Česká vládní kabala zatahuje své občany do války proti Rusku

Jindřich Rajchl

Kdyby šlo s politiky obchodovat jako se sběratelskými kartičkami, tak bych hned zítra zveřejnil inzerát tohoto znění:Vyměním Fialu, Rakušana, Lipavského, Černochovou, Pekarovou Adamovou a celý zbytek své sbírky za jednoho Orbána. Pouze za odvoz. Zn. Spěchá!

Viktor Orbán jasně prohlásil, že Maďarsko zůstane stranou vojenského konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou a nebude do válečné zóny posílat žádné své jednotky ani jakékoliv zbraně. Současně je dle jeho vyjádření Maďarsko připraveno pomoci všem uprchlíkům, kteří z této oblasti na jeho území přijdou.Nevím, jak vy, ale já rozhodně nechci, aby nás náš premiér a jemu podobní „bojovníci“ zatahovali do války.Pomozme Ukrajincům prchajícím před válkou, pošleme na Ukrajinu potraviny, deky, či jakýkoliv materiál, jenž ulehčí situaci obyvatelstvu trpícímu tímto konfliktem, ale neposílejme na Ukrajinu zbraně ani naše jednotky.Jsem naprosto přesvědčen, že politické vedení naší země by si mělo vytyčit tyto dva základní strategické cíle:1) jasná a jednoznačná deklarace naší připravenosti pomoci obyčejným lidem postiženým válečným konfliktem, a to jak na území Ukrajiny, tak i na území naší země2) výslovné odmítnutí další vojenské eskalace celého konfliktu, včetně poskytování jakékoliv zbrojní materiální pomoci, neřkuli vyslání našich ozbrojených jednotek do válečné oblasti Naší klíčovou prioritou by mělo zcela nepochybně být naše aktivní zapojení do snahy nalézt co nejrychlejšího mírového řešení tohoto konfliktu, jenž se může velmi snadno a rychle rozrůst daleko za hranice Ukrajiny.

Zatím se mi však jeví, že našim politikům se zalíbilo hrát si na hrdiny a bubnovat 5x denně na válečné tamtamy.To však Ukrajině nepomůže a budoucnosti naší země zásadně-uškodí.Bytostným zájmem středoevropských zemí, včetně České republiky, je podporovat mír, nikoliv válku. Orbán to jako kovaný politický veterán moc dobře ví, naši improvizátoři užívající si světla ramp a válečné slávy, zdá se, bohužel nikoliv.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář