Svobodný Hlas Asie: KORONAKÓMA a má videa

Nic jiného, než pracovat s daty, informacemi, analýzami, inspirací a napojením neumím. Díky tomu dokážu uzdravovat lidi a vracet je zpět do života. V poslední době pomáhám české a slovenské veřejnosti aspoň naučnými videi. Prezentuji zde zcela jiný pohled na současné dění, než vám ukazují denně vaše vlády a masová média… Vaše dlouhodobá průměrná spokojenost s těmito videi (líbí vs nelíbí se pohybuje přes 80 %). Zde je jejich souhrn.

Tohle video jsem nahrával první i na YT, nahrávali jsme ho někdy kolem 8. března. Ještě v únavě po (nejspíš) doznívající infekcí asijským virem (nevím, zda jsem měl koronavirus). (k 1.4. na YT celkem 1935 shlédnutí)

15. března jsem vám přednášel o jinu, o vodě, o dalších souvislostech zdraví a nemocí… na facebooku sledovalo živý přenos souběžně přes 300 lidí, celkově několik tisíc shlédnutí.. (84 minut, záznam na YT má k 1.4. potom 985 shlédnutí)

21. března: První opravdu virálně sdílené a šířené video s překvapivým obsahem.. ČR je zmítaná totalitními opatřeními proti koronaviru, lidé lační po datech a informacích, které jim více vysvětlí, co se děje. (k 1.4. 32.376 shlédnutí)

Svobodný Hlas Asie 3. Tohle mé video se setkalo s dosud asi největší kontroverzí až odporem a vzdorem lidí doma.. díky emocionálně podané nesmyslnosti roušek, díky tomu, že jsem u moře a v moři.. (k 1.4. 3.042 shlédnutí):

Velmi důležitý souhrn celé problematiky elektro-magnetické války, ve které se lidé ocitli a stali rukojmími.. Svobodný Hlas Asie (4.) … (5.626 shlédnutí k 1.4.20)

Svobodný Hlas Asie SPECIÁL: Účel a fungování koronaviru, imunitní odezva těla je určen pouze abonentům Věku světla a mých skupin. Prohlédnout si ho můžete zde. (nahráno 26.3.20, zveřejněno 1.4.20, stopáž 31:11 min.)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 838 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Svobodný Hlas Asie: KORONAKÓMA a má videa

Napsat komentář