Jirkovou optikou (460. Jak ten příběh vlastně začal, a jak skončí?)

Lidé si přestali vyprávět příběhy. Jeden velmi zajímavý vám povím. Týká se vás podle všeho více, než tušíte. V roce 2014 Spojené státy a Británie již několik let dávno konspirovaly na území Ukrajiny. Cíl byl zřejmý. Vojenská konfrontace s Ruskem. Plán jednoduchý. Vyvolat občanské nepokoje a následně občanskou válku, která umožní dosazení svých lidí. Najatá gruzínská polovojenská jednotka na Majdanu postřílela lidi jak z řad demonstrantů, tak policistů. Celé to má vypadat tak, že stříleli policisté. Média v západní Evropě začínají na povel kdákat. Akce mrtvý student Šmíd zafungovala i v Kyjevě. Jen byli mrtví skuteční. 20 mrtvých, 400 zraněných. Dosavadní k Rusku přátelský režim padl. Události v Oděse a upálení 48 lidí jen urychlily rychlý nástup fašismu.

Bylo zřejmé, že něco takového Rusové pár set kilometrů od svých hranic nedovolí. Již v roce 2016 Američané s Brity plně kontrolovali ukrajinskou politiku.Rozběhla se take největší psy-op operace na občany cizí země. TV seriál, kde se průměrný herec, kolik, stal prezidentem země. To se nakonec v roce 2019 opravdu stalo. Lid si našel sveho hrdinu. Těžko říct, zda Rusové vlezli do anglo-americké pasti, nebo USA a Británie do pasti Rusům. Každopádně, začal pád Evropské 4. Říše, kterou do jámy USA a Londýn nastrčil místo sebe. A na straně rusko-ukrajinských ztrát je již takřka 1 mil. mrtvých. Cíl anglo-americké vojensko průmyslové lobby se zatím nedaří dosáhnout. Budete muset do války s Ruskem, oznamují občanům Česka, Polska, Švédska, Německa, Británie, jejich vojenští a političtí představitelé. V Česku se být válečným premiérem logicky nikomu moc nechce. Izraelsko-američtí poradci nakonec jednoznačně ukazují na jediného. Bude jím dosavadní ministr vnitra. Psy-op na české občany začíná. Těsně před vánoci dochází ke zvláštní shodě okolností. Tragické střelbě na FF ÚK v Praze. Zvláštní roli v ní sehrává vojenský novinář, zřejmě úzce spolupracující s Izraelem. Akce policie je, jak se později ukazuje, ze strany Policie ČR zcela zpackana. Přesto. Mašinerie se spouští. Teď! Pár desítek minut poté, co je střelec kýmsi zastřelen, vystupuje V. Rakušan do rituálního jezuitského prostoru starého židovského města před kamery režimních českých televizí. Plán agentur představit Víta jako nejstatečnějšího z nejstatečnějších se rozbíhá. Během post covidu a hlavně cenzury a vyvěšení hlavy mrtvého nepřítele na “svůj dům” prokázal, že je schopen všeho a nebude se rozpakovat jít proti komukoliv, včetně svého národa. Nejde mu o peníze. Trpí komplexy méněcennosti, podobne jako Zelenskyj. Chce se zapsat do dějin. Kýve a podepisuje tedy vše, co mu nosí na stůl. Fiala už půjde stranou.

Udělají Češi to stejné, co udělali Ukrajinci? Podle všeho ano. Zkouška a zvolení 5-koalice, s malým ohnutím Ústavy, ukázalo, že Češi jsou stále tak politicky naivní, jako od okamžiku svého zrodu. A českou politiku řídí od samotneho vzniku Československa Londýn. A od roku 1945 (s malou socialistickou výjimkou, komunisté Izrael totiž nenáviděli a plně podporovali Palestinu, jenže komunisté už nejsou, ta kampaň na frontu na banány se povedla moc!), také Tel-Aviv. Jak úspěšná bude izraelská PR agentura v následujících volbách? Čaputovou i pavla se na henty Hrady dostat podařilo zcela bez problémů. Bestie se usmívá.. no, spíš šklebí. Češi úpí. Pracovat v Česku a na Slovensku je nicméně pro zahraniční operativce a zpravodajce dream job. Klid na práci, prachy leží na ulicich a média zcela na jejich straně. A 60 % nevědomých konzumentů všeho předraženého, starého, několikrát recyklovaného a jedovatého taky. Vsaďte korunu, vyhrajete miliardu. 100% záruka.

Kabala, Bakala kliky bé, ábel Fábr dominé! Jenže víte co? My už jim vidíme pod ruce. A pod srdce. Kde není nic.

To be continued…

Tečka za tečkou. Jen taková konspirační teorie. Částečně. Postavená na faktech. Kolik týdnů zbývá, než se splní?

Nulandová v roce 2016 informuje Kongres USA, že obsadily strategické pozice v ukrajinském politickém systému. Twitter zde.

Otec a syn Kolářovi podle mých analytických výstupů pracují hlavně pro Američany a Izraelce. Od nich podle všeho přišla zakázka dosadit bezpáteřního prezidenta Pavla. Problém však vzniká se stále přeci jen lehce myslícím okolí. Po tiskové mluvčí nyní Kolář vyhodil i tajemnici, která stále více poznávala, s kým má tu čest. Napadá mne však také, že Kolář st. jsko tzv. trojí agent může pracovat i pro Rusy. Vyvoláním kauzy kolem Vrbětic a památníku Koněva, kterÿ nechali na svém domácím území Prahy 6, mohou jen vytvářet mlhu zahlazovat stopy. Mladý Kolář nechal exemplárně potrestat “dezolatku”, disidentku paní učitelku češtiny Bednářovou, kterou zrovna dnes soud definitivně zprostil viny z obžaloby za terorismus. Vyhození ze zaměstnání za dezinformace však platí. Paní učitelku udaly a nahrály děti prorežimního reportéra Kroupy, bratra známého reportéra Janka.

Ale možná mi jen 25 let analytické práce ve vysoce konspiračním českém politickém prostředí leze na mozek. 😌

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Jirkovou optikou (460. Jak ten příběh vlastně začal, a jak skončí?)

  • 25.1.2024 (21:36)
    Permalink

    Pane Jiří nic vám neleze na mozek. Vaše závěry jsou naprosto přesné a Vaše analýzy naprosto bezchybné. Je zde jediná otázka – nakolik se nejen Češi ale i jiní národové žijící mom. v České republice probudí a udělají něco pro sebe a svobodu republiky v příštích několika volbách. Přeji Vám stálé zdraví a mnoho sil do letošního roku – bude to nelehké a hodně náročné.

Napsat komentář