Jirkovou optikou (416. Zblbli jste z toho monopolu, čistí čezí soudruzi!)

v reakci na kauzu, která burácí českou nejen mediální scénou.. a kterou rozpoutal blog Vidlákovy kydy výpovědí zaměstnance energetické firmy, že jezdí vypínat hodiny a že z toho nespí.. takže, vypíná ČEZ či další distributoři ve zvýšené míře elektřinu neplatičům, nebo nevypíná? A jde ještě stále o to?

Tak moment, jste právník, notabene ředitel útvaru (wau!) a píšete jednoznačné nesmysly.. uveřejnění je zákonné, svoboda slova nebyla zrušena, drahý Panáčku, nebo Čeze, jakkoliv to samozřejmě vláda, které vy a vám podobní ve finální – totalitní – fázi kapitalismu, fázi korporátní, diktujete své podmínky, pro Čechy chystá. Ano, nejen Vy, ale dokonce dlouho již i novináři a politici panáčkují tak, pane Panáčku, jak tyhle korporáty pískají. To víte a proto jste asi i v žoldu těch silných, než byste se zastal těch slabých, jako se zastává Vidlák, že? Ale ne každý má na takovou práci v dnešní době žaludek. Ale hypotéky se platit musí a vozový park a jeho obměna je také důležitý, to je jasný.

Nebyly to vlastně ani informace, zase jste to nejspíš blbě pochopil, bylo to psané literární vyprávění o vyprávění dvou známých. Vidlák píše dobře a má i bujnou fantazii (možná to v nejhorším uhrajete na půl roku Bohnice, Danieli, nějaký doktor to přikryje, nejsou nikdy všichni lidé za jakéhokoliv režimu svině) a píše s literární nadsázkou a vy nejspíš tomu umění tak nějak lejno rozumíte, evidentně, pač máte v hlavě hlavně v lepším případě paragrafy a na to krásné není ani čas, a už vůbec ne prostor.. i když, jej možná ve firmě docela podporujete sponzoringem a různými malými domů svým přátelům a známým, těm, kteří proti vám nepíší blogy. To se peníze jenom točí a to je fajn a krásné. Ostatně, Vy jste u toho hovoru, pane Panáčku, zdá se mi nebyl, jakkoliv to Ucho, ta mobilní odposlouchávací technika už je taky hodně daleko, takže to, že je to nepravdivé, a že je to jinak a že je vše skvělé, že naše ekonomika i sítě vzkvétají, doufám případně doložíte u případného soudu, Panáčku. Není nad to sdělit, kolik jste vypnuli domácností a vše je transparentně čisté.

Proč a čeho se bojíte? Malého blogu? To jste na tom už hodně špatně, přestože jsme si jak plebs mysleli, že když teď máte ty desítky miliard navíc, že jste na tom dobře. Vždyť si můžete koupit a kupujete inzerci se 100-200.000x větším zásahem. A ještě, čiště za mne. Velmi mne znepokojuje naše vláda, novináři, a korporáti, jako jste vy. Nikoliv Vidlák. Naopak, z něj vnímám lidství a snahu ukončit války všeho druhu, které kapitál vede proti slabým a nyní již i proti lidstvu obecně, a přivést věci do bývalé harmonie. Pravdu a všechny lidi si koupit nelze, ČEZe, ať máte politicky krytý a zajištěný monopol jaký chcete. Zblbli jste ze své moci, jste nemocní ze své moci. I nadále si o vás budeme povídat.. a vás štve, že to nemůžete kontrolovat. Nás zase štve, kolik lidí vháníte do existenčních starostí a bídy, nebo dokonce do ohrožení života kvůli strachu a úzkosti z konání, jež vy spoluvytváříte.

Vaší odpojovací a připojovací práci Čest, vším národem stále více milovaní, čistí čezí soudruzi!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 869 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář