Grafenová rovnice smrti: jak rychle může zabít vakcína očkované ?

Steven Fishman

Kolik let života zbývá očkovaným?

Tento dotaz jsem položil svému příteli dr. Mylo Canderianovi (který se v roce 1938 narodil na řeckém ostrově Korfu jako Milos Iskanderianos), jenž v roce 2015 vyvinul patentovaný oxid grafenu určený k použití jako biologická zbraň.

Dr. Canderiana lze bez okolků označit za genocidálního globalistu, který se řídí principem Deseti georgijských poradních kamenů. O tom se mluví jen zřídka a shrnout ho lze slovy „nebuďte na Zemi jako rakovina, nechte prostor přírodě“.

Dr. Canderian je lékařský přispěvatel Světové zdravotnické organizace a oddaný podporovatel Klause Schwaba s jeho Velkým resetem, jenž povede svět do éry celosvětové digitální měny (to je pro WHO druhotný cíl na rok 2022).

Dr. Canderian je toho mínění, že 95 % světové populace je tvořeno „neužitečnými jedlíky“, které je záhodno humánně zlikvidovat tak rychle, jak to jen bude možné.

„Podívej se na centrum Chicaga, Baltimore, Los Angeles,“ řekl mi, „a bude ti jasné, proč je ty neužitečné jedlíky zapotřebí utratit jako vzteklé psy“.

Pak vyjádřil své pohrdání „infekčními pedagogy“, kteří šíří kritickou rasovou teorii, ale též jistotu, že tzv. vakcína si s touto „lidskou rakovinou na Zemi“ poradí.

Dr. Canderian je horlivý zastánce Povinnosti Svobodného zednářství, která spočívá v úsilí zbavit svět „moru představovaného lidstvem“.

Na osobní úrovni však oba sdílíme vášeň pro tentýž exotický pokrm, servírovaný v ženevské L’emince de Veau: kolibří polévku následovanou losím jazykem.

Oba jsme fanoušci šéfkuchaře Gastona Sere de Rivieres, což je kulinářský génius.

Tak jsem se zeptal Myla, jak mohou „očkovaní“ zjistit, kolik let jim po podání vakcíny ještě zbývá.

Popsal mi cosi, co označil jako „vzorec konce času“.

Vysvětlil, že se to spočítá snadno.

„Skrývá se v tom síla jednoduchosti,“ pronesl. „Maximální cyklus od injekce po konec času (=smrt) činí deset let. Přesná doba dožití se zjistí snadno.“

Řekl, že to pod mikroskopem uvidí během několika sekund každý hematolog. Ještě snáze to prý jde pod elektronovým. „Základem vzorce je procento krve kontaminované oxidem grafenu,“ prozradil mi.

Jinak řečeno, „inokulovaný“ (jak Canderian říká osobám, které injekčně obdržely depopulační, smrtící biologickou zbraň schválenou pro nouzové použití), jenž bude mít krev postiženou oxidem grafenu z 20 %, bude bez započtení jiných rizikových faktorů žít 8 let (10 let minus 20 %).

Kdo bude mít krev poškozenou ze 70 %, nepřežije více než tři roky (10 let minus 70 %).

Jak vypadá krev poškozená oxidem grafenu, demonstrovala dr. Jane Rubyová, s níž nedávno vedl interview Stew Peters na svém podcastu.

Pro ty, kdo to nevědí, oxid grafenu je ta součást mRNA spike proteinů a prionů, která vede v těle „inokulovaného“ válku o kyslík s jeho plícemi, mozkem a krví.

Oxid grafenu je houba na kyslík, která o tento životadárný prvek připravuje organismus a vyvolává mnoho komplikací včetně mimo jiné anafylaktického šoku, vzniku krevních sraženin, fatální paralýzy plic, mitochondriální rakoviny a endoteliální rakoviny.

Dr. Mylo Canderian má stejné stanovisko jako Klaus Schwab, Bill Gates a šéfové farmaceutických koncernů: AŤ VŠICHNI UMŘOU!

Ptal jsem se Myla, jaký účinek budou mít třetí a další dávky; jak se odrazí na vzorci konce cyklu.

Mylo odvětil: „Všechno je to měřitelné hematologickým testováním. Čím více injekcí a posilujících dávek ti imbecilové dostanou, tím hůř bude jejich krev vypadat pod mikroskopem a tím rychleji se z nich stane hnojivo.“

Nakonec jsem od něj chtěl vědět, jak mohou elity udržet v tajnosti plán na vyhubení miliard lidí.

Jeho odpověď zněla: „Ty toho o Zednářství moc nevíš, že, Steve?“

A je to.

Zdroj

1 komentář: „Grafenová rovnice smrti: jak rychle může zabít vakcína očkované ?

 • 5.10.2021 (23:30)
  Permalink

  Nevím nakolik jsou věrohodné informace o grafenu ve vakcínách. Každopádně motiv snižovat stavy obyvatelstva tu je. Neboť například v Česku žilo již před 100 lerty 10 mil obyvatel . Do popelnic vyhazovali jen popel. Množství odpadu na obyvatele exponenciálně vzrůstá a je tady nebezpečí, že za 20 let by planeta mohla být nevratně poškozená kumulativnímu jedy jako je např. kadmium. Za těch okolností by proti zamoření už nebyla nic platná ani politika jednoho dítěte. Bude se muset během 10 let odlidnit 50% a víc populace.

  A teď k vakcínám. Domnívám se, že to chytře vymyšlené, že po vakcíně nastává smrt rychle, za běhu. Tím se velice sníží zdravotní výdaje na léčbu chronických invalidizujících onemocnění.

  Ale dokonale konstruovanou vakcínu si představuji jinak. Účinek na zkracování života by neměl přicházet náhodně, ale mělo by být možno ho něčím aktivovat. Už v románu Krakatit Karel Čapek vymyslel dálkovou aktivaci výbušniny. U vakcíny by nebylo potřeba ji aktivovat dálkově, stačilo by podáním nějakého léku, chemikálie nebo vzácné potraviny. Představuji si to tak, že lipidový obal chránící grafen by byl propojen s nějakou látkou, která by po aktivaci ochranný lipidový obal rozrušila.

  Očekáváme, že v příštích letech přijde ještě smrtelnější infekce, která samozřejmě bude smrtelnější jen v hlavách pohlupavých lidí. Na tuto infekci bude objeven lék, který shodou náhod bude současně aktivátorem vakcín. A tak vlastně člověk než zemře, bude muset projít dvojitým testem inteligence. 1. při přijetí vakcíny a 2. při přijetí léku proti zabijácké infekci.

Napsat komentář