Možná měl Edgar Cayce se svým proroctvím, podle kterého Rusko zabrání světové válce, nakonec pravdu

Dylan Charles

Spojené státy se snaží ovládnout Sýrii už skoro pět let a záminka zvaná chemické zbraně je ve hře už od první invaze.

Vypadá to, jako by se cyklus neustále opakoval. Jako ve filmu „Na Hromnice o den více“: nezáleží na tom, kolikrát prožijeme ten samý den – stejně se zase nakonec probudíme a máme před sebou ten samý vyšinutý scénář.

Generál ve výslužbě Wesley Clark nám o plánech na vojenskou invazi do Sýrie říkal už před deseti lety. To jsme ještě netušili, že se „syrské divadlo“, neúnavná snaha přimět Rusko k odvetě, jednou stane přetrvávající, smrtící součástí globální politické scény. Vždyť by rázná reakce ze strany Ruska nepochybně vyústila v jaderný konflikt.

V roce 2013 jsem napsal článek o hrozbách Obamovy administrativy, že nechá bombardovat Sýrii:

Vláda Spojených států mobilizuje všechny své zdroje, aby jí zajistily věrohodnou záminku k bombardování, obsazení a zničení Sýrie. Ti z nás, kdo již prohlédli propagandu strachu, jsou nuceni s nevýslovným smutkem sledovat, jak naši mistři geopolitického šachu opět kradou finance a energii tohoto národa. Instituce, které tak věrně podporujeme dolary z našich daní, znovu předvádějí naprostý nezájem o to, aby nám sloužily, a dávají přednost prolévání krve v cizích zemích.

V říjnu 2016 jsem v článku nazvaném „Útoky pod falešnou vlajkou v Sýrii jsou na spadnutí: globalisté chystají třetí světovou válku“ napsal:

Jelikož USA nadále podporují ISIS, an-Nusrá a jiné teroristické organizace s úmyslem svrhnout Asadovu vládu k primárnímu prospěchu Izraele, lze každou chvíli čekat útok pod falešnou vlajkou, který odstartuje přímou konfrontaci s Ruskem. V současnosti to vypadá, že nejpravděpodobnější scénář by mohl zahrnovat něco blízkého útoku na loď USS Liberty, tedy záměrný útok na naše vlastní jednotky, jenž bude vzbuzovat zdání, že je dílem Ruska.

Situace v Sýrii je zralá přesně na tento typ tajné, podvratné taktiky. Existují historické precedenty, které naznačují, že útok pod falešnou vlajkou v Sýrii bezprostředně hrozí, a proto se lidé po celém světě musí připravit, aby toto vše přežili. [zde]

Teď, když svět čeká, jakým způsobem se na globální situaci odrazí Trumpových 13 útoků na Sýrii, jsem si připomněl slova amerického mystika Edgara Caycea, který prorokoval, že Rusko jednou zachrání svět před třetí světovou válkou.

V říjnu 2015 jsem o tomto proroctví uvedl:

V řadě proroctví, jimž říkal „odečty světových záležitostí“ (World Affairs Readings), učinil Cayce mnoho pozoruhodných prohlášení o budoucnosti světa financí, politiky a kolektivní spirituality. Zajímavé je, že se zmínil i o tom, že Rusko bude v nadcházejícím globálním chaosu nějakým způsobem hrát roli sil dobra. Tento chaos se nám právě odvíjí před očima.

Cayce převídal, že budoucí světové krize se budou točit primárně kolem financí a zdůraznil, že Rusko bude trnem v patě finančních sil, které se ve světě po 2. světové válce spolčí proti celosvětovému dobru.

Když se ho v roce 1932 ptali na politické a ekonomické trendy, vzal si na mušku Evropu a roli Ruska v globální politice:

„Evropa je rozbořený dům. Před několika lety prožila to, že mocný lid byl ponížen pro potěchu a uspokojení malého počtu osob, bez ohledu na práva druhého člověka. Ten lid se znovuzrodí a bude trnem v patě politickým a finančním silám Evropy, světa… Otázka: Jak se jmenuje ten národ? Odpověď: Rusko!“ (3976-8) [zdroj]

V současné době jsme opět v situaci, kdy další americký prezident ignoruje mezinárodní i tuzemské právo, aby mohl začít válčit, a my můžeme doufat jen v to, že ruský prezident Vladimir Putin zareaguje způsobem, jenž opět zmaří snahy o eskalaci konfliktu ze strany Západu. To je, jak se zdá, momentálně Putinova nejdůležitější role.

Žurnalista Paul Craig Roberts objasňuje, proč Rusko momentálně představuje v regionu hlas morálky a proč vnímá americká vláda prolezlá neokony jeho humánní rozhodování jako vhodnou cestu k provokacím:

 „Rusko má zájem vyhnout se konfliktu nikoli proto, že by se bálo americké armády, ale proto, že chápe, že jedná s vládou psychopatů, kteří jsou ochotni zničit nejen sedm muslimských zemí (za posledních 17 let), ale i celé lidstvo. Proto Putin před každou tou přichystanou konfrontací uhýbá a stojí si na mezinárodním právu a zákonných normách.

Výsledek však není takový, jak by humanisticky založený člověk čekal. Výsledkem ruské lidskosti jsou jen další a další provokace ze strany západního zla.“   ~Paul Craig Roberts

Aktuální postup USA, Francie a Anglie může vysvětlit jen jediný důvod: čiré šílenství. Máme tu co do činění s psychopaty, kteří zcela evidentně chtějí zásadní eskalaci situace a chystají dokonalou bouři, z níž má vzejít globální jaderná válka.

Ať to lidem, kteří věří oficiální propagandě, zní sebebláznivěji, Vladimir Putin má nyní neuvěřitelně důležitou roli: zastavit třetí světovou válku, ještě než vypukne.

 

Zdroj

1 komentář: „Možná měl Edgar Cayce se svým proroctvím, podle kterého Rusko zabrání světové válce, nakonec pravdu

Napsat komentář