Jak poznáte, že je někdo z vaší skupiny spřátelených duší?

Gregg Prescott, editor In5D.com

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, kdo všechno je ve vaší skupině duší? Všichni jsme uzavřeli četné smlouvy duší předtím, než jsme se sem inkarnovali – tak jak poznáme, že někdo patří do naší skupiny nebo skupin?

Je velmi pravděpodobné, že se s členy vaší skupiny duší setkáváte každý den. Nejzjevnější je taková příslušnost u členů vaší rodiny nebo u přátel, ale mějte na mysli, že když jste byli na druhé straně závoje, uzavřeli jste doslova desítky tisíc smluv, abyste se setkali s lidmi, s nimiž jste se sem inkarnovali mnohokrát předtím.

Setkali jste se někdy s někým, s nímž jste okamžitě pocítili jakési spojení? Existuje velká šance, že právě tento člověk je součástí vaší skupiny duší. To, co cítíte, je pouto, které jste sdíleli mnoho předchozích životů. Spadají sem i blízcí přátelé, kteří vám zmizeli ze života od doby, kdy jste se probudili. Nezapomeňte, že sem sice přicházíme žít tisíce životů, ale někteří naši přátelé možná potřebují pár dalších inkarnací nebo lekcí v této 3D realitě navíc, a tak se od nás oddělili, aby si jimi prošli.

Dále je nutné zmínit, že někteří lidé, které zde v 3D vnímáme jako „nepřátele“, jsou také v naší skupině a pomáhají nám tím, že nám poskytují cenné lekce v podobě překážek, které musíme překonávat a přitom se učit odpuštění. Tito lidé vás milovali tolik, že se dobrovolně rozhodli vám tyto lekce dávat s plným vědomím možných důsledků ve 3D realitě.

Věk lidí ve vaší skupině se možná během tohoto vtělení výrazně liší. Někteří třeba přišli dříve, aby vám pomohli vydláždit cestu, zatímco jiní s inkarnací čekali, až totéž uděláte pro ně.

Díky svým zájmům a koníčkům budete o své skupině duší zjišťovat každý den víc, protože jste při plnění své smlouvy duší vedeni konkrétním směrem. A zatímco jste na této cestě, jako mávnutím kouzelného proutku se tu a tam náhle objeví další člen vaší skupiny, aby vám pomohl nebo vás chvilku vedl. Zaručeně to není náhoda!

Občas ve vás souznění vzbudí pouhý pohled na nějakého člověka. Nikdy jste se s ním oficiálně nesetkali, ale cítíte se s ním spřízněni – jako byste ho odněkud znali. Je velmi nepravděpodobné, že se během této 3D inkarnace setkáte s každým členem své skupiny, ale čas od času si vzájemně zkřížíme cestu a prostě víme – máme úplně jasný pocit – že jsme se s tímto „cizím člověkem“ v některém předchozím životě setkali.

Když se setkáte se členem své skupiny, pocítíte jistý magnetismus. Když se dva členové jedné skupiny duší setkají, je to, jako by někdo dal dohromady dva kousky skládačky. Hluboko uvnitř své buněčné DNA si na toho člověka na podvědomé úrovni pamatujete, což vytváří pocit vzájemné známosti.

Právě teď je tu mnoho lidí z atlantské, lemurské a plejádské skupiny, někteří lidé patří rovnou do všech tří. Možná tu máte během této inkarnace mnoho skupin duší, což odráží skutečnost, že jste se už do této 3D hustoty vtělili mnohokrát.

Je velmi vzácné, aby se celá skupina inkarnovala společně. Z druhé strany závoje se nám dostává pomoci nejen od duchovních průvodců a strážných andělů, ale i od našich skupin duší a rodin duší.

Občas se s námi nejdůležitější člen naší skupiny, náš dvojplamen, nevtělí z toho samého důvodu.

Prakticky každý intimní vztah máme s někým z naší skupiny duší, to se týká i bývalých partnerů/partnerek.

Jak poznáte, že někdo patří do vaší skupiny duší?

  • Máte pocit, jako byste dotyčného znali mnoho, mnoho životů.
  • Probíhá mezi vámi nepopsatelná výměna energie.
  • Ačkoli nemusíte být příbuzní, máte pocit, že ten člověk „patří do rodiny“.
  • Dokončujete si vzájemně věty, jako byste si občas dokázali číst myšlenky.
  • Dostali jste se dohromady díky synchronicitě.

Ať jste se sem rozhodli inkarnovat z jakéhokoli důvodu, buďte si jisti, že existuje mnoho, mnoho členů vaší skupiny duší, kteří vás podporují a milují!

 

Zdroj

Napsat komentář