Jirkovou optikou (343. Voda – zcela zásadní záležitost zásaditosti !)

Já Tě mám ráda, tatínku, jako sůl. Ano, sůl je skutečně nad zlato. To už jsme zjistili. Proč? Jeto základní, životodárný jin. Ale je zde ještě jeden jin, o kterém mnoho z nás možná ještě před 10 lety, nebo i před 5, nenapadlo, že bude nad zlato. Ano, je to VODA.

Sice jsem tomu v podstatě věnoval už jeden z dílů série Let´s go jin!, ovšem voda si zaslouží, abychom si o ní psali více a stále.

Bohužel jsem jeden z těch, který příliš nikdy nepil. Nevím, prostě u nás v rodině se nepilo. To, že někdo si nosil s sebou někam pití, bylo pro mne v dospělejším věku překvapení. Samozřejmě, začalo to až po převratu a dělají to hlavně modelky, ale stejně! Vypil jsem, jako malý, když bylo horko, třeba dvě skleničky vody se šťávou, to jo, limonády jsem pil pro chuť, miloval jsem za socíku ještě tehdejší Broňu, nebo Aro-tonic, případně deštěnku, Kofolu, ve svátek samozřejmě Pepsi-colu, nebo dokonce Coca-colu!

Jako úplně malý pamatuju ještě na ovocné šťávy Ovony. 🙂

Ale pít vodu? Když nám ji přinesli v 89. roce při mé návštěvě semináře AIESECu v Turecku na stůl, myslel jsem, že to je na ruce. O téměř 30 let později vím, jak důležitá voda je! Tedy, stále zatím jen tuším!

Přátelé mne naučili pít levitovanou vodu, což je vysoce nabitá částicová voda. Při levitování ve speciálním přístroji nabere rychlost a rotaci bouřkových mraků, a hlavně, samozřejmě, zápornou ionizaci. Ale levittvanou vodu těžko sehnat.

Samozřejmě, po té správné vodě se můžete začít pídit, ale mezi tím se můžete postarat o tu svoji, z kohoutku. Ta z plastových lahví nasála fenoly a je dle stupně rozkladu plastů (zejména vlivem horka, v létě) lidskému zdraví nebezpečná, a vidíte, kolik lidí skočilo prodejcům vody na lep, že? Vodu upravíte tak, že ji dáte do modrého skla na noc do lednice, nebo ji ještě předtím dáte na chvíli do mrazáku, a to, co se usadí nahoře, i zcela dole, můžete nožem odškrabat, ale to už je opravdu punktlich! A pokud věříte na homeopatii, a nejste zatím mezi těmi, kteří se o její funkčnosti mohli přesvědčit, můžete si samozřejmě udělat pokus a dát si pod vodu na noc do lednice název vašeho oblíbeného pramene, nebo dokonce ledovce. Budete neuvěřitelně překvapeni!

Celé to kouzlo „živé vody“ spočívá v jejím jinu. Ano, v dostředivé rotaci. Tedy, v magnetismus, tedy v zásaditosti. Ukazuje se, že pít živou vodu bude teď zcela zásadní záležitost zásaditosti, nezbytná pro život.

Možná si nejprve přečtěte zcela shrnující článek Jaroslava Zajíčka: Živá voda není mýtus.

Vrátit se můžete také k mému: Voda, základ života!

Nebo k článku série Let´s go jin (jen předplatitelé GOLD):
Další ukázka z připravované knihy Let´s go jin: Energie potravin a nápojů

a také nezapomeňme na:

Co umí zbavit mozek hliníku? Křemičité minerálky
Voda jako obrovský jin samozřejmě neustále nasává z prostoru informace, energii. Zkuste dát otevřenou láhev vody někam, kde se lidé pohádají. Nebo třeba jen do školní učebny. Voda je absolutně přetížená informacemi a zhoustne, chuť se změní tak, že citliví lidé ihned vyplivávají.

A blíží se den, kdy voda nabírá kouzelných vlastností, stává se silně jinovou. Tak praví staroslovanská pověst:

Přesně 19. ledna po páté hodině odpoledne bude veškerá voda v otevřených zdrojích získávat následující vlastnosti: stává se bezbarvá, získává sladkou chuť, kyselost se změní a stane se v rozmezí 8,4 – 10,5 pH. Tyto vlastnosti se objeví také ve sněhu, pokud se v daný den sbírá a roztaví. Takto skutečný vědecký zázrak se děje přímo před našima očima.

Zde je závěr lékařů: voda, sbíraná 19. ledna z otevřených zdrojů, je biostimulátor, který má příznivý účinek na imunitní systém a poskytuje antioxidační ochranu. Tato voda zlepšuje metabolismus, zvyšuje krevní tlak, má příznivý účinek na celkové zdraví.

Jednoduše řečeno, toto je prostě Živá Voda – známá našim předkům. My ji známe už jen z pohádek, kdy se měli hrdinové objevit v určeném čase na určeném místě.

V dřívějších dobách se v tento den mladí lidé třikrát ponořili do otvorů vysekaných v ledu. Čerpala se také voda pro nemocné nebo se namáčela plátna do čistého sněhu.

V tento den má voda magickou sílu a Královna Vodice dokáže očistit a u zdravit nejen fyzické tělo člověka, ale i všechna jeho astrální a duchovní těla. V tento den si všichni Slované přáli: „Buď zdráv jako Voda!“  (koluje po mailech)

Stať má i delší verzi ve slovenštině a najdete ji zde.

Samozřejmě, že v jiných zemích jsou na tom s vodou přeci jen o něco dál, než my, z druhé strany nemají tak kvalitní vodu kohoutkovou, jako na území ČR a SR.

Zde na obrázku je příklad vod, které lze koupit v USA, některé nesou název „smart“, či „electrolyte“, a je to v podstatě pravda, protože vody s vyšším pH čistí mozek a vůbec celý organismus od těžkých kovů a dalšího bordelu. Využívá se samozřejmě také hlavních (jak jinak, jinových) „životních prvků“, říkám tomu Pětice prvků života. Sodík, draslík, vápník, magnesium a phospor. Bez správného namíchání této pětice život neochráníte.

 

 

ph_vody

Někdy se lidé hodně soustředí na vodu zcela bez jakýchkoli přísad, tedy destilovanou, lze ji koupit třeba v lékárně, ale její dlouhodobé pití nedoporučuji.

Samozřejmě, dobrou vodu si nejlépe lze vyrobit doma, různými filtry. Nejvíc se mi asi líbí Živá voda. Ale chutnala mi v podstatě všechna voda, které jsem měl možnost se napít.

Přístrojů na vodu vodíkovou jsou tisíce, stačí si vybrat podle své cenové hladiny, ale opatrně s jejím pitím, zejména v počátcích, na někoho je to příliš.

Dlouhá léta u nás kralovala Korálová voda s doplněnými minerály. V poslední době mne zaujala jiná v lahvích prodávaná voda, tuším slovenská, už jsem avízo na ní dával.  Jde o vodu Royal. Co je královské, to je většinou dobré, nebo aspoň nejedovaté, to platí pro všechny výrobky s královskou korunkou na obalu (zpravidla, podle toho se dorozumívají elity).

A to je k dnešku o vodě vše.

Tak jak, jestli jste nedostali teď po přečtení článku ukrutnou chuť na vodu, tak nevím, kdy už byste měli?

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 625 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář