Epidemie spalniček je jen další falešná vlajka – za většinu epidemií mohou imigranti, ne místní

Mike Adams

(Natural News) „Zamyslete se nad tou chladnokrevností byrokratů, OSN a globalistů, kteří ovládají naši vládu – otevřít naše hranice celému Třetímu světu plnému nemocí, aby všechny ty infekce přinesl sem k nám,“ říká Alex Jones ve špičkovém novém videu o současné spalničkové mánii a pokračuje:

CDC dostává od zdravotních orgánů po celé zemi zprávy, že spalničky, příušnice, zarděnky, dávivý kašel a další nemoci, které se nyní v Evropě a ve Spojených státech objevují v rekordní míře, šíří nelegální přistěhovalci, tzv. migranti… a pak se nám tvrdí, že za to mohou ti z nás, kdo si nenechali dát ty stovky povinných vakcín.

Celá ta věc je falešná vlajka… tedy spalničky jsou skutečné, ale přinášejí je nelegální přistěhovalci a vláda je na hranicích vůbec neprohlíží. To je nehoráznost, je to zločin… je to ohrožení zdraví na celonárodní úrovni.

Naše vláda otevřela hranice a umožnila těmto nemocem, aby vtrhly na naše území, a pak nám říká, že jediné řešení je nebezpečné očkování.“

Na lokální úrovni zdravotní orgány dobře vědí, že „pacient nula“ je z Guatemaly nebo ze Súdánu. Ti lidé sem přicházejí s různými kmeny virů a mikrobů – s typy, na jaké tu nejsme zvyklí. Za starých časů museli přistěhovalci strávit 3-6 měsíců v karanténě, aby bylo jisté, že nejsou nakažení. Teď nás těmi lidmi zavalí rovnou a ani nám neřeknou, že na počátku epidemií stojí oni. Přitom ty z nás, kdo na tuto skutečnost poukážou, média ihned označí za xenofoby. To je nesmysl. Vždyť každý ví, že když cestuje do zemí třetího světa, riskuje, že si přiveze nějakou nemoc. Tak proč by nás mělo překvapovat, že ji migranti přivezou sem k nám? A nejde jen o tyto dříve relativně běžné nemoci. Zaznamenány už byly i případy lepry nebo černého moru, kdy naštěstí nedošlo k rozšíření, ale jejich léčba stála státní kasu dost peněz. Migranti si léčbu nejsou schopni hradit a zdravotní pojištění samozřejmě nemají.

Místní obyvatelstvo je pak nuceno k očkování – v případě spalniček MMR vakcínou, která má značné množství vedlejších účinků, někdy končících i smrtí. Ne nadarmo ji v Japonsku zakázali (viz zde – Japonsku se nyní proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám očkuje jednotlivě, což je sice finančně náročnější, ale ze zdravotního hlediska se to vyplatí).

Ještě horší je to, že ani očkování vám imunitu nezaručí, což mohou potvrdit všichni ti zaměstnanci středisek pro uprchlíky, kteří se některou z těchto nemocí nakazili. Jones mluví i z vlastní zkušenosti, protože když si na studiích přivydělával jako sanitář, dostal stejně jako ostatní očkování proti hepatitidě. Přesto někteří z jeho kolegů nakonec hepatitidu dostali.

Jones má samozřejmě pravdu. Do Ameriky přinášejí infekční onemocnění nelegální migranti, prolezlí nemocemi, ale CDC a poslušná média svalují vinu na „odpírače očkování“ – všem Američanům nutí na základě nových očkovacích mandátů nebezpečné vakcíny stylem, který odpovídá medicínskému znásilnění.

Celé video je na serveru Brighteon.com, který slouží jako alternativní platforma k silně cenzurovanému YouTube. Za pár týdnů spustíme Brighteon 2.0, založený na „cenzuřevzdorné“ nové infrastruktuře, která bude ještě lépe chránit svobodu projevu. (Tady si můžete zadarmo vytvořit vlastní účet.)

Brighteon.com/6030711939001

Zdroj

Napsat komentář