Suchý zápal plic (bílé plíce)! Co otrávilo krevní oběh lidí?

Jistě, vedlejší účinek tzv. očkování, změny DNA, na straně mafiánských farma-firem, str. 37. Ale, může za extrémním šířením stát ještě něco dalšího

V poslední době stále „populárnější“, tzv. bílé plíce (ale mají to samozřejmě jenom v Číně, ČR je zcela čistá, 🙂 viz níže) mohou vznikat nadechnutím toxických látek, zejména kovů či olejů. Nejenom z chemtrails, tedy chemického postřiku satanských majitelů planety, ale také kosmickým prachem, v tomto případě zřejmě ohonem blížícího se vetřelce, rudé planety, nebo také druhého Slunce. Vše bude další roky podle všeho zesilovat. Lidé, kteří budou chtít kataklyzma přežít, budou muset v dalších letech chodit spíš ve skafandrech s kyslíkovými přístroji, než pouze v rouškách, jak se nám globální vláda snaží zcela nenápadně, že, ukazovat cestu a blízkou budoucnost. Omezte pohyb venku, zejména v dobách slunečních výronů, které k nám kosmický prach vstříkávají, na minimum.

Hodně hydratujte, vyhledejte také všechny mé články o soli na veksvetla.cz.

Podle mých informací, viz níže, navíc česká zdravotnická zařízení dostala zákaz dalších testů na pneumonia mycoplasma. Suchý zápal plic znamená vesměs to, ze se tělo prostrednictvim hlenu nedokaze cizorodym látkám jiz nadale branit, zánět je navíc přítomen v celém těle, velmi pravděpodobně v krvi. Zejména prostřednictvím tzv. očkovani proti tzv ⓒ19 (Rockefeller trademark, copyright) dostává mnoho jedinců tzv. syndrom získaného selhání imunity, dříve známý jako “virus” HIV/AIDS.

Další analýzu brzy přineseme.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 815 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář