Lidé ztrácejí kyslík a začínají se dusit, na vině jsou hlavně umělá elektro-magnetická pole

Tommy Wells

Mainstream by vás rád přesvědčil, že onemocnění se stane nešťastníkovi, který se dostane příliš blízko k nakažené osobě, což umožní přenos infekčního zárodku. Celý svět tento příběh bez otázek a váhání žere. Nezáleží na tom, že to nikdy nebylo nikde vědecky prokázáno – věříme tomu příběhu asi tak, jako jsme jako malí věřili na zoubkovou vílu.


Někteří lidé se nechali médii tak úspěšně vyděsit touto teorií o infekčních zárodcích, že ztratili veškerou důvěru ve své tělo a nyní si s radostí píchnou jakýkoli výmysl, který jim chamtiví, z nemocí profitující, kryptofašističtí korporátní poskoci nabídnou. Ale co když si vaše tělo tím, že onemocní, vlastně zachraňuje život? Co když je onemocnění zcela vlastní? Zcela vnitřní událost. Co když je onemocnění obranným mechanismem? co? Zůstaňte se mnou.


Trvalo to měsíce, ale hlavní vědecký proud nakonec připustil, že COVID-19 souvisí s neschopností vstřebávat a přenášet kyslík v krvi… (Nezapomeňte, že COVID-19 se podobá výškové nemoci). To může vést k systémové hypoxii a multiorgánovému selhání. Trvalo jim také několik měsíců, než přiznali, že COVID19 souvisí s velmi hustou, lepkavou krví. Jeden odborník na trombózu byl citován, jak říká, že nikdy neviděl tolik lepkavé krve jako u pacientů s COVID.


Ale právě toto rozsáhlé, systémové hladovění po kyslíku zahušťuje krev i hlen a může rychle způsobit rozsáhlé, systémové poškození a selhání více orgánů. Tato událost dušení je čtyřpísňovou pohotovostí, která způsobí, že buňky zbavené kyslíku začnou produkovat „virovou“ reakci… neboli život zachraňující infekci.

Když onemocníme, naše tělo produkuje horečku. Osoby trpící Covid-19 mají často vysoké horečky…..Vysoká horečka jednak ředí krev, jednak ředí lymfu – rychlá detoxikační akce. To pomáhá obnovit funkci orgánů a pomáhá tělu očistit se od toxického hlenu, který se hromadil v lymfatickém systému (včetně orgánů) po celou dobu nedostatku kyslíku.

Takže infekce alias „onemocnění“ je ve skutečnosti DŮSLEDEK život ohrožující situace, nikoli její příčina. Je to důsledek husté krve, který potenciálně vede k dušení buněk a selhání orgánů. Onemocnění je vlastně lék; je to proces, který snižuje viskozitu krve a pomáhá vyčistit systém, aby buňky a tkáně mohly znovu správně dýchat.

Zamysleme se tedy nad tím… co by se stalo, kdyby se vaše krev stala tak hustou a lepkavou, že by vaše orgány nemohly správně fungovat, a přitom byste neměli horečku a neočistili byste si hlen… odpověď: rychle byste zemřeli na udušení. Proto je onemocnění jistě život zachraňující proces. Vaše tělo je pravděpodobně chytřejší, než si dokážete představit.
Možná se ptáte, co tedy způsobuje nedostatek kyslíku na prvním místě? Svůj názor uvedu v sekci komentářů.

Žijeme v nepřetržitém radiačním mraku, který je každým dnem nebezpečnější. Za poslední rok a půl byly postaveny a uvedeny do provozu tisíce nových satelitů a statisíce nových mobilních věží. Domnívám se, že EMP je v současnosti skutečným biologickým nepřítelem a viníkem. EMP je to, co nás dusí zevnitř….. Níže může být alespoň částečná šablona toho, co se děje:

  1. EMP/5G poškozuje porfyriny, což jsou bílkoviny v kůži citlivé na světlo, které jsou nezbytné pro tvorbu hemu.
  2. Hem se váže na hemoglobin a je nezbytný pro přenos kyslíku do všech buněk a tkání.
  3. Když se tedy naše krev nepřetržitě koupe v oblaku elektromagnetického pole, má sníženou schopnost přenášet kyslík, což ovlivňuje všechny buňky, orgány, tkáně a funkce v těle.
  4. Čím více jsme vystaveni EMP/5G/WIFI, tím více škod se hromadí a tím více jsme ochuzeni o životně důležité živiny, jako je melatonin, vitamin D, vitamin C a další. To znamená, že dochází nejen k hromadění těžkých kovů, kyseliny mléčné a dalších odpadů, ale také ke snížení obsahu kyslíku v krvi. EMP také způsobuje slepování krevních destiček v krvi, což může mít za následek lepkavou krev, krevní sraženiny/trombózu atd.
  5. Tento dodatečný odpad a snížení množství kyslíku v systému zatěžuje játra, ledviny a lymfatický systém. Naše tělo reaguje tvorbou hlenu, který funguje jako skladiště toxických látek (zejména těžkých kovů).
  6. Postupem času tento přidaný hlen ještě více dusí buněčné dýchání. Stejně jako související přemnožení plísní, které se vyskytuje v místech, kde se hromadí těžké kovy.
  7. Život v blízkosti rostoucího počtu mobilních věží vede ke stále nebezpečnějšímu mraku elektromagnetického pole, který snižuje schopnost lidí využívat a přenášet kyslík. A zatímco mainstream je zaměřuje na virus a na vakcínu, skutečným viníkem je EMP, protože souvisí s viskozitou krve.

přeloženo prostřednictvím deepL

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 887 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář