Přednáška JMM 23. ledna on-line ve fcb skupině

Ano, 9 měsíců korona-příznaky zkoumám, jsem přesvědčen, že jsem již velkou část poznal, sdílím to s vámi po částech, některé věci jsou však někdy těžko uvěřitelné a tak sdílím jen pouze pro uzavřené publikum. Jsem schopen ale pro zájemce to shrnout a 3 – 4 hodiny na on-line přednášce zde fcb ve skupině mluvit. O tom co je korona, o tom kde 10 let vznikal, o tom co se děje s lidským tělem a proč, o Slunci, o Měsíci, o zasažených energetických centrech a orgánech, o tom proč lidé nebudou moci dýchat ani v budoucnu, o lécích a doplňcích, vitamínech, minerálech, homeopatikách. O vodě, solích, olejích, o toxinech a detoxikaci. O jangove a jinove vetvi lecebnych pripravku a leku. O vykoreneni tech, co “chytili” covid. Jak znovu pripojit koreny. A také o jangu a jinu, tělesných bílkovinách, žloutku a bílcích. Každému navíc zodpovím jeden off-line dotaz, a přidávám k tomu měsíc četby magazínu Věk světla.
Vím, že se lidé domnívají, že vědí dost, není to samozřejmě pravda. Vím, že zpravidla nechtějí za poznání platit, domnívají se, že vše někde najdou zdarma. Není to zcela pravda, a pokud aspoň část ano, stojí to desítky, stovky hodin času. Jsem zde pro ty, kteří jsou ochotni dávat a brát, nebo měnit. Svých zkušeností a práce si cením na 999,- Kč, kdy se lze podívat na záznam ještě i týden zpětně. Členové Věku světla (k dnešnímu dni, 7.1. 2021) za polovinu (499,-), členové Svatého Přístavu samozřejmě zdarma (vy psát nemusíte). Pište na veksvetla@gmail.com pro podmínky a rezervaci.

Ma on-line prednaska Korunni ⒹⓄⒷⒶ koronova je sice az 23.1., vy se stale muzete registrovat a napsat si o podminky na veksvetla@gmail.com, dekuji za velky zajem, ale ja uz dnes zacal skladat nektere off-line komponenty pro video i pisemne materialy skupiny. Mimo jine predpripravena bude vzhledem k zavaznosti a narocnosti i ta cast o lecivech a doplncich. Rozdelil jsem ji do skupin:

1) krev, jeji tvorba, hustota, zanetlivost a zasaditost

2) bunky, zaporne napeti, prevence jinu a hormonalni hospodarstvi

3) prevence imunitniho a nervoveho systemu

4) vliv zareni, vylucovani a detox

5) represe pri covid priznacich a) jinova “chininova” cast, b) jangova “steroidni” cast

6) homeopaticka lecba a profylaxeA prisla mne pozdravit znovu Jednota, duha, od dob vypsani prednasky je to jiz ponekolikate na ruznych mistech!

🌈
💫
🙏

Děkuji všem průvodcům i živlům za podporu.

„Covid je vlastně takový blesk, který do člověka sjede zejména, pokud má degenerované a toxické genetické a hormonální prostředí, a kovovou střechu, tedy vysoký podíl těžkých kovů v organismu.“


Budu se vám snažit vše vysvětlit z jiných úhlů. A výrazně blíž skutečnosti, než politici, novináři a „experti“ pobíhající zmateně v masových médiích. Nebude v tom žádná konspirační teorie, jen mé pochopení, poznání, které se pokusím sdílet a předat.. jde o více jak 500 hodin 9-ti měsíční práce. Těším se na vás na své první velké off and on-line přednášce nejen o covidu, ale také o tom, co to znamená Let´s go jin : Korunní doba koronová, celý volník od 22.-24. ledna. Svá místa, písemné materiály, 1 otázku a 1 měsíc na Věku světla si stále můžete zajistit za 999 Kč na e-mailu: veksvetla@gmail.com .

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 892 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář