Jak se prof. Neumyvakin vyléčil peroxidem vodíku

(článek již dříve vyšel na OSUD.cz)

 

Rád bych vám pověděl o léčivých vlastnostech peroxidu vodíku, což je dobře známý a v každé lékárně dostupný přípravek.

Velkým propagátorem léčby peroxidem vodíku byl moskevský profesor. Ivan Pavlovič Neumyvakin (přepis rozhovoru s tímto lékařem jsme na Osudu.cz uveřejnili v tomto článku), původní profesí dermatolog.

V 52 letech Neumyvakin onemocněl. Lékaři mu našli aterosklerózu, která měla neblahý vliv na jeho srdce a mozek, a dále hypertenzi, arytmii, zvýšenou tepovou frekvenci a jiné problémy.

Ivan Pavlovič začal brát ty nejlepší léky, které mu kolegové lékaři doporučovali, ale jeho stav se nijak nelepšil. Chodil jen s obtížemi, jelikož se jeho srdci nedostávalo kyslíku. Protože nemínil umřít, neustále hledal jiné prostředky, které by mu mohly pomoci. Jednoho dne si řekl, že se vydá do lékárny a prostuduje si příbalové informace nejrůznějších léků – pak snad něco najde.

Obrátil se i na své kolegy a požádal je, ať mu pomohou hledat ten správný výrobek. Bez úspěchu. Profesor už chtěl akci odvolat, když tu mu padl pohled na nenápadnou lahvičku. Přečetl si etiketu a zvolal: „Kolegové, přátelé, našel jsem, co hledáme! Dlouhá léta jsme hledali univerzální lék, ale on už existuje. Má ho doma snad každý, ale nikdo mu nevěnuje pozornost.“

Jeho společníci se divili a ptali se, co to je a kolik to stojí. Čekali nějakou vysokou částku.

K jejich údivu jim Ivan Pavlovič sdělil, že je to velmi levný lék a jmenuje se peroxid vodíku.

Profesorovi kolegové se upřímně rozesmáli, ale k jejich překvapení profesor trval na tom, že se bude léčit 3% roztokem peroxidu vodíku. Poté, co si pročistil trávicí trakt, bral peroxid 3x denně vždy 30 minut před jídlem. Zpočátku ředil 1 kapku peroxidu ve 2 lžicích vody, pak postupně přidával, až se dostal na 10 kapek. Časem zvýšil dávku na 30 kapek denně, což bylo množství, při němž ho srdce přestalo bolet a začalo fungovat správně. Dokázal dojít z práce domů pěšky a dokonce vyjít po schodech. Současně s léčbou peroxidem absolvoval i léčení ultrafialovým zářením a vitaminem C. Samozřejmě dodržoval i rozumnou životosprávu včetně fyzického pohybu.

Vzhledem k takhle dobrým výsledkům Neumyvakin zařadil i pravidelné infuze s peroxidem vodíku, aby nemoc úplně zničil. Dokonale se vyléčil. Lékaři při následné prohlídce nedokázali uvěřit svým očím, protože nenašli žádné projevy aterosklerózy; po arytmii a hypertenzi nebylo ani stopy.

Ivan Pavlovič na sobě tedy otestoval úplně novou metodu léčby. Jako další následovali kolegové, příbuzní a přátelé a pacienti, kteří projevili zájem. Profesorovy metody dále rozpracovali dr. Viktor D. Kuzmin, William Douglas a další kapacity. Díky léčbě peroxidem se prof. Neumyvakinovi dostalo celonárodního uznání. Lidé označovali peroxid vodíku za univerzální lék 20. století a za smrtící zbraň proti bakteriím, virům a plísním. Tento lék přemůže jakoukoli infekci či nemoc, je to všestranný prostředek, který pomáhá udržovat všechny životní procesy v normě.

U této léčby neexistují vyložené kontraindikace, ačkoli si někteří pacienti stěžují na bolesti žaludku a pocit pálení. To vychází z faktu, že máme všichni různé hladiny molekulárního kyslíku. Tyto pocity nejsou nic, čeho bychom se měli bát. Jen počkejte 1-2 dny a pak snižte dávku. Navyšujte ji jen postupně, aby si mohl organismus zvyknout.

Peroxid vodíku stimuluje imunitní systém a pomáhá proti širokému spektru nemocí a neduhů. K těm patří např. chronický zánět průdušek, rozedma plic a jiná onemocnění dýchací soustavy, ateroskleróza a alergie; peroxid rovněž ničí rakovinné buňky a viry, okysličuje a čistí cévní stěny od nahromaděných tukových nánosů, pomáhá při léčbě leukemie a akutních onemocnění cév. Účinně likviduje i odolné plísně na nohou, loktech a dlaních.

Mnoho lidí, zejména starších, si stěžuje na bolest srdce, která jim brání spát na levém boku. To se týkalo i mě. Jakmile jsem si lehl na levý bok, začalo sebou mé srdce trhat a projela mnou vlna bolesti. Vyzkoušel jsem různé léky, které mi předepsali lékaři, ale bolesti jsem se zbavil až díky něčemu jinému.

Ona to také nebyla jen ta bolest, lékaři mi toho zjistili mnohem víc: ischemickou chorobu srdeční, rozedmu plic a aterosklerózu postihující kromě jiného i cévy ve spodních končetinách. K jejím nepříjemným projevům patřily křeče v nohou, necitlivost rukou, zhoršená paměť atd.

Všechny tyto problémy souvisejí s oběhovou soustavou. Srdce má velký problém dostat zúženými cévami okysličenou krev do tkání, které ji potřebují, a celý organismus chřadne. Pak jsem se v hrůze, že zemřu na nedostatek kyslíku, rozhodl vyzkoušet metodu prof. Neumyvakina.

Začal jsem 1 kapkou peroxidu zředěnou 1-2 lžicemi vody, kterou jsem užíval 3x denně vždy 30 minut před jídlem nebo 1,5 hodiny po něm. Denně jsem přidával 1 kapku. Když jsem dosáhl celkového počtu 10 kapek, udělal jsem si 3 dny pauzu a pak jsem se během 10 dnů dostal na 10 kapek ve 2 lžicích vody 3x denně. Pak jsem si opět udělal třídenní přestávku a postup jsem zopakoval.

Zakrátko jsem pocítil pozitivní účinky. Srdce mě přestalo bolet, celkový pocit se zlepšil a na levém boku už mohu spát bez obav.

Peroxid neužívám jen vnitřně, ale i lokálně. Obklady mi pomáhají při křečích a bolestech končetin.

Tady je pár dalších užitečných receptů na léčbu peroxidem:

Například takový zánět vedlejších nosních dutin – s tím bychom si nikdy neměli hrát, protože hnis se může snadno dostat do mozku a hrozí nenapravitelné škody. Abychom se jim vyhnuli, kapeme do nosních dírek roztok 10-15 kapek peroxidu vodíku v 1 lžíci vody. Musíme počítat s tím, že z nosu vyjde spousta hlenu.

Peroxidem se také lze zbavit bolesti krční páteře vyvolané osteochondrózou. Namočte látku do peroxidu, přiložte, překryjte suchou látkou a igelitem. Nechte působit 15 minut a sundejte. Obklad se přikládá opakovaně. Zakrátko bolest zmizí a vy budete moci volně otáčet hlavou.

Peroxid vodíku si poradí i s bolením v krku. Zřeďte peroxid 50 ml vody, roztokem si propláchněte ústa a kloktejte. Roztok by měl být se zanícenými mandlemi v kontaktu 15-20 sekund. Pak ho vyplivněte. Tento postup byste měli opakovat několikrát denně, než se zcela vyléčíte. Při rýmě si do každé nosní dírky opakovaně kapejte 3-5 kapek stejně připraveného roztoku a pokud vás bolí uši, kapejte si ho do ucha.

Doporučuji užívat peroxid na zápach z úst a na zanícené a krvácející dásně. Pro tento účel je ideální smíchat půlku lžíce kuchyňské sody, pár kapek citronové šťávy a 10-20 kapek peroxidu. Dobře promíchejte a vyčistěte si směsí zuby. Vypláchněte až po 10-15 minutách.

Obklad s peroxidem je dobré přikládat na jakákoliv bolavá místa. 2-3 lžičky 3% peroxidu zřeďte 50 ml vody, namočte do roztoku čistou látku a přitiskněte na bolavé místo. Po 10-15 minutách místo otřete ubrouskem namočeným v nezředěném 3% roztoku peroxidu. Při Parkinsonově nemoci aplikujte peroxid na celé tělo.

Při léčbě peroxidem vodíku lze užívat i různé bylinné přípravky. Farmaceutické produkty („léky“) není příliš žádoucí kombinovat s peroxidem, ale nelze-li jinak, doporučuje se mezi užitím léku a peroxidu odstup min. 30 minut.

To je všechno, co jsem chtěl napsat o peroxidu. Řídím se mottem „člověče snaž se a pánbůh ti pomůže“ a díky tomu vítězím nad svými nemocemi: neustále experimentuji s různými léčebnými postupy a hlavně věřím, protože víra ve vítězství je při boji s chorobami to hlavní. Nikdy se nevzdávejte, neseďte s rukama v klíně a nelamentujte nad svými bolestmi. Chytejte se každého stébla, které vám Pán nabídne, protože být zdravý – to je veliké štěstí.

z medstips.com

Zdroj

1 komentář: „Jak se prof. Neumyvakin vyléčil peroxidem vodíku

  • 30.1.2017 (22:52)
    Permalink

    Oki – jen je třeba podotknout, že člověk nesmí mít chronickou pharyngitidu, protože pak by si mohl i tím mnohokrát ředěným peroxidem ublížit. Poleptání hrdla atp. je možné, že i žaludeční vředy by neuvítaly zředěný peroxid vodíku a protestovaly by. Takže člověk nesmí mít takovéto potíže, aby se mohl dát cestou léčby peroxidem vodíku. Vlastní zkušenost.

Napsat komentář