či nenávist, to dle své role) na otevřené scéně. Avšak to, jak dobře jsme hráli, nám stejně jednou řekne až režisér v tichu šatny, až bude po všem.

Největší pozemský hřích je postavit se proti lásce.

Přinesli jsme pochopení, soucit, poctivost, pracovitost, týmovou hru.. a hlavně lásku. Tu především!

… čím více jsme ponořeni v hlavě, tím více bolíme. Ustupme do klidu svého srdce a bolest ustane. Navěky, a navždy.

Lidská bytost zpravidla není schopna otevřít své vědomí jinak, než šokem, velmi silným emocionálním otřesem. Architekti 11. září o tom vědí své …

Strach a pýcha. Tyhle dva dokáži držet již celé věky lidstvo v uctivé vzdálenosti před dobrem. V uctivé vzdálenosti před Bohem.

Za událostmi a děním sice někdy hledej konspiraci, ale častěji, nebo téměř vždy pak jen „obyčejnou“ lidskou chamtivost.

Normální, inteligentní, ctnostný člověk, kterých je stále doufám v České republice většina a který by nějakým nedopatřením sledoval třeba večerní vysílání a zprávy České televize, nebo hlavní zpravodajskou relaci dne Českého rozhlasu v 18 hodin, by se musel pravidelně po osmé hodině večerní znechuceně odejít pověsit, či aspoň opít, což už ani bohužel v tuto chvíli není možné.

Posledních 5.000 let vedli lidské společenství zpravidla ti jeho členové s nejnižší úrovní vědomí. To se však nyní začne prudce měnit.. přišel Čas.

Jsou chvíle, kdy už je mi Čechů líto a říkám tohle si nezasloužíme.. ale pak říkám jen houšť, dokud budeme tokovíhle zmrdi.

Dřive či později uvidí každý meditující velké Oko. Opravdu to není Bůh, jak se mnozí domnívají, ani zednářská výstupní kontrola, ale brána vaší šišinky. Spojení mezi fyzickým a duchovním světem/dimenzemi.

Miluju lidi, kteří věří. Věří v to, že svět je dobré místo. Hledají především to dobré v ostatních i v sobě. Věří, že svět je spravedlivý. Prostě proto, že se tak rozhodli. Rozhodli se věřit. To je jeden ze základních rozdílů, který z nás dělá vítěze a poražené.

Tak nevím, zda té současné generaci závidět. My když jsme se do někoho zamilovali, za čas jsme s ním možná šli i do postele. Oni teď jdou s někým do postele a možná se i časem zamilují.. jiná doba!

Az se ti jednou bude zdat, ze na svete neni laska, ver, ze jen krecovite mhouris oci a ze je tve srdce na led zmrzle…

Ve skutecnosti je vse uplne jednoduche. To je take duvod, proc tomu vetsina lidi neveri.

Elektromagnetická pole otvírají dveře mezi dimenzemi reality. Elektřinu dodá vesmír a galaktické centrum, ten magnetismus musí přidat naše planeta a bytosti zde žijící. A začnou se dít vjecy!

Je jednoduché odsoudit. To máme mnozí hotovo během pár vteřin. Ale pochopit? Soucítit? To nám často trvá celá tisíciletí…

Seznamte Univerzum se svými plány! Naladí se.. a půjde s vámi.

Týraní lidé často utíkají ke zvířatům. Se sociálním blokem často k počítačům. Lidé se strachy, nebo s odporem k životu, často utíkají do duchovna.

To, co říkáš o svém partnerovi během partnerství, není tak důležité, jako to, co o něm říkáš po vašem rozchodu.

Jsme to my sami, koho pořád hledáme.

Úklona je drobným projevem úcty, nebo poděkování. Je příznačné, že se u nás kladní už jenom herci a jiní umělci. Nevážíme si jeden druhého.

Lidský mozek prostřednictvím amygdaly primárně checkuje negativní informace. Má to dobrý důvod, potřebuje zjistit, zda nehrozí nějaké nebezpečí a nemá dát pokyn utéct. Toho využívají masmédia, aby připoutala trvale naši pozornost. Jenže utéct už není kam.

„A srážejte lidi zas a znovu, dokud jejich touha nebude upřímná a bez lpění. Dejte jim zábavu, aby to celé vydrželi. A pokud by již nemohli, ukažte jim na chvíli záblesk naděje. Celou dobu jim zjevujte znamení, aby ti, kteří chtějí vidět, došli rychleji k cíli a k podchopení…..“

Jakmile se jednou otočíš ke svému svědomí zády a řekneš egu ano, začne Tě to polykat. Ta příšera v Tobě chce pořád víc. Touží mít pořád větší moc. Nejdřív nad tebou, pak nad ostatními, a nakonec úplně nad vším. Abys její království ubránil, začneš potlačovat i druhé. Rozbíjíš jedno zrcadlo za druhým, necháváš je tajně v noci odnést ze svého chrámu. A pak, pokud budeš mít štěstí a ještě se někdy probudíš, budeš hledat, kde a kdy poprvé.. a kdy podruhé a navždy.

Zažil jsem už příliš omylů, abych uvěřil na lidskou neomylnost.

Náš systém je založen na víře. Věříme lékařům, věříme odborníkům. Věříme politikům a věříme charitám. Přitom máme s vírou obrovský historický problém v podobě církve, která své důvěry a víry ostatních zneužila. Věříme bance, že nezkrachuje. Věříme, že nám do jídla nedávají jedy a umělotiny, ale skutečné potraviny. Věříme, že mobilní telefony neškodí zdraví. A v 90% toho, čemu a komu věříme, se zásadně mýlíme. Protože nevíme, protože jen věříme.

 

 

První dva schody jsou lehce. Vidíš znamení a cítíš radost a energie. To co se naučíš pomáhá Tobě, i druhým. Stává š se pyšným a tak třetí schod už je v mlze. Šátráš nohama a rukama. A pak se začne stmívat. Na čtvrtém schodě je ti zle a chceš se vrátit, říkáš si, že jsi zabloudil. Zoufale nevíš, co dál a tak začneš prosit o pomoc. A najednou cítíš, že máš jít dál. A jsi na pátém a je ti teskno a říkáš si, že tady zůstaneš snad celá tisíletí.. Pokud nemáš na čtvrtém a páté schodě obrovskou vůli a hlavně víru, nikdy se dál nedostaneš. když kdosi zvenčí otvírá dveře, vítá Tě. Hraje hudba, posadí Tě do sedačky, všude plno radosti, smíchu a štěstí. Podává Ti čerstvé voňavé šťávy a ty piješ zplnahrdla.. i to je duchovní cesta.

Vy věříte na parlamentní demokracii? To už radši věřte na Ježíška. Ten na rozdíl od demokracie skutečně existuje!

K mafiánskému kapitalismu jsme se nepropracovali, ale prodrancovali.

Destruktivní energie jiných lidí se nám chytá na vlasech a na chlupech. Zejména z toho důvodu chodili egyptší faraóni zcela holí, aby na nich neutkvěla energie nečistých. To v této době většina lidí nevědomě v našem promiskuitním věku napodobuje tím, že zcela holí svá přirození. Ty vlasy jim ještě nedošly.. 🙂

Ahoj tati! V tenhle den si vždycky vzpomenu, jak jsem na Tebe hrdej, že ses 21.8.1968 a následné roky neposral, jako mnozí další Čechoslováci. Je fajn, když se děti nemusí stydět za své rodiče.

 

Ukazuje se, že nás vedou neskutečně hloupí lidé, kteří nevidí dál jak za horizont pár let. Anebo masoví zločinci, kteří za něj vidí naopak velmi dobře. Za obě varianty si můžeme svou slepotou a mlčením sami.

Každý má asi někdy i ve svém povolání chvilky, kdy lidi miluje, i nenávidí. Ale klauni je musí v podstatě každý večer bavit. Snad právě proto jsou tak smutní a depresivní.. bavit lidi je čím dál těžší.

Budeme bojovat. Budeme bojovat o každý metr této nádherné planety, budeme bojovat o každou buňku mozku zotročeného lidstva.

Jednou ze známek osvícení je i to, že každé vaše slovo má smysl. Místo těch, která by dříve byla vyřčena beze smyslu, tedy vlastně většiny, zůstává jen ticho a úsměv.

Také lidé mají možnost spojovat se do tzv. cloudů a vytvářet tak nesmírné silné a efektivní energetické jednotky. Mají svou strukturu a své zákonitosti a dosud jejich fugování bylo lidem tajeno, navzdory tomu, že je již dlouho využíváno např. v politice, ekonomice, či show-byznyse.

Je nesmírně vzrušující snažit se proniknout do způsobu, jakým myslí stroje. Snažit se odhalit a odhadnout jejich další kroky stejně, jako to ony dělají a vypočítávají s humanoidy.

Emoce jsou automatickým na našem egu zpravidla nezávislým vyrovnávačem naší nepokory a pýchy. Na vyšší úrovni jsou však také rozlišovačem rozpoznávání dobra a zla, i když zatím nevědomě.

 

 

S apokalypsou je to tak vždy. Někteří se hrozně bojí a někteří se radují. Obě skupiny pro to nacházejí své důvody.

Přicházejí týdny a měsíce, kdy budeme čelit kvantům energií.. ti, kteří neumějí dávat, kteří neumějí posílat dál, sdílet energie, být zde pro ostatní, těm všechna ta energie zůstane u nich. Nic příjemného. Roztrhá je to zevnitř.

Někdy si uvědomuju, jak obrovsky vsazená do naší křesťansko-židovské civilizace je lež o Bohu. Jak dlouhou mají mnoha tisíc let trvající tradici nejrůznější lži-církve. A teprve pak mi dochází, jak obrovských výsledků jsme dosáhli a dosahujeme v odkrývání pravé tváře Boha a kosmických, karmických a jiných fatálně důležitých zákonů. Keep going, beloved brothers and sisters.

Divíme se, že na nás stále někdo útočí, a přitom jsme sami plní agrese. Divíme se, a přitom jsme plní strachu a roli oběti si dokonale užíváme. Už ale nemáme sílu se dál bránit. Zbývá tedy jediné.. pochopit.

Důvod existence hmotného světa je, velmi zkráceně řečeno, vzdor Bohu. Jakmile nám něco vadí, musíme si to holt prožít (často ze všech možných i nemožných stran a úhlů), abychom poznali, že Bůh je dokonalý a chyby nedělá. Nedělá.

„Oceány jsou plné slz lidských bratrů a sester.“ „To jich tolik pláče?“ „Ne, někteří pláčou tolik, aby ostatní nemuseli.“

Teď už se může stát naprosto cokoli, je ale třeba zůstat v klidu a v sobě.

Říci „potřebuju“ dokáže každý. Ale dokud před to nepředřadí „nabízím“, nelze očekávat, že se nějak výrazněji pohne z místa. Zkusme tedy obrátit své vnímání. Z místo já na my.

Klid, mír, pokora a pokání, vítězná strategie těchto dnů.

Brečet, když se nám chce, už je často příliš pozdě. Přesto lepší, než nikdy.

V dnešní době už je skoro každý na něco poradce. Přitom zoufale neumíme poradit ani sami sobě.

To, co do nás nahoře vstupuje, je rozmanité a členité. Člověk by měl být bytost tvořivá, kreativní. Proč tedy to, co z nás vepředu a vzadu dole vytéká a vypadává, je tak zoufale, zoufale stejné?

Často si něco přejeme, o něco usilujeme, a pak to mnohdy ani nepoznáme, protože ten vlak, který přijede na perón, vypadá trochu nebo úplně jinak, než jsme si představovali. A tak z obavy nenastoupíme.

Každé společenství mívalo vždy svého stařešinu, moudrého staršího muže, jenž s klidem vyslechne ostatní, dodá jim morální sílu a podporu, rozhodne osobnostní spory a vytyčí vizi budoucnosti. Proč zrovna my musíme mít prezidenta, vládu, poslance a soudy!?

A nemůžeme-li se něčeho dlouho dočkat, nebo se rozhodnout, pak prostě zavřeme oči, spojme se a pošeptejme: „Prosím, přijď!“

Komu dáváme svou pozornost, tomu (odevz)dáváme svou lásku.

A někdy je dobré stát tak dlouho na místě, dokud nezažijeme, neprocítíme, že se můžeme znovu vydat vpřed. (o konfliktu pravé a levé hemisféry)

Naučme se modlit pro začátek třeba tak, že momentální přebytky své energie nabídneme Bohu/Univerzu pro potřebu ostatních. A pokud budeme mít zrovna sami málo, tak si tamtéž prostě poprosíme. O cokoli. Jako v bance. Banka to však dělá kvůli svému okamžitému zisku, Bůh/Univerzum to dělá kvůli své dlouhodobé stabilitě.

Bezmocní se nakonec vrhnou na ty mocné, kteří měli čas i možnost něco udělat. Budoucnost ale začíná stále více nabízet pouze dvě varianty, bohužel: anarchii, nebo tvrdou ruku fašismu.

Elity nepotřebují silné, odolné a soběstačné občany. Potřebují trosky.

Všechno souvisí se vším, jen si toho bohužel skoro nikdy nejsme vědomi.

Češi nastoupili na olympiádu v holínkách. Zatím jsme ve sračkách prý jen po kolena.

Toužeme a tužme se!

Pravé partnerství a kamarádství zde v podstatě neexistují. Existuje jen dostředivost, a odstředivost. Jak nahoře, tak dole.

Už mám třetí pivo a stále nemohu uhasit žízeň po životě!

Pořád je lepší políbit ostatním prdel, než se do ní snažit vlézt, nebo se do ní navzájem kopat.

Problémem lidstva není ani tak to, že se opakovaně mýlí. Problémem je, že si to neuvědomuje.

Posledním úkolem Kalouska, který měl od globální kabaly, bylo vyvést ony miliardy do Vatikánu. To splnil, takže teď už hraje pouze o svoji beztrestnost a půjde do ústraní.

Lidé, kteří se často bojí navázat hluboký a živý kontakt s ostatními, se často stávají výbornými umělci.

Často teprve ve chvíli, kdy začneme mluvit ze srdce, tedy pravdu, a chovat se autenticky, zjistíme, jak je Bůh velký a jak rychle a jemně uvolňuje některé zátarasy, brány a cesty.

Dobrý filosof by se neměl příliš starat o to, kdy přesně a zda vůbec si ostatní jeho myšlenek všimnou.

Velmi výraznou úlohu v nesmrtelnosti hraje zřejmě síra. Nebo aspoň v prodlouženém životě. Pokud máme důvěřoavt zvěstem o peklu a čertech, kde je výrazně cítit síra, docházíme k možné pozici, že jde vlastně o fyzické bytosti, které z nějakého důvodu, kterého asi (?!), nemohou opustit fyzický svět a jsou v něm uvězněny.

Prezident Klaus hraje asi na sedm stran najednou. V tom spočívá jeho politická genialita. Ale zároveň také budoucí úskalí…

Letišní skenery mají za cíl vytvořit vašeho virtuálního dvojníka, který vás pomůže později prostřednictvím satelitu identifikovat kdekoliv se budete na planetě nacházet či skrývat.

Na škole vám dřou do hlavy, že vesmírná tělesa nemají na Zemi v podstatě žádný vliv. Pozemský výukový systém učí, že v podstatě nemá vliv nic na nic, aby lidé neviděli a nenašli ty spojovací doty. Ve všem.

Jsi-li osvícený, zapřísahám Tě, mlč! Jen tak zabráníš tomu, aby z Tvého učení Ti, co Tě nepochopili, neudělali církev.

Být myslitelem a filosofem znamená být milován těmi, kteří se chtějí zamýšlet, a nenáviděn těmi, kteří to odmítají.

Kéž jsou i ostatní bytosti šťastny, kéž zde mohu setrvávat i já, dokud zde zůstává jediná trpící bytost.

Nelze očekávat, že kráva místo mléka začne dávat coca-colu.

Lidé jsou neřízená střela, kterou vypustil Bůh.

Sledovali-ji jsme teď on-line nefalšovanou schůzi poslaneckého výboru pro bezpečnost, nemohu se zbavit pocitu a dokonce i strachu, že naše republika je už opravdu, ale opravdu ve značném nebezpečí.

Na masmédiích není důležité co, v nich je, ale zejména to, co v nich není. (s tímhle nevím, jestli jsem původní a jestli jsem to od někoho neslyšel)

Kosmický mejdan právě odstartoval.

Špinavců je zřejmě v této zemi více, než těch poctivých. Smutné poznání.

