David Icke k aktuální politické situaci na Středním východě (2/2)

Druhá část tohoto videa komentujícího události minulého týdne (první je tady):

Nikki Haley prohlásila: „Mohu říci, že od prezidentových akcí jsme nebyli svědky žádných incidentů. Trumpovy činy zachránily mnoho nevinných mužů, žen a dětí.“ Tohle jsou lidé, kteří vedou náš svět. Více než sedm miliard lidí. Tihle přiblblí psychopati ovládají naše životy. Jak si to můžeme nechat líbit?!

Tak. A toto je velmi zajímavý příběh a potvrzení toho, co se děje. Týká se… budu mu říkat princ dezertér – ze Saúdské Arábie. Princ Chálid bin Farhan al-Saúd zběhl v roce 2013 z rodiny, protože mu bylo zle z jejich lží a korupce. Pokud chcete nějaké synonymum ke slovům korupce a ulhanost, tak „Saúd“ je dobrá volba, neboť celý saúdský režim je založený na lžích a korupci v rozsahu, který není ani představitelný – počínaje tím, jak režim vznikl, po fakt, že není o nic víc královský než já. A tenhle princ dezertér potvrdil, že USA a Izrael ovládají saúdskou královskou rodinu, a zveřejnil informace pocházející přímo z královské rodiny, podle nichž rodina začíná válčit sama se sebou.

Podle těchto informací Američané a Izraelci před pár lety určili podmínky, za nichž podpoří současného krále Salmana, aby mohl nastoupit na trůn po svém otci. USA a Izrael tedy pomohli Salmanovi k nástupnictví navzdory tomu, že nad ním byli v hierarchii další dva členové rodu. Ti náhle zemřeli a najednou se tenhle chlapík, který o trůnu nemohl ani snít, stal králem. Princ dezertér řekl, že na oplátku za tuto pomoc musel Salman souhlasit s naprostou poslušností vůči USA a Izraeli, s tím, že bude pracovat na finančním vyrovnání s palestinskými osadníky v severní Sinaji (vyplatí je Saúdové a Spojené arabské emiráty), s likvidací palestinského uskupení Hamás a s přijetím ostrova Sanafir od Egypta.  A teď, proč by mělo být součástí dohody to, že Egypt předá Saúdské Arábii nějaký ostrov? (a věřte nevěřte, ono se to skutečně právě děje) Ono to totiž znamená, že vody obklopující ostrov přestanou být egyptskými teritoriálními vodami a stanou se mezinárodními, z čehož budou těžit izraelské lodě operující z eljatského přístavu.

Teď tedy vidíme, jak další americká loutka, egyptský prezident Abd alFattáh as-Sísí předává navzdory protestům veřejnosti ostrov Sanafir a sousední ostrov Tiran Saúdské Arábii. Oba ostrovy leží v ústí Akabského zálivu, což umožňuje izraelským lodím přístup do Rudého moře. Takže takhle svět skutečně funguje, zatímco na povrchu nám mainstreamová média předkládají úplně jiné verze událostí a úplně jiná vysvětlení.

Tenhle král Salman je jen loutka a nastrčený panák. Skutečnou moc v Saúdské Arábii představuje jiný americký asset, princ Mohamed bin Salmán, kterému byla jakožto korunnímu princi svěřena kontrola nad armádou, ropou, ekonomikou a dokonce i nad zábavním průmyslem – a v zásadě i kontrola nad zahraničními věcmi. Ze zřejmých důvodů mu říkají „pan všechno“. Británie prodává do Saúdské Arábie mnohem víc zbraní než do kterékoli jiné země a Saúdskou Arábii samozřejmě mohutně vyzbrojují i Spojené státy. Ty zbraně se používají k tvorbě humanitární katastrofy v Jemenu. To staví Jemen do úplně jiného světla, protože pokud tenhle princ dezertér říká, že Saúdská Arábie prostě dělá to, co jí řekne Amerika a Izrael, pak tedy musí být válka v Jemenu součástí toho všeho, a proto musí být válkou v zastoupení, vedenou Spojenými státy a jinými subjekty ovládajícími Saúdskou Arábii. Totéž musí platit i pro další akce SA – je tu ta věc s Katarem. Ta míra lží a pokrytectví je mimořádná. Jsou tu teroristé financovaní a podporovaní Katarem a na ten teď útočí SA a SAE kvůli podpoře terorismu, zatímco samy tyto země podporují a financují terorismus – Saúdská Arábie víc než kdokoli jiný. Proč? Protože ti všichni jsou jen fasáda, za níž se skrývají zájmy Ameriky, Izraele a Británie také.

