Máte toto jaro jako nealergici těžké alergické reakce? Jste možná přiotráveni SO2. Prý z Ruska.

Lidé jsou otrávení SO2, jež globalisté a satanisté nejspíš vypouštějí na odstínění Slunce a změnu něčeho, čemu v new-speaku říkají tzv. globalní oteplování. Zkuste se vyvarovat dlouhodobému pobytu venku i větrání ve chvíli, kdy je atmosfera kontaminována SO2. Bolesti v krku, obrovská únava, špatné dýchání, astma, zvracení a průjem jako následky otravy SO2, který poslední 2 týdny prochazí evropskou atmosférou, viz snímky dole. Ten jde podle satanskych informačních zdrojů prave z Ruska. Aktualni stav kontaminace SO2 muzete v kazdem pripade sledovat v nekterych Weather aplikacích, konkrétně třeba Windy.

Režimní tisk obvykle o podobných věcech referuje jako „písek ze Sahary“, nebo „pylová sezóna“.

Jaké jsou projevy intoxikace?

IÁ :

“Intoxikace SO2 může mít různé projevy a závažnost závisí na dávce vdechnutého plynu a délce expozice. Následující jsou některé z možných projevů intoxikace SO2: 1 Podráždění dýchacích cest: SO2 dráždí nos, krk a dýchací cesty. Při vdechování se mohou objevit příznaky jako kašel, podráždění v nose a bolest v krku. 2 Obtíže při dýchání: Při vdechování vysokých koncentrací SO2 se mohou objevit problémy s dýcháním, jako je dušnost a bolest na hrudníku. 3 Oční podráždění: SO2 může dráždit oči, což se projevuje pocitem pálení, slzením a zarudnutím. 4 Zvracení a průjem: Při vysokých dávkách SO2 se mohou objevit gastrointestinální problémy, jako je zvracení a průjem. 5 Zmatenost a ztráta vědomí: Při vdechování extrémně vysokých koncentrací SO2 se může objevit zmatenost a ztráta vědomí. 6 Dlouhodobé následky: Opakovaná expozice SO2 může vést k chronickým zdravotním problémům, jako je poškození plicní tkáně a astma.Je důležité si uvědomit, že SO2 je toxický plyn a při podezření na intoxikaci je nutné okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.”

Lze SO2 něčím detoxikovat/antidotovat?

“Neexistuje specifický antidotum pro intoxikaci SO2. Léčba intoxikace SO2 je zaměřena na zvládnutí příznaků a podpůrnou péči. Pokud dojde k intoxikaci SO2, je nutné postiženého okamžitě převézt do nemocnice nebo zdravotnického zařízení.Léčba intoxikace SO2 může zahrnovat poskytnutí kyslíku a podpůrné ventilace, aby se udržela správná hladina kyslíku v krvi a zlepšila se funkce dýchání. Kromě toho mohou být podávány léky ke zmírnění symptomů, jako jsou bronchodilatátory a kortikosteroidy k uvolnění dýchacích cest a snížení zánětu.Prevence intoxikace SO2 je důležitá a zahrnuje opatření, jako jsou včasná detekce a odstranění zdrojů SO2, používání ochranných pomůcek (jako jsou respirátory), ventilace prostoru a vzdálenost od zdrojů SO2.”

Nastavení hodnot znečištění na Windy.com.

aktuální situace k 28.4. večer:

Více o siřičitanech například zde. Zároveň však jedním zbývajícím dechem dodávám, že právě síra slouží k velké detoxikaci v těle uložených jedů. Čtenáři věku světla vědí o nouzové roli sulfanů, nebo o důležitosti braní brokolicových sulforafanů, zejména v dobách poškození krve a krevních destiček vlivem tzv. očkování proti tzv. C-19, a tzv. covidem samotným. Záleží však na tom, v jaké formě a čeho je součástí. V případě oxidu siřičitého převládají destruktivní – odmítavé reakce těla a dušení se.

A ještě video o chemickém mixu na obloze již od konce 90. let.. Radovan Dluhý-Smith

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář