Loď politické a bankovní „kabaly“ jde ke dnu: těchto deset znaků na to ukazuje

Lance Schuttler

Zoufalství ošklivě páchne a to, čeho jsme teď svědky, jsou skutečně zoufalé projevy bankovní a politické kabaly. Té už pozvolný ústup nestačí, dala se na překotný úprk – sprintuje před pravdou, co to dá. Ale pravda je jí v patách a svět se probouzí stále rychleji. Možná jste četli můj předchozí článek na toto téma, v němž jsem shrnul zajímavé události od června do listopadu letošního roku, počínaje Brexitem přes e-maily zveřejněné uskupením Wikileaks a zvolení proruských prezidentů v Moldávii a v Bulharsku, konče mohutnými protesty proti budování ropovodu na posvátných územích Siouxů v Severní Dakotě. Tady je deset dalších znaků, že se ve světě něco děje:

*20. listopad 2016: Filipínský prezident Rodrigo Duterte se odvrací od kabaly a začíná spolupracovat s východními zeměmi, hl. s Čínou a Ruskem. Omezuje vztahy s USA, které vedly ke kontrole nad Filipínami ze strany americké kabaly.

*20. listopad 2016: Rostoucí hnutí ve Velké Británii volá po zrušení monarchie. Jsme si rovní a královské rodiny nepotřebujeme.

*20. listopad 2016: Norská policie při nejrozsáhlejším zásahu proti pedofilním sítím zatýká přes 20 osob a ještě více jich vyšetřuje. Mezi zatčenými jsou i známí politici a právníci. Celosvětový gang pedofilů čelí brzkému odhalení.

*23. listopad 2016: Jeden z horkých kandidátů na post příštího nizozemského premiéra, Geert Wilders, vydal neobvykle rázné prohlášení, v němž otevřeně vyzývá globální elitu/kabalu:

„Objevuje se celosvětové hnutí, které míní učinit přítrž politicky korektním doktrínám elit a médií, jež jsou jim podřízena. Prokázal to Brexit. Prokázaly to volby v USA. Prokáže se to v Rakousku a v Itálii. Příští rok se to prokáže ve Francii, v Německu a v Nizozemí. Politický vývoj nabere jiný kurs. Občané už to netolerují. A já vám říkám, že v bitvě elity proti lidu zvítězí lid.

Ani zde to nebudete schopni zastavit, jen to urychlíte. My zvítězíme, nizozemský lid zvítězí a nebude zapomenuto, kdo stál na správné straně. Zdravý rozum převáží nad politicky korektní arogancí. Hlas svobody nelze uvěznit: bude stále znít jako zvon. Všude stále více lidí říká, co si myslí. Požadují politiky, kteří je budou brát vážně, kteří jim budou naslouchat, kteří budou mluvit jejich jménem. Toto je nefalšovaná demokratická revolta. Vítr změny a obrody vane všude.

*29. listopad 2016: Egypt se staví proti americké kabale a podporuje Sýrii a Rusko v jejich úsilí o likvidaci ISIL na území Sýrie, Iráku a Libye. Lži o ISIL, které šíří kabala, rychle utichají.

*4. prosinec 2016: Ruský prezident Vladimir Putin vyzývá nový světový řád v prohlášení, které mnohé překvapilo.

„Domnívám se, že není tajemstvím – každý to vidí – že mnozí z našich partnerů dávají přednost tomu, aby se odvolávali na principy mezinárodního práva, protože se v našem světě postupně obnovuje rovnováha sil. Ale to je nevyhnutelné. Pokusy nastolit unipolární svět se nezdařily. Žijeme teď v jiném rozměru.“

Jinými slovy, pokusy o vytvoření světa jediné strany (globálního řádu, nového světového řádu selhaly.

*4. prosinec 2016: Americké ženijní vojsko (The Army Corps of Engineers) oficiálně zamítlo trasu ropovodu Dakota Access. Ačkoli se od té doby objevily zprávy, že stavební práce budou dál pokračovat, je to příznivý krok vpřed. Ochránce řeky přišlo navíc podpořit přes dva tisíce vojenských veteránů, kteří siouxským starším nabídli svoji omluvu za to, co americká armáda za ta léta způsobila. K hlubokému léčení dochází všude.

*5. prosinec 2016: V posledních třech týdnech vzneslo přes dvacet britských fotbalistů obvinění z pohlavního zneužívání vůči vlivným trenérům a podnikatelům. Speciální linka důvěry určená obětem pohlavního zneužívání z řad mladých fotbalistů zaznamenala během prvních tří týdnů přes 860 hovorů. Nadto byl opětovně otevřen případ zmizení tehdy tříleté Madeleine McCann – Scotland Yard prý objevil „důležitou novou stopu“. Celosvětová pedofilní síť, v níž je namočena elita, má další důvod se bát. V tomto směru můžeme očekávat nová odhalení. Možná je na případu PizzaGate víc pravdy, než se zdálo?

*9. prosinec 2016: Situace v syrském Aleppu směřuje ke svému závěru, bojovníci ISIL jsou obklopeni syrskými a ruskými jednotkami. Rusko předpokládá, že by boje v této oblasti mohly skončit do konce letošního roku. V částech Aleppa, které ISIL ovládá už od roku 2012, probíhá evakuace civilistů a humanitární pomoc. Nad ISIL vítězí Asad a Putin – k rozhořčení kabaly, která má vytvoření této teroristické organizace na svědomí. Vzhledem k tomu, že bojovníci ISIL dostanou možnost vzdát se, bude určitě zajímavé, co budou povídat a zda přijde na přetřes i role USA, Izraele a Saúdské Arábie v současné krizi. Možná se ještě dozvíme zajímavé věci.

*10. prosinec 2016: obě komory amerického parlamentu schválily návrh zákona „H.R. 6393“ (zákon o výměně informací pro fiskální rok 2017), neboli jednoduše „zákona o klamných zprávách a ruské propagandě“. To sice pro svobodu projevu a svobodu obecně neznamená nic dobrého, ale je to nepřehlédnutelný projev zoufalství politické a bankéřské kabaly. Když člověk vidí, že systém zaútočil na zhruba 200 různých webových stránek kvůli tomu, že zpochybňují oficiální historky establishmentu, nemůže se ubránit pocitu, že pravda vítězí. Kabala ví, že v informační válce prohrává. Ví, že se pravda nezadržitelně šíří. Ať se nový zákon v následujících dnech projeví jakkoli, buďte si jisti, že se jim nakonec vymstí.

Jak jsem napsal v několika předchozích článcích: nepřestávejte mít velké sny, přátelé. Sledujeme v přímém přenosu pád elity, která ovládala tuto planetu velmi, velmi dlouhou dobu. Šiřte pravdu a světlo. Svoboda je za dveřmi.

 

Zdroj

Napsat komentář