Měsíční šílenství stále dokola

Staré africké legendy říkají, že když přitáhli majitelé Země na oblohu Měsíc, řada lidí zešílela.. zachovalo se nám z toho slovo lunatic, šílený. Prostřednictvím mnoha tisíc let dlouhého očkování generací našich předků máme v krvi Měsíc jen částečně a vykukuje třeba při úplňku, kdy řadě lidem pálí nervové dráhy a oni nemohou spát. Jiní konají v těch chvílích zločin.

Vidíte, dnes máme na orbitu 99 tisíc satelitů STAR LINK od teamu global satanistů, které nás prý spojují s hvězdou.. vše si otočte o 180°, pravdou tedy je, že nás od ní odpojují.. .. 99 luft balloons.. krát tisíc. Každý jeden koná utajenou práci, o které se lidi nesmí zatím dozvědět. Snad za 20 let.. Právě dnes je severní deklinace Měsíce, což vás pocitu tlaku, deprese, šílenství a boje se všemi může poměrně přiblížit. Obzvlᚍ ve spojení s dalším retrográdním Merkurem.

Někteří pamatujete, když vědecká sekta ještě tolik nezasahovala do počasí, krásnou modrou oblohu vždy v ten den, aspoň jednou měsíčně. No.. loňské sněhy už se po několik desetiletí nejspíš nevrátí, satanisté vše vzali do svých pařát. Dávejte na sebe pozor, zejména na cestách. Mohou vás také bolest nervy a svaly, zvýšená míra epileptických záchvatů. Pozor také na nevolnosti a zvracení, na prudké propady cukru, noste si s sebou aspoň glukózové bonbóny, nebo původní, západní coca-colu, česká se „kvůli chuťovým preferencím českých spotřebitelů“, alias podlidí, dělá z náhradních, levnějších komponentů.

Měsíc podle některých zasvěcenců slouží také jako překladiště či úložiště lidských duší mezi životy a udržování karmického kola utrpení v běhu. Podle dalších jen seskupenou plazmou, stejně tak jako téměř vše, co je na obloze. Podle jiných a teorie ploché Země je jen obřím zrcadlem zmrzlé planety, jejíž malou součástí je i kontinent mystifikací a dezinformacemi udržovaný jako planeta, tedy naše Země. V každém případě, lidé se zatím na Měsíc nedostali, viz včerejší článek, a asi z podstaty věci ani nikdy dostat nemohou….

(jmm)

Měsíc je pouze plazma!, tvrdí respektovaný vědec

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 815 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář