Mercola: Jak vyřešit pandemii covidu za jediný měsíc – léčebný protokol

dr. Joseph Mercola

Dr. Paul Marik, lékař na jednotce intenzivní péče v nemocnici Sentara Norfolk General Hospital ve Východní Virginii, je znám díky směsi levných, bezpečných, generických léčiv, která podstatně snižuje počet úmrtí na sepsi. Označuje se jako „Marikův koktejl“. Ve videu (na stránkách dr. Mercoly) hovoří s dr. Mobeenem Syedem o trendech v léčbě onemocnění covid-19 včetně takových postupů, které by podle jeho názoru při včasném nasazení skoncovaly s pandemií dříve, než začala.

Marik se domnívá, že léčba časných stadií covidu je jak v USA, tak po celém světě zhudlařená, a stále platné doporučení „zůstaňte v samoizolaci, dokud se nebudete dusit, a pak volejte záchranku“, je naprostá nehoráznost, neboť léky na počáteční stadium covidu existují.

Léčebný protokol skupiny FLCCC

Marik a čtyři další lékaři z JIP utvořili už na počátku pandemie uskupení, které nazvali Skupina lékařů v první linii covidových JIP (Front Line COVID-19 Critical Care Working Group – FLCCC). Dr. Marik nebyl spokojen s „podpůrnou péčí“, poskytovanou covidovým pacientům, a tak kontaktoval jedny z nejinformovanějších odborníků na péči o pacienty s plicními onemocněními v kritickém stavu, aby mu pomohli vyřešit covidovou hádanku. V první řadě šlo o zabránění hyperimunitní reakci včetně multiorgánového zánětu a patologické krevní srážlivosti, což obojí typicky vede při těžkém průběhu covidu k úmrtí.

Skupina FLCCC následně (v březnu 2020) zveřejnila svůj protokol MATH+ pro hospitalizované pacienty s covidem-19 . Zkratka pochází z těchto slov:

nitrožilní Methylprednisolon * vysoké dávky kyseliny Askorbové (vitaminu C) nitrožilně * nepovinně Thiamin, zinek a vitamin D * plná dávka Heparinu o nízké molekulární váze

Protokol MATH+ vedl k vysoké četnosti přežití. Z více než stovky hospitalizovaných pacientů s covidem, léčených v dubnu 2020, zemřeli jen dva. Oběma bylo přes osmdesát a trpěli závažnými chronickými onemocněními. Skupina FLCCC rovněž sestavila I-MASK+, což je postup péče o ambulantní pacienty + preventivní protokol, určený k hromadnému sdílení.

Prevence a časná léčba covidu v kostce

Protokol I-MASK+ je volně ke stažení včetně instrukcí, jak postupovat krok za krokem. Jeho preventivní verze je určena pro ty, kdo vědí, že mají vysoké riziko onemocnění nebo mu byli vystaveni. Je postaven na užívání:

Ivermectinu Vitaminu D3
Vitaminu C Quercetinu
Zinku Melatoninu

Protokol rané ambulantní péče je určen pacientům s prvními symptomy a obsahuje vše, co je uvedeno výše, plus užívání aspirinu a hygienu nosu a krku, jako je inhalace páry s esenciálním olejem třikrát denně spolu s kloktáním ústní vodou s chlorhexidinem a užíváním betadinového nosního spreje. V některých případech je doporučen i fluvoxamin, obecně se doporučuje monitorování okysličení oximetrem.

FLCCC má i protokoly pro domácí prevenci a časnou léčbu (tzv. I-MASS), které zahrnují ivermektin, vitamin D3, multivitamin a sledování tělesné teploty v preventivní fázi a ivermektin, melatonin, aspirin a dezinfekční ústní vodu ve fázi časné léčby. Členové domácnosti a blízké kontakty nakaženého si mohou za účelem prevence po vystavení infekci vzít ivermektin (18 mg, opakovat po 48 hodinách).

Marikův původní covidový protokol, zveřejněný v březnu 2020, obsahoval ionofor zinku hydroxychlorochin (HCQ) za účelem omezení šíření viru – zejména u starších pacientů s komorbiditami. Nová verze z 30. června 2021 však místo něj obsahuje quercetin. Ten také funguje jako „nosič“ zinku a dá se volně koupit. Působí stejně jako HCQ – antivirově. Jak uvádí Marik:

Z experimentálních a časných klinických dat (publikovaných v renomovaných lékařských časopisech) vyplývá, že quercetin má rozsáhlé antivirové vlastnosti (působí též proti koronaviru) a narušuje různé stupně životního cyklu viru. Jeví se též jako silný inhibitor proteinů teplotního šoku (HSP 40 a 70), které jsou zapotřebí k reprodukci viru.

Cenzura se stará o to, aby tyto informace nebyly slyšet.

Pokud vás překvapuje, že už dost dlouho existuje zavedený postup prevence a léčby covidu-19, tak pravděpodobně proto, že jste o něm v mainstreamových médiích nic neslyšeli. Je to záměrné a představuje to dokonalý příklad cenzury, která za této pandemie existuje. „To, co se nyní děje, nemá v historii medicíny precedens,“ řekl Marik.

„Připomíná to čarodějnické procesy a skutečně prehistorické chování. Věda je založena na výměně informací a právě ta je cenzurována. Proto se domnívám, že historie bude na toto období shlížet s nevolí.

