Jirkovou optikou (292. Nový Evropan)

Migrace pokračuje, každý další den míří do Evropy, zejména přes Itálii, další tisíce migrantů, jak o tom svědčí třeba tento blog.

Migranti jsou dál přepravováni až s chirurgickou přesností.

Stát už není v mnoha zemích schopen garantovat bezpečnost, což je jedna z jeho základních úloh, občané už tedy nejsou nijak výrazně povinováni k státu.

Ano, i přes to, že jsem takřka 20 let ležel v konspiracích a vzrůstajícím poznání, že je všechno mnohem jinak, než se zdá, než se vyučuje a než se sděluje, z čehož se psychicky slabší, nebo i psychicky normální jedinec nakonec zpravidla dříve či později nejspíš zhroutí, a jsa tak připraven na leccos, a leccos očekávaje, také se občas dokážu splést. Když jsem byl svými kolegy a kontakty upozorněn, že vlna migrace do Evropy má sloužit ke zničení Evropy, vzal jsem to sice na vědomí, ale předpokládal, že to Evropa zvládne. Pár stovek tisíc lidí méně, či více. Ze stovek tisíc už jsou milióny.. o které se vede politický a občanský boj.

Maďarsko a Polsko se postavily ostře proti. Občané, a hlavně i vlády. Češi laborují, tedy tradičně kolaborují jejich politici, občané jsou však rovněž většinově proti migraci a migrantům, přestože do ČR nikdo z nich nemíří, co by u nás dělal. Trošku jsme minuli šanci, která se nabízela, a tou byli Asiaté. Měli jsme jim otevřít hranice.. místo dvou set tisíc Vietnamců přijmout milión a půl, také Číňanů a dalších. No, neudělali jsme to, nikoho to nenapadlo.

Ovšem v některých bodech současné migrantské krize trvám na tom, co jsem napsal již dříve. Myslím si nadále, že Islám je náboženství míru a že je v tom zcela nevinně. Pár vyšinutců má každá společnost a pokud by arabské země financovaly a vyzbrojovaly odbojové skupiny u nás, na západě, podobně jako to Američané už desetiletí podle Brzezinského doktríny činí celá desetiletí na východě, viděli byste, že jich máme mnohem víc, než Islámské bratrstvo. Ale loutkovodiči ukázali prostě na Islám. Částečně proto, že jde o okultní bipolaritu. Slunce jako křesťanství, kterým se satanské elity stojící na Zemi u moci zastírají, ale neřídí, a náboženství půlměsíce jako temnota. Nakonec má po finálním střetu obou kultů vylézt nové náboženství unipolární, náboženství míru, zcela mimo historické formy, ovšem náboženství stejně, nebo ještě více manipulované, než byly ty dosavadní.

Ano, myslím si že v rámci příchozích hord jsou tu už nejspíš stovky, spíš tisíce partizánů, těch, kteří nám jsou schopni vydatně zatopit, až dostanou rozkaz. Může přijít za rok, jako za pět, jako za deset. Nebo nemusí přijít vůbec, podaří-li se naplnit politických cílů bez boje. Trojský kůň je naplněn k prasknutí a vyčkává. Avšak nemylme se, že by rozkazy vycházely z dálného Východu.

Tu a tam zatím chvílemi v evropských ulicích, letištích, nádražích, promenádách a halách zazní pár výstřelů, výbuchů, nebo zvuky praskajících lidských těl rvaných na kusy automobily, či výbušninami. Pozoruhodné je, že vraždí zatím ti, co se už narodili na území evropských zemí. Je to špatná zpráva. Jejich vztek a nenávist v nich přetrvala po dlouhé předlouhé roky.

Dokážu si naprosto představit, že těch „pár“ obětí elitám za vybudování Nového světového pořádku nedělá problém. Nedělalo by jim problém ani 10x, 100x, 1000x více obětí. Nedokážu nyní posoudit, zda k nim nakonec sáhnou.

polaci_prijmuti

Nepodceňujme ovšem sílu armády, tajných služeb a mocenského aparátu, viz výše. Je schopen vyšetřit takřka kdykoliv takřka cokoliv. To, že je možno s imigranty zamést, nasvědčuje příklad Austrálie či Nového Zélandu. Ano, zde se do Evropy navalilo několik miliónů migrantů, ovšem mělo to nějaký vývoj.

Preventivní údery našich vlád a organizací na některé africké a arabské země, vyvolání nepokojů a občanských válek spustily vlnu, která měla být spuštěna.

Ano, není o tom nejmenších pochyb. Zde jsme svědky záměru. Komunisté měli pětiletky. Není to pro běžného diváka televizních zpráv příliš viditelné, ale elity pracují s 10, 20, 30 a 50 letými cykly. Většina z toho, co se děje, je naplánováno a směřována 20-50 let dopředu. Díky tomuto obrovskému rozestupu to pak zdánlivě vypadá, že se to děje přirozeně. Není tomu tak.

Ale proč se to děje, nemá to přece žádnou logiku? Ale má, jen ji vy nevidíte.

Ekonomické důvody v tom tentokrát nejsou. Rozjetý motor západních ekonomik sice další lidi potřebuje jako sůl, ale jen těžko se jimi stanou nekvalifikovaní imigranti bez znalosti řeči a základních návyků, třeba každý den přijít v určitý čas do práce a vydržet tam až do odpoledne bez přestávky tvrdě pracovat.

Co je tedy cílem?

Je jich jako vždy při každé velké akci několik, ale jeden hlavní.

Tím je geneticky nový Evropan.

Evidentně upadající fyzická síla bílé západní populace. Tam, kde roste intelekt, v nepřímé úměře upadá i tělesná síla.

Možná tedy tělo „nového, snědého Evropana“ bude podpořeno hrubou fyzickou silou černošských svalnatých otců, s nižším IQ. Nezapomeňme,  že Evropu může v horizontu jedné, dvou generací  čekat období prudkých podnebných katastrof, velkých such, nebo záplav, včetně třeba hladomorů. Fyzická síla bude potřeba. Od migrantů dost možná Nový Světový Pořádek očekává nejspíš právě zejména plození dětí. Za jakoukoli cenu. Klidně i za cenu okolností, které dříve v civilizované Evropě naplňovaly skutkovou podstatu znásilnění.

iq_world

Dorazivší černoši a Arabové mají navíc něco, co v Evropanech dávno uhaslo. Jsou to… EMOCE ! Další důvod proroubovat vše do nového Evropana. Snížit mu intelekt a o něco – samozřejmě kontrolovaně – zvýšit sílu. Už proto, že nový Evropan bude v nové Evropě nejspíš bojovat o nový život. Pocit bezpečí už nebude zadarmo. Bude .. třeba za čip, trvalý dohled.

Tím hlavním cílem je nejspíš skutečně snaha promísit na západě obyvatelstvo. Určitým předkrmem a hlavně velkým sociálním experimentem se stala Francie. Pohledy na to, zda se to tam povedlo, či nepovedlo, se mohou lišit. Kdysi jsem před přibližně 8 roky napsal, po jedné z návštěv Paříže, že Evropa je před sociální explozí, a zřejmě občanskou válkou, která začne v Paříži. Ať chceme, nebo ne, Francie je nejkulturnější, nejduchovnější a nejvznešenější zemí Evropy, a tím i světa. Tedy, byla dříve.. Dát k těm nejlepším ve třídě do lavice sígry, známe všichni. Sígři se uklidní z 10%, premianti o 50% zhorší. Francouzskému obyvatelstvu, vždy revolučnímu, vždy sociálnímu, vždy jednotnému byla sebrána síla z plachet. Od sedmdesátých let minulého století je mu ubírána síla. Už žádnou nemá. Francii si tedy mohli na seznamu nebezpečných cílů blikajících loutkovodičům červeně, škrtnout.

Nemám pocit, že by multi-kulti ve Francii fungovala. Nefunguje ani v Německu. Čeká se, až zahřmí. Domácí obyvatelstvo je zčásti nahněvané, zčásti se bojí. Domnívá se, že to, co může přijít, je ještě horší, než to, co je teď. Stále mají hodně co ztratit. Hlavně našláplou ekonomiku a svou vysokou životní úroveň. To je asi pravda. I tak, část z nich už odchází ze svých zemí. Kamkoliv. Amerika, Asie, ale také východní Evropa.

Je přesto v Evropě jedna země, kde mám dojem, že se multi-kulti i vcelku podařilo. Tou je Holandsko. Ovšem je nutno říct, že do něj mířili poloindiáni z Karibiku, nikoli primárně Arabové, nebo Afričané.

Ještě jedna věc je pozoruhodná. Jsou jimi nemoce. Na to, jak úzkostlivě úřady dbají na šíření různých nákaz a epidemií, příchozí uprchlíky tak nějak ze svých léčebných doktrín a očkování úplně vynechali. I v tomhle je jistě nějaký záměr.

A tak zatímco v Evropě bude za 50 let doma nejspíš nový Evropan, bílý člověk si zachová dominanci. Ti, kteří vedou svět, jsou fašisté a satanisté. Ačkoliv to vypadá, že sami uznávají lidstvo jako celek, bez rasových rozdílů, jsou uvnitř tvrdě rasističtí a xenofobní.

Další cíl, který bliká loutkovodičům červeně? Ano, je to střední Evropa. Češi, Poláci, Slováci… a vlastně Slované vůbec. Jsou rozhodnuti nás otupit, eventuálně zničit za každou cenu. Promísit. Chybu, kterou udělal Hitler, už nechtějí opakovat. Dnes a denně se nás snaží rozeštvat mezi sebou. Částečně se jim to daří.

Tedy? Válka pokračuje..

1 komentář: „Jirkovou optikou (292. Nový Evropan)

Napsat komentář