Satanisté spustili očkováním proti covidu horor, umělý spike protein napadá i neočkované ženy, některé rozsáhle krvácejí a ztrácejí děložní výstelku

Opakuje se podobný scénář jako po celoplošných testováních pcr tyčinkami. Lidé dostávali covid. A to stejné je tu znovu, další vlna. Neočkovaní lidé kolem těch očkovaných dostávají covid.. ale, internet se začíná plnit dokonce i stížnostmi žen, které mají zejména po úvodních vlnách očkování nezastavitelné menstruační krvácení, některé do konce hlásí, že jim vypadávají rozsáhlé části děložní výstelky. Ty neočkované v kontaktu s očkovanými hlásí stále více problémů… silné migrény, a dvou až třítýdenní velmi silné menstruační krvácení, stejně tak jako menstruaci 2-3x měsíčně…

Bývalý šéf firmy Pfizer Yeadon již nevydržel s nervy a rozhodl dát hlasitý hlas svému svědomí, několikrát vystoupit na veřejnosti s tím, že očkování jeho bývalé firmy Pfizer a ostatních farma koncernů má zcela rozvrátit plodnost lidí. Média i bývalí kolegové ho skandalizují, samozřejmě a označují za šílence… článek na Lidovky.cz zde. Šílené je však to, co farma-koncerny v rukách šílených vůdců planety, satanské sekty, spustily za okultní rituál. OČKOVÁNÍ.

Článek o problémech s menstruačním krvácením včetně překladu videa do cz najdete na Otevřisvoumysl.cz zde.

Přepis videa:

To, co se právě tady děje, je, že menstruační cyklus a perioda u žen je značně ovlivňována, a to i když sami nedostaly vakcínu. Takže Vám to zopakuji, ženy, které se pohybují ve společnosti, kde lidé byli nedávno očkováni… víte, o čem mluvím. I když jsou jen v jejich blízkosti, něco se děje s jejich menstruačním cyklem. Máme ženy, které nemají svou periodu, máme ženy, které mají tu nejhorší periodu svého života, do té míry, kdy krvácí tak moc, že to je zcela nenormální.

Ženy, které jsou v menopauze, mají svou periodu zpátky, a ženské lékařky – já nejsem doktorka, to víte, já jsem holistický zdravotník a jedu v alternativě atd. V této skupině je něco, co je nám velmi dobře známo, že pokud žena moc krvácí – a je po menopauze, je to s největší pravděpodobností rakovina. Takže něco se děje, prosím pošlete tuto zprávu všem ženám, které znáte, tohle není výmysl, tohle není konspirační teorie, tohle je o postavení se na stranu zdraví celého lidstva.

Další článek v angličtině je zde.

Další článek v angličtině zde.

Z útrob žen vypadávají rozsáhlé kusy děložní sliznice.. Lze dokonce vidět i hřebeny dělohy.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář