Již TŘETÍ studie potvrzuje, že protilátky proti koronaviru velmi rychle mizí – vakcína zřejmě bude mířit na něco jiného, než covid!
(Natural News) Nově vyšla již třetí studie, která potvrzuje existenci problému, na který poukazoval už předchozí výzkum: že protilátky, které se v těle tvoří po infekci wuchanským koronavirem (COVID-19) přetrvávají jen krátce, což znamená, že honba za vakcínou je nejspíš úplně zbytečná.
K tomuto závěru dospěli výzkumníci, kteří zkoumali imunitní odpověď jak pacientů, tak zdravotníků nakažených koronavirem. V průměru se protilátky z krve vytrácely velmi rychle, v horizontu několika týdnů. Po pár měsících se aspoň nějaká imunitní reakce objevovala jen u 16,7 % zkoumaných osob.
„Studie odhalila, že 60 % pacientů mělo výraznou reakci protilátek na vrcholu svého boje s koronavirem,“ uvádí se ve zveřejněné práci. „Po dvou měsících se výraznější imunitní odpověď nicméně projevovala jen u 16,7 % z nich.“
Tyto poznatky spolu s předchozími zjištěními zásadně zpochybňují užitečnost vývoje vakcíny na wuchanský koronavirus. Vzhledem k této reakci lidského imunitního systému člověku nepomůže proti novému koronaviru žádná vakcína, ať už bude jakkoli silná.
„Nejenže protilátky proti viru SARS-CoV-2 mizí, a to tak že rychle, ale studie rovněž prokázaly, že jen 15 % osob, které mají pozitivní test na protilátky, si vytváří neutralizující protilátky, které jsou potřeba k vývoji imunity,“ uvádí dr. William Haseltine. „A zdaleka ne všichni, komu se tyto neutralizující protilátky tvoří, jich mají vysokou koncentraci. Někteří infikovaní nevytvářejí vůbec žádné protilátky.“
Proč se více nehovoří o prevenci?
To samozřejmě neznamená, že na wuchanský koronavirus (COVID-19) neexistuje žádné řešení. Takový dojem může vytvářet snad jen přístup velkých korporací a vlád k tomuto problému. Přitom nejvhodnějším řešením je podpora přirozené imunity, která představuje nejlepší ochranu proti všem nemocem včetně covidu.
„…každá naděje na ‚kolektivní imunitu‘ a tím pádem na přirozené odeznění pandemie je marná,“ prohlašuje Michael Snyder z webu End of the American Dream (Konec amerického snu).
Nový koronavirus se v tomto směru nijak zásadně neliší od starších, dobře známých koronavirů včetně těch, které vyvolávají obyčejnou rýmu. Stejně jako rýmu můžete i covid „chytit“ opakovaně. To bylo už dříve pozorováno v Číně i jinde – vyléčení pacienti s domněle vytvořenou imunitou onemocněli znovu.
Pro těch 99 % pacientů, u kterých se projeví jen velmi mírné symptomy nebo vůbec žádné toto zjištění nemusí být nijak znepokojivé. Avšak ten malý díl populace, pro kterou COVID-19 představuje vážnou hrozbu, bude riziko infekce existovat stále.
„Dokonce i CDC nyní přiznává, že tento virus má smrtnost nižší než 1 %,“ napsal na serveru End of the American Dream jeden komentátor a zdůraznil, že jen velmi málo lidí, kteří se nakazí touto virovou infekcí, postihnou vážnější zdravotní obtíže.
„Kabala udělá cokoli, aby tenhle svinský narativ udržela naživu a lidé se dál báli, dál byli paranoidní,“ dodal s tím, že „nikde se nemluví o tom, jak by měl člověk udržet svůj imunitní systém ve formě – jediné, co se doporučuje, jsou izolační opatření typu odstupu a roušek.“