Miluj pravdu, braň pravdu, mluv pravdu.. a ostatní Tě zatratí, upálí, ukřižují.

Odpovědi bez otázek často nejsou slyšeny. Vždy počkej, až se někdo zeptá, můj Synu. Teprve pak získává vyřčené smyslu.

Lidé na Zemi žijí zpravidla ve snách. Tam je vytlačil jejich strach.

Rabín většinou ostatním radí s tím, co bylo. Prorok s tím, co bude. A Ježíš? S tím, co je.

Chceš-li cokoliv znehodnotit, dej tomu písemnou podobu!

Jedna dobrá a jedna blbá, vlastně dvě dobré zprávy z rakouských sámošek. 1) Zboží je stále o 25% levnější, než u nás. 2) Některé sámošky už neberou kreditky.. možná proto, aby necpaly nechutné marže nenažraným bankéřům.

Nikdy si nebudete pamatovat, kolik jste měli peněz v kapse nebo na kontě a jakým jste jeli zrovna autem. Ale vždy si budete pamatovat, kdy, kde a s kým jste se cítili šťastní, nebo na dně.

Možná, že to nejlepší, co můžeme v této době udělat, je všeho nechat a chvilku počkat.

Není těžké odsoudit někoho co by grázla. Ale spatřit v něm posla božího? Co o nich víme!?

Abychom procítili lásku k Bohu, je mnohdy nutné ztratit lidské. Často je nutné ponořit se do bahna a bažiny, přijít o všechno a křičet nahoru „Bože, proč!?“ A pak najednou náš děs a hlas utichá a tiše vstupuje Bůh.

Řekni naštvanému, jak dnes krásně hřeje Slunce. Neslyší tě, nevidí. Je ponořen ve svém mrazu.

Jsme dobří, jsme boží. Jsme pomilováníhodní! 🙂

Pokaždé, když si Češi dopřejí radost, svobodu, odvahu.. přijde drtivá odplata režimu. Stejné to bylo po atentátu na Heydricha, stejné to bylo po Pražském jaru, stejné to bylo po sametové revoluci. Přesto nebo právě proto se nesmíme nechat zatlačit silou a zvůlí.

Vždycky nám tu vládli kolaboranti. Zatímco těch nekolik statečných bylo buď zavřených či jinak perzekuovaných, nebo museli uprchnout do exilu.

Jsme tu! Jsme zase tady, část z nás už se zformovala do formace a vzpomínáme si na svůj záměr. Nepolevíme a nepřestaneme již nyní ve svém svatém nadšení změnit sebe a tím tenhle svět k lepšímu. Jsme tu a je nás tu moc. Bratři a sestry, vítejme na úchvatné planetě Zemi! 🙂

Bůh je naplněn láskou a přijetím. Tam, kde se spojení s Bohem přeruší, tam kde neproudí jeho radost a láska, zavládne oddělení, strach, nenávist. Zkrátka, temnota. Ovšem výhradně jako produkt a následek svobodné vůle.

Akt vdechnutí nového života je tak obrovské privilegium, že ho jsou na Zemi schopny jenom ženy.

Tam, kde ještě včera byly války, zůstalo dneska mnohdy „jenom“ sportovní klání. Díky Bohu!

Tím, že jsme si neuměli představit energie roku 2012 znovu jinak, než materialisticky, jsme mohli zavést sebe i další trošku na zcestí. Ta obrovská změna nastává uvnitř nás, a teprve díky tomu s naším světem a planetou.

Ekonomická a různé další druhy krize nám mimo jiné ukazují, že nám zcela došla energie a nevíme, kde čerpat další. Co dál!?

Tajemství některých velkých lidí i duchovních učitelů tkví v tom, že když se smějete, smějou se s vámi. Když bolíte, bolí s vámi. Až z toho získáte pocit, že jedno i druhé je v té které chvíli pro vás naprosto na místě.

Zážitky a prožitky. Pro to jsme si sem přišli. Ostatní jsme věděli.

Uspokojení zabíjí naší touhu.

Je třeba si to stále připomínat. Evropská Unie je od samého začátku konstruována k zotročení jednotlivých národů, rozbití národních suverenit a rozleptání potravinových i průmyslově-energetických nezávislostí některých zemí. Tento zrůdný plán se krok po kroku zcela daří naplňovat. Svět spěje do globálního korporátně-fašistického područí.  

Dělejme cokoliv, jen to dělejme vědomě.

Život je příliš krátký na to, abychom měli mít čas zabývat se druhými lidmi.

Jeden je hledání. Dva jsou ukotvení a poznání. Tři jsou směr, rozvoj a společenství.

Možná jako Češi nesnášíme sami sebe. Proto opakovaně volíme takové politiky, které můžeme co nejlépe nesnášet.

Velký lásky nejsou určený k životu. Nemáme na ně totiž kredit a dost velké srdce. Proto musí mít buď přetěžký průběh, anebo prostě vyhoří a skončí. (toto je od Máji)

Češi úplně nesnáší, když je někdo šikanován a někdo mocnější se na něj vytahuje … intuitivně vycítili, že se přesně to Rathovi děje… a navzdory že je zřejmě zločinec.. začínají se houfně přidávat na jeho stranu.

Takové právo, kdy dva různí právníci mají dva různé a často protichůdné názory, dávno není právo, ale pouhý boj o moc a osobní výhody.

Tak Ruzyně opravdu bude Havlova. Letiště si netroufli přivlastnit ani komunisti, až Havlovci – pravdoláskaři …

Pokud bychom měli tu odvahu, sílu a trpělivost otevřít ve vztazích své bolesti a třinácté komanty, a porozumění pro to stejné našich partnerů, možná bychom nemuseil začínat znovu a znovu…

Miluju tu Sílu, která vymýšlí ty pozemské zápletky, miluju tu Inteligenci, která dokáže přemýšlet a pracovat desítky kroků dopředu… !

Přestaneme-li se bát, objeví se Síla. Objeví-li se Síla, musí ji podpořit Láska. V takovém případě pak přichází Uvolnění a Svoboda.  Vzniká Radost a to celé pak přináší stejnou nevyhnutelnost, jako strach. Jen už na obrácené straně tvoření. Tak zvaně za vodou. 🙂

 Aby se lidé naučili milovat, musí spolu vést války.

Možná ti, co nás milují, si nás chtějí přivlastnit. A možná ti, co nás odmítají, si chtějí ponechat svou a vlastně i naši svobodu.   

Systém, kdy je politicky nespokojeno 80% lidí lze veskrze úspěšně označit spíše za totalitní, než jakkoli demokratický … znaky totality nese i v tom, že ho v podstatě nelze nastavenými a zákonnými (ne)demokratickými mechanismy reformovat.

 V češtině to tak není, ale v angličtině je od Boha (God) k dobrému (good) jenom jeden kruh navíc.. to jsme my a naše planeta. To jsme my, jeden Celek. Tedy: Buďme dobří, buďme boží!    

Skutečná Láska je jako čokoláda. Dáš si kousek a okamžitě to cítíš. Letí ti to do všech buněk, až do morku kostí. Chceš ještě a pokud nemáš, ještě dlouho si tu vzpomínku uchováváš na jazyku.  

  Začínají se potkávat a přátelit bytosti, které proti sobě v letech 1939-45 střílely. Už jsou tu znovu. A to jsou hned dvě dobré zprávy najednou… 

O počátku 21. století se jednou děti budou učit jako o době otroctví a nevolnictví. 

 Ta iluze demokracie byla mnohem lepší před Rathem, než po něm. 

  Jak málo se známe navzájem! Jak málo si dovolujeme být sami sebou, i před svými blízkými ….. 

 

Tzv. „víra v Boha“ může být často pouhé přijetí toho, že všechno kolem nás má nějaký vyšší smysl.  

Příběhy. Kvůli nim jsme přišli. Prožít si své příběhy a zahrát si v těch „cizích“.  

 A potom může přijít chvíle, kdy tě všichni opustí. Zůstane ti jedině Bůh. A na tu chvíli nezapomeneš už asi nikdy.

 A místo toho, co nemáš rád, či nesnášíš, řekni raději ostatním a světu, co miluješ a co se ti líbí.

 Vždy buď maximálně upřímný k sobě i druhým, ale snaž se slovem neublížit.

Všimli jste si, jak nové technologie plavou v čase? Odpověď přes SMS či facebook někdy přichází tak rychle, že ji nelze za tu dobu ani vymyslet, natož naťukat. Kdopak si s námi hraje?   

Někdy stačí chvíli počkat. Nechat druhého projevit se dříve, než se projevíte vy. Ať už s ním chcete bojovat, nebo splynout.

A místo toho, co nemáš rád, či nesnášíš, řekni raději ostatním a světu, co miluješ a co se ti líbí.

 Vždy buď maximálně upřímný k sobě i druhým, ale snaž se slovem neublížit.

Všimli jste si, jak nové technologie plavou v čase? Odpověď přes SMS či facebook někdy přichází tak rychle, že ji nelze za tu dobu ani vymyslet, natož naťukat. Kdopak si s námi hraje?   

Někdy stačí chvíli počkat. Nechat druhého projevit se dříve, než se projevíte vy. Ať už s ním chcete bojovat, nebo splynout.

Chceš-li dostat impuls, buď s lidmi. Chceš-li něco pochopit a změnit, zůstaň raději sám. Víš-li už, kdo jsi, dej vědomý impuls i ostatním. Ťukni je Láskou.“

Kolik času myslíme na toho, či onu. Kolik času na něco jiného. A kolik času věnujeme tomu, který to celé stvořil?  

Pokud nenacházíme slova, kterými bychom mohli ostatním osvětlit nejvyšší pravdy, zůstaňme raději ještě pár chvil v mlčení a pokání. Naše srdce později jistě najde ten správný způsob, jak a kdy promluvit..

Mysli pouze ve chvílích, kdy potřebuješ myslet. Jinak jen buď a prociťuj.

Jsi-li si si jistý tím, co konáš, tím, co cítíš, nikdo jiný tě nemůže znejistět. Pouze ty sám.

Také duše umírají, nebo jsou pozřeny. Pouze duch je věčný.

Epilepsie je život v neustálém napětí, bez možnosti najít oddychu a bezpečí.

Čím více se snažíme být nezávislí, tím více se potřebujeme navzájem. 

 Díků není nikdy dost, ale otázky jsou přesto důležitější.

Muži jsou zpravidla velké děti, které se nekontrolovaně zmítají ve vírech odmítnutí, odloučení, nepochopení, a tak hledají lízátko, teda světlo naděje a ocenění v sexu a práci.

  Syntézovat lze toliko to, co je stejné, co je homogenní. Co je rozdílné se nejprve přitáhne, aby se mohlo vzápětí vyloučit, odpudit.

Lidé mají často překryté oči svým chtěním. Chtějí být šťastni, proto nevidí, že jsou chováni v klecích jako dobytek.

Praha je (a vždy byla) průsečíkem vlivu ruské, americké a židovské mafie. Čekejte další odhalení, čekejte další skandály, čekejte další odposlechy. Léta dodržované status quo končí, začíná přerozdělení vlivu. Začíná boj o Prahu.

Společnost bez papírových peněz je snem všech bankéřů. Jejich moc nad systémem bude mnohem větší, než nyní. Sen některých „duchovních lidí“ o společnosti bez peněz je jako sen o společnosti bez energie. A možná už také sen na dlouhou dobu poslední. Poslední svobodný.

Společnost je v katastrofálním stavu. Většina mladých již není schopna dožít dalšího dne bez požití marihuany, nebo alkoholu.

Vše umělé je unylé a unavuje nás. Vše přírodní a přirozené nás nabijí.

V kritické fatální situaci reaguje lidský mozek výrazným zpomalením času a rozfázováním sektorového děje. Cílem by nyní tedy mělo být naučit se to používat i v běžnějších chvílích…

Strach je nevědomost, špatná zkušenost, nebo jejich kombinace. Úsměv je vědomá, uvolněná a zvládnutá zkušenost téhož. 

Náš dnešní soud je náš zítřejší osud.

Lidé jistě jednou zjistí, že jsou ptáci plně telepatičtí. A co že to vlastně znamená ptačí řeč a ono „štěbetání“.

Hledáme úlety a pohádky kolem sebe. Naplno ke Světlu je však možno vykročit až ve chvíli, kdy člověk rozpozná, pochopí a přijme svou Temnotu jako výchozí bod. Nikoliv venku, nikoliv na druhých, ale uvnitř, tu svou, vlastní. A mnozí se z toho pozvracíme.

Každý chce jen spekulovat na burze, měnovými rozdíly nebo aspoň chvíli letět v nějakém tom MLM. Pomalu nikdo už nechce nic vyrábět, ani pěstovat, ani obchodovat. Prostě proto, že to kapitalismus nepodporuje, prostě proto, že se to nevyplácí. Prostě proto, že vše potřebné nám vyrobí a dodají ONI. Jim se to jediným vyplácí.

Lze očekávat další výrazný růst cen pohonných hmot a dalších energií. Někdo jim tu krizi zaplatit musí a budeš to zase ty, milý ovčane.

Bůh je milostiv a zkouší to stále spíš po dobrém, než po zlém. Bychom mu mohli ještě pacičky líbat.

Vyhlazení lidstva? Pravděpodobný scénář. Jejich mise totiž skončila. Nyní hrozí prozrazení. Je třeba zničit důkazy. Ale stále jsme tady… !

Území Izraele je stejný příběh, jako východní Berlín.  Politika, která narušila rodinné vazby, která zničila mnoho životů. Zuřivá politika, která stejně jednou pomine…

A jednou poznáme, že jsme vším a každým. A přestaneme si ubližovat navzájem, neboť proléváme jedině svou vlastní krev a své vlastní slzy.

Je zajímavé, že čím větší derby v kopané či v hokeji, čím větší emoce, tím lze snadněji určit dopředu výsledek, neboť vše dopadne „jak má“. Velké triumfy i velké porážky jsou vepsané do hvězd.

Ti, kteří pracují neefektivně, či málo, zpravidla závidí těm, kteří pracují efektivně, nebo hodně. Nikoli práci samotnou, ale její plody.  

Právě duchovní lidé mají mnohdy tendence házet své vlastní potíže, nedostatky a stíny na „temné bytosti“, které jim ubližují.  

Zakažme zákonem VŠECHNY politické strany a vybídněme k odpovědnosti lídry – jednotlivce.  

Morální úroveň každé civilizace bývá často nepřímo úměrná její technologické vyspělosti.

Češi často lžou, jako když tiskne. To se ale nyní možná změní. Nejvíc totiž začíná být lhát jako Janoušek. Posuďte sami, co z něj leze: „Já se nikdy o žádnou politiku nezajímal. Ani komunální, ani žádnou jinou!“

Nadcházejí časy, kdy slova přestávají stačit. Jediné, čemu můžete i nadále důvěřovat, jsou činy.

Podle vrchního antikorupčníka Janečka je Kalousek čistej. Zvláštní. Buď je ten matematik hrozně hloupej, nebo neuvěřitelně chytrej.

Ještě 23 let poté Čechy straší komunisty. A i 23 let poté ten trik stále ještě výborně funguje. Navzdory tomu, že komunisté nerozkradli ani desetinu toho, co stihly odklonit polistopadové vlády.

Karolína Peake je nejen vydíratelná, ale podle všeho skutečně vydíraná. Její manžel Peake Charles svého času musel opustit své zaměstnání v Unipetrolu, kde byl podezřelý z manipulace s veřejnými zakázkami. Zkresloval podmínky výběrového řízení ve prospěch předem vybraného subjektu. „Dovolíme ti krást, ale až jednou přijdeme za tebou, budeš spolupracovat,“ kladou každému na srdce elity.

Elity zatím nemají důvod ustupovat od precizního plánu. Vše jde totiž zatím výborně. Evropskou unii není důvod rušit. Teď to totiž teprve začne.

Vše definitivní (DE-PHI-nitive) omezuje čas a je tudíž hmotné a konečné, vše infinitivní, (IN-PHI-nitive) jde mimo prostor a čas a může tudíž opustit i hmotný svět.

Zavedení školného u nás či zvyšování školného na západě je geniální tah elit, jenž zabezpečí do budoucna studium již pouze pro jejich vlastní potomky.

Lidé stojící na Václavském náměstí zdá se ještě dlouho nepochopí, že za současnou situaci nemůže vláda, ale oni sami systémem, který tvoří, (ne)volí a podporují. Sami podporují a vyživují systém, který je utlačuje.