Prosinec může přinést znovu „velké“ události typu tsunami, anebo Příchod

Susan Hedke

V knize, kterou právě držím – poprvé vyšla v roce 2008 – jsem odhalila kosmickou příčinu zemětřesení na Sumatře a na Andamanských ostrovech, které se odehrálo roku 2004. V roce 2009 jsem do názvu své knihy přidala zmínku o roce 2012, abych přitáhla pozornost lidí. Připravila jsem pár dramatických obálek knih s mnohem většími vlnami… ale nechtěla jsem lidi vyděsit, myslela jsem si, že ti, kdo budou mít zájem, si přečtou i to, co je napsané menším písmem. Hlavní poselství znělo, že V PROSINCI PŘIJDOU VELKÉ VLNY – a teď se zdá velmi pravděpodobné, že by to mohl být TENTO PROSINEC… pro mě je hlavní důvod ten, že se Saturn začne podílet na galaktickém zarovnání, na němž se každý prosinec podílí i Slunce – tento prosinec bude Slunce v konjunkci se Saturnem a zároveň s galaktickým středem/temnou průrvou.

V mé knize jsem poznamenala, že to vždy bylo právě zatížení galaktického/slunovratového zarovnání nebeskými tělesy, co odstartovalo ty nejhorší katastrofy na Zemi. 26. prosince 2004 rámovaly zimní slunovrat Slunce a Pluto, navíc byl o letním slunovratu úplněk. V nadcházejících letech (zejména v prosinci) je pravděpodobné, že dojde k dalším událostem přinášejícím trýzeň – letos v prosinci přejde Saturn přes bod zimní rovnodennosti do svého vlastního znamení Kozoroha.

Elita ví o tomto galaktickém zarovnání i o tom, že vstupujeme do věku Kozoroha (Kozla) – že začne Nový světový řád věků. Vidím Svobodné Zednáře jako skrytou ruku působící v pozadí vzniku animovaného filmu „I, Pet Goat II“ (Já, kůzlátko II) a vnímám jej jako důrazné varování, že předtím, než Obama v tomto nadcházejícím prosinci 2016 (hebrejský rok 5777) opustí svůj úřad, dojde k obrovské katastrofě – k takové, jakou očekávám v souvislosti s vulkanickým návratem Světové hory Meru.

Spojené státy budou v důsledku toho zasaženy mohutnými vlnami tsunami – pobřeží se propadnou, dojde k náhlému posunu a náhlým mrazům – dost podobně jako ve Dni poté – musím přiznat, že už se snad ani nedokážu brát vážně – mé nadledviny už to nesnesou… možná se cítíte stejně… ale až se další znamení, která uvidíte, spojí – bude to jen na vás.

14633668_10207197667686108_4627067479236135576_o

(obrázek: Proč bývá Ježíš tak často vyobrazován, že se vrací s duhou? Je duha znamením, které nám má sdělit, kdy se vrátí? 9. měsíc hebrejského kalendáře je Kislev, jenž je spojen s astronomickým měsícem Střelce, nazývaného v hebrejštině Kešet. Kešet znamená „luk“ nebo „duha“. Tento měsíc začíná ke konci listopadu a trvá po většinu prosince.)

Zdroj: Facebooková stránka Susan Hedkeové

Pozn. jmm: Jaký je tedy závěr?

… v období prosinec-leden nedoporučuji příliš výjezdy do zahraničí, zejména seizmicky aktivních oblastí s možností tsunami.. Z tohoto roku jde zejména o termíny: 29.11.-2.12., 13.-16.12., 26.-30.12. Osobně se domnívám, že to může víc řachnout spíše někde hodně dole.. tedy, Jižní Amerika, Austrálie. Samozřejmě, pozor na tsunami hlavně v oblastech Filipín, a Indonésie, částečně také Indie.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 833 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář