Jirkovou optikou (356. Pozor, je to tu, psychika pojede z kopce, tedy exploduje mimo tělo! 1/2)

Tak jsme čekali, do čeho ty blesky z Galaktického centra praští.. a bouchaly a bouchají různě, tu a tam do hlavy, tu a tam do srdce, ale nakonec se zdá, že hlavní úder, ten první velký, který půjde, budou… EMOCE, a tedy PSYCHIKA. Už to začalo a je to něco, na co se příliš nedá připravit.

Na vysokou porci energie má tělo zpravidla nápřah reagovat velmi milosrdně. Usne. To je fajn varianta. Ale, co se stane, pokud neusne? Nebo dokonce, nebude moci usnout?

Zblázní se tedy do roku 2050 polovina populace? Nelze to vyloučit, zatím chemická, bílá medicína emoce vydatně zatlačuje při prvních projevech zpět do těla, což o několik měsíců či let způsobuje akutní stav a nemoc či selhávání orgánů, ale pojďme si o tom říci více, jak to vlastně vše funguje a souvisí.

Psychika je vlastně schopnost nastavit a případně zastavit vnější tlak na úrovni stále značně vzdálené od těla a vlastního systému, aby se do nás větší razance nepropisovaly příliš, aby náš systém nezbořily. Je to v podstatě to zásadní, co bychom se měli jako dospělejší, třeba na středních školách, učit. Jak rozpoznat včas tlak? Kdy je potřebný, kam až ho pustit a kdy ho začít brzdit, zastavovat, eventuálně odrazit?

To, o čem tady mluvíme, pokud mluvíme o psychice, o tlaku, jsou ve skutečnosti EMOCE. ano, to je takové to, jak všichni dělají, že jste oškliví, pokud si nějaké emoce dovolíte. „Nebreč, chlapi přece nepláčou!“ „Nebreč, nemáš důvod!“ „Ještě cekneš a už ji máš!“ atd. Však to určitě všichni známe. Autority nasadily sílu na to, aby v nás emoce potlačily. Došlo to tak daleko, že západní společnost už se téměř bojí na pohřbu pustit slzu, aby to nebylo blbý. Jenže právě emoce jsou to, co nás udržuje ve spojení se svojí vnitřní stabilitou, harmonizací, tím i s duší, a zachraňuje nám to kejhák. Jsou to v konečném důsledku potlačené emoce, které plodí genetické mutace, poškozené a nejprve a v této době již vcelku hojně především autistické děti. Stačí jediná další silná emoce, kterou je zpravidla akt znásilnění – očkování, aby dítě navždy přepadlo do zóny přetížení nervové sítě, do zóny živého pekla. O to víc, že mu v očkování vpravené i dál podsouvané těžké kovy a další cizorodé látky toto trauma neustále retraumatizují, což je v případě řízení lidí záměr.

Je nasnadě, že Češi (Moravané a Slezané jen o promile lepší, Slováci pak možná pár procentík lepší) jsou z hlediska emocí jeden z nejvíce potlačených území a národů světa.

Čím rychleji kluše civilizace, tím více energie v podobě emocí potřebuje uvolnit. V této chvíli to však vypadá spíše tak, že nás záměrně blokované emoce v blízké budoucnosti zruší/zničí.

EMOCE jsou JANG. Je to energie, která musí být uvolněna, dříve či později. Čím dříve, tím samozřejmě lépe. Takovéto „zařvu si, teprve až odejdu ze šéfovy kanceláře, třeba na záchodě“, vám sice zachrání asi fleka, nicméně pocuchá nervy. Někdy právě konflikt je cesta k harmonizaci energií. Máme emoce jangové a jinové. Mezi ty jangové – pozornost je určena ven a energie směřuje zevnitř ven – řadíme emoce vzdoru, vzteku, nenávisti, a způsobují silné odpojení od Celku, od Boha. Pak máme také emoce jinové, říkám jim jin v jangu, energie směřuje zvnějšku dovnitř. To jsou často emoce smutku, lítosti a sebelítosti. Tam je naopak spojení se sebou dost zásadní, ale i ono v konečném důsledku způsobuje odpojení od Zdroje, od Boha.

Chtěl bych vypíchnout zásadní důležitost a souvstažnost 2 látek. Jak homeopatických, tak i reálných, i když samozřejmě právě homeopatie a rodová homeopatie mi/nám pomohla tento princip pochopit.

Jsou jimi JÓD, a FLUOR.

Zdravé tělo (JIN) má (mít) extrémní množství jódu. Pokud nemá, blokují se emoce, o to víc, o co více je tělo/člověk ve fluorové patologii. Fluor je silné potlačení emocí, kdy prostě nemohu vyjádřit svůj názor. Autoritativní rodič, šéf, hrozba ztráty práce, totalitní režim, okupace, protektorát, komunisté.

Rychle připomenu, že jód najdeme v přírodě ne úplně snadno.. tím nejzákladnějším zdrojem jsou mořští živočichové a ryby. Mořské řasy. Některé typy ovoce, hodně jódu má zejména červené ovoce a zelenina (jin, 1. čakra, uzemnění). V každém případě se zcela vyvarujte uměle přidávaného jódu do soli.

Připomínám, že špatná funkce štítné žlázy (hypo, ale i hyper), s jódem velmi související, je energetická pozice, kdy nám někdo narušil a destruoval náš životní prostor, často ještě v dětském věku. Štítná žláza je náš ochranný štít ve smyslu toho, co jsem psal výše. Neslouží samozřejmě pouze na obranu proti tlakům od lidí, ale i energetickým tlakům, v této době přitom největší hrozbu činí vysílače elektro-magnetických vln, mobilní telefony, wifi, apod.

Jód jako velký jin působí k vyrovnávání, chcete-li proti jangu, kdy většina zánětů a třeba autoimunitních nemocí logicky vychází z potlačených emocí (zejména vzteku a nenávisti) u lidí/pacientů, a nedostatek jódu u západní populace tuto energetickou pozici ještě dále výrazně zhoršuje.

Ukazuje se, že čím méně jódu, tím z nějakého důvodu fluoru. O to více, že nám naše vlády, které dosazují k moci satanisté, ordinují fluor právě z důvodu, abychom se nepostavili proti nim. Takže zubní pasty jsou jen vrcholkem ledovce, v USA se dokonce fluor přidává do vody, atd. Jód a fluor a jejich správný poměr má přitom zásadní důležitost pro plodnost a zdraví počatých embryí a plodů.

Čím více skořápky, tím méně žloutku. Čím více fluoru, tím méně jódu. Čím více hlavy, tím méně srdce.

A dneš se pro dnešek rozloučím, napíšu, že psychika souvisí zcela zásadně s naší nejbližší jinovou energií. Právě naše maminka nám poskytne dostatek jinového chlazení pro náš vroucí mozek a myšlenky. Pokud máme tak jako 90% západní populace smůlu a máme jangovou, pracující, spěchající maminku, je zaděláno na problémy a lékařskou, nebo dokonce psychiatrickou péči. Tak o tom zase příště.

(pokračování v příštím díle, jenž je vyhrazen pro čtenáře s předplatným GOLD)

 

 

 

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „Jirkovou optikou (356. Pozor, je to tu, psychika pojede z kopce, tedy exploduje mimo tělo! 1/2)

Napsat komentář