Agent CIA promluvil: Technologii mRNA jsme vynalezli my před 10 lety, slouží k zabíjení lidí

Forbidden.News

TRANSCRIPT

CIA vynalezla technologii mRNA ve spolupráci s Nadací Billa a Melindy Gatesových, Světovým ekonomickým fórem a Rockefellerovou nadací, jak vyplývá z bombastického svědectví agenta CIA, který přiznává, že vakcíny COVID byly vyvinuty jako biologická zbraň k ovládnutí lidstva.

Podle agenta a uniklých přísně tajných dokumentů byla pandemie COVID psychopatem, který řídila CIA, aby lidstvo žabomyším pochodem přivedla ke státu totálního dohledu.

A vakcíny proti mRNA COVID nebyly vyvinuty během operace Warp Speed, ale byly připraveny a čekaly na nasazení nejméně 10 let před pandemií!

Všechna tato odhalení jsou podložena plně ověřitelnými dokumenty a zdroji a budou znamenat zkázu pro elitu, pokud tyto informace rozšíříme mezi dostatečný počet lidí.

Před třemi lety se Klaus Schwab otevřeně chlubil, že Světové ekonomické fórum a jeho globalističtí aktéři jsou na nejlepší cestě získat do roku 2030 úplnou kontrolu nad lidstvem.

Jak moc se mýlil. Bohužel pro globalistickou elitu jejich autoritářská vize mikročipů, věznic pod širým nebem, CBDC a povinného očkování ustupuje rychleji než Yuval Noah Harari!

Lidé na celém světě se probouzejí a elita nyní propadá panice, protože se bojí, že se jí dostane spravedlnosti za její zločiny proti lidskosti. Nejde jen o Gatese. Schwab se stal globální nenáviděnou postavou, protože obyčejní lidé se konečně probudili a pochopili jeho plán zotročit lidstvo.

Až se historici budou ohlížet za letošním rokem, budou si jej pamatovat jako okamžik, kdy globalistická elita odhalila své karty a začala ztrácet kontrolu nad mocí. Každý týden nyní dostáváme na této frontě další dobré zprávy. Světová zdravotnická organizace byla nucena pozastavit spuštění své kontroverzní smlouvy o pandemii kvůli odporu milionů občanů, kteří požadovali spravedlnost za zločiny spáchané elitou během pandemie.

Je mi líto, Tedrosi, ale lidé povstávají proti tvé globalistické vizi a odmítají tvé plány na Agendu 2030 a nový světový řád. Ale nemysli si, že se stáváš bezvýznamným. Uvidíme vás na Norimberském procesu 2.0, kde se budete zodpovídat ze svých zločinů proti lidskosti.

Ještě lepší zprávou je, že seznam pachatelů, kteří se budou zodpovídat v Norimberku 2.0, se právě o hodně prodloužil, a to díky svědectví agenta CIA, který přiznal, že pandemie COVID a mRNA vakcíny byly PSYOP CIA naplánovaným roky dopředu.

Globalisté se nás všechny snaží učinit chudšími a zničit zbytky ekonomiky. Bidenův režim se do puntíku řídí všemi diktáty WEF. Doslova chtějí, abyste nic nevlastnili a předstírali, že jste šťastní. To není vtip…

Tom Renz je právník z Ohia, který se vyšvihl mezi právní síly v boji za pohnání globální elity k odpovědnosti. Renz vypracoval právní případ proti organizaci EcoHealth Alliance, v němž tvrdí, že se podílela na vytvoření SARS-CoV-2 společně s ČKS a laboratoří ve Wuhanu.

[Video se svědectvím Toma Renze u soudu ohledně lékařských záznamů z roku 2014, které získal od vojáka armády umístěného ve Fort Riley v Kansasu a které ukazují, že dostal pět „očkovacích“ injekcí Moderna proti COVID-19].

Tom Renz: Nebudu vám říkat, že to dokazuje, že to bylo vytvořeno před pěti, deseti lety nebo že časová osa byla zcela podvodná. Řeknu vám, že bychom se tím měli zabývat. A pokud se budeme ptát, měli bychom se ptát skutečně.

Naše ministerstvo obrany a CIA se na tom podílely. Do jaké míry? Jak dlouho se to řešilo? Bylo to vytvořeno v laboratoři v jednom z největších nepřátel Spojených států amerických!].

Nejen ministerstvo obrany a CIA se podílely na nejasném původu pandemie.

Jsou to všichni obvyklí podezřelí, kteří tvoří globální elitu. V roce 2021 si společnost Moderna najala a pověřila údajně novou farmaceutickou výrobní společnost Resilience, aby masově vyráběla jejich mRNA vakcíny COVID-19 a rozšířila je do celého světa.

Tato společnost má více jmen než P. Diddy, včetně Nanotherapeutics, Nanosphere Inc, Ology Bioservices a Government Resilience Services. Nemáte dojem, že se snaží něco skrýt?

Jak uvádí Destiny Resendesová, společnost Resilience je plná střetů zájmů, zejména v rámci zpravodajské komunity. Mezi investory společnosti Resilience patřily společnosti Google, Lux Capital, Magnetic Ventures a 8VC. A provozní ředitel společnosti podle databázového webu Crunchbase působil také jako hlavní poradce společnosti Pfizer.

Resendes odhalil, že mezi členy představenstva a investory napojenými na tyto společnosti patří členové Rady pro zahraniční vztahy, člen představenstva Nadace Billa a Melindy Gatesových, pobočky CIA, Merrill Lynch a Rockefellerova univerzita. Kromě toho byl členem představenstva společnosti Resilience bývalý komisař FDA Scott Gottlieb.

Společnost Nanosphere and Nanotherapeutics alias Resilience má také nespočet smluv s vládou týkajících se biologických zbraní a genově specifických senzorů, které chce ministerstvo obrany, poznamenal Resendes.

Aby toho nebylo málo, společnost Resilience byla dokonce vybrána Světovým ekonomickým fórem, aby vedla panel o kybernetické bezpečnosti v Davosu. Oni si opravdu myslí, že jsme hloupí. „Biofarmaceutická společnost o kybernetické bezpečnosti? Dobře, jasně, běžte si pro ten Moderna booster, jestli si troufáte,“ napsal Resendes.

Nezapomínejte, že CIA podle několika informátorů agentury podplatila svůj vlastní tým pro původ COVID-19, aby odmítl teorii o úniku z laboratoře ve Wuhanu.

Zpravodajské služby jsou nebezpečně ohroženy, varovali whistlebloweři CIA a FBI. Nejste samozřejmě jediní, kdo o tom informoval, ale dnes ráno jsem o tom četl vaši zprávu.

Je to něco, na co upozorňujete už delší dobu, a

[Videozáznam výpovědi Michaela Shellenbergera v Kongresu před senátorem Joshem Hawleym].

Josh Hawley: Obvinění vycházejí od whistleblowera, který se přihlásil Sněmovně reprezentantů, whistleblowera z Ústřední zpravodajské služby. Mám zde dopis, příslušný dopis od sněmovního výboru pro dohled. Oznamovatel tvrdí, že tým CIA dostal zaplaceno, aby změnil své hodnocení původu COVID-19.

Mám to v podstatě správně? Rozumíte té zprávě tak?

Michael Shellenberger: A jen k velmi konkrétnímu bodu, že jsme jako první identifikovali tři osoby, které se koronavirem nakazily v Číně. Byli to lidé pracující na výzkumu gain-of-function ve Wuhanském virologickém institutu. Wall Street Journal o dva týdny později naši zprávu potvrdil.

A pak, myslím, že to bylo týden poté nebo několik dní poté, vyšla zpráva ODNI, která tyto informace nezveřejnila. A měli jsme více zdrojů, Wall Street Journal. Netušíme, jestli zdroje Wall Street Journalu byly stejné, ale myslím, že jsme jasně svědky mnoha případů zneužití moci, ke kterým dochází ve více výkonných agenturách.

Takže jsme to viděli u FBI. Jednou z věcí, které jsme včera zaznamenali, bylo, že jsme viděli zvrácenou motivaci FBI jít po takzvaném „domácím násilném extremismu“ a stáhnout agenta z věcí, jako je zneužívání dětí, na skutečně hypotetický soubor případů, které se zdály být zaměřeny zejména na šíření dezinformací kolem myšlenky, že dochází k výraznému nárůstu domácího extremismu, i když si nemyslíme, že by tomu nasvědčovaly důkazy.

A teď vidíme, že vyšla zpráva, která naznačuje, že existuje whistleblower FBI, který říká, že šest ze sedmi analytiků tvrdilo, že jde o laboratorní původ, a že změnili své stanovisko výměnou za nějaký druh bonusu k platu nebo nějakou finanční pobídku.

Není cesty zpět. Mnozí z elit prchají jako krysy opouštějící potápějící se loď, zatímco jiní buší na tlačítko paniky v zoufalé snaze nahradit předáky a postupovat vpřed s ďábelskou krvelačností.

Měli bychom jim odpustit a zapomenout, udělit jim amnestii a umožnit jim přeskupit se a změnit značku? Nebo je čas na Norimberk 2.0? Lidé promluvili a tak to bude.

Video najdete zde:

translated via deeps and deepl, názory překládaných autorů nemusí vyjadřovat názory redakce

pozn. jmm: Začíná to pomalu lézt ven. Minimálně to, že je mRNA technologie připravena již dávno. Podle tohoto článku slouží k zabíjení nepohodlných. Já nadále jsem přesvědčen, že jde o 1) pokládku kabelů na spojení lidí k internetu lidí, 2) uzemnění a ochranu před rakovinou způsobenou zářením vysílačů a kosmickým zářením, případně jadernou válkou.

Napsat komentář