Jirkovou optikou (317. Nové dělení světa: západ znovu táhne na Rusko, cestou ale musí nejprve srazit Čechy a Slováky)

Ten obrázek asi znáte. Rusko chce válku! Podívejte, jak blízko si ti drzouni položili svoji zemi k našim základnám!

NATO_bases_Russia

Pokud se podíváte na mapu, Evropa je rozebraná a kromě velmocí typu Německa, stále ještě pod americkým protektorátem, přes Francii, či Británii, jsou v ní i desítky menších zemí, které se bez velkých problémů zařadily na tu „správnou“ stranu a tak přežijí. Zatím.

Je zde však ještě jedna souvislá plocha souvislé barvy. O to lépe/hůře, že je doslova narvaná surovinami. Ano, tou plochou je Rusko. A o to hůře/lépe, že ji vede zřejmě vůbec nejúspěšnější vladař tohoto území v historii. Vladimír Vladimírovič Putin.

A podle všeho se zdá, že západ již několik let (znovu) táhne na Rusko. Šturmuje k útoku a inscenuje jednu provokaci za druhou. Však vzpomeňme spolu: Po svržení ukrajinské vlády a násilném převratu, Majdanu, který se nyní stal termínusem pro zasahování do vnitřní politiky cizích zemí zvenčí, zejména formou neziskových organizací, po sestřelení malajského letadla, velmi okatém, pravděpodobně ukrajinskou stíhačkou (pilot před několika týdny za podivných okolností „spáchal sebevraždu“, takže už nikdy nepromluví o tom, co bylo a nebylo, mrtví přece nemluví!), nyní přišel velmi okatý a očím celého světa hojně a až moc předhazovaný  případ Skripal a novičok. Podle mediálního humbuku jejich masových médií poznáte je! A tohle byli oni, o tom přece nejspíš už nepochybuje dneska nikdo! Prostě britské a americké tajné služby jen zrecyklovaly starý případ Litviněnko.

Rusové ve Velké Británii jsou ve skutečnosti „rukojmími“ západních špionážních agentur, tvrdí otec Alexandra Litviněnka, defektora, který byl v Londýně otráven radioaktivním poloniem.

Podle všeho je vše jen předvečerem velkého konfliktu, a už poměrně nahlas slyšitelným bubnováním válečných bubnů.

Rusko nedávalo ostatně spát evropských totalitním vladařům nikdy. Připomeňme za všechny třeba Napoleona, nebo Adolfa Hitlera, nezapomeňme však ani na zvláštní a až do dnešních dnů mediálně a školsky cenzurovanou roli Vladimíra Uljanova, tedy Iljiče Lenina, ponejspíš vycvičeného a vyslaného bavorskými ilumináty k jednomu z největších sociálních experimentů všech dob. (Pokud by se vám zdálo, že v této chvíli někdo podniká sociální experimenty s Čechy, tak přihořívá…) Také Británie a zejména později USA do války proti Hitlerovi nijak nespěchaly, nepočítaly s ní, kalkulovaly s tím, že Hitler potáhne zejména na východ a že se mu podaří dobýt či výrazným způsobem poničit vojenskou a ekonomickou moc tehdejšího Sovětského svazu, ideologického nepřítele obou mocností. Jenže se v sázce na svého koně, na Hitlera, přepočítali, a jejich chyba či politická podlost stála svět milióny životů.

Když došlo k prvním teroristickým pošťuchům v dosud mírové Evropě na teritoriu Jugoslávie, nevěřili jsme svým očím a uším, ale tenkrát ještě plní čerstvě nabyté pseudosvobody uvěřili západní propagandě o tom, jak zlí Srbové či Chorvaté napadli své muslimské bratry, a pozabíjeli je. Slovo terorista vzniklo až později. Tenkrát jsme ještě nic nevěděli o obrovské nenávisti jistých kruhů vůči pokojným Slovanům, kteří jediní jim nakonec začali stát v cestě k nastolení jejich hrozivé, nové světovlády, Novém Světovém Pořádku, New World Order.

NATO tenkrát v 99. využilo čerstvých košťat v podobě Československa, Maďarska a Polska a bez velkého přemlouvání a připravování rovnou své nové kolegy ve zbrani zatáhli a protáhli rituálem krve jejich dosavadních bratrů. „Zabij, nebo budeš zabit!“ Na Bělehrad, posvátné pradávné město Světla, vzápětí dopadly první rakety NATO a zabíjely první civilisty. Češi ještě tenkrát mlčeli. Někteří v šoku, jiní v důvěře v nové, tradiční, západní struktury, které přece vědí, co dělají zajišťujíce přece tak dlouhou dobu mír a rovnováhu celého světa.

Až krátce, další dva roky poté, 11. září 2001 a zejména následný dlouho připravovaný a realizovaný plán Amerika pro nové tisíciletí postupný útok Spojených států na vytipované země na Blízkém a Dálném Východě se zcela banálními či dokonce vylhanými důvody přinesly vystřízlivění další velké části světové a zejména české a slovenské veřejnosti. Dalším mezníkem byl útok po Iráku již i na africkou Libyii, kteréžto způsobilo svržení a zavraždění jednoho z nejschopnějších vůdců nejenom Afriky, ale zřejmě celého světa, Kadáfího, což možná záměrně, možná jako „vedlejší efekt“ nakonec vedlo k velké migrační vlně  utečenců z Afriky, právě přes Libyi. Ještě podivnější byly různé arabské partyzánské skupiny nejspíš vybudované americkými zpravodajskými službami, od Al Kajdy až k ISIS se snahou dobýt Sýrii.

Ukazuje se, že i kdyby to nakrásně ochránci demokracie mysleli s ostatními sebelépe, nemají právo instalovat nikde jinde demokratické či pseudemokratické režimy, neboť lidé na to stále nejsou připraveni, a ještě mnoho desítek let nebudou, stejně, jako na to nebyli v 89. roce připraveni Čechoslováci a nechali se převálcovat následnými událostmi, které je válcují dodnes.

Kdo nestačil otevřít oči do té doby, dostal jednu z posledních možností při zinscenovaném převzetí moci na Ukrajině, poté, co jednodenní válka Gruzie proti Rusku (2008) nezabrala. Náhradní varianta, tedy Ukrajina již ano, ale tam už naštěstí přestal pasivně přihlížet také sám Putin, rychlou akcí ubránil Krym a později se dokonce vydal do Sýrie zničit americké žoldáky pod vlajskou ISIS do Sýrie. Mezitím stihl otočit chystané rozdmýchávané nepřátelství Turecka proti Rusku a následné zinscenování převratu tím, že včas varoval Erdogana. Jako dobrý judista využil energie soupeře a otočil Erdogana proti Státům, ať si již o tvrdých a nelítostných krocích Erdogana (třeba proti Kurdům) myslíme cokoliv.

I tak zůstala v České republice ještě téměř polovina občanů, která se za posledních 19 let nestačila v rychle se vyvíjející politické situace a změně ve světě zorientovat. Ale pokud to otočíme, ta polovina se zorientovat stačila. A právě z této poloviny, posílené vztekem či strachem dýchajícím z Bruselu či Berlína, vzešli následní voliči Babiše, Okamury, či dokonce Zemanovi.

