Ředitel německé kliniky spáchal sebevraždu, nechtěl se podílet na vakcinační genocidě

z webu Humans Are Free

V úterý minulého týdne spáchal sebevraždu dr. Thomas Jendges, ředitel kliniky v Saské Kamenici (Chemnitz). Pětapadesátiletý muž skočil podle deníku Bild ze střechy nemocniční budovy; na místě podlehl svým zraněním.

Dr. Jendges strávil ve funkci generálního ředitele kliniky v Chemnitzu jen velmi krátkou dobu – jmenován byl 1. října 2021. Na řízení největší městské kliniky východního Německa se podílel od dubna.

O úmrtí ředitele kliniky oficiálně informoval starosta města Sven Schulze (50 let, za SPD) s tím, že nemocnice bude prozatím řízena širším managementem. Přiznal, že večer před událostí s dr. Jendgesem dlouze diskutoval o obtížné koronavirové situaci.

Tato debata zřejmě nešla nijak hladce, protože ihned po lékařově sebevraždě se na internetu vyrojily spekulace o důvodu, jímž měl být absolutní nesouhlas dr. Jendgese s očkováním proti covidu, na něž je zejména v Sasku vyvíjen mimořádný tlak.

Doktor se měl doslova vyjádřit, že vakcíny jsou biologická zbraň, genocida a zločin na lidstvu, píše Tag24.

Podle Las repúblicas a jiných zdrojů napsal dr. Jendges před svou smrtí obsáhlý dopis na rozloučenou, jehož zveřejnění požadoval. Ostře v něm kritizoval vládní kroky související s propagací očkování nebezpečnými novými vakcínami. V dopisu údajně uvedl, že už nemůže snést to neustálé lhaní pacientům a občanům, že jsou vakcíny neškodné a bezpečné.

police at the suicide scene, chemnitzer klinikum

Příkře odsoudil plošné očkování těmito experimentálními, smrtícími látkami, které jsou spíš než ochranný prostředek biologická zbraň, cíleně vytvořená k likvidačním účelům. Z pohledu dr. Thomase Jendgese se právě odehrává genocida a zločin proti lidskosti enormních rozměrů.

Protože mu starosta vyhrožoval, že ho vyhodí, pokud nebude dodržovat oficiální linii, sáhl Jendges ke krajnímu řešení. Tak nepřijatelné mu bylo očkovat pacienty na klinice vakcínou s hrozivými účinky.

Ředitel nemocnice nechtěl být nadále spolupachatelem na zločinech spolkové vlády, saské vlády a provakcinačních přisluhovačů. Dospěl tedy nejspíš k závěru, že jeho sebevražda bude nepřehlédnutelným mementem pro celou společnost.

Dr. Jendges nařídil, aby byl v plném znění zveřejněn jeho dopis na rozloučenou, starosta města však brání publikaci textu. Na nejrůznějších internetových fórech se tvoří skupiny, které požadují, aby starosta Schulze respektoval přání zesnulého lékaře – ten však odolává.

V dopise je prý mimo jiné uvedeno:

„Nemohu žít s těmi lžemi občanům a pacientům, že jsou vakcíny proti covidu neškodné. Je to genocida!“

Dr. Jendges tu po sobě zanechal manželku a syna.  

Zdroj

Napsat komentář