Spojené státy začínají připravovat koncentrační tábory pro odpůrce režimních opatření

(Natural News) Drtivá většina (zapomnětlivých) Američanů to všechno odmítla jako „konspirační teorii“ a nyní jsou šokováni a vyděšeni zjištěním, že po celé Americe jsou aktivně rozmísťovány covidské internační tábory.

V pátek podepsal guvernér státu Tennessee Bill Lee exekutivní příkaz č. 83, který opravňuje jednotky Národní gardy a Státní gardy vnikat do domovů lidí, unášet je se zbraní v ruce a odvážet je do covidských internačních táborů, a to vše bez jakéhokoli řádného soudního procesu nebo respektování občanských práv. Jednotlivci mohou být pro tento zdravotní únos vybráni ozbrojenými jednotkami prostřednictvím „telefonického posouzení“ a zdravotní únosy amerických občanů jsou označovány jako „nedobrovolné zavlečení“ do „dočasných karanténních a izolačních zařízení“.

Jinými slovy, jsou tu koncentrační tábory ve stylu FEMA a covid je záminkou pro masové zatýkání a popravy Američanů.

Jedná se samozřejmě o tábory smrti, které jsou budovány a provozovány pod rouškou plandemie covidu, o níž jsme vyčerpávajícím způsobem prokázali, že má kořeny v podvodech s nevyžádanou vědou a v psychologických operacích médií.

Nařízení z Tennessee navazuje na oznámení CDC, že budou celostátně zřízeny covidové tábory, v nichž budou lidé zdravotně unášeni a odváženi do „humanitárních zařízení“, kde budou nuceně nasazováni do pracovních poolů, přesně jako ve scéně vytržené z nacistického Německa.

Průměrný Američan po zjištění, že ve Spojených státech jsou nyní povoleny koncentrační tábory, vyjadřuje šok a nedůvěru, že se tato takzvaná „konspirační teorie“ ukazuje jako oficiální vládní politika. Jak uvádí WorldNetDaily.com, uživatelé sociálních sítí reagují komentáři jako např:

Wow! Stráž bude využita? Nedobrovolný závazek? A výstavba karanténních a izolačních zařízení? Mysleli jsme, že to všechno jsou jen hloupé konspirační teorie.

Ty střípky dávají dohromady velmi děsivý obrázek!!! Lidé se musí probudit…

Internační tábory Covidů se řídí vzorem japonských internačních táborů po celé Americe za druhé světové války.

Po pravdě řečeno, americká vláda již prokázala, že je schopna a ochotna shromažďovat se zbraní v ruce občany, upírat jim veškerá občanská práva nebo řádný soudní proces a uvrhnout je do táborů smrti na neurčitou dobu. Přesně to dělali za druhé světové války s Japonci, kteří se nedopustili žádného zločinu a neudělali nic špatného. Přesto byli shromážděni a uvrženi do táborů smrti, a to vše kvůli svému etnickému původu.

Když mohou uvrhnout Japonce do táborů smrti kvůli jejich etnické příslušnosti, klidně uvrhnou do tábora smrti i vás, protože vaše „očkovací průkazy“ nejsou v cajku.

O tom všem píšu v dnešním článku o naléhavé situaci na webu Brighteon.com:

Brighteon.com/fd70e99f-dc52-4733-baf9-83e592b2575e

V zítřejším podcastu se budeme zabývat oznámením CDC o covidových táborech smrti a o tom, na koho se zaměří jako první, aby je unesli ze zdravotních důvodů a hromadně popravili ve vládou provozovaných táborech. Tento podcast najdete zde:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport

translated Deepl, zdroj

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 833 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář