Ať žije třetí dávka! Americké špitály jsou už teď zavalené naléhavými případy nepřiznaných vedlejších účinků očkování

(Natural News) National Public Radio (NPR) ohromeně informovalo o mohutném nárůstu počtu pacientů na pohotovostech po celých USA.

Ačkoli je bolestně zřejmé, že „plně očkovaní“ Američané padají jako mouchy, autor článku na serveru národního rádio NPR si o důvodech netroufá ani spekulovat.

V Michiganském městě Lansing je jedna z nemocnic doslova zavalena pacienty, kteří kvůli nedostatku lůžek musí ležet na nosítkách na chodbách.

„Nedívá se na to dobře,“ řekla staniční sestra na místní pohotovosti,  Tiffani Dusang.

„Vždycky mám velmi špatný pocit z toho, když musím jít po chodbě a vidím tam pacienty, které něco bolí nebo potřebují spát. Měli by mít klid, ale na chodbě kolem nich za minutu projde 10 – 15 lidí.“

Na začátku „pandemie“ covidu-19, dlouho předtím, než byly k dispozici takzvané vakcíny, byla nemocnice Sparrow Hospital úplně normální. Spolu se zrychlujícím se očkováním však roste příjem akutních pacientů.

Ve většině amerických nemocnic byl před počátkem očkování naprosto běžný provoz. Příval pacientů se objevil až poté, co začala hromadná aplikace covidových vakcín.

Až si lidé budou muset potřetí vyhrnout rukáv, systém nemocniční péče se zhroutí

Lékaři a sestry říkají, že spektrum problémů je široké. Některé pacienty bolí břicho, jiným se těžko dýchá.

Jsou tu spousty a spousty případů krevních sraženin, z nichž se u lidí, kteří obdrželi biologickou zbraň, prezentovanou jako „vakcína“, stal běžný jev.

Na pohotovosti míří příval pacientů s kardiovaskulárními problémy, akutním selháním orgánů, širokým spektrem vysilujících symptomů, dokonce i lidí po pokusech o sebevraždu. Spousta těchto pacientů není schopna vykonávat žádnou práci a každý den jsou rádi, že se vůbec dožili večera.

Kdyby si to s čínským virem zkusili rozdat sami, bez injekce, možná by byli zcela v pořádku. Protože však poslouchali, co jim vykládají ti nahoře, trpí obrovskými následky vedlejších účinků vakcinace.

V rozsáhlém článku, který NPR věnovalo tomuto fenoménu, slovo „očkování“ vůbec nezazní. Zkuste se sami podívat, zda je v textu někde výraz „očkování“ nebo „vakcína“, a uvidíte, že se s ním vůbec nepočítá jako s možnou proměnnou. Navzdory tomu, že se jedná o zjevného viníka.

Zimní období se blíží a už teď na pohotovostech končí skoro o 20 % víc lidí než normálně. Léto se svým teplem a sluncem přece jen do jisté míry zajišťovalo, že se lidem tak nehoršil zdravotní stav. To naznačuje, že až zima udeří plnou silou, nadejde opravdu temné období.

„Momentálně pohotovosti přijímají více akutních případů než před pandemií,“ uvedl Caleb Cox, expert na zpracování a analýzu dat z odborného periodika Epic Health Research Network.

„Ačkoli se příjem pacientů během léta početně vrátil k normálu, je evidentní, že akutních stavů je opět více, než činil předpandemický standard, zatímco méně akutních problémů je méně než před pandemií.“

Až se masově rozjede přeočkování třetí dávkou, můžeme čekat další vlnu akutních zdravotních problémů, které povedou k ještě většímu přeplnění nemocnic „plně očkovanými“ pacienty s akutními potížemi.

Zdroj

Napsat komentář