Elektromagnetická pole a rakovina

Tommy Wells

Věci týkající se rakoviny. Těžké téma. Roztříštěné. Kvazi dlouhé a rozvláčné. Ale pro někoho může být zajímavé napsat něco o elektromagnetických polích způsobujících rakovinu.


První pravidlo: Pokud máte vy nebo někdo, koho znáte, rakovinu, vždy si nechte udělat genetický test nádorové tkáně. Proč? Sekvenování DNA může odhalit určité mutace, které vám mohou napovědět, co rakovinu způsobilo.

Váš onkolog vám to zpravidla neřekne, ale určité útoky prostředí mají tendenci vyvolávat specifické mutace. Například je známo, že radiace spouští mutaci zvanou “ 𝗯𝗿𝗮𝗳-𝘃𝟲𝟬𝟬𝗲“. Tato mutace, vyvolaná průběžným poškozením a hypoxií, záměrně uvolňuje mechanismy opravy DNA a je poměrně častá u dětských nádorů mozku, rakoviny kůže, štítné žlázy, prsu, tlustého střeva a dalších – a opět úzce souvisí s vysokým ozářením.


Černobyl, jaderná havárie na Ukrajině před mnoha lety, způsobil různé druhy rakoviny, zejména rakovinu štítné žlázy (štítná žláza je obzvláště citlivá na záření)… a jistě, mnoho z těchto pacientů s rakovinou, kteří byli testováni, mělo mutaci 𝗯𝗿𝗮𝗳-𝘃𝟲𝟬𝟬𝗲. Stejná mutace se zpravidla vyskytuje u těch, kteří podstupují léčbu ozářením (rakovinou); Tato mutace nevzniká náhodou, ale spíše jako obranný mechanismus proti radiačnímu útoku; tato záměrná genetická změna zajišťuje odolnost buněk vůči záření, aby buňky neodumíraly ve velkém množství. Rozsáhlá nekróza by totiž rychle vedla k otravě krve a smrti.


Takže navzdory tomu, co si myslí mainstreamoví onkologové, nádor není příčinou sebe sama. Lékaři však byli indoktrinováni, aby neustále dělali věčnou chybu a převraceli příčinu a následek – nebo ještě hůře, aby příčiny zcela ignorovali. Ignorování předchozích environmentálních nebo biologických příčin je mizerný způsob, jak přistupovat k umění léčit.
Ale právě tato obranná reakce na napadení specifická pro dané místo vysvětluje, proč se kuřákům tvoří nádory na plicích… proč se žvýkačům tabáku tvoří nádory na rtech a v krku… proto léky způsobují nádory na ledvinách…..a možná proto je mnoho případů rakoviny tlustého střeva a vaječníků tak smrtelných – zejména pokud si pacient soustavně pokládá iPad na klín. Každý z těchto lidí, kteří mají pozitivní test na mutaci 𝗯𝗿𝗮𝗳-𝘃𝟲𝟬𝟬𝗲, se může nacházet v situaci, kdy tento iPad problém buď způsobil, nebo jej ještě zhoršuje. Zejména pokud se ukáže, že buňky jejich nádorů jsou odolné vůči záření.

Řešením, k velkému rozhořčení všech onkologů, nemusí být léčba ozařováním/chemoterapií, ale spíše prosté zbavení se iPadu, který může být hlavním původcem zánětu, mutace a nádoru.

Pacienti s melanomem mohou být na stejné lodi. Onkologové rádi tvrdí, že melanom způsobuje slunce, ale pravděpodobnější vysvětlení je, že ho způsobuje elektromagnetické pole. Zvláště pokud dotyčný nikdy nechodí na slunce, což znamená, že by neměl žádné přirozené kožní oleje nebo ochranné bariéry, které by ho bránily před nepřetržitým útokem EMP, které vyčerpává melatonin, vitamin D, vitamin C, glutathion a mnoho dalšího.
Tuto mutaci běžně vykazují i dětské nádory mozku (gliomy). Je možné, že tento typ nádoru způsobuje bezdrátový monitor, který je v noci umístěn v blízkosti hlavy dítěte? A pokud tomu tak je, bylo by rozumnější dát dítěti chemoterapii/záření, nebo prostě jen pro začátek odstranit zařízení, které to způsobuje….. ?

Vlastně každý, kdo má rakovinu mozku, kůže, štítné žlázy, prsu nebo tlustého střeva, by se měl okamžitě začít chránit před EMP. Když už nic jiného, EMP vytváří rozsáhlý zánět, otevírá krevní mozkovou bariéru a umožňuje systémové hromadění metabolického odpadu.

Celkově jde o to, aby se důrazně zkoumaly mutace, které se podílejí na vzniku rakoviny. Mohou vám poskytnout určité vodítko k příčině. Od svého onkologa však žádnou pomoc nečekejte. Jakékoli genové mutace, které byste mohli mít, bude přirovnávat k nešťastnému roztočení rulety a nebude mít tušení, jak si spojit všechny souvislosti. A protože nevěří, že vaše buňky jsou inteligentní, bude konečnou příčinou vaší rakoviny vysoce nevědecké vysvětlení: „Prostě se to stalo, nic víc“, jako by vaše buňky nějak upadly do kómatu, aby vytvořily nádor.

Nemá ani ponětí o tom, že stres (způsobený zářením nebo čímkoli jiným) vyvolává inteligentní, endogenní reakci buněk. Takže váš lékař nejspíš skutečně nebude prakticky žádným pomocníkem, pokud jde o skutečné uzdravení. Může vás pouze přepadnout, vzít si vaše peníze a doufat v to nejlepší.

fcb stránky Tommyho Wellse, translated with www.DeepL.com

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 892 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář