Expert na očkování od Billa Gatese: „Ve vysoce proočkovaných zemích lze brzy očekávat smrt až 40 % obyvatel!“, pravdu ale elity pohřbí

Dosavadní zdravotní krveprolití způsobené „očkovací“ kampaní proti koronaviru (COVID-19) ve Wuhanu je pouze prvním kolem v řadě hrůz, které ještě brzy přijdou.

Bývalý vědecký pracovník Nadace Billa a Melindy Gatesových a odborník na vakcíny Dr. Geert Vanden Bossche tento týden hovořil s vyšetřovatelem Stevem Kirschem o tom všem, včetně toho, co může svět očekávat v blízké budoucnosti, protože COVID se nadále mění a přelstil injekce.

„Mutace se již neomezují pouze na protein hrotu, což svědčí o zvýšené aktivitě CTL (cytotoxických T-buněk), které snižují infekčnost viru,“ řekl Bossche Kirschovi o nejnovějších zjištěných mutacích.

„A právě tato aktivita CTL je zodpovědná za pokles T buněk, které ve skutečnosti zvyšují neutralizační protilátky, jež zabraňují virulenci.“

Možná si vzpomenete, že předtím, než byly v rámci operace Warp Speed vypuštěny očkovací látky, Bossche varoval, že vypustit takzvanou „vakcínu“ přímo uprostřed „pandemie“ je opravdu špatný nápad, a to právě z tohoto důvodu.

„V konečném důsledku by tento vývoj nevyhnutelně vedl ke vzniku vysoce virulentní varianty, která by ve vysoce proočkovaných zemích způsobila vlny hospitalizací a těžkých onemocnění – samozřejmě vždy stejných, jen ve vysoce proočkovaných zemích,“ zdůraznil Bossche, jak se zdá, že k tomuto jevu dochází pouze v rozvinutých, vysoce proočkovaných zemích.

„Podle mého skromného názoru budeme svědky něčeho zcela, zcela bezprecedentního, pokud jde o rozsah vlny nemocnosti a bohužel i úmrtnosti, kterou uvidíme.“

(Související: Na konci roku 2022 Bossche varoval, že nastává situace konce světa, kdy miliony „plně očkovaných“ lidí nakonec zemřou a dojde k masovému vymírání).


V roce 2032 dojde k „prudkému poklesu populace“

Když byl Kirsch požádán o upřesnění, co tento „zcela bezprecedentní“ budoucí jev bude obnášet, spekuloval, že v důsledku toho, co s imunitou a veřejným zdravím udělaly očkovací látky COVID, zemře jakákoli třetina až téměř polovina všech lidí.

„V některých vysoce proočkovaných populacích … bych se nedivil, že budeme mít co do činění s vážným zdecimováním populace, v některých populacích možná až o 30 nebo 40 procent,“ komentoval Bossche.

Martin Armstrong z Armstrong Economics tvrdí, že jeho vlastní počítačový model předpovídá „prudký pokles populace“ v roce 2032 a později. Možná, že tato prognóza vychází z programu miliardáře a eugenika Billa Gatese, který chce masivně snížit celosvětovou populaci v souladu s depopulačními plány svého zesnulého otce.

„Jeho otec toho dosáhl tím, že vytvořil plánované rodičovství, přesvědčil ženy, že je jejich právem zabíjet své děti, a umístil je do menšinových čtvrtí, což někteří považovali za rasistický program,“ píše Armstrong.

„Dokonce i soudkyně Ginsbergová se vyjádřila, že v případu Roe v. Wade šlo o snížení populace – nikoli o práva žen.“

V komentářích kdosi napsal, že globální oteplování a klimatické změny jsou možná jen zástěrkou pro narůstající úmrtnost na údery COVID a pro to, co znamenají pro světovou populaci.

„Bude to svedeno na klimatické změny, Rusy nebo Číňany, nadřazenost bílé rasy atd. a ‚elity‘ odejdou jako hrdinové (ve svých vlastních očích),“ napsala tato osoba.

Jiný napsal, že vzhledem k tomu, kolik válek nyní probíhá, bude pravda o všem, o čem Bossche mluví, „pohřbena“.

„Válka a s ní spojená cenzura budou použity k ukrytí mrtvol,“ uvedl další. „Bude se říkat, že lidé zemřeli na ‚COVID‘ nebo ‚válku‘.“

Chcete-li sledovat nejnovější zprávy o depopulačních snahách Billa Gatese, navštivte stránku Genocide.news.

zdroj

Zdroje pro tento článek zahrnují:

ArmstrongEconomics.com

NaturalNews.com

Napsat komentář