Když už mluvíme o Izraeli, máme tu další příběh z tohoto týdne. Protiasadovští teroristé se léčí v izraelských nemocnicích. Více a více se projevuje to, že uvnitř Sýrie útočí Izrael, protože Izrael je samozřejmě součástí tohoto hnutí za odstranění Asada. Ti „bojovníci“ léčení v izraelských nemocnicích jsou stoprocentní teroristé. Izraelský režim je protiteroristický s tou výjimkou, že podporuje teroristy po celé oblasti. To není poprvé, co bylo na Izrael poukázáno jako na podporovatele těchto protiasadovských teroristických skupin, a ne jen ve vztahu k ošetřování dotyčných. Vždyť tento týden došlo k tomu, že Izrael zaútočil na cíle v Sýrii, protože v Golanských výšinách nikoli záměrně spadla zbloudilá raketa. Golanské výšiny, kam střela k velkému rozhořčení Izraele dopadla, jsou přitom Izraelem nezákonně okupované od roku 1967. Je to součást Sýrie! To člověk nevymyslí a s těmihle lidmi ani nemusí. A cílem toho všeho, všech těchto akcí ze strany Spojených států a Izraele je to, aby se Sýrie zakousla a oni mohli říct „teď musíme otevřeně zaútočit na syrský režim“.

Samozřejmě nic z toho by se nedělo, nic z těchto lží by se nemohlo prezentovat lidem bez mainstreamových médií, která tyto lži přijímají a opakují bez otázek. A proto jsou další součástí spojování jednotlivých bodů tohoto týdne i příběhy o CNN, kde organizace Project Veritas zachytila na skrytou kameru jednoho z producentů, chlapíka jménem John Bonifield, jak říká, že ten údajný skandál s ruskými zásahy do amerických prezidentských voleb ve prospěch Donalda Trumpa byl z větší části blábol a že CNN tuto zprávu opakovala kvůli sledovanosti. Inu, ono jde o víc než o sledovanost. Pravý důvod toho, že tento příběh o ruském zapojení do amerických voleb vznikl a byl pořád a pořád bez jakýchkoli důkazů opakován, bylo to, že chtěli předejít jakémukoli sblížení Spojených států s Ruskem. Oni o žádnou takovou spolupráci nestojí, protože konečným cílem je válka s Ruskem, proto se také hromadí takové množství jednotek NATO na ruských hranicích. Proto se poslední dobou Rusko údajně pokouší manipulovat výsledky veškerých voleb. Celý tenhle příběh o ruských hackerech je absolutně vymyšlený – a mainstreamová média ho opakují, opakují a opakují, dokud se z něj pro spousty lidí nestává přijímaná pravda. Naštěstí se ale lidé probouzejí a pro ně začíná být mnohem těžší vnutit jim ty sračky.

Ještě k tomuto týdni v CNN. Jeden reportér a dva redaktoři odešli (přesněji řečeno byli vyhozeni) kvůli svému zapojení do kauzy údajného vyšetřování vztahu některých Trumpových vysokých úředníků k jakémusi ruskému investičnímu fondu Kongresem; zpravodajský kanál musel reportáž stáhnout. Ten zločin, který ten reportér a redaktoři z pohledu CNN spáchali, nebylo lhaní o spojení Trumpa s Ruskem, ale to, že se při tom nechali chytit. „My jsme CNN, my máme své hodnoty, víte? Oni musí jít…“ Tím chtějí říct, že musí jít, protože se nechali chytit. Spojte si to všechno s motivy této sítě – této globální pavučiny, o které píšu a mluvím skoro třicet let – protože ta pavučina tady je, pavučina s pavoukem uprostřed, odkud je všechno řízeno, mimo jakýkoli dohled veřejnosti. Vlády jsou na ni navázané, zejména ty západní, proto postupují v jednom šiku. Máme tu Trumpa, který si jen tak bez důkazů pošle 59 raket Tomahawk na Sýrii, a máme tu Německo a NATO a toho neuvěřitelně směšného chlapa, Michaela Fallona, ministra obrany tady v Británii, který má na zádech tlačítko, které když zmáčknete, Fallon prohlásí „Souhlasím s Američany!“ – a samozřejmě s Američany souhlasí i v tom, že Asad zaplatí vysokou cenu v případě jakýchkoli dalších chemických útoků, a souhlasil i s vypálením těch 59 střel na Sýrii. Tato koordinace má původ v pavučině, která to všechno spojuje! Spojuje USA, spojuje Izrael, spojuje Saúdskou Arábii, Francii, Německo… spojuje i vlastníky největších a nejdůležitějších médií, která propagují tyhle falešné zprávy. To všechno je napojené na tu samou pavučinu. Novinářům, kteří jsou opravdu novináři – kteří jsou v mainstreamu, ale vidí ho takový, jaký je – říkám: Jak dlouho tam budete prostě jen sedět a psát věci, o nichž víte, že nejsou pravda, jen abyste zaplatili zatracenou hypotéku? Máte děti a vnoučata – v jakém světě si myslíte, že budou žít, pokud tohle bude pokračovat? Tak už konečně pohněte těmi svými zatracenými zadky!

Zdroj

Napsat komentář