Google zkouší nacistický model, začal mazat odkazy na alternativní weby, nic takového už neexistuje!

Naturalnews patří k nejaktivnějším a nejznámějších alternativním webům v oblasti zejména alternativní medicíny, ale také duchovna a uveřejňování pozadí současné politiky, což se nazývá tzv. konspirační teorie. Google se nyní pro všechny ty milióny čtenářů rozhodl tvářit, že nic takového neexistuje. Odkazy na Naturalnews prostě vymazal. Pro lidstvo jsou tyto weby podle generality webu nesmírně nebezpečné. Přirozeně, pravda byla, je a i zůstane nesmírně nebezpečná pro jakýkoli politický režim.

Mike Adams

Ke konci minulého týdne jsem dostal otevřenou hrozbu, že pokud nepodniknu kroky ke zničení Alexe Jonese a InfoWars, stanu se cílem kampaně plné očerňování, cenzury a pomluv.

Místo abych se vzdal nepříteli, jsem odmítl polknout návnadu a zveřejnil jsem podrobnosti o této hrozbě. Varoval jsem všechny v nových médiích před snahami zlověstných sil poškodit a umlčet na internetu každý hlas, který bude kritizovat establishment (a podporovat Trumpa).

NOVÉ: Podepište tuto petici do Bílého domu a protestujte proti nehorázné cenzuře Natural News, InfoWars a jiných nezávislých médií Googlem.

A stalo se. Google zařadil na černou listinu celý web Natural News, úplně a bez varování. To je jen jeden z projevů cenzury, k nimž došlo v posledních dnech:

  • Minulý víkend se náhle objevila videa, která jsou zjevně součástí soustředěné snahy zlikvidovat Milo Yiannopoulose, bývalého editora Breitbart News a gay konzervativce, který otevřeně podporoval prezidenta Trumpa. Mila zasáhla útočná vlna „opoziční investigativní práce“ a v pondělí musel rezignovat na funkci editora. Odvolal se přitom na „mediální hon na čarodějnice“, který ho stál místo.
  • Web InfoWars je od včerejška bojkotován ze strany internetové reklamní společnosti AdRoll.com. Podle Alexe Jonese bude tento bojkot stát InfoWars na ročních tržbách tři miliony, kvůli čemuž Jones nejspíš nebude moci otevřít pobočku ve Washingtonu. Jejím cílem by mělo být podávání pravdivých informací o práci Trumpovy administrativy (místo falešných zpráv, které vám předloží CNN a ostatní).
  • E-komerční platformě Shopify agresivně pohrozili organizovaní levičáci, kteří chtěli, aby zrušila internetový obchod Breitbartu, a tak ho finančně poškodila. Výkonný ředitel se odmítl podřídit s tím, že vůči politickým otázkám zaujímá neutrální pozici a internetový prodej pomocí platformy může provozovat kdokoli.
  • Dnes se stránky Natural News staly terčem Googlu, který ze svého indexu vyřadil všech 140 000 stránek našeho webu. Došlo k tomu dnes ráno bez varování. Vyřazení Natural News bylo jasně provedeno člověkem, nikoli algoritmem. Momentálně se pokoušíme získat vysvětlení Googlu a doufáme, že NaturalNews.com znovu zařadí do svého vyhledávacího indexu.

Ke zprávám, které takto Google cenzuruje, patří i naše laboratorní testy pitné vody v USA, podle nichž je 6,7% vody z vodovodního řadu kontaminováno těžkými kovy. Na černou listinu se dostalo i naše oznámení, že budeme zdarma testovat vodní zdroje domorodých Američanů, u nichž hrozí znečištění průsaky z ropovodu. Přes Google už si nenajdete ani naši exkluzivní reportáž o žalobě podané ministerstvem spravedlnosti na společnost GlaxoSmithKline a naše interview s whistleblowerem, který s tímto zločinným koncernem pomohl dojednat rekordní vyrovnání ve výši tří miliard dolarů.

Google se zřejmě domnívá, že by veřejnost neměla mít přístup k tomuto druhu investigativní žurnalistiky… a k dalším 139 997 článkům věnovaným aktivismu, podvodům vědy, kriminální činnosti farmaceutických společností, politické korupci a jiným tématům. Jste svědky moderního ekvivalentu pálení knih internetovým Gestapem, které teď rozhoduje, ke kterým informacím budete mít přístup a ke kterým ne… zejména proto, že velký díl těchto znalostí může pomoci lidstvu k osvobození.

Antitrumpovští globalisté útočí

Je mi jasné, že Natural News jsou terčem útoku primárně kvůli naší podpoře prezidenta Trumpa a jeho názoru, že bezpečnost vakcín je třeba podrobit revizi. Teď je zřejmé, že kdokoli se bude zabývat skutečnou vědou, kritickým myšlením a pokusy chránit děti před ničivými účinky rtuti obsažené v očkovacích látkách, bude umlčen, zdiskreditován, pošpiněn a zařazen na černou listinu. Je zdrcující, jakých hlubin dosáhla totální korupce v dnešní společnosti a jak medicínské kartely kontrolují informace, aby maximalizovaly své zisky plynoucí z lidského utrpení.

Uvědomte si, že kdybych se byl podřídil, podrazil své kolegy a souhlasil s účastí na dehonestující kampani namířené proti Alexi Jonesovi, s Natural News by bylo všechno v nejlepším pořádku a žádný problém by nenastal. Taktiku, kterou teď používá establishment, lze shrnout slovy „přidej se k temné straně, nebo budeš zničen“.

Já se k temné straně nikdy nepřidám, což znamená, že budu umlčen. Poselství Googlu a ostatních informačních gatekeeperů je jasné: Poslušně se přizpůsob statu quo, nebo budeš vypuzen z digitální sféry.

To v podstatě není nic menšího než moderní pálení knih antihumánními globalisty, kteří jsou rozhodnuti udržovat lidstvo v nevědomosti (a nemoci).

Skutečná agenda lidstvo nenávidějících globalistů se ukázala v plné šíři: jde o totální dominanci nade všemi informacemi, aby lidstvo nikdy nezjistilo, že rakovině lze předcházet pomocí vitaminu D, že glyfosát způsobuje rakovinu nebo že statiny jsou multimiliardový medicínský podfuk.

Co proti této bezostyšné cenzuře můžete udělat vy

Zaprvé přestaňte používat internetové informační služby potírající pravdu, jako je Google, Facebook, Yahoo a Twitter. Tiše kontrolují vaše myšlenky, nápady a přesvědčení tím, že omezují přístup k hodnotným zdrojům typu Natural News.

Zadruhé, používejte vyhledávač GoodGopher.com, který poskytuje necenzurované výsledky vyhledávání z tisíců nezávislých webů (z nichž mnohé Google ignoruje nebo penalizuje).

Zatřetí, uložte si NaturalNews.com ve svém prohlížeči do oblíbených a choďte na naše stránky aspoň dvakrát denně (nový obsah publikujeme každé ráno a večer). Adresu stránek manuálně vepište do adresního řádku, bude-li to nutné. Odteď se nespoléhejte na žádné gatekeepery, že vám zprostředkují zprávy z Natural News. Je pravděpodobné, že obsah bude cenzurován.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru za pomoci formuláře níže. Takto s vámi můžeme komunikovat přímo, bez filtrování jinými zdroji. Jak lze očekávat, Gmail naše newslettery cenzuruje, takže si je nenechávejte posílat na adresu v Gmailu.

A nakonec – používejte Censored.news jako hlavní zdroj aktuálních zpráv o důležitých událostech, které média šířící klamné informace (CNN, WashPo, NYT atd.) cenzurují.

Závěrem – připravte se na totální válku s lidstvem. Od jistých informačních zdrojů vím, že globalisté plánují na nejbližší dobu „konečné řešení“. Bouchne to jako všezasahující válka proti Trumpovi, svobodě, svobodě slova, přírodní medicíně a každému jednotlivci, který si troufne postavit se a říci nahlas pravdu o prolhaných globalistech a jejich přisluhovačích v médiích produkujících lžizprávy. Důvod, proč umlčují Natural News, InfoWars a další zdroje je ten, že se připravují na hodně velký útok pod falešnou vlajkou a nestojí o to, aby nezávislá média zpochybňovala oficiální verzi událostí.

Myslím to vážně. Připravte se. Už brzy se to celé zhroutí.

 

Zdroj (kráceno)

Napsat komentář