Pokémon Go: zombie apokalypsa v přímém přenosu

Mike Adams

(Vyšlo již jednou na OSUD.cz)

Touto dobou jste už určitě slyšeli o Pokémon Go, o nové hře založené na „hybridní realitě“, k níž je potřeba mobilní aplikace, která umisťuje na skutečná fyzická místa virtuální příšerky, jež se sbírají za body.

Možná však ještě nevíte, že tuto hru ve skutečnosti vyvinula jedna softwarová skupina financovaná CIA za účelem dokonalého využití kamer na mobilních zařízeních třímaných komatózní veřejností, která CIA a NSA nevědomky poskytuje okamžitou možnost sledování jakéhokoli daného místa a jeho videodokumentace. V podstatě je to špionážní systém CIA, který se vydává za hru.

Toto špehování provozované občany probíhá tak, že loutkovodiči na příslušné místo jednoduše plesknou virtuální potvoru a na scéně se ihned objeví stádo totálně komatózních jedinců, kteří jako by vyšli rovnou ze zombie apokalypsy. Všichni míří kamerkami na virtuální příšerku, aby si zasloužili své virtuální body (viz bizarní fotky a videa v tomto článku).

Zatím se na CIA v reálném čase přenášejí videa pocházející od vybraných hráčů plus přesné GPS souřadnice místa, kde se hráč nachází.

Čím více lidí CIA chce, aby se seběhlo, tím vyšší hodnota nestvůrky, kterou na příslušné souřadnice umístí.

Jak vidíme na těchto fotkách, když se na takových místech objeví potvory o vysoké hodnotě, přispěchají tam davy hráčů – na kole, taxíkem, autem i pěšky. Všichni zaměřují kamerami cenný cíl a přenášejí svá videa CIA.

V podstatě je Pokémon Go způsob, jímž CIA mění poslušnou populaci poslušných lidí-zombíků v bezděčné sběratele kriminálně využitelného výzvědného materiálu.

Pokémon je hra, která mění poslušné, znuděné občany ve velmi efektivní tuzemské špehy, kteří nevědomky pracují pro policejní stát.

Podívejte se na tyto scény z míst, kde se náhle objevily potvory o vysoké hodnotě a krátce po nich i stáda tupých lidských jedinců:


Pokud je vám to povědomé, tak možná kvůli tomu, že ta scéna vypadá jak vystřižená z populárního televizního seriálu Walking Dead:

A několik skoro neuvěřitelných videí:

tady

tady

a tady

Dnes se tento svět objevuje jen na mobilních zařízeních… brzy ho budou pouštět do kontaktních čoček

Právě teď si musejí Pokémony hledající zombíci zobrazovat virtuální část hry prostřednictvím mobilních zařízení. To proto padají z útesů, lezou mezi jedoucí auta a doslova se zabíjejí, zatímco bezmyšlenkovitě civí do mobilů v naději, že lapí nějakou iluzorní příšeru.
V Encinita v Kalifornii hledali 2 muži Pokémona tak usilovně, že přitom na srázu vykročili do prázdna a dvacet metrů se kolmo proletěli reálným světem, který za neuvěřitelnou stupiditu žádné body neuděluje.

(Pokud ovšem nepracujete pro federální vládu, v kterémžto případě vám maximální stupidita a neschopnost zajišťuje zvyšování platu, bonusy a navyšování počtu dnů dovolené.)

Dalším krokem hry bude posun k rozšířené realitě pomocí zařízení typu Google Glass, která se nosí na očích.

Průhledné clony doplní do reálného světa obrázky potvor, které hráči uvidí rovnou, aniž by museli cvičit s mobilem.

Pak uvidíte, jak budou tihle lidé bezduše pobíhat jak cvoklí feťáci v zoufalé snaze najít něco, co vlastně vůbec neexistuje.

A konečným krokem budou přímo kontaktní čočky pro rozšířenou realitu, kde uživateli pojede před očima vysoce kvalitní HD grafika a on si bude moci do sytosti užít iluze, že Pokémoni nebo jiné podobné mrchy chodí po reálném světě.