fuckin

Nyní se tedy bojuje o těch pár dalších procent, aby se z přelévající se poloviny stala polovina stálá a pevná. Stávající režim bojuje tak, jako vždy, tedy ideologickou masírkou občánků, tedy možná dle jejich mínění spíš ovčánků od masových médií, ale i tak, řekněme si to na rovinu, nahlas a pěkně zvesela: veřejnoprávní propaganda, která zdárně sekunduje médiím amerického agenta II. třídy, Zdeňka Bakaly, najednou stále více přestává fungovat. Proto Bakala zadal v zoufalství už těžko dříve představitelný a odůvodnitelný krok, kdy jeho firmy Centrum.cz a Centrum.sk provozující freemaily začaly cenzurovat maily obsahující odkazy na desítky nestandardních či alternativních webů a blogů. Těch, které již více jak 2 roky honí celá ganz neu Národní fronta v ČR: Sorošovy neziskovky v čele s bruselosvazákem Jakubem Jandou, bývalí vládní představitelé ČSSD, tajné služby, novináři. Ti všichni křičí jako jeden muž jeden přes druhého, že nás financuje Putin, neboť jaksi nechápou, že někdo může mít na politiku jiný názor, než oni, kteří tady ale zřejmě posledních 19 let vlastně ani nebyli..

Další mezník nastal nyní pokusem o vraždu bývalého dvojího agenta Británie a Ruska Skripala. Zabil ho prý Putin. Ano, těsně před volbami v Rusku, aby se sám skandalizoval. 🙂 Poté, co ho měl po dlouhou dobu v Rusku při ruce, ve vězení, si ho konečně našel v britském parku. Naučili jsme se již naštěstí ptát Komu slouží?!  Zatímco Rusko by z této akce nezískalo okamžitě, nebo později, vůbec nic, západní propaganda znovu namydlila schody a snaží se přesvědčit veřejnost, že „Putin, protože může za všechno!“ Veřejnost však již stojí proti svým vůdcům. Stále více vidí jejich manipulaci a cenzuru. A k obrovské zlosti USA využívá proti západu jejich vlastní systémy, tedy zejména Facebook. A tak stále více pospíchají, neboť každý další den nyní pracuje proti západním vůdcům, přestože je stále zřejmější, že nás chtějí dovést k otevřené konfrontace s Ruskem. Pokud se nerozpakovali zavraždit tenkrát toho 11. září téměř 3 tisíce nic netušících zaměstnanců a návštěvníků ve WTC, vražda jednoho vysloužilého agenta a jeho dcery je pro ně to nejmenší.

rusko_skripal

Ukazuje se však, že ruské geny přežijí všechno, včetně útoku smrtelně jedovatým novičokem. Ukazuje se rovněž, že na celou akci britské tajné služby zřejmě důsledně dozíraly (pokud ji tedy rovnou ruku v ruce s americkými kolegy nesestrojily), když zaklepali na dveře všech vyfocených „účastníků akce“, včetně dětí v parku (jak dojemné!), aby je varovali – samozřejmě ex post – před fatálními zdravotními následky. Viz ústřižek (Blesk.cz).

Spin doctoři vrtící veřejným míněním, tedy psem u nás nakonec pochopili, že ty, kteří umějí číst mezi řádky, kteří zažili totalitu socialismu, zřejmě neporazí. A tak obrátili veškerou svoji pozornost vůči mladým lidem a dětem, které lze dosud ještě poměrně snadno zmanipulovat.

valka_eu

Během první a druhé světové války Čechoslováci hojně přebíhali na stranu nepřítele. A dokonce tam zformovali rozsáhlá armádní uskupení. Ukazuje se, že pokud se západu podaří vyvolat proti Rusku i třetí světovou válku, s účastí Čechů a Slováků na straně agresora nelze příliš počítat. Není to díky údajným fake-news Aeronetu, AC24 a dalších proruských či Ruskem placených 🙂 blogů. Je to díky tomu, že Češi a Slováci stále více chápou, kdo táhne těmi figurkami na šachovém poli, a proč. Sice jim to zpravidla chvilku trvá, ale blbí nejsou, a tak nakonec vždycky pochopí… a otočí své vidle správným směrem.

2F263967-E4A2-4158-845E-3FBF224FC3D9

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

3 komentáře: „Jirkovou optikou (317. Nové dělení světa: západ znovu táhne na Rusko, cestou ale musí nejprve srazit Čechy a Slováky)

Napsat komentář