Země nezvládá poryvy radiace, elity nechávají lidstvo napospas

Lépe řečeno, Země zatím zvládá, samozřejmě, až nebude, bude všechno již v jednom ohni, nebo následně v jedné vodě. Jako již v poslední epoše 4x nebo 5x. Ale nezvládají to živí tvorové. Jako hlavní pak lidé, ale nervózní a unavení jsou i zvířecí tvorové a již poměrně bleskově mizející hmyz. Zejména od podzimní rovnodennosti 23. září pozorujeme další prudký nárůst.

Covid příznaky. Špatné trávení, bolest a motání hlavy, obrovská únava, nedostatek kyslíku, špatné dýchání, odpojení, špatná imunita, turbo-rakovina. Bolest zad a svalů. Stres, nebo apatie. Slabost, nízký či vysoký cukr v krvi, ztráta vědomí. Zabrat dostávají v této chvíli zejména také ruce.

O tom, jak se bránit, již dlouhé roky píšu zde na webu a facebooku. Jako fatálně důležité se ukazuje mikroflóra a mikrobiom ve střevech, tedy prebiotika a probiotika (kontakt na kamarádku Martinu W. , Martina.Wantochova@seznam.cz, s přípravky Harmonello). Zde upozorňuji na zvláštní důležitost jednoho z kmenů laktobacilů, Lactobacillus Salivarius, který podle trvrzení a výzkumů amerických státních služeb dokonce i po černobylské katastrofě brání před radiací. Doporučuji věnovat pozornost zejména vitamínům řady B. Zejména pak B1 benfotiamin, B3 niacin, B6 pyridoxin, B9 folát kyseliny listové, B12 kobalamin. Samozřejmě hodně soli, správný jód (ovšem pozor, může rozjet záněty v těle), mírně zásaditější voda. Také Omega tuky. Jakkoliv jsou o něco dražší než ostatní, jako nejlepší na trhu vyhodnocuji ty od firmy Zinzino (můžete kontaktovat třeba kamarádku Janu H., jana323@volny.cz ). Je možno udělat i krevní test vyhodnocovaný v Norsku na hladinu správných omega kyselin. Jako velká ochrana a spíš detox radiace se homeopaticky osvědčuje cadmium sulfuricum, nebo například remedy s názvem X-ray, což je rentgenové záření. Nicméně, jak lze tušit u obrovského jangu, dochází u něj k urychlení karmy.

Placené konzultace ohledně používání vitamínů a doplňků pak člověk, který tomu v ČR rozumí asi TOP 5 lidí u nás, Sonia Maria Sophia.

Pravidelní čtenáři vědí, je toho samozřejmě více.

VYSOKOFREKVENČNÍ ENERGIE

dává našemu tělu zabrat. Zatímco koncem jara a počátkem léta jsme si mohli stěžovat na nohy, silná zátěž se poslední týdny přesunula na ruce. Můžete vnímat přetížení, brnění, bolest, jako kdybyste nosili těžké kufry dlouhé hodiny. Objevují se různé problémy typu zánětu kloubů na rukách, otoky, záněty nervů či šlach. Velmi výrazně k tomu „pomáhá“ pokus farmaceutické sekty změnit DNA lidí. Právě po vpravení nových stavebních prvků do těla pomocí „očkování proti tzv. (c)-19“ je zánět velmi častým průvodcem. Od očkovaných se dále v polích tyto záněty šíří i mezi neočkované. Na vině může být i ucpávání vlásečnicových cév mikrotromby po prodělání covid příznaků či intenzivním spojením s očkovanými. Ruce symbolizují život. Je to také hologram našich rodičů. Veškeré záněty nám zvědomují chvíle, kdy jsme se my, potažmo náš rod, stavěli proti životu (rozchody, odmítání lásky, potraty, nestarání se o děti, svárlivost mezi přibuznými apod.). (viz Jiří Maria Mašek – Cesta životem, fcb)

Tělo se podle vašich chytrých hodinek a jiných přístrojů už nenabíjí ani v noci, naopak, čelí obrovskému stresu.

běžný den co do výše stresu, jak vidno je extrémní..
na snímku je noc, extrémní stres v určitých záblescích takřka stejný jak ve dne, krátký odpočinek pouze kolem čtvrté hodiny ráno před svítáním

Polární záře až v středozemských šířkách, mraková komprese, vrchní proudy ionosféry tlačí mraky s kosmickým prachem blíž Zemi, viz počasí – povodně, vítr postupně zesílí až na 300 km/h což znamená, že v podstatě vše na povrchu uletí.

Země mačkána radiací, geomagnetické ochranné pole dál oslabuje. Zvláštní je, že tlak a radiace smaží z jiného zdroje, než od Slunce, je to dobře viditelné tady na 9-11 hodinách (červené pole).

Elity dál mlčí a je otázkou, jestli se o nouzové situaci Země vůbec kdy ještě zmíní.

Lidé jednoho dne již nedokáží vstát z postelí.. 🙏😔 , jak kdyby se právě vrátili z kosmu… pravdou je však spíš to, že kosmos přijde za nimi.

🚨🚨 UPDATE — „4. listopadu 2023. Země v posledních dnech zažívá jeden náraz za druhým. Opět zde vidíme, jak Země vybíjí obrovské množství absorbované energie vesmírného záření z jižní polární čepičky spirálovitě stoupající do ohonu zemské magnetosféry.A opět vidíme, že Van Allenovy radiační pásy směřují dolů pod úhlem 45°. To pro toto roční období NENÍ normální. Van Allenovy radiační pásy by se nyní měly stáčet směrem vzhůru. Od podzimní rovnodennosti 23. září 2023.“

Autor: John Traczyk #PoleShift#Cataclysm#emfradiation#nibirusystem#fyp

aktuá

Animace například zde: https://www.facebook.com/1300045157/videos/1575398136588793

Takže? No… modleme se. A hodně. A buďme spolu. Někoho bude iritovat obrázek a kostel, Češi nenávidí církev, je to velká věc k čištění. Ale jde především o hudbu.

připravil jmm

Edit 5.11. 23 – 20:25 no snad na důkaz mých vět.. dnes polární záře nad ČR, ovšem růžová není úplně příznivá barva.. lidé to sdílí jako „jééé!“, jen se domnívám, že za dnešní noc může přibýt nějakých pár desítek nemocných rakovinou…

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 866 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Země nezvládá poryvy radiace, elity nechávají lidstvo napospas

Napsat komentář