Aktuální energie: O co jim jde? A o co by mělo jít vám? (1/2)

Byť se k tomu snažím v určitých časových okamžicích vždy nějak vracet, už dlouho jsme si nepsali. Někteří noví čtenáři přišli, jiní odešli, věci se posunují vpřed, či do boku, takže, je možná čas si o tom zase popovídat, a znovu vás zkusit vyburcovat k akci, která poslouží nejen vám samotným, ale v neposlední řadě, celému eko-systému, tedy, Životu. Zkusím to tedy ve dvou dílech znou popsat ze současné úrovně poznání.

  1. O CO JDE – nejspíš – UNIVERZU?

Jednou za kosmický cyklus dochází v celém Stvoření k obrodě. Kdosi otevře okno a začne sem foukat čerstvý vzduch, kyslík. Věci se začnou skládat tak, jak mají, jak bývaly, ale nyní nejsou. Jak si Stvořitel přeje, aby byly, jak naprogramoval do celého Stvoření, aby byly. Tím cyklem je nejspíš Platónský rok, malý a velký, buď s 12 tisíci roky, nebo 24 tisíci a nějaké drobné. Každé sluneční znamení zastává 2.000 roků. Poslední doba Světla byla ve věku Lva, což skončilo někdy před 10 tisíci lety. Pak svět padl do období temnoty a nyní se přiblížil k věku Vodnáře, což znamená obrovskou duchovní obrodu. Zatímco Věk lva byl o velkém Já, okázalí panovníci ověšení zlatem a leskem, věk vodnáře je o velkém a poměrně skromém MY. Pokud lidé zůstanou v Já, Vesmír je smete. Pokud dokáží dojít do MY, berou jack-pot a začne i pro ně Zlatý věk. V tom jim/nám ale brání ONI.

2) O CO JDE JIM?

Kdo jsou oni? Oni jsou ti, kteří vládnou planetě Zemi. Stínová vláda, ilumináti, satanisté, lidé jim za ty roky, co o nich malá část z nich ví, říkají různě. Mají pod kontrolou většinu z vlád národních zemí. Prakticky veškerý západ. Číňané se drží stranou, jsou však svázání financemi, proti satanistům stojí osamostatněné Rusko a zejména jeho prezident. Satanisté kontrolují na základě královských reptiliánských linií (modrá krev) vše už od starého Babylonu, pravděpodobně ještě nějakou dobu předtím. Na principu okultismu naplánovali a postavili i všechny „moderní“ i současné politické struktury, včetně Evropské vlády. Kopírují vše tak, aby to vyhovovalo jejich Já. Během tisíců let nabyli tak obrovské vlády a moci, že jsou ze svých trůnů prakticky nesestřelitelní. Leda že by.. leda že by začal foukat jižní vítr. Ten jim totiž fouká do očí. Jde jim do očí Světlo. Univerzum totiž nechce, aby se lidé obohacovali jeden na úkor druhého. Poslední fáze kapitalismus je všechno špatně. Aby to udrželi, prodloužili svoji nadvládu, potřebují značné množství energie. Dolují ji různými způsoby. Zotročováním práce lidí. Sexuální energií. Emocemi. Válkami. Burzami a akciovým trhem, který se čas od času jako zřítí. Přeskakováním mezi jednotlivými národními měnami. Pedofilií, vražděním lidí, a zejména malých dětí, aby z nich vysáli energii. To vše slouží na to, aby se podařilo protáhnout kapitalismus o těch cca 10-20 roků, než nastolí elektronický Matrix, totalitní společnost, z které už prakticky nebude úniku. Sloužit k tomu má zejména to, že se lidem přeprogramují obvody. Nervová síť. Do sítě zapojíte prostě jiný router a počítače začnou brát data z něj. Místo z Vesmíru, místo od Boha, chtějí přinutit sát a zobat z dlaně satanistů. Jak prosté, milý Watsone.

 

3) ENERGETICKÁ POZICE

Vše živé, přírodní, jest jin. Ženská energie. Prapůvodní energie stvoření. Vše opracované, vyrobené, chemické, jest jang. Mužská energie. Směr, kterým jde lidstvo, je díky vědě jangový. Jde zejména o chemii, což už je patologický jang, znásilnění přírody, jinu, něco, čemu se bude Vesmír bránit, za každou cenu. Nemluvě o tom, že lidé došli až k objevu jaderné energie. Zřejmě je někdo inspiroval, ale z nějakého důvodu jim neřekl celé tajemství. Na výrobě atomové bomby mají svůju podíl i Češi a díky tomu je, také díky uranovým podložím pod naším územím, zčíná dostíhávat kosmická karma. Patří k ní zejména neustálé sváry a nestabilita, zadupání do země nohou cizích mocností, stejně jako obrovský jang, který bude přinášet stále větší sucho, a prostředí neslučitelné s dalším životem. Ale problém s vysycháním začíná mít celá planeta. Poměrný šok však člověk prožije, pokud vidí 10 km po přejetí hraničního přechodu směrem na jih, do Rakouska, nebo západ, do Německa, zcela zelený trávník, přírodu plnou zeleně a svěžesti, a u nás vše umírá. Ano, Čechy jsou Půlnočním královstvím a můžeme si za to aktuálně sami, stejně jako za to mohou naši kolaborující předci.

Energie, která k nám (po)teče z galaktického středu, je obrovský jang, jako skořápka, a uvnitř pak bude žloutek, jako značný jin. Zatím nás však válcuje obrovský jang, a ještě značnou dobu bude. Podobá se to bombardování z letadel a děl před tím, než nastoupí pěchota a přijdou živí vojáci. Jde s ním udělat jediné, přijmout jí a absorbovat, nebo se před ní schovat. To stejné, co dělali lidé s bombardováním ve válce, které samozřejmě absorbovat nelze. Zatím nelze. Stejně, jako lidé neumí čelit virům a bakteriím, neumí čelit ani chemickým či střelným zbraním. Což ale později, po postoupení na další krůček vývoje, nejspíš už možné  u některých bude. Částečně třeba proto, že lidské tělo se stane díky vysoké vibrace méně hmotné, a tedy také částečně či plně neviditelné. K tomu nám může scházet 30 let, stejně jako 200. A samozřejmě, týkat se to bude jen malé části obyvatel. Kolik? Ne víc jak 7-9 %. V optimistickém odhadu. Ostatní? Kompars.Bohužel.

(pokračování)

 

 

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 837 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář