Sluneční observatoře urychleně zavírají! Co přelétá před Sluncem?

Pozn. red.: Že už by začala invaze? Anebo „invaze“? Podle toho, že úřady uzavřely zrovna observatoř u Roswellu, zřejmě se bojí pomsty za poválečné sestřelení létajících talířů v této lokalitě… nebo?

sunspot

evakuacek


Národní Sluneční Observatoř v Sunspotu, Nové Mexiko, a také blízký úřad United States Postal Service byly podle zpráv úředníků evakuovány a uzavřeny z bezpečnostních důvodů dne 9. září. Příslušní úředníci odmítli uvést, co bylo důvodem tohoto náhlého rozhodnutí.

UFOs Sun Gina Facebook (1)

O zcela zvláštní vysvětlení se pak pokusila NASA, když ve své zprávě uvedla, že před sluncem došlo k dvěma lunárním transitům. (Tuto zprávu najdete zde.)

(Dříve byly přechody Měsíce před Sluncem označovány jako zatmění Slunce, ale na tyto dny žádné nebyly hlášeny?! V každém případě 9.9. byl nóv, takže dle úhlu pozorovatele zřejmě přechází Měsíc… ovšem proč dvakrát nemám tucha, pokud nejde o fotomontáž s nalepením dalšího dnu, pozn. red.)

Jenže mezitím vyšlo ve známost, že zavírá již 6 solárních observatoří (Austrálie, Chile, Španělsko, Havaj – 2x, a Pensylvánie). Úplně ve stejný čas, jako byla uzavřena observatoř v Novém Mexiku.

AXIS 232D Network Dome Camera located in Sydney Australia
Webcams located at SOAR Observatory – The Southern Astrophysical Research Telescope located in Chile
BRT Tenerife Telescope Webcam located in Spain
Webcam located at Mauna Kea observatory at the University of Hawaii Hilo
Webcam from the Canada-France-Hawaii Telescope observatory in Hawaii
Webcam at JAT Observatory in Fairless Hills, Pennsylvania

Ale jde zřejmě o víc. 11. září 2018 Maria G. Hill ze Salemu v Indianě vyfotografovala u Slunce něco zcela neobvyklého. Lze to posat jako obří diskovitou UFO loď a spoustu malých lodí, které doprovázejí mateřskou loď.
UFOs Sun Gina Facebook (2)

Gina na svůj Facebook 1+. září 2018 v 8:02 AM v Salemu, Indiana, napsala: „Toto se mi ukázalo na snímku, poté co jsem fotila Slunce na východní obloze dnes ráno, fotografií iphon 8 s přidavnou čočkou.“

UFOs Sun Gina Facebook (3)

„Zelený kruhový objekt v podobě jakési brány je ve středu vortexu/červí díry a zatočený had nahoře přesně nad tím, u kruhovitého disku. Jsem si jista, že to má symbolický význam s hadem a diskem, snímky jsou na mé timeline,“ napsala Gina. Kromě toho, ve videích zde a zde Gina mluví o obrovských UFO discích a malých doprovodných UFO plavidlech.

UFOs Sun Gina Facebook (4)

Pokud objekty na snímcích nejsou odlesky čočky či foťáku, ale obří mateřské lodě s letkami malých UFO plavidel, jak ukazují obrázky výše, může být právě toto důvodem náhlého uzavření sedmi slunečních observatoří?!

zdroj

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 833 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „Sluneční observatoře urychleně zavírají! Co přelétá před Sluncem?

Napsat komentář