Kočičí aura obsáhne celý domov a vypudí z něj zlé energie

Conscious Reminder

Kočka je bezpochyby jedno z nejmagičtějších zvířat vůbec. Její aura je tak velká, že obsáhne nejen samotné zvíře, ale i jeho rodinu, domov a teritorium.

Když se vám kočka otírá o nohy, nedává vám najevo jen svou přízeň, ale dělí se s vámi o svou magii, astrální sílu. Člověk, který ji v takové chvíli odstrčí, zablokuje proud pozitivní energie, který k němu kočka nasměrovala. Příště už si kočka možná svoji pozornost rozmyslí a možná si dokonce vezme nějakou energii od něj.

Kočky nejen brání průniku negativních entit do svého domova, ale rovněž chrání dům před negativními energiemi, které tam byly už předtím. To je obzvlášť užitečné, když se stěhujete do domu, kde už někdo bydlel a zejména kde se stalo něco špatného.

Kočka a duchové

Když kočka zaznamená v domě ducha, začne ho v první řadě sledovat, aby zjistila, jaké má úmysly. Entity umí vypudit z domu tak, že je vytlačuje svým energetickým polem. Když to nefunguje, zachytí entitu do své aury a vyvede ji z domu ven. S tím nejspíš souvisí některá stará vyobrazení zlých duchů, jak jezdí či létají na kočce.

Věnujte tedy pozornost tomu, jak se vaše kočka chová. Vrací se stále dokola na určité místo v domě? Je napjatá a upřeně se dívá na něco, co nevidíte? Takové chování může být znakem, že se u vás doma vyskytuje něcozlého. V takovém okamžiku můžete zvířeti pomoci. Odříkejte nad místem modlitbu či proveďte očistný rituál. Pokud neznáte žádnou účinnou modlitbu či rituál, můžete jednoduše zapálit trochu bílé šalvěje, která působí očistným způsobem na negativní a uvízlé energie.

Astrální pole kočky je tak silné, že snadno dokáže vyhnat jakoukoli negativní entitu. Z tohoto důvodu většina médií nestrpí kočku v místnosti, kde probíhá spiritistická seance. Zvíře může astrální bytosti vyděsit. U některých rituálů je však přítomnost kočky nanejvýš žádoucí.

Kočka v domě

CAT – Protect You And Your Home From Ghosts And Negative Spirits!1

Přítomnost kočky vás také ochrání před zlým okem a prokletím. Aby vás chránila před zlým okem, musíte mít během rozhovoru s osobou, u níž předpokládáte nečisté úmysly, obě ruce na kočce: levou jí hlaďte krk a pravou ocas. Takto budete se zvířetem v úplném kontaktu. Vaše energetická pole se promísí a dají vzniknout hradbě, která vás ochrání i před silnými útoky.

Poněvadž jsou kočky vodiče vesmírné energie, vnášejí do domu pozitivní energii, která přispívá k blahu a prosperitě celé rodiny. Kočky mají rády místa se silnou energií, včetně geopatogenních zón. Vnímají silné proudění negativní energie či podzemní vody a právě na těch místech se rády uvelebí.

Rusové mívali takový zajímavý zvyk: když se rodina stěhovala do nového domu, nejprve tam vypustili kočku. Pokud byl dům starý, kočka se postarala o veškerou nežádoucí negativní energii, která tam zůstala po předchozích majitelích. Pokud byl nový, bylo potřeba „výkupné“, neboli příval energie, který může kočka zajistit.

Kočka léčí

Magické schopnosti kočky se výborně uplatňují při léčení. Kočka jakéhokoli plemene a barvy disponuje schopností léčit svého „pána“ tím, že se mu položí na místo, odkud vychází nemoc. Už jen obyčejné hlazení kočky zbavuje člověka stresu, který hraje roli při vzniku a rozvoji mnoha chorob. Někteří léčitelé mají za to, že hlazení ocasu bílé kočky zlepšuje zrak.

Některé kočky s charakteristickou vrozenou strukturou těla a obličeje (např. skotská klapouchá, perská, exotická, bobtail, sphynx, munchkin, rex) mají dvojnásobnou magickou sílu!

Rozličná zbarvení

Lidé, kteří hodlají využívat magických vlastností zvířete, si často volí kočku podle barvy. Pro některé případy je totiž nejlepší černá, zatímco pro jiné zrzavá.

  • Černá: čarodějnictví, okultní síly, hluboká magie. Navzdory pověrám zbavuje domácnost negativní energie, poskytuje moudrost a podporuje schopnost rozeznávat správné od nesprávného. Působí tedy veskrze kladně.
  • Zrzavá: tuto barvu mívají ve valné většině kocouři, takže zrzek je plný mužské síly, síly slunce, jangové energie. Podporuje magii bohatství, peněz, soustředění.
  • Modrá (stříbřitě/kouřově šedá): přináší lásku, štěstí, citovou stabilitu a pokoj smyslům.
  • Bílá: měsíční magie, velká léčivá síla! V lidech probouzí radost z krásy, obdiv; zmírňuje stres, vydává léčivou, regenerační energii. Potkat bílou kočku se v Americe považuje za dobré znamení.
  • Zbarvení „colorpoint“ (typické pro siamské kočky, královské zbarvení): Kočky s charakteristicky tmavým obličejem, ušima a tlapkami, zatímco zbytek těla je světlý, přinášejí slávu a úspěch, dlouhověkost; pomáhají při sluneční magii, působí jangově.
  • Strakatá (tříbarvá) – nejvyšší kočičí bohyně. V klasickém tříbarevném zbarvení bílá symbolizuje pannu, zrzavá rodiče (matku/otce) a černá magii. Strakaté kočky přinášejí štěstí na moři i na pevnině, chrání domov a rodinu a vnášejí do ní štěstí a prosperitu.
  • Dvoubarevná (černobílá, šedobílá apod.): proslýchá se, že dvoubarevné kočky jsou nejlepší lovkyně myší a že jsou velmi přátelské. Přivádějí k nám energii moudrosti, chápavosti a selského rozumu.
  • Želvovinová: ideální k ženské magii, protože toto zbarvení se vyskytuje jen v samičích liniích. Děti, čistá magie, dárkyně jasnovidnosti, léčení.
  • Zlatavá, zlatohnědá (jako habeška): uctívaná chrámová kočka, hravá, ale i moudrá a královská. Přivádí milost, pomáhá ovládnout prastaré vědění a sluneční magii.
  • Mourovaná: kočka Šklíba, která přináší štěstí, světlo, optimistický přístup i k těm nejnáročnějším situacím, energii, humor a zábavu.

Zdroj

Napsat komentář