Myslím si, že toto je velmi temné období v dějinách lidstva, v dějinách vědy, v dějinách tisku, a to kvůli naprostému nedostatku informací, kvůli dezinformacím, kvůli cenzuře.“

Zářným příkladem tohoto přístupu je ivermektin, jenž je nadále ignorován navzdory tomu, že se prokázala jeho pozoruhodná úspěšnost při prevenci a léčbě covidu-19. V některých zemích a u některých lékařů je k léčbě covidu používán, ale u mnoha dalších je na černé listině. Zde v USA z toho vzešly i právní bitvy, kdy rodiny žalují nemocnice za to, že odmítly jejich milovanému umírajícímu podat lék, který by mu mohl zachránit život – a to i poté, co byly ostatní možnosti léčby vyčerpány. Marik říká, že je naléhavě potřeba změny, protože zisk má nyní přednost před životy.

„Toto pohání snaha vydělat peníze, a ne zachraňovat životy. Nejvíc ze všeho je zajímá jeden orgán, který by mohl utrpět obzvláštní škody, a to peněženka. Mají velkou hrůzu z toho, že by z ní netekly peníze. Srdce, mozek, plíce, ty jsou jim fuk. Ale šrajtofle, o tu mají velkou starost.“

„Nejnebezpečnější vakcíny, které jsme kdy používali“

Vědomí, že existují možnosti léčby, by mohlo změnit rozhodování lidí o očkování proti covidu, které Marik popisuje jako „kategoricky a bez pochyb… ty nejnebezpečnější vakcíny, které jsme kdy používali“. Marik nicméně uvádí, že je sám očkován mRNA vakcínou od Pfizeru vzhledem k tomu, že spadá do rizikové kategorie nad šedesát let, v níž podle jeho názoru „očkování přece jen do jisté míry chrání před hospitalizací“.

 Kdyby mu však bylo 24, podle svých slov by se rozhodně očkovat nenechal. Dětem a mladým lidem očkování nedoporučuje, protože podle jeho slov pro osoby do 30 let bez dalších rizikových faktorů rizika očkování převažují nad jeho přínosem.

Navzdory vlastnímu rozhodnutí hovoří o masové očkovací kampani proti covidu jako o největším experimentu v lidských dějinách. Upozorňuje jak na velký počet případů nežádoucích účinků, evidovaných v systému VAERS, tak o nemožnosti odhadnout dlouhodobý efekt vakcín.

Symptomy „dlouhého covidu“ se nápadně podobají očkovacímu syndromu

FLCCC má také rekonvalescenční protokol — I-RECOVER — pro pacienty s tzv. dlouhým covidem, který se projevuje řadou symptomů typu únavy, malátnosti, bolestí hlavy a kloubů, bolestí na hrudi a kognitivní dysfunkce.

Protokol se vzhledem k postupnému získávání poznatků o dlouhém covidu stále vyvíjí, ale stojí za zmínku, že se úspěšně používá i na vakcinační syndrom. Jak říká Marik, dlouhý covid a postvakcinační syndrom sdílejí mnoho podobných rysů, ale o tom druhém je tabu mluvit.

„Získali jsme dojem, že poočkovací syndrom je mnohem běžnější u mladých lidí. Není to podloženo daty a s experty se také nedomluvíte… je politicky nekorektní o tom hovořit. Oni o tom nechtějí slyšet.

U některých očkovaných se rozvíjejí vážné příznaky, které se velice podobají postcovidovému syndromu – dlouhému covidu. Není to v hlavě – ti lidé se skutečně vyznačují tvorbou cytokinů, aktivovanou monocyty, stejně jako pacienti s dlouhým covidem.“

Co by ukončilo pandemii za jediný měsíc

Syed se Marika zeptal, co by udělal, kdyby měl příležitost příští měsíc ukončit pandemii. Odpověď byla pozoruhodně jednoduchá: masový distribuční program, v jehož rámci by se rozděloval ivermektin spolu s melatoninem, vitaminem D a aspirinem. Předpokládalo by se, že nakaženi jsou všichni, tudíž by všichni užívali tuto bezpečnou kombinaci levných látek. Pak bychom prý eliminovali SARS-CoV-2. Byl by pryč.

To se ovšem pravděpodobně nestane, a to (Marikovými slovy) kvůli ekonomickým a politickým faktorům, jimž přináší prospěch pokračující pandemie. Marik se zmínil i o teorii, podle níž virus SARS-CoV-2 unikl z laboratoře ve Wu-chanu:

„Myslím si, že z převážné většiny důkazů zřetelně vyplývá, že to byl manipulovaný virus, ať už z wuchanské laboratoře unikl náhodou, nebo záměrně… molekulární struktura spike proteinu dělá dojem, že byl protein specificky manipulován a vylepšen…

Ta různorodost symptomů, všechny ty orgánové soustavy, které virus napadá a rozsah škod, které páchá – nejprve vyvolá akutní nemoc a pak se z toho stane dlouhý covid, který se drží a drží… Nikdy jsem nezažil jiný virus, který páchá tento druh škod.“

Nakonec se Marik vyjadřuje ke způsobu, jímž se oficiální místa postavila k řešení pandemie: „Tato pandemie byla příkladem toho, co nedělat. Myslím si, že co se mohlo pokazit, to se pokazilo.“

Až bude covid pod kontrolou, Marik doufá, že se opět zaměří na sepsi („otravu krve“), která nadále patří k hlavním příčinám úmrtí pacientů po celém světě a rovněž významně přispívá k úmrtí covidových pacientů.

Zdroj (kráceno)

Napsat komentář