Dr. Coleman: Očkování nejspíš snižuje inteligenci, lidé přicházejí o kolečka v mozku

Dr. Vernon Coleman: 5. října 2022

Není pochyb o tom, že lidé jsou stále hloupější.

Včera jsem viděl fotografii dívky, která nesla nápis: „Následujte vědu“.

Bohužel a spíše komicky měla na sobě masku.

Stejně jako královská rodina, jejíž motto zní: „Všichni by měli přestat létat, kromě nás“, zřejmě nevěřila v to, co hlásá.

Všude, kam se podíváte, vidíte známky toho, že velká část světové populace ztratila většinu mozkových buněk a zhloupla jako nejnovější britská komediální dvojice „Truss a Kwarteng“ („nejistota a chaos specialitou a dětské večírky za poloviční cenu“).

Vysoký podíl mladých lidí tvrdí, že jsou neklidní, protože nechápou, co se děje. Děsí se covidu, dlouhého covidu a pravděpodobně i krátkého covidu. Milují své aplikace a kreditní karty a nenávidí hotovost.

Jejich problém spočívá v tom, že jsou zatraceně hloupí na to, aby pochopili, co se děje, aby si uvědomili, že se nic neděje náhodou a že jsme na pokraji Velkého resetu.

Odhaduji, že covidové žolíky snížily průměrné IQ žolíků nejméně o 20 bodů.

V polovině prosince 2021 (to je nejlepší část roku zpátky) jsem natočil několik videí, v nichž jsem varoval, že důvěřiví hlupáci, kteří souhlasili s tím, že se nechají píchnout injekcí covid-19 (injekcí, kterou nepotřebovali, která jim nezabrání dostat covid a která je může zabít nebo z nich udělat doživotní invalidy), mohou v přímém důsledku této injekce utrpět vážné poškození mozku a přijít o všechny kuličky, které mají.

Ten strach byl skutečný.

Koneckonců už v roce 2020 bylo zjištěno, že o očkování covidem-19 toho nikdo moc neví. Horlivost britské Agentury pro regulaci léčiv a zdravotnických prostředků (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency) vydat licenci na přípravek, o němž se zdálo, že chybějí informace, nebyla nikdy dostatečně vysvětlena, ačkoli, jak jsem odhalil jako první, MHRA obdržela obrovskou sumu peněz od Nadace Billa a Melindy Gatesových – která má finanční vazby na výrobce očkovacích látek, jako je Pfizer.

Každopádně, co se týče účinku na mozek, hlavní otázka zněla: mohou lipidové nanočástice přenést mRNA injekci přes hematoencefalickou bariéru?

Hematoencefalická bariéra je polopropustná buněčná bariéra, která brání průniku některých látek z krve do ochranné tekutiny kolem centrálního nervového systému.

Je důležité vědět, zda k tomu dochází, protože pokud ano, pak se může stát, že se mozku něco stane.

A koneckonců, tekuté nanočástice se již používají k dopravě jiných léčiv přes krevní mozkovou bariéru.

Pokud LNP přenesou mRNA do mozku, pak by neurony, mozkové buňky, mohly být imunitním systémem označeny jako cizí. A s dalším podáváním posilujících injekcí se problém bude zhoršovat.

Obáváme se, že mozkové buňky by mohly být zaměřeny a usmrceny cytotoxickými T-lymfocyty.

Bohužel, mRNA byla nalezena téměř ve všech lidských tkáních. Byla nalezena v srdci, plicích, játrech a varlatech. A japonská studie ukázala, že vakcína skutečně končí v mozku.

Znepokojující je také skutečnost, že vědci vyzvali ke studiím, které by zkoumaly případný vztah mezi očkováním a akutní demyelinizací CNS.

Jak dlouho bude trvat, než bude možné poškození mozku řádně identifikovat.

Nemám nejmenší tušení.

A nemá ji ani nikdo jiný.

Při normálním experimentu s novým lékem by lékaři hledali a prověřovali všechny možné problémy, než by lék uvolnili k širokému použití. Proto obvykle trvá až 15 let, než se lék testuje, než se uvede na veřejnost.

Jenže očkovací látky covid-19 byly nasazeny nespočtu milionů lidí, aniž by kdokoli měl nejmenší tušení, co se stane.

Pokud jste byli očkováni, první jistotou se zdá být to, že se vám vakcína mRNA dostane do mozku.

Druhou jistotou je, že čím více covidových žihadel dostanete, tím to bude nebezpečnější.

Kolik vašich mozkových buněk odumře, ukáže až čas. A děti budou samozřejmě zranitelnější, protože jsou zranitelnější tak jako tak a protože pravděpodobně budou žít déle.

Někteří odborníci, poradci a regulační orgány vám budou tvrdit, že rizika jsou malá. Ale jak to mohou vědět? A co je malé? Řekli nám, že problémy se srážlivostí krve jsou malé.

Podle mého názoru je podstoupení jedné z těchto injekcí ekvivalentem toho, když si vezmete obrovskou dávku LSD a čekáte, co se stane. A doufat, že neskončíte jako Peter Green.

A nezapomeňte, že očkování proti covidu-19 nezabrání tomu, abyste covid-19 dostali, ani tomu, abyste ho předali dál. Podle oficiálních pokynů můžete covid-19 dostat nebo šířit, i když jste prodělali tři očkování.

Ti, kteří se nechali očkovat tímto toxickým sajrajtem, se nyní mohou cítit trochu nesví.

Pokud mají ještě dost funkční mozkové tkáně, aby si tohle přečetli.

Mezitím si zapamatujte naše heslo: nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se masmédiím a bojujte proti lžím.

zdroj, translation via deepl and deepl

Napsat komentář