Jirkovou optikou (447. Budete modří, modrá je dobrá, přikázali (mimozemští?) vědci lidem. Ti se nyní mění ve vysokorychlostní internet)

Směřujeme k tomu neodbytně vlastně už řadu let. Připravují na to naši generaci odmala. A naše děti ještě víc.

Další svou Optiku na Věku Světla otvírám všem lidem. Abyste věděli, která bije. Nebo spíš, která teče! Pokud máte mobil a poctivě do něj aspoň 8 hodin denně koukáte, a došli jste si aspoň třikrát na výzvu vědecko-politického establishmentu pro změnu DNA, pak jste udělali pro svůj nový, modrý svět, v tuto chvíli maximum. Teď je jen čekání, zda se jeho příchodu dočkáte. Je to přeci jen experiment, který zde zřejmě ještě nikdy nebyl. A čas neúprosně tlačí!

Lidské nervy jsou příliš pomalé pro vysokorychlostní internet. Modré Světlo. A tak nám chtějí nervovou síť nyní zvýšit. Tedy její kapacitu. Ta odvěká touha lidského plemene dál a výš. Ale hlavně, mít víc. Vydělat na všem. Brát provize. Patentovat. Takže kolikrát? Dvakrát. Padesátkrát. Stokrát. Neomezeně. Proto začali měnit dráty. Je to jako když se ve starém bytě po babičce rozhodnete udělat rekonstrukci, vyrvat ze zdí staré dráty z ocele, a nahradíte je měděnými. Měď má vyšší vodivost a nižší oxidaci. Vydrží tedy déle a lépe vyhovovala požadavkům moderní doby. No, i ty se budou zřejmě brzy měnit. Ostatně vedení dráty nebude již zřejmě ani v případě elektřiny brzy třeba.

Ovšem k tomu, aby si mladí lidé nasadili sluchátka a pustili si do hlavy sluchátka s bluetooth, modrým zubem, tedy speciální radiací, která je má ozářit na tolik, aby si jejich tělo zvyklo na chystaný vysoký průtok dat a energie jejich nervy, vedla poměrně dlouhá cesta.

Potřebují vás koupat a máchat v radiaci. Wi-fi, mobilní sítě, bluetooth, kosmická radiace. Potřebují vám dostat radiaci až do drátů ve vašem bytě. Potřebují vás ugrilovat domodra. Modrá? Je dobrá! Nabídku Blue vysokorychlostního internetu od prodejců, šmejdů, z řad politiků, lékařů, vědců, umělců, sportovců, jste opravdu asi jen těžko mohli minout. Vždyť to byla jedna tečka za druhou.

Mimochodem, pamatujete, jak první Číňané při covid výsevu totálně zmodrali? Dokonce i nějací lékaři. Prošla jimi vysoká energie a zanechala stopy. Částečně to má co dělat s principem modřin, částečně s něčím jiným. Modrá krev s přebytkem mědi a chlorofylu u vládnoucí šlechty, abyste se dožili aspoň o 50 let delšího života, než dožijete? No, bohužel, na tu i tentokrát zapomeňte. Nejste vyvolení. Nejste jejich Rodina! Ale samozřejmě, God save the queen! Nebo prince/krále Charlese? To není náš Bůh, ale tedy.. cheers!

Ehm.. modrá je dobrá! Jen to trošku přehnali s intenzitou. Volume doleva, soudruzi, tak rychle to nepůjde!

Modré světlo je tak trochu záhadou. Nicméně mnoho zdrojů poukazuje na to, že Blue light je modré Světlo života. Minimálně tady, na naší fyzické planetě, spíš bychom asi měli již říkat pláň, než planeta.

Modré světlo, někdy označované jako „modré světlo života,“ se obvykle odkazuje na část viditelného světla s krátkou vlnovou délkou a vysokou frekvencí. Modré světlo má vlnovou délku mezi 480 a 500 nanometry. Je to část elektromagnetického spektra, kterou lidské oko vnímá jako modrou barvu.

Modré světlo hraje důležitou roli v různých biologických a fyziologických procesech. Je například klíčové pro regulaci biologických hodin a spánkových cyklů. Světlo, zejména modré světlo, má také vliv na produkci hormonu melatoninu, který ovlivňuje naše spánkové návyky. Tolik o modrém Světle říká chytrolín – umělá inteligence.

Modré Světlo asi primárně působí přesně v určité části oceánu, pod hladinou. Tam někde obvykle vzniká primární, prvotní život. Stejně tak je ale možné, že chovné stanice typu Země jsou plovoucí akvária hluboce pod hladinou kosmického oceáná, tzv. Nebes. A to všechno s tím točením 1.666 a 666 a 6666 jsou jen jakési krycí verze, pohádky pro lidi, kteří by poznání svého skutečného smyslu zřejmě zatím neunesli. A kdo ví, zda někdy unesou. On nikdo není úplně rád chován na maso. Nebo na energii. Ono se pak to živé stáhne, zatne, a odmítá být. Když už člověk jednou je, tak má ale být. Bez ohledu na to, že je chován. A až doslouží, pochován.

Teprve nedávno se ti, kteří se o to nezajímají, dozvěděli, že technologie, tedy počítače a mobily pracují na principu modrého světla. Čím víc do toho čučíme, tím více jsme nelidé, tím více jsme otráveni a potřebujeme opravit. Potřebujeme zásah technologické sekty, potřebujeme řadu vakcín, která začne naše tělo připravovat na naši technologickou a rychlejší budoucnost.

Jste unavení, nemůžete spát, nebo byste spali pořád? Vydržte. Je to přechodová fáze do nového věku, kdy budete potřebovat spát jen hodinu nebo dvě denně. Jistě, není to vyzkoušené, řada lidí při přechodu odejde. Faktem ale je, že lidské životy již v tuto chvíli nemá v rukou vědecká sekta lidí, ale zřejmě mimozemská sekta vyspělé civilizace. Ta podepsala kontrakt na přechod do nového věku, ale je stále otázkou, co se za to naši mocní rozhodli obětovat, či zaplatit. Během 10-30 let už to budou mít lidé jinak. Na druhou stranu, je to tak nedokonalé, že to nese jasný podpis patlalů, kteří toho vždy víc poničí, než postaví. Tedy lidí. Proč takhle? Ale proč vůbec?

Proč? Jsme jakási zbytková energie a fáze procesů a dějů, které se zřejmě odehrávají jinde a jinak. Jako když se při těžbě prvních bitcoinů přehřívaly počítače. Tak teď se stejně přehřejí lidé, protože se těží.. někdo se něco důležitého těží. A vy ? Nejste příliš důležití. O vás nejde. Odložte ega a užívejte života. Byli jste sem vyvoláni, a až nadejde čas, bude odvoláni zpět.

Nicméně nějaké použití přeci jen pro vás plánují a proto se musíte stát součástí vysokorychlostní sítě.

Malou část puzzle jste mohli číst v textu, který jsem nedávno přesdílel. Scott Compton se velmi důvodně ptal na to, co se stane se zuby, vložíte-li je do mikrovlnné trouby. Tedy v podstatě totožné frekvence, jakou má Bluetooth.

ME: Je Bluetooth 2,45 GHz, tedy stejná frekvence jako u mikrovlnné trouby?

BARD: Podle Federální komunikační komise (FCC) pracují jak Bluetooth, tak mikrovlnné trouby ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz. V tomto pásmu však používají různé kanály, aby se vzájemně nerušily. Bluetooth používá rozsah kanálů od 2,402 GHz do 2,480 GHz, zatímco mikrovlnné trouby pracují v kanálu 2,45 GHz.Teoreticky je možné, aby se zařízení Bluetooth a mikrovlnné trouby vzájemně rušily, pokud obě pracují v těsné blízkosti. To se však stává poměrně zřídka, protože většina zařízení Bluetooth je navržena tak, aby se automaticky přepnula na jiný kanál, pokud zjistí rušení od jiného zařízení. Mikrovlnné trouby jsou navíc obvykle dobře stíněné, aby se zabránilo úniku elektromagnetického záření, což dále snižuje riziko rušení.V praxi se většina lidí s rušením Bluetooth z mikrovlnných trub nikdy nesetká. Pokud se však obáváte možného rušení, můžete zkusit zařízení Bluetooth během používání mikrovlnné trouby přemístit mimo její dosah.Zde je tabulka shrnující frekvenční pásma používaná technologií Bluetooth a mikrovlnnými troubami:Frekvenční pásmo zařízeníBluetooth 2,402 GHz – 2,480 GHzMikrovlnné trouby 2,45 GHz

Doufám, že vám tyto informace pomohou. Pokud máte další otázky, dejte mi prosím vědět.=-

=-=ME: Mohl by zub vložený do mikrovlnné trouby zmodrat?

BARD: Ano, vložením zubu do mikrovlnné trouby je možné, že zub zmodrá. Mikrovlnná trouba zub zahřívá, což může způsobit změnu barvy dentinu, což je vnitřní vrstva zubu. Zbarvení je způsobeno chemickou reakcí mezi dentinem a teplem.Kromě změny barvy dentinu může ohřev v mikrovlnné troubě způsobit i další problémy se zuby. Může například způsobit popraskání skloviny, což je vnější vrstva zubu. Může také způsobit, že se zub stane křehkým a náchylnějším ke zlomeninám.


No jasně. Tak jako zuby třeba po otravě jater, nebo dokonce i při detoxu žloutnou, proč by nemohly po zásahu radiací modrat?!

Již v 80. letech začaly elity připravovat tehdejší děti na modrou budoucnost. Vznikli tzv. Smurfs, v Československu dostali později přívětivé a roztomilé jméno něžných popletů. My měli Neználka, Američané přivedli Šmouly. Také já jsem z nich byl v roce 1982 při návštěvě tety v západním Berlíně zcela unešen. Na koupališti jsem hledal a sbíral obaly od žvýkaček, jejichž přílohou byly obrázky s nimi, kupoval si zmrzlinu v kelímku s nimi a hlavně, dyndal po mamce zakoupení gumových postaviček. 2,50 západoněmecké marky nebylo zrovna levné, ale pár mi jich koupila. Děkuju moc!

Již těsně před nástupem modré doby přišel Avatar, toho asi viděli všichni. Člověk bílé pleti? Ale jděte! Naše přírodní podstata je přece modrá.

No a pak už covid a covid vakcíny atd. atd. To že jsou všichni očkovaní připojeni na Blue tooth asi už dávno víte. Pokud máte speciální aplikaci, můžete si to sledovat sami. Tolik přípojných bodů, že se vám ani nezdá! A počkejte, až vás začnou spojovat a síťovat! To teprve bude švanda.

Unknown name. Modří všude kolem vás jsou připraveni na spojení. Těmhle už vyrostla anténka a začali přijímat a vysílat. Aplikace Bluetooth BLE Gadget Finder. Copak jim asi vláda posílá každé ráno do hlavy? Vitamíny?

Zařízení mají jména, lidé jsou „neznámí“. Myslíte, že se budou jezdit v budoucnu delegace klanět a pokládat věnce k Unknown names, kteří položili své životy na oltář naší vysokorychlostní modré budoucnosti? Resort je prázdný, pouze ve vedlejším pokoji jsou dva kluci odněkud z Německa či Švýcarska. A na zahradě hrabe zahradník. Mimochodem, lidé na Srí Lance si stěžují na čínské vakcíny proti covidu. Jsou obrovsky unavení, ztrácejí sílu, zestárli o 20 let. No.. ale třeba aspoň na rozdíl od houfně nemocných, či rovnou umírajících lidí na západě, žijí.

Zkrátka, je to tady, modrá je dobrá. Kdo otravu přežije, ten pojede jako namydlený blesk. Naskočte na modrou vlnu. To, že jste byli před 50 lety lidmi, už vaše děti zapomenou. Takže, good luck! To štěstí budeme potřebovat. Nikdo se vás totiž neptá. Na nic. Chcete-li něco aspoň trochu změnit, ptejte se a zajímejte se vy!

A pokud máte modré oči, a patříte k původní mimozemské rase Védů, tedy Slovanů zde na Zemi, vaše dráty nejsou tak špatné, měli byste se hec(k)nout a zkoušet tu transformaci bez pomůcek. Bez očkování. Páni z Chazárie budou nadávat, přece se s tím covid projektem nedřeli nadarmo, budou vás trestat, ale zkuste to. Stojí to za to. Vaše vědění je vaše síla, váš život, vaše všechno!

Ochočte si své modré Světlo.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář