David Icke hovoří o moderních technologiích: do roku 2030 bude hotovo

(podle videa z You Tube)

David ICKE se vrací do ČR! Pro rok 2020 zatím chystá jen asi 5 přednášek na evropské půdě starého kontinentu. 1 bude i 26. září v Praze!

Do roku 2030 budou položeny základy pro spojení umělé inteligence (AI) s lidským mozkem.

Momentálně procházíme procesem přípravy. První fáze spočívá ve vyvolání závislosti na technologiích. Jde o přístroje, které lze držet v ruce: chytré telefony, tablety. Tato fáze je prakticky završená. Stačí se projít po městě a uvidíte sami.

Cílem jsou především mladí lidé. Proč? Protože z dnešních mladých a dnešních dětí vyrostou dospělí v době, kdy toto propojení lidského mozku s AI dosáhne vrcholu. Aby se něco takového mohlo stát, je nutné lidi navyknout na technologie do té míry, že je budou přijímat jako něco zcela přirozeného. Děje se to přímo před našima očima. Cílem první fáze je vyvolat závislost do té míry, že budou lidé ochotni vstát v noci a stoupnout si do fronty na nejnovější model iPhonu. Věděli jste, že ve Švédsku se lidem, kteří si nechali implantovat mikročip, pořádají večírky?

Toto vše vede k další fázi (v konečném důsledku jde o to, dostat se přímo do těla), v níž už nebude stačit držet přístroje v ruce – musí se dostat na tělo. Od technologií „do ruky“ se posunujeme k nositelným: brýlím Google Glass, hodinkám Apple Watch a dalším zařízením. Takzvaná elektronická tetování jsou vlastně mikročipy připevněné na kůži. A další fáze, to budou technologie přímo v těle, což už začíná na takových místech, jako je například to Švédsko.

V první linii toho procesu jsou společnosti jako Google nebo Facebook. Lidé si myslí, že je to jen vyhledávač a sociální médium, ale to ani náhodou. Celá ta skupina Google, která si říká Alphabet, je v čele vývoje umělé inteligence; stejně tak Amazon. Amazon má s CIA a Pentagonem uzavřené smlouvy na stovky milionů dolarů na cloudové služby. To jsou obrovské částky a mimořádná aktivita, která povede k začlenění AI do lidského těla. Lidem se to podává jako něco super, vždyť se prý díky tomu staneme nadlidmi. Idea je taková, že když se propojíte s AI, budete nadlidští, superinteligentní. Ve skutečnosti budete pod-lidští a méně inteligentní – stanete se živým vozítkem pro umělou inteligenci. A ať už bude tu umělou inteligenci ovládat kdokoli, bude mít zároveň pod kontrolou vjemy každé mysli, která na ni bude napojena.

Ray Kurzweil, který o budoucnosti říká něco podobného, se chlubí 80% úspěšností předpovědí v oblasti technologií. Ale nemusíte být sakra žádný Nostradamus, když patříte do okruhu lidí, kteří v tomhle jedou. Když víte, co přijde, můžete předpovídat s velkou úspěšností. To je podobná situace, jako když víte, že padne burza, protože lidé, na které jste napojeni, se chystají ten pád způsobit. Podobné je to s Kurzweilem a technologiemi.

Když chcete zrealizovat něco tak velkého, jako je zavedení umělé inteligence do lidského těla, nebudete se o to pokoušet skokově. To byste narazili na velký odpor. Bude se vám hodit „preventivní programování“. To je proces, jehož pomocí si připravíte půdu. Pokud chcete změnit svět tak dramatickým způsobem, musíte nejprve vytvořit v myslích lidí psychické spojení s touto plánovanou budoucností. Vypustíte do světa proud filmů (z elitou kontrolovaného Hollywoodu), seriálů, pořadů, knih, článků, prostě všeho možného, kde bude v podstatě zobrazen takový svět, do kterého chcete lidi přivést. Proto je teď tolik filmů o robotech, technologiích, o syntetických lidech, o dystopické společnosti. K čemu to vede? Podvědomí a do určité míry i vědomí se seznamuje se světem, který se chystá. A až ten svět začne přicházet, nebude tomu bránit ta propast, která tu byla dřív. Lidé ho budou vnímat jako povědomý, protože ho už tolikrát viděli.

Druhou součástí tohoto psychického propojení s umělou inteligencí jsou všechny ty Alexy, Amazon Echo a jiní tzv. osobní virtuální asistenti. Začínáme s nimi komunikovat, jako by to byli lidé. Teď už přišli i s hračkami připojenými na internet, s hračkami pro malé děti! S panenkami, s nimiž lze skutečně mluvit. Objevují se roboti, kteří stále více vypadají jako lidé. Mnoho z nich je z Východu. Toto celé je psychický proces, který má za úkol navyknout lidi na umělou inteligenci. Přimět lidi, aby s ní komunikovali, jako by to byla ta nejpřirozenější věc na světě.

Do roku 2030 budou položeny základy pro spojení umělé inteligence s lidským mozkem. A lidský mozek bude napojen na tzv. Cloud, neboli chytrou síť. V průběhu času bude umělá inteligence přejímat více a více lidského myšlení a vnímání, až se z ní samotné stane lidské myšlení a vnímání. V tom okamžiku přestaneme být lidští v tom smyslu, jak lidskost vnímáme dnes. Budeme umělou inteligencí. To je ta asimilace, o které hovořím.

Globální technologickou síť, na niž budou napojeny lidské mozky, bude moci provozovat jen malý počet jedinců a ještě méně jich bude rozhodovat, jak se bude síť chovat. Tohle říkám dětem a všem ostatním: Jak dlouho vydržíš bez telefonu? Kdo je to alkoholik? Člověk, který je závislý na alkoholu, že. Proč je závislý na alkoholu? Protože ho nedokáže přestat pít. Ale ty nedokážeš odložit mobil. A když už to uděláš, za několik minut po něm zas saháš. Protože jsi na něm závislý. Ovládáš ty tu technologii, co máš v ruce, nebo ona ovládá tebe? Chceš strávit zbytek života závislý na technologiích? Chceš, aby tě ovládaly nadosmrti? Nebo máš na to, abys tu věc odložil?

Když budou technologie sluhou, a ne pánem, budou muset sloužit lidstvu, a lidstvo nebude sloužit jim. Nyní jsme ale v situaci, kdy lidstvo slouží technologiím. Bude sloužit i umělé inteligenci, už jí sloužit začíná.

Napsat komentář