„Duchovní“ varovné signály, na které bychom si měli dávat pozor (a jejich význam)

Zdroj: Autor – Madeline Mützüåå Maddox
https://www.facebook.com/madtasticvoyage

Překlad : fcb profil Tarak Matl: Děkuji Vitezslav Becka za pomoc s překladem
1. Držet pro někoho prostor = Sedět a zírat nepříjemně dlouhou dobu na někoho s emocionálními problémy. Pak se poplácat po zádech za to, že jsme v podstatě nic neudělali, zatímco se naše kámoška hroutila.
2. Procházím změnou = Jsem nezaměstnaný a úplně ztracený, takže jsem si vytvořil identitu z toho, že jsem oportunista. Možná máte pro mě nějakou dobrou práci nebo jídlo? Nebo něco vyměníme? Čtu energii z krystalů!
3. Zpracovávám spoustu informací z Vesmíru = vykouřil jsem příliš mnoho DMT a nemůžu si dovolit terapii. Předstírám, že můj křehký mozek je posvátný správce záznamů, a to mě opravňuje mluvit hatmatilkou.
4. Jsem pracovník světla / empat = Jsem depresivní a nestabilní a přijímám nulovou zodpovědnost za své sebezničující tendence. Potřebuji vás poučovat o vašich temných stránkách, abych se vyhnul těm svým. (ps: diagnostikuji vás jako narcise)
5. Jsem reiki mistrem = Toužím po lidském kontaktu a s reiki si nejsem tak nejistý jako na seznamce. Pokud se rozhodnu, mohu snadno překročit osobní fyzické hranice. Záleží na tom, jak můj klient vypadá. Nebo mohu přemýšlet o náhodných věcech a zároveň dostávat slušně zaplaceno, abych nevhodně držel ruce nad něčím tělem.
6. Máš úžasnou Auru = Rád bych se s tebou vyspal.
7. Píšu cestovní blog = Nechci jít domů, už tam nepatřím, nikdy jsem tam nepatřil. Nevím, kde skončím, ale rád si nechám zaplatit, abych to zjistil.
8. Nehledám vztah, jen hluboké propojení duší = Mám problémy se závazky a strach z intimity, takže sbírám partnery s podobnými nejistotami. Chápu, že brzy odjedeš do Thajska. „Pochlebování mé lásce mě udržuje v bezpečí,“ je má mantra, zatímco strkám svou svíčku do šánti svícnu každé kněžky ve městě.
9. Semináře na téma vnitřní bohyně = Pochopení problémů s tatínkem a způsob, jak překonat maskulinní stránku a ochránit malou vnitřní holčičku. Pomáhání účastníkům odevzdat se předsudku, že všichni muži stojí za starou bačkoru (to vše za nominální poplatek). Speciální lekce druhé úrovně vás naučí, jak galakticky aktivovat šourkovou čakru vašeho muže, aby zapomněl na to, jak jste jeho těžce vydělané peníze utratily za tyto hloupé semináře.
10. Guru = Někdo, kdo překročil práh seberozvoje do svrchované samolibosti a našel mezeru na trhu. Nosí flétnu a má jméno, které nemůžete vyslovit (i když podle řidičského průkazu se jmenuje Jarda) a zpívá slova, kterým nerozumí. Ale má zajímavé tetování… že?
11. Šaman = viz výše.
12. Uctívání Milované = klasický scénář, v němž vás člověk s poruchou osobnosti třídy B na festivalu přesvědčí, že jste jeho dvouplamenem ztraceným po staletí v éteru. Pokud vás vaši primární pečovatelé nikdy nemilovali, je to ráj na Zemi, protože váš strach z opuštění dostane naplácáno na této magické, tajuplné cestě sebeklamu.
13. Jdu s proudem = Nikdy se k ničemu nezavazuji, zvláště neplánuji nic s nikým dělat, abych se mohl úplně sesypat a nenést za to žádnou zodpovědnost; tj. tento měsíc jsem nezaplatil telefonní účet.
14. Spoluorganizuji skupinové ústraní / setkání = mí přátelé s hraničními poruchami osobnosti a já jsme vyčerpali všechny ostatní možnosti, jak si řádně vydělat, a místo toho jsme se rozhodli využít svůj vliv na sociálních sítích k radikálnímu předražení účasti v příliš velké skupině naivů, 2-14 dnech průměrného veganského jídla, nepříjemných skupinových setkání a sexuálních pohnutek reálného světa.
15. Akce bez drog = Drogy v prášku jsou v pořádku, ale pokud přinesete alkohol, pořádně tě odsoudíme. Tabák je v pohodě, když ho šňupete a říkáte tomu ceremonie nebo když si ubalíte svůj vlastní.
16. Říkám věci tak, jak jsou = Vyhrazuji si právo být v této konverzaci pitomcem, které musíte ctít bez ohledu na to, v jak hlubokém klamu se nacházím. Pravděpodobně použiji tuto frázi pokaždé, když nechci být popotahován za své falešné řeči, protože všechno je to o perspektivě, čéče.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 837 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář