On-line seminář Želva: zbývá 5 dní na přihlášení

To,co lidem nyní způsobuje ucpání krevního řečiště a mozkové mrtvice, srdeční infarkty, náhlá a nečekaná úmrtí, je něco, co přinesl až covid a zejména pak tzv. očkování proti tzv. C-19. Na semináři Želva budeme mluvit i o tom všem. Laicky řečeno, v cévách se objeví něco, co je příliš velké, a neproleze. Obrázky z piteven jsou strašidelné. Mnoha centimetrové, někdy ještě mnohem delší sraženiny.

Zvětšení ze svobodných laboratoří ale ukazují různé nano částice speciálních zařízení, obalené ve speciálním plastovém gelu. Anna Mihalcea tomu říká hydrogel. Zprávy o tvaru, účelu i původu těchto antén jsou však jako z hororu. Lidé nevěří mnohem slabším kadencím, než je toto, obzvlášť, když jim každý den vymývají hlavu velká média, nebo členové vědecko-technologické bílé sekty. Korporátní covid-fašisté, placení za to, kolika lidem prodají děravé hrnce. Děravé hrnce vyhodíte a odepíšete 80.000. Tady spousta lidí musí vyhodit, nebo zcela odepsat svoje tělo. Kvůli satanským našeptávačům.

Sraženiny miniaturní i větší ale mají nyní podle všeho v krvi jak očkovaní, tak neočkovaní. Tělo se jich snaží všelijak zbavit. Velkou výhodu mají menstruující ženy, kterým však hustá krev ucpává ženské orgány tak, jak se tam snaží tělo odsunout vytlačit toxicitu ven z těla. I v podobě různých výtoků, nebo kandid pak probíhá boj se zánětem u žen, i u mužů. Také třeba úporné bolesti hlavy, nebo zubů a dásní, by vás měli upozornit, že možná v tuhle chvíli začínáte bojovat o život. Pečujte o svou krev! Krev je něco jako zuby, jen to není vidět vůbec. Řada lidí na ni kašle. Někteří se za poslední 3 roky rozkašlali bohužel naposledy.

Dlouhodobě se zaobíráme tím, co vše na ředění krve užívat. Koření, kájenský pepř, kurkuma, kari, a další vitamínové antioxidanty, A,C,D,E na zánět, který v těle vzniká tím, jak bojuje s něčím, co nezná. Řekněme, něčím zcela mimo-zemským. Na rozpouštění krve pak enzymy, natto-kináza, serra-peptóza, nebo nejsilnější lumbrokináza. Správné dávkování 4 základních solí, sodík, draslík, vápník a zejména pak hořčík. I tak to ale nemusí stačit. Co je tím game-changerem, respektive těmi dvěma, podle nás s Adéla Lisická ?

Proč vám to totalitní západní režimy zamlžují a zprávy o tom na internetu cenzurují, zatímco do velkých médií se nedostanou vůbec? Proč mlčí všichni lékaři? Přeci nemůžou být všichni uplacení? Je jim bližší měsíční výplata, než zdraví klientů, to je zřejmé. Ještě nikdy v historii neselhal celý obor tak, jako nyní lékařství. Samozřejmě, kromě politiků. Jde opravdu o cílenou genocidu západního světa? Na co všechno reaguje lidské tělo, co se děje v koroně Slunce, co ve Vesmíru, blíží se s nemocí X také planeta X a proč ztrácíme kyslík?

Od jara 2020 to víme a zkoumáme. Po 4 letech ale víme mnohem více. Pomáháme lidstvo probudit z agonie a kómatu. „Děkuji, pane Mašku. Kvůli vám jsem se nenechala očkovat,“ píšou mi i důchodci. „Zachránil jste mi život.“

Ano, desítky, možná stovky lidí jsem před očkováním takto zachránil, své vlastní rodiče zachránit nedokázal. Podlehli svému vlastnímu strachu a víře v lékaře a novináře. Po třetí dávce oba zemřeli. Ucpání a roztržení mozkových cév a masivní mozkové krvácení neslučitelné se životem.

10. února, možná již 9. února začínáme. Přijďte si nás poslechnout, časy, kdy šlo o hovno, skončily. Nyní jde o životy. Jakou hodnotu má pro vás váš vlastní lidský život? 10 milionů, jako váš byt a vila? Nebo mnohonásobně více? Ano, náš seminář může mít pro řadu z vás tuto hodnotu. Pokud je máte, vyměňte je za informace. Ale pokud je nemáte.. chceme po vás cca 10.000 x méně, než 10 oněch milionů. 1.200 Kč. Ano, možná jsme mohli nasadit cenu na 9.999 Kč, vždyť každý lepší terapeut už si od vás za hodinu své práce 3 a více tisíc korun bere.

My s vámi budeme skoro 10 hodin, většinu z nich živě. Jenže pak jsme si řekli, že potřebujeme, aby vás bylo co nejvíce. Ne my. Vy to potřebujete! Nevěříte? Dobře. Vaše tělo, vaše věc. Jen neříkejte, že vás nikdo nevaroval. I když řada z vás, nepoučitelných, stejně bude dál říkat stejně těm varováním strašení. Nebo dokonce konspirační teorie, šířené dezoláty. Tak jako korporátně-fašistická velká média.

Info a přihlášky ještě 5 dní na : veksvetla@gmail.com

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář