Blikání Slunce, co se děje?

Víme již tedy, že se cosi děje se Sluncem, což způsobuje závažné změny na Zemi. Elity jim říkají pod krycím označením „globální oteplování“, víme však, že celý proces způsobuje řadu dění, od vymírání druhů, přes nedostatek kyslíku až třeba k nemoci, která dostala krycí název „virus covid“. Řada vnímavých lidí prostě vnímá různé výbuchy a výrony na Slunci, někdy ještě před tím, než se objeví na přístrojích.

Příznaky jako boleti svalů, bolesti zad, rozmazané vidění, velká únava, pocení, nespavost, či buzení, nebo naopak přílišná únava a spavost „ve stoje“, ale zejména věci spojené s koronárně-cévním systémem, neboť naše srdce je přímo spojené s naší hvězdou, tedy probouchování srdce, vysoký tep a tlak apod.

Jenže nyní jsem dostal link na něco, co jsem ještě neviděl. Blikání Slunce! Zveřejnil jsem na svém facebooku, kde lidé napsali, že to stejné, co pozorovali v Kalifornii v pondělí, 4.7. 22 při západu Slunce (úterý cca 5 hodin ráno českého času).

Odkaz na záznam najdete na facebooku zde, nebo jsem ho pro jistotu přehrál z telefonu na telefon zde.

Na internetu se píše, že blikání hvězd způsobuje přehřátí atmosféry a plyny v ní. Nojo, ale těch vzdálených. Ale viděli jste již blikat Slunce?! Několik našich spoluobčanů píše v komentářích, že oni či jejich příbuzní ano, v nedávných dnech.

Co se děje?!

A jak s celou záležitostí souvisí nové najíždění urychlovače částic CERNu? Chtějí nám opravdu vytvořit umělé Slunce? A kdo vyhraje, příroda, nebo lidé?

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář