Kauza Clintonovi: Politická moc v USA byla po nějaký čas v rukou satanistů

Pamatuji si ten sen, který se mi zdál někdy před cca 12-13 lety, dodnes. Psal jsem o něm i na OSUDu. Bavil jsem se v tom snu najednou s prezidentem Clintonem na nějaké recepci, choval jsem k němu tenkrát ještě vcelku poměrně značné sympatie.. a on mi prozradil, že jeho žena je.. satanistka. Pššt. No, tenkrát tomu nic nějak výrazně nenasvědčovalo. Bohužel se ukazuje, že šlo o jeden z tzv. prorockých snů.

Nejen Hollywood (můžete shlédnout dokument An open secret, Otevřené tajemství na youtubu, ovšem cenzoři ho poměrně rychle mažou), ale podle všeho také celou americkou politiku, podobně jako politiku jejich zřizovatele, tedy politiku britské koruny, vedou pedofilové, či dokonce přímo satanisté. Proč? Chybí jim pro jejich nesnadnou činnost a práci energie. Čím jste vzdálenější od lásky, tím více energie potřebujete pro běžné, ale i speciální dny, běžné činnosti, ale i speciální mocenské operace. Tuto energii si elity získávají aktivním, zpravidla sexuálním kontaktem s dětmi, s jejich láskou/nevinností, někdy je také při speciálních případech zabíjejí a konzumují jejich krev. Věří, že se jim omladí jejich tělo a to získá nový příval energie. Podle nejnovějších vědeckých objevů se tak opravdu částečně může dít. Dětskému hormonálnímu krevnímu „koktejlu“ se nevyrovná žádná chemie. Jako sexuální otroci slouží často děti jiných ras, oblíbené jsou zejména snědší děti z chudých zemí jako jsou Srí Lanka, Bangladéš a podobně.

O jednom z nejznámějších politických párů, Clintonových, je v poslední době slyšet v naprosto neuvěřitelné kadenci.

Nejdříve přišla zpráva o tom, že je prý elity již obětovaly, když se rozhodly nedržet nad nimi nadále ochrannou ruku… snad dokonce to, že se chystá i jejich uvěznění a pobyt v Guantanamo Bay, spolu s dalšími desítkami vysoce postavených Američanů. Věc však zřejmě zatím nepůjde tak rychle. Později přišla zpráva o tom, že shořel jejich dům, kde bylo v jedné místnosti spouta servrů, takže se vysoce postavený politický pár, nebo někdo za ně, rozhodl zahladit stopy o zločinech, které u moci páchal. Ach ty nešťastné počítače..

clintonovi_pozar

A naposledy si alternativní média znovu povšimla a řeší jejich dceru Chelsea, která je podle všeho sympatizantkou, nebo přímo členskou satanské sekty.

Politická rodina, jež se stala volným námětem jednoho z nejpopulárnějšího seriálu naší doby, the House of cards, Dům karet. Jeho produkce nedávno oznámila, že další řadu zastavuje, neboť hlavní představitel presidenta se zapletl do sexuálního obtěžování, jehož odhalování je nový populární sport amerických médií.

Ale věc je zřejmě mnohem hlubší a šílenější. Clintonovi jsou podle všeho napojeni nejen na zločinné kruhy armádního průmyslu USA, a finančnictví, ale také přímo na samotné satanské sekty.

Ještě před volbami na Hillary Clintonovou přes uniklé tzv Podestovy maily (Podesta byl bývalý tajemník prezidenta Clintona a později také šéf její prezidentské kampaně, který byl nakonec donucen odstoupit) vyplavalo, že se měla mimo jiné zúčastnit tzv. „Spiritual cooking“, tedy přeloženo něco jako „spiritistické pečení“, které vedla jedna ze známých okultistek – satanistek, Marina Abramovič. Její suroviny byly přitom sperma a krev, jako u každého správného satanisty. Podle některých bývalých vyšetřovatelů FBI byli Clintonovi již v době Billova prezidenství „členy čarodějnické sekty v LA“, podle některých dokonce perzonifikací samotného ďábla.

chelsea_satan_2

Chelsea, která si během prvních lednových dnů vyměnila přání s ústředím Satanistické církve na twitteru, nyní popírá, že by s nimi měla něco  více společného. Jak však ukazují fotografie, nosí nicméně kříž naopak, což je výrazné a obvyklé znamení právě lidí uctívající opačný, než kristovský princip, tedy princip reverzní, satanistický.

Chelsea_satan

Nejvyšší moc v USA se podařilo ze spárů satanistů zpět vytrhnout a s vypětím všech sil i své obratnosti a tradiční mediální zručnosti, v tomto případě spíše zručnosti na sociálních sítích, si ji přivlastnili zpět původní „majitelé“, tedy sionisté, jichž je Donald Trump reprezentantem, resp. jako většina dosavadních prezidentů snad od dob prezidenta Kennedyho, loutkou, s výjimkou Bushe ml., Clintona a Obamy, ti už podle všeho patřili k satanistům. Moc nad světem se tedy vrací zpět z rukou krvelačných satanistů do rukou přeci jen o něco méně krvelačných Chazarů – finančníků, kteří však mají s vedením světa zejména ve 20. století rozsáhlé zkušenosti, zkušenosti, jež výrazně pomohly „obohatit“ i dvě světové války. Spojené státy pak po 2. světové válce vedly bezpečet konfliktů. Jedná se o desítky zemí, které USA přímo vojensky či nepřímo zpravodajskými akcemi a ozbrojenou podporou opozice od chvíle konce 2. světové války napadly. Připomeňme jenom ty poslední.. Jugoslávie, Irák, Sýrie, Libye, Ukrajina.

Těžko říct, jak se přesně stalo, že také sami Clintonovi přepadli z rukou sionistů do rukou satanistů, ale tak jak to tak v politice bývá, kšeftíky, obchody, bártry, obchod s energií (a teď opravdu nemyslím ropu, v čemž jsou USA mistři a kvůli které vedly všechny velké poslední války).. je také možné, že v tom nějakou roli hrála ta stážistka, je možné, že právě satanisté pomáhali svojí sítí mezi novináři a soudci a svým diplomatickým úsilím udržet se Clintonovým u moci, a to tak dobře, že Hillary vykonávala později ještě dlouhodobě nejen ministryni zahraničí, ale kandidovala také i na prezidentku. K překvapení části společnosti ale nakonec prohrála téměř vyhraný boj… Dříve spolupracující frakce přešly v otevřenou válku a nenávist.

Bývalá americká politická reprezentace se již od dob Bushe a „krvavé řeznice“ za válku v Jugoslávii, Američanky českého původu Madelaine Albrightové, dlouhodobě těší podpoře českých masových médií, zejména pak tzv. veřejnoprávních médií. Také pro ně bylo vítězství Trumpa šokem, během kterého otočila a od té doby americkému prezidentovi již nemohou příliš přijít na jméno, podobně jako další česká velká média. Vše se jen umocnilo vymyšlenými zkazkami o tom, že Trumpa instalovali na americký trůn Rusové a Putin. Není to pravda, hlasy házeli do volebních uren Američané, i když je možné, že Rusové mohli napomoci určitým únikům dat, zejména pak mailů bývalé ministryně zahraničních věcí.

Představitelem světového sionistického křídla v Česku je stále více například prezident Miloš Zeman, naopak blízko ke Clintonovým a ke kruhům v jejich pozadí měl vždy například Václav Havel. Satanisté mají také blízko do politických vrchních kruhů uskupení států známého pod označením Evropská Unie. Také pro ně bylo vítězství Trumpa konec svého snu o krvavé světovládě.. a tak si aspoň snaží zchladit choutky vpuštěním hord imigrantů z východu a jihu do Evropy, doufaje tajně v krvavé srážky s domácím obyvatelstvem.

Celá problematika politické, ekonomické a náboženské dominance a subdominance, vlády satanistů a pedofilů v politice, finančnictví, farmaceutickém průmyslu a v médiích, spojená zejména s energetickým tvořením a podporou zářičů Měsíce a Saturna, je dopodrobna zpracována v knize Davida Icka Život v přeludu (.. a jak se z něj probudit!).

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 838 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář