Covidová tyranie se začala chystat ještě za Bushe Jr., 9/11 byl první krok

(Natural News) Na první pohled by se mohlo zdát, že se wuchanský koronavirus (Covid-19) objevil na konci roku 2019, těsně poté, co miliardář a eugenik Bill Gates uspořádal cvičení pro případ vzniku pandemie s názvem Event 201. Ve skutečnosti sága začala podstatně dříve, a to kolem nechvalně proslulého 11. září 2001 (neboli 9/11), kdy v Bílém domě ještě seděl George W. Bush.

Dokument nazvaný „Rekonstrukce časové osy podniku COVID-19: nejdůležitější data, události, subjekty a legislativa“ začíná květnem roku 2002, kdy Bush dosadil původem Alžířana dr. Eliase Zerhouniho na místo ředitele amerického Národního ústavu zdraví (NIH). Zerhouni položil základy pro to, co se nakonec stalo současnou plándemií.

Teroristické útoky z 11. září, k nimž došlo jen několik měsíců před Zerhouniho jmenováním, byly součástí plánu. Vzbudily nezbytný strach, jenž byl využit jako katalyzátor při transformaci Spojených států v policejní stát a zároveň při podstatném rozšiřování vládního vměšování do soukromých životů občanů.

Z tohoto procesu se zrodila tzv. „válka s terorem“ (a zároveň zákon Patriot Act) a nová medicínská infrastruktura, jejímž úkolem údajně bylo umět se vyrovnat s případným útokem biologickými zbraněmi. Ve skutečnosti však posloužila k tomu, aby profesionální zločinci a biologičtí teroristé jako Tony Fauci měli snazší cestu ke spuštění plándemie.

Úplným počátkem byl SARS na začátku nového tisíciletí. Tehdy začala vláda mohutně prosazovat výzkum spojený s biologickými zbraněmi hromadného ničení. Nákaza později morfovala do chřipky; těsně předtím, než byl program předán do rukou Baracka Husseina Obamy, který od Bushe převzal otěže moci a ještě více rozšířil policejní aparát, sloužící k dohledu nad veřejností.

Jak Bush, tak Obama položili základy k pozdějšímu vyvinutí a vypuštění covidu

V roce 2009 Obama úplně přepsal americká pravidla biologické bezpečnosti. Následovalo spuštění reformy zdravotnictví Obamacare, která ještě více rozpracovala zdravotnickou infrastrukturu, jež byla později zapotřebí k vypuštění čínského viru do světa.

Roky ubíhaly a Obama se vtíral do přízně Číně. Víme, že do Číny Fauci lil peníze amerických daňových poplatníků, díky nimž mohl ve wuchanském výzkumném zařízení vzniknout virus SARS-CoV-2.

Tyto finanční přesuny umožnil v první řadě sám Obama se svou administrativou, která stanovila výjimky z tuzemského zákazu výzkumu typu „gain of function“ (umělé zesílení některých rysů choroboplodných zárodků, které se pak například snáze replikují, mutují apod.).

Tyto výjimky umožňovaly odklánět finanční prostředky do Číny, kde jimi byl placen výzkum, který byl na americké půdě ilegální.

Na začátku roku 2016 vstoupil na scénu Peter Daszak z ekologické neziskovky EcoHealth Alliance. Daszak vydal prohlášení, že Fauci a Obamův režim se spřáhli s Čínou, aby společně vytvořili biologickou zbraň: koronavirus SARS-Cov-2.

Asi o měsíc později Obama změnil zákon tak, aby obsahoval nová ustanovení o připravenosti na pandemii. Jinými slovy, Obama a jeho režim moc dobře věděli, co přijde.

O řadu vládních nařízení, setkání za zavřenými dveřmi a let cirkusu zvaného „Trump prezidentem“ později se to opravdu rozjelo. Čínský virus se objevil přesně podle plánu na konci Trumpova funkčního období a od té doby je to s námi špatné.

Server Political Moonshine sestavil celou časovou osu včetně informačních grafik, která důkladně popisuje, jak se to celé seběhlo. Všechny relevantní informace najdete pod tímto odkazem.

„Tato časová osa obsahuje většinu důležitých dat, událostí, subjektů a legislativy, která vedla ke vzniku podvodu zvaného podnik COVID-19. Zahrnuje i odkazy na citované výchozí zdroje,“ uvádí uskupení Political Moonshine.

Zdroj

Napsat komentář