Velké zmizení sezónní chřipky

Stephen Lendman

Podle WHO se na jižní polokouli prakticky vytratila sezónní chřipka.

„V tropické Jižní Americe nebyla zaznamenána žádná chřipka… globálně pak chřipková aktivita zůstala na nižší úrovni, než se v tuto roční dobu čekalo.“

„Méně chřipky“ znamená, že se letos prakticky žádná chřipka neobjevila.

Co se stalo s obvyklými chřipkovými epidemiemi? Podívejte se na tuto mapu USA – letos jsou všechny federální státy na zelené, tzn. minimální úrovni zasažení chřipkou.

chřipka v USA v roce 2019
…a v roce 2020

WHO se domnívá, že roli při snížení přenosu chřipky pravděpodobně hrála různá hygienická a sociální opatření, tzn. především nošení roušek a udržování odstupů.

Přitom roušky jsou neúčinné a potenciálně škodlivé zdraví.

Jsou porézní. Musejí být. Jinak by se v nich člověk udusil.

Přitom aerosoly, v nichž se mimo jiné přenášejí viry, jsou velmi drobné. Pronikají rouškami a koncentrují se na jejich vnitřní straně, čímž je s nimi riziko větší než bez nich.

Všechno, co bylo tento rok přikázáno nebo doporučeno, nadělalo nekonečně víc škody než užitku – zejména se to týká nezaměstnanosti a krachů v důsledku lockdownů a karantén.

Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí jen tak mimochodem uvedlo, že „sezónní chřipková aktivita je letos nižší, než je v tomto ročním období obvyklé.“

Chřipka skoro zmizela – nebo to tak není?

„Sezónní chřipka“ v přestrojení je totiž v této sezóně covid, a to jak v USA, tak jinde po světě.

Ve své poslední týdenní zprávě před koncem roku CDC uvedlo:

„Počet respiračních vzorků, jež byly v klinických laboratořích pozitivně testovány na chřipku, odpovídá jedné desetině procenta.“

To je skoro nula.

V průběhu prosince 2020 byla ve Spojených státech zjištění v podstatě stejná.

Letos se neobjevila skoro žádná sezónní chřipka, protože chřipkové epidemii se teď říká covid.

Všude po světě je počet případů sezónní chřipky letos o cca 98 % nižší než při předchozích chřipkových sezónách.

Mluvčí Světové zdravotnické organizace, dr. Sylvie Briand, která se vyjádřila o „praktické neexistenci chřipky na jižní polokouli“, dodala:

„Doufáme, že na konci chřipkové sezóny bude na severní polokouli situace stejná.“

Pokud bude současný trend pokračovat tak, jak lze předpokládat, bude výskyt sezónní chřipky ve srovnání s předchozími lety minimální, a to jak na severní, tak na jižní polokouli.

V tu samou dobu je po celém světě hlášen vysoký výskyt covidu.

Kdyby byly případy správně identifikovány, nazývaly by se chřipka a data by odpovídala každoročnímu vývoji. Vše by do sebe dokonale zapadlo.

zeleně chřipka, fialově covid… zdá se, že momentálně „nahrazuje“ vysoký sezónní výskyt chřipky (červená přerušovaná šipka)

Chřipku by neprovázelo žádné nahánění strachu, masová hysterie, lockdowny, karantény, nošení roušek, sociální distance a hlavně:

Nenastal by kvůli ní bezprecedentní ekonomický kolaps, který bude pravděpodobně ještě prodlužován, aby se udržela kontrola nad společností a nadále mohl probíhat přesun enormního množství finančních prostředků z rukou obyčejných lidí směrem k extrémně bohatým jedincům.

Ti teď našli pořádný zlatý důl, který jim platí většina ostatních.

V prosinci se na Nature.com psalo, že „opatření určená ke zkrocení koronavirové pandemie skoro vymýtila chřipku a ostatní onemocnění dýchacích cest“. Dokonce to označili za „vyšumění chřipky“.

Autor článku prohlásil, že „lockdowny utnuly šíření chřipky tak efektivně, že její výskyt ve Spojených státech klesl o 98 %“. Ignoroval přitom, že to, čemu se říká covid, je právě ta sezónní chřipka, která letos „není“.

Velké zmizení chřipky v roce 2020 médiím zcela uniklo. Ta se nadále, ve víře v moc opakování, drží šíření lží o tom, že prospěšné je to, co škodí zdraví i společnosti.

Zdroj

2 komentáře: „Velké zmizení sezónní chřipky

  • 25.1.2021 (19:06)
    Permalink

    Zvláštní. , že chřipku nahradil covid. Že by tu chřipku na nás přestali sypat a začali sypat covid???
    No nic. Já se nakazila 3.2.2020 v šest večer v obchodu Lidl a vypadalo to jako blesk z čistého nebe. Pak teprve, tuším, 12.3. 2020 vznikla ta hrozná panika, že se nesmí vycházet ven…Dříve jsem každý rok měla v tuto dobu jakýsi zdravotní problém. Přijde mě to, že jak chřipka, tak covid, jsou tak nějak posypy ze shora.

Napsat komentář