V tomto bodě bude odtržení hráčů od skutečnosti dokonalé a oni budou skákat, jak budou géemka pískat. Tihle game masteři („páni hry“) jsou právě ti jedinci, kteří rozhodují, jaké obrazy, postavy, dopravní prostředky a události se objeví ve virtuálním světě, který hráči považují za skutečný.

Pokémon demonstruje technologickou a sociální životaschopnost kontroly mysli založené na rozšířené realitě

Jak jste si asi dovodili sami, tohle není jen obří mašina na špehování, ale rodící se totalitní systém kontroly mysli, který bude mít nakonec sílu uplatit absolutní kontrolu mysli nad tím, co člověk cítí, slyší a prožívá.

Kontaktní čočky pro rozšířenou realitu kombinované s kamerkami na hlavě a sluchátky budou moci aktivně cenzurovat „neschválené“ obrázky a texty (tzn. cokoliv, co vláda nebude chtít, abyste věděli). Tento systém vám bude upravovat nebo zakrývat texty, které byste si neměli číst, umisťovat schválené reklamy a zprávy sloužící k sociální kontrole na stěny budov, na ulice a dokonce i na oblohu, jednotlivcům, identifikovaným vládou jako nebezpečí, dá nad hlavu do vzduchu nápis „HLEDANÝ“ a tak dál.

Možnosti absolutní kontroly mysli jsou neomezené

Jestliže taková technologie skutečně vznikne, bude to znamenat naprostou zkázu lidské svobody a skoro nezastavitelnou dominanci technokratické elity.

V takovém případě se samozřejmě budou hodit EMP zbraně s krátkým dosahem, které usmaží všechnu elektroniku v blízkém okolí a skokem vrátí do reality lidi, kteří se nacházejí ve virtuálních světech (mentálních vězeních) kontrolovaných dominantními technokraty.

Proto jsem už dávno pochopil, že osud lidské svobody může jednoho dne záviset na skupinkách rebelů, kteří budou provádět mimo jiné takovéhle věci:

  • Odpalovat přenosné EMP zbraně s krátkým dosahem, aby škodili represivním, diktátorským režimům po celém světě. (Co taková Severní Korea?)
  • Ozbrojené nájezdy na AI roboty, jejich ničení a vyřazování z provozu (viz můj související článek Jak zabít robota od Googlu)
  • Hackování systémů dálkově kontrolovaných vozidel a jejich zabírání pro obecné blaho
  • Získávání kontroly nad systémy rozšířené reality a přepisování lživých zpráv, jež se v nich budou objevovat, pravdou.

Jestliže se situace nezmění, možná se budou budoucí lidské bytosti děsivě podobat skutečným zombie. Co když se ze všech těch lidí, kteří si myslí, že „hledají příšery“, doopravdy stanou příšery?

 

Zdroj

1 komentář: „Pokémon Go: zombie apokalypsa v přímém přenosu

  • 6.6.2017 (16:53)
    Permalink

    Pokemon GO lze hrát bez kamery. (s kamerou jsem to ani nikdy nezapínal)

    To že má CIA, FSB a možná i naše BIS přístup k poloze každého Čecha který má u sebe mobilní telefon, ve větších městech platební kartu, nebo jen třeba svůj obličej ukáže v metru/autobuse/projde kolem nějaké kamery je prostě věc která bude čím dál tím běžnější.
    Lidé se dají VELMI přesně identifikovat například i podle chůze (mělo by stačit přibližně 10 kroků na asi 80-90% identifikaci) , ani nemusí být vidět obličej. (tech možností identifikace člověka je tolik 😉 )
    Takže i bez Pokemonů nám toho soukromí a svobod moc nezbývá.

    Je to hnusné i smutné, ale tyhle organizace dělají přesně to, co po nich chtějí jejich „nadřízení“.
    Problém je vždy „kdo hlídá hlídače“ a kdo jim zadává práci.

Napsat komentář