Přednáška EMFsmog.cz v Jeseníku 8.2.2020

Se zpožděním způsobeným především mou zaneprázdněností mimo ČR zveřejňuji mou přednášku, která proběhla 8.2.2020 v Jeseníku, jednom z měst “obdarovaným” možností testovat 5G síť a na ní navázané aplikace. Účast byla vzhledem k všeobecnému nezájmu o toto téma a mediální masírce MPO/APMS a dalších lobbistů plné bagatelizace a překrucování základních fakt dle mého hojná. A z celé následné diskuze vyplynulo, že pokud se to někoho začne dotýkat bezprostředně, je schopen aktivovat své síly a zvednout hlas.

V případě Jeseníku je celé pozadí o trochu pikantnější. I když jesenická radnice hlásá otevřenost a 100% transparentnost, v případě přihlášky nejenom nic nediskutovala s občany Jeseníku, ale díky převaze jednoho hlasu v zastupitelstvu (Jeseník srdcem má 14 hlasů v 27-členném zastupitelstvu) nediskutovala svůj záměr přihlásit se do výběrového řízení pro testy ani s ostatními členy zastupitelstva… A jak uslyšíte na konci videa, dokonce odsouhlasila přítomnost jedné z 5G antén na místním gymnáziu…

Pokud jste viděli přednášku z 25.1. a nechcete trávit před obrazovkou příliš dlouho, doporučuji začít na 00:8:40 (příklady hoaxů, které u nás nenajdete), 00:12:00 (dezinformace, lži a bagatelizace proponentů 5G sítí) a pak následně diskuze s občany (včetně názorů jedno pána z jesenického zastupitelstva a vystoupení jednoho z elektroinženýrů žijícího v Jeseníku) od 02:03:00.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 